Страница 220 от 283 ПърваПърва ... 170210218219220221222230270 ... ПоследноПоследно
Резултати от 3,286 до 3,300 от общо 4234
Like Tree4116Одобрявам

Избор на климатик '2018

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на ccankov73
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    Разград
    Мнения
    4,868
    #3286

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Митсубишитата (и двете) са доста по-тихи.Това си е основния плюс за спалня.
    on-off е незабележим.
    FVXG го взех като “замяна” на парното.До него е радиатора.
    Все пак е подов - за отопление е по- ... от стенните модели.
    pulsedriverbg и rosswen харесват това.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2014
    Живее в
    Варна
    Мнения
    49
    #3287

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Цитат Първоначално публикувано от ccankov73 Виж публикацията
    Митсубишитата (и двете) са доста по-тихи.Това си е основния плюс за спалня.
    on-off е незабележим.
    FVXG го взех като “замяна” на парното.До него е радиатора.
    Все пак е подов - за отопление е по- ... от стенните модели.

    Предполагам са по тихи, днес ще погледна къде във Варна мога да ги видя монтирани за да ги "усетя" ако ми прилегнат може и те да са.

    А относно Fujitsu ASYG 12LMCE някакви мнения има ли тъй като съм по-склонен да си взема отново Fujitsu пред всичко останало?
    Този пост е редактиран от icogiev; 28-09-18 в 12:12.

  4. Member
    Тук е от
    Jan 2018
    Мнения
    210
    #3288

    Отговор: Избор на климатик '2018

    12-ка в 15 кв. метра, не е ли малко прекалено ?!

  5. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,934
    #3289

    Избор на климатик '2018

    Цитат Първоначално публикувано от alextk69 Виж публикацията
    12-ка в 15 кв. метра, не е ли малко прекалено ?!
    Той, затова г-н Цанков му предложи по-подходящи за това помещение клими, ама той си е наумил да е този и това си е. [emoji4]
    Този пост е редактиран от rosswen; 28-09-18 в 13:10.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    2,658
    #3290

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Цитат Първоначално публикувано от icogiev Виж публикацията
    Предполагам са по тихи, днес ще погледна къде във Варна мога да ги видя монтирани за да ги "усетя" ако ми прилегнат може и те да са.

    А относно Fujitsu ASYG 12LMCE някакви мнения има ли тъй като съм по-склонен да си взема отново Fujitsu пред всичко останало?

    Ами аз имам 12 LMCE в 17кв.м спалня , но ще го местя в хола Не защото е шумен на първа степен , а защото в спалнята му е "тясно" и не може да разгърне капацитета си. Хола е 22кв.м и там ще му е по-добре , а в спалнята 20kgta или 20zs-s още не съм решил.

    В 15кв.м гледай 9-ка ако ще е LMCE , ако ти е топла стаята най-подходящо е 7-ца но всеки си знае къщата ...

  7. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,934
    #3291

    Избор на климатик '2018

    То и аз съм с 12-ка в спалнята, но ако трябваше да избирам машина за това помещение, със сигурност не бих избрал нея. Не че, не работи комфортно, но има по-подходящи клими.
    П.п. Mig82, дай да теглиме чоп, че за при майка ми и аз на тези две машини съм се спрял.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2014
    Живее в
    Варна
    Мнения
    49
    #3292

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Днес уредих да ме поканят на 20zs-s ще вида и ще преценя, иначе за наумяването си е така, ама това е като с автомобилите и всички те карат от точка А до точка Б ама ми беше много трудно да се прехвърля от Марка Х на Марка Y и сега пак искам марка X (говоря за автомобил-а) и ме притеснява това, че с климатика сега добавяме марка Z (при климатиците), иначе нали затова е форума да се чудим и евентуално да закачим някой полезен съвет.

    20zs-s дали ще може да ме топли на - 20 1-2 дена годишно без 3kW Dimlex Cadiz е въпроса както прави Nocria 14 в 70 + кв.м. и не може да направи Daikin 12 в 20кв.м (не помня модела беше 1300лв без монтажа)

  10. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2017
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    2,066
    #3293

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Icogiev
    Залагай на познатото и сигурно
    Слагай фуджи .....аз бих мислил върху KG или LU но 7 ци

  11. Member
    Тук е от
    Jan 2018
    Мнения
    210
    #3294

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Цитат Първоначално публикувано от icogiev Виж публикацията
    Днес уредих да ме поканят на 20zs-s ще вида и ще преценя, иначе за наумяването си е така, ама това е като с автомобилите и всички те карат от точка А до точка Б ама ми беше много трудно да се прехвърля от Марка Х на Марка Y и сега пак искам марка X (говоря за автомобил-а) и ме притеснява това, че с климатика сега добавяме марка Z (при климатиците), иначе нали затова е форума да се чудим и евентуално да закачим някой полезен съвет.

    20zs-s дали ще може да ме топли на - 20 1-2 дена годишно без 3kW Dimlex Cadiz е въпроса както прави Nocria 14 в 70 + кв.м. и не може да направи Daikin 12 в 20кв.м (не помня модела беше 1300лв без монтажа)
    Това е добър въпрос, на който за жалост, трудно може да се даде отговор понеже ZS-S модела излезе миналата година и както всички знаем, зимата беше мека. Само 1 ден имаше ниски температури от порядъка на -15 -16...

  12. Senior Member Аватара на ccankov73
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    Разград
    Мнения
    4,868
    #3295

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Отиди в офиса на ММС Варна, там трябва да имат монтирана Нексура да го чуеш.

  13. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,934
    #3296

    Избор на климатик '2018

    Аз автомобили винаги взимам различни марки. И добре, че го правя, в много от случаите разбираш, че марка X далеч може да не е най-добрата. Но докато не пробва човек, остава с ограничен мироглед. Въпреки, че сега съм с кола Y и съм много доволен, следващата ще е Z, защото тя може да е още по-добра, а по-новият модел на Y да е по-куц от стария.
    Не казваме, че LMC е лош, просто, че има по-подходящ за това помещение. И да знаете, че Нокрия и ЛМЦ нямат много общо, освен марката.
    Ако държите на марката, колегите вече Ви посъветваха - 07/09luca или 07kgta.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2017
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    2,066
    #3297

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Цитат Първоначално публикувано от rosswen Виж публикацията
    Аз автомобили винаги взимам различни марки. И добре, че го правя, в много от случаите разбираш, че марка X далеч може да не е най-добрата. Но докато не пробва човек, остава с ограничен мироглед. Въпреки, че сега съм с кола Y и съм много доволен, следващата ще е Z, защото тя може да е още по-добра, а по-новият модел на Y да е по-куц от стария.
    Не казваме, че LMC е лош, просто, че има по-подходящ за това помещение. И да знаете, че Нокрия и ЛМЦ нямат много общо, освен марката.
    Ако държите на марката, колегите вече Ви посъветваха - 07/09luca или 07kgta.
    Ross .
    Аз и жена ми караме една марка и сега оглеждаме модели пак на същата марка.
    Както и при климите така и при колите от премиум моделите на едни им харесва едно на други друго.
    Ако погледнеш мерца ,БМВ и Ауди те общо взето предлагат едно и също в различна опаковка и малко по различни настройки.
    Вече е въпрос на вкус кое повече ще ти допадне като визия и излъчване.
    И 3 те марки имат своите проблеми технически и като караш една и съща марка се научаваш кога какво се чупи.
    Поне при мен е така.

  16. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,934
    #3298

    Избор на климатик '2018

    Рафа, и съм съгласен с теб, и не съм. Ако дадения модел на която и да е марка климатик/кола, ползва същите компресор/двигател и т.н. от предходните модели, тогава можеш да знаеш горе-долу какво да очакваш. Но когато приликите между предходния и новия модел са минимални, тогава въпросителните са повече. Ясно е, че при сериозните производители, вероятността да се изложат е по-малка, но все пак я има.
    Отклонихме се, сега остава да си хареса нещо и да споделя отзиви.

  17. Member Аватара на Ventsislav Negentsov
    Тук е от
    Feb 2016
    Живее в
    София
    Мнения
    901
    #3299

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Те точно компресорите и двигателите никога не се развалят и не създават проблеми. По скоро всичко останало.
    Mega, oska, jonny33 и 2 други харесват това.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2017
    Живее в
    Троян
    Мнения
    133
    #3300

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Цитат Първоначално публикувано от alextk69 Виж публикацията
    Това е добър въпрос, на който за жалост, трудно може да се даде отговор понеже ZS-S модела излезе миналата година и както всички знаем, зимата беше мека. Само 1 ден имаше ниски температури от порядъка на -15 -16...
    Така е, мека беше дори северно от Стара планина.Соларната вода почти не ми е свършвала.
    35ZS-ST с перфектно представяне в 90 изолирани кубика ново строителство с три външни стени, едната френски прозорец 3м.
    Сега е готова и спалнята (20кв.м) с директен вход към помещението и му се търси подов помощник.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Samsung телевизори 2018
    От kod във форум Samsung телевизори
    Отговори: 443
    Последно: 02-01-19, 15:43
  2. LG телевизори 2018
    От kod във форум LG телевизори
    Отговори: 257
    Последно: 02-01-19, 14:59
  3. Panasonic телевизори 2018
    От kod във форум Panasonic телевизори
    Отговори: 164
    Последно: 02-01-19, 14:01
  4. SONY телевизори 2018
    От kod във форум Sony телевизори
    Отговори: 912
    Последно: 02-01-19, 13:40
  5. ЧНГ 2018, колеги
    От FearMe във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 11
    Последно: 01-01-18, 17:53

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе