Страница 309 от 354 ПърваПърва ... 259299307308309310311319 ... ПоследноПоследно
Резултати от 4,621 до 4,635 от общо 5297
Like Tree2904Одобрявам

Втора употреба климатици - част 3

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на ivan74
    Тук е от
    Jan 2011
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,801
    #4621

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    Имам още някоя и друга втулка , за подаряване...
    bobovo одобрява това.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на SPSt
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    3,490
    #4622

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    Цитат Първоначално публикувано от ivan74 Виж публикацията
    Имам още някоя и друга втулка , за подаряване...
    Браво! Обаче го прехвърли в някоя друга тема. Не че и при "ританите чайници" не се налага, ама сега втулките са хит при чистак нови съкровища.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    2,658
    #4623

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    Цитат Първоначално публикувано от SPSt Виж публикацията
    Потвърждавам! На хартия пише 45, пък гадината не ще да работи винаги на 45. Ей го на, въпреки, че дистанционното е оригинално, пак лапа цели 60. Нищо, че плазмичката и аспирацията работят и мирише свежичко на "пърлени джагали", пак гори много-искам 45.
    Това на снимката Шаро ли е или Мицубиши ? Това на снимката го имат няколко модела на Тошиба и Саньо и до там.

    Темата е прекрасна и едва ли дразни някой , просто когато има провокации ще има и подобаващи отговори

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от ivan74 Виж публикацията
    Имам още някоя и друга втулка , за подаряване...
    Сигурно имаш цяла камара
    mimojef одобрява това.

  5. Senior Member Аватара на SPSt
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    3,490
    #4624

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    Цитат Първоначално публикувано от Mig82 Виж публикацията
    Това на снимката Шаро ли е или Мицубиши ? Това на снимката го имат няколко модела на Тошиба и Саньо и до там.

    Темата е прекрасна и едва ли дразни някой , просто когато има провокации ще има и подобаващи отговори
    Много си прав!
    "Минимума на хартия 50w на електромер 500........." И аз не разбрах дали за Мицу или за Шаро се отнася. Такива неща съм чел за едни по-други машини. Аз лично не съм виждал.

  6. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,123
    #4625

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    Абе не знам с тия втулки от кашкавал ли ги правят сега .. на Саньото ми ( 12 годишен купувал съм го нов ) не е пипана ни втулка ( освен 1-2 смазвания ако се сетя през 3-4г ) нито лагери на мотори нищо .. на всичкото отгоре и пластмасите му нещат да пожълтяват поне малко да има вид на дърт чайник
    dodo_pv одобрява това.

  7. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #4626

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    Цитат Първоначално публикувано от KlimaFrost Виж публикацията
    Среден 3 според вас? Можем ли да видим снимка? Имате ли възможност да ми дадете две имена и номер на поръчката за да знаем, че получаваме оценка от РЕАЛЕН клиент.

    Та нали е очевидно, че не иска да купува пак от тях? Твърдението ви е вярно, само и единственно ако приемем, че в България 100% от клиентите са адекватни и лоялни. А това не е така.

    -------------------
    В никакъв случай не казвам, че сме коректни на 100%, безгрешни и сме най-добрата фирма (и без това, тука тази позиция е заета за дълги години напред), НО! моля за обективност.
    Колегата не ви отговори, но аз ще си позволя...
    Случая е от миналата седмица.

    100% РЕАЛЕН и 100% коректен клиент - възрастна жена, решава да си поръча климатик, рекламиран на сайта Ви за сумата от 500лв. И понеже го няма в наличност, успявате да ѝ продадете, значително по-скъпа машина, която не блести с особени параметри.

    В това не би имало нищо нередно или некоректно, ако не беше... хм, твърде незадоволителния (по форумните ни стандарти) резултат /в прикачения zip-файл/. Впрочем, ще се въздържа да пиша оценки...

    След телефонен разговор с не-българоговорящ (но любезен) служител на фирмата, е посетена от сервизен екип, който е отстранил шума на вътрешното тяло. Относно оплакването от външното тяло, което се чува на съседната улица, жената е получила оферта за монтаж на тампони на стойност 80лв., която все още обмисля. Услугата струва 30-40лв. според официалната ви ценова листа.

    В случая се чувствам и персонално отговорен, защото препоръчах марката, но не положих достатъчно усилия да убедя потребителката, да се обърне към надежна и проверена фирма.
    Прикачени изображения Прикачени изображения
    Прикачени файлове Прикачени файлове
    Този пост е редактиран от Kasap; 10-10-19 в 00:19.
    dodo_pv, bobivg и rosswen харесват това.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на SPSt
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    3,490
    #4627

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    Ако този шум е от външното тяло, тампоните едва ли ще помогнат.

  10. Senior Member Аватара на Genadi80
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,098
    #4628

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    Цитат Първоначално публикувано от Kasap Виж публикацията
    Колегата не ви отговори, но аз ще си позволя...
    Случая е от миналата седмица.

    100% РЕАЛЕН и 100% коректен клиент - възрастна жена, решава да си поръча климатик, рекламиран на сайта Ви за сумата от 500лв. И понеже го няма в наличност, успявате да ѝ продадете, значително по-скъпа машина, която не блести с особени параметри.

    В това не би имало нищо нередно или некоректно, ако не беше... хм, твърде незадоволителния (по форумните ни стандарти) резултат /в прикачения zip-файл/. Впрочем, ще се въздържа да пиша оценки...

    След телефонен разговор с не-българо говорящ (но любезен) служител на фирмата, е посетена от сервизен екип, който е отстранил шума на вътрешното тяло. Относно оплакването от външното тяло, което се чува на съседната улица, жената е получила оферта за монтаж на тампони на стойност 80лв., която все още обмисля.

    В случая се чувствам и персонално отговорен, защото препоръчах марката, но не положих достатъчно усилия да убедя потребителката, да се обърне към надежна и проверена фирма.
    Като чели турбината стръже в нещо острани,поне така го чувам аз.
    П.С.И аз се бях засилил преди към тях,но добре че японката която имам излезе в точния момент.
    Този пост е редактиран от Aleksandars; 10-10-19 в 05:38.

  11. Senior Member
    Тук е от
    May 2008
    Живее в
    Burgas, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    2,081
    #4629

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    бе май тази зима КЛОШАРИТЕ пак само ще четем отзиви по форума.............
    vadim, oska и ruuni9 харесват това.

  12. Novice
    Тук е от
    Sep 2019
    Мнения
    4
    #4630

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    Здравейте,

    1. ПРОБЛЕМА от видео е отстранен в рамките на 24 часа след първото обаждане на клиента.
    2. В момента лицето посочено за контакт по тази поръчка - КАЗВА, че няма никакъв! проблем по климатика.

    Благодарим ви за внимание.

  13. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #4631

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    Потвърждавам казаното от колегата KlimaFrost. Шума от външното се е оправил, след като климатика е поработил по-дълго време - точно както е било предсказано от сервизния екип!

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на bobivg
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,772
    #4632

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    Цитат Първоначално публикувано от Kasap Виж публикацията
    Относно оплакването от външното тяло, което се чува на съседната улица, жената е получила оферта за монтаж на тампони на стойност 80лв., която все още обмисля. Услугата струва 30-40лв. според официалната ви ценова листа.
    Външното с тампони ли е вече?

  16. Novice
    Тук е от
    Sep 2019
    Мнения
    4
    #4633

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    Шума от външно тяло няма. Шум във вътрешно оправен гаранционно в рамките на 24 часа в събота.

    Не смея повече да ви преча да ни оплювате фирмата от върховете на стандартите на този форум.

    За особено надерени търсачи, детективи и монтажници със 68 години стаж - ПУСНАТО е видео от преди ремонта. Разместена турбина. Не поръчвайте книги от Япония, не пускайте графици, не пишете доклади за това от къде според вас идва проблема.
    Този пост е редактиран от KlimaFrost; 10-10-19 в 17:23.

  17. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #4634

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    Цитат Първоначално публикувано от bobivg Виж публикацията
    Външното с тампони ли е вече?
    Не, това би било първото Саньо с тампони. За щастие проблема е решен.

    Цитат Първоначално публикувано от KlimaFrost Виж публикацията
    Не смея повече да ви преча да ни оплювате фирмата от върхове на стандартите на този форум.
    Вие поискахте обратна връзка, относно качеството на предоставяните услуги и не разбирам защо резултата ви разстройва. Съвсем закономерно е и клиентите да пишат тройки, получавайки тракаща машина.

    И само за протокола - рециклирането на машините се прави преди монтажа, а не - след това!
    Този пост е редактиран от Kasap; 10-10-19 в 22:34.
    espace, DUNDURMA, SPSt и 1 други харесват това.

  18. Novice
    Тук е от
    Sep 2019
    Мнения
    4
    #4635

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    Цитат Първоначално публикувано от bobivg Виж публикацията
    Външното с тампони ли е вече?
    Не, не е с тампони. Клиента си купи комплект тампони за 8 лв и настоява да дойдем да ги сложим безплатно. Казвам го от сега, да не излезе после като голяма тайна и разкритие.

    Не са необходими тампони при този монтаж и климатик. Не мога , за разлика от тукашни детективи, да споделям вътрешна информация за клиента , но не са слагани в нейна полза

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от Kasap Виж публикацията
    И само за протокола - рециклирането на машините се прави преди монтажа, а не - след това!
    Не сме дораснали до вашия стандарт и при нашия обем - признавам се, да, случват се повреди на к2у. Да, правим и грешки. Което писах в самото начало и което толкова силно оспорвате /?!/

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Климатици втора употреба в София - от къде?
    От radop във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 86
    Последно: 15-02-14, 12:26
  2. Втора употреба климатици - част 2
    От kod във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 1527
    Последно: 23-10-12, 08:50
  3. Продавам части втора употреба за климатици
    От popovski във форум Приключили продажби
    Отговори: 9
    Последно: 09-09-12, 16:25
  4. Втора употреба климатици
    От dor4o във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 2384
    Последно: 09-12-10, 14:09
  5. Отговори: 10
    Последно: 17-10-09, 21:00

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе