Страница 202 от 372 ПърваПърва ... 152192200201202203204212252 ... ПоследноПоследно
Резултати от 3,016 до 3,030 от общо 5578

Колко ми харчи климатикът - Real Time

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,919
    #3016

    Отговор: Колко ми харчи климатика - Real Time

    Не бе, майтапа настрана . Има хора (баджанака), във вътрешни южни апартаменти, които и без отопление в стаите им е 17-18гр.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    May 2014
    Мнения
    196
    #3017

    Отговор: Колко ми харчи климатика - Real Time

    Що за тъпотии са последните няколко мнения?Децата като са на училище и като спят климатика подържа 19.Те и през другото време не се свъртат много там.В хола и в спалнята се подържат 24 когато има хора вкъщи.С изключение на нощите когато ги държим на 18.А който твърди че LMCA е шумен,цепеница, фурожомелка и че не топли или некви други кусури-дето го няма,ами не го е и виждал.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,919
    #3018

    Колко ми харчи климатика - Real Time

    Тази тема стана, колко харчи "12LMC - real time" и не, това невиждано чудо на климатичната техника никой не го е виждал. [emoji4] Добре, че сте вие, та да разберем за съществуването му и колко добър е всъщност.

  5. Member
    Тук е от
    May 2014
    Мнения
    196
    #3019
    Цитат Първоначално публикувано от rosswen Виж публикацията
    Не бе, майтапа настрана . Има хора (баджанака), във вътрешни южни апартаменти, които и без отопление в стаите им е 17-18гр.
    Апартамента и особено детската е северна,крайна стая.Единственото топло помещение с което граничи е моя хол.В кухнята която не я отоплявам,без отопление в сегашните температури (-)5°С външна ,вътрешната е 15,5°С.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    2,658
    #3020
    Разход от 60ст. на денонощие може ли да е лош при условията които описваш колега ? Освен да обърне да работи в "режим генератор" ... те чехите затва се изнесоха и оставиха гинка да се оправя с нас.


    Цитат Първоначално публикувано от rosswen Виж публикацията
    Тази тема стана, колко харчи "12LMC - real time" и не, това невиждано чудо на климатичната техника никой не го е виждал. [emoji4] Добре, че сте вие, та да разберем за съществуването му и колко добър е всъщност.
    Ами в раздела Fujitsu е доста тихо "тия дни" ... а и по-принцип , та пишем тук да не скучаем
    Снимай малко филмов матерял и пускай и ти да става шарено Смачкай му газта на твоя дзвер и снимай външното да видим има ли живец недей го жали тоя кошер утре ще се стопли и ще пусне пчелите
    Този пост е редактиран от Mig82; 02-03-18 в 19:11.

  7. Member Аватара на JOKVN
    Тук е от
    Feb 2012
    Живее в
    Варна
    Мнения
    412
    #3021

    Отговор: Колко ми харчи климатика - Real Time


    Това е месечната консумация на етерията,монтирана е в малка спалня,като изключим последните дни работи само он-оф.
    Хевито ми го монтираха на седми миналия месец и до първи , той направи 115кв/ч,но той е монтиран в по-голяма стая и подържаше по висока температура.
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,919
    #3022

    Отговор: Колко ми харчи климатика - Real Time

    Кошерчета си имам 7 на брой, по 1 тенеке мед дават на бройка, без майтап! Кошера не се закача, оставяш го да си върши работата, а ти си пиеш виното на топло, това е цялата цака. На машина не искам да робувам, важното е тя да ми осигурява необходимия комфорт.

  10. Senior Member Аватара на SPSt
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    3,490
    #3023

    Отговор: Колко ми харчи климатика - Real Time

    Цитат Първоначално публикувано от Julius Caesar Виж публикацията
    Що за тъпотии са последните няколко мнения?Децата като са на училище и като спят климатика подържа 19.Те и през другото време не се свъртат много там.В хола и в спалнята се подържат 24 когато има хора вкъщи.С изключение на нощите когато ги държим на 18.А който твърди че LMCA е шумен,цепеница, фурожомелка и че не топли или некви други кусури-дето го няма,ами не го е и виждал.
    Не искам да съм ти дете! Двама сина съм отгледал, но на 19 гр. през зимата не съм ги подлагал, дори и когато заплатата ми беше 6$ за месец /инфлацията баце/. След като на мен ми е студено при тази температура, значи и за тях не е добре. Икономията е майка на мизерията. Само не ме убеждавай, че така ги каляваш и им е добре.

  11. Member
    Тук е от
    Apr 2012
    Живее в
    Пазарджик
    Мнения
    453
    #3024

    Отговор: Колко ми харчи климатика - Real Time

    Това е температурата когато са на училище /няма никой в жилището/, и когато спят.

  12. Senior Member Аватара на SPSt
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    3,490
    #3025

    Отговор: Колко ми харчи климатика - Real Time

    Цитат Първоначално публикувано от toto4ev Виж публикацията
    Това е температурата когато са на училище /няма никой в жилището/, и когато спят.
    Отдавна съм се научил да чета. И те децата ама хич не се отвиват нощем. Наздраве!

  13. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2016
    Мнения
    37
    #3026

    Отговор: Колко ми харчи климатика - Real Time

    Ами хубаво викате 19 , ама при мен на панасоника японка 25-ца като му задам 19 и прави 23 в стаята (спалня)...и си го държа на 18 та поддържа 21,5 градуса. Та 19 на дистанционното не винаги значи 19
    Само той е така (с такава голяма разлика от дистанционно до реална). Чак се карам на жената като ми го нагласи на 21 (не се диша)

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Apr 2012
    Живее в
    Пазарджик
    Мнения
    453
    #3027

    Отговор: Колко ми харчи климатика - Real Time

    Всеки сам си избира комфорта и начина на работа на машината.Щом е доволен, няма проблем.

  16. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #3028

    Отговор: Колко ми харчи климатика - Real Time

    В къщи всички спим на 18 градуса цяла зима, ма мърдаме още.Както казва Тоточев, всеки знае себе си.

  17. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,509
    #3029

    Отговор: Колко ми харчи климатика - Real Time

    Цитат Първоначално публикувано от extory Виж публикацията
    Ами хубаво викате 19 , ама при мен на панасоника японка 25-ца като му задам 19 и прави 23 в стаята (спалня)...и си го държа на 18 та поддържа 21,5 градуса. Та 19 на дистанционното не винаги значи 19
    Само той е така (с такава голяма разлика от дистанционно до реална). Чак се карам на жената като ми го нагласи на 21 (не се диша)
    Това ще да е само някое ребрандирано MHI

    Изпратено от моят SM-G955F с помощта на Tapatalk

  18. Member
    Тук е от
    May 2014
    Мнения
    196
    #3030

    Отговор: Колко ми харчи климатика - Real Time

    SPSt Ти на колко градуса спиш нощем?На мен и на 18 някой път ми идва горещо.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Koга климатикът харчи повече ток - в зависимост от степента?
    От avata във форум Основни принципи, теория, линкове и технически въпроси
    Отговори: 228
    Последно: 11-02-17, 14:26
  2. Колко Ток харчи при размразяване
    От Tihomir Stankov във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 38
    Последно: 21-12-12, 11:27
  3. Колко ток харчи компютъра ми
    От loafer във форум Общ - хардуер
    Отговори: 11
    Последно: 14-12-11, 23:43
  4. Кое колко ток харчи
    От mitkosan във форум Общ - хардуер
    Отговори: 3
    Последно: 11-04-08, 13:00
  5. Software за real time mp3 компресия ???
    От trastikata във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 14-07-03, 16:37

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе