Страница 86 от 283 ПърваПърва ... 3676848586878896136 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,276 до 1,290 от общо 4234
Like Tree4116Одобрявам

Избор на климатик '2018

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,925
    #1276

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Определено хваща окото, да. Най-добри вариянти ми изглеждат 7-цата и 12-ката. 14-ката, малко ми идва излишна .Като разликата между 14-ка и 18-ка Нокрия или 13-ка и 16-ка Дайсейкай.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    2,658
    #1277

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Ми , rosswen то външното по шумно от 12LMC на хартия бре ... нали LM отлиташе заради 610w. компресор тук уж по-голям пък малко по-шумен

  4. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,925
    #1278

    Избор на климатик '2018

    Стига вря твоя чекор навсякъде. Този е с 50% по-мощен от на твоя астматик. Когато твоя вече тръгва да излита, този ще си свирка.
    sniper одобрява това.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    2,658
    #1279

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Моя съм го снимал как работи на -15 външното и съм качил клип тук , от теб само голи хвалби и плюене по другите модели тъй че приказките си ги запази за масата като седнете с чашките да си мерите компресорите и телата

    Между другото за доволен потребител дето се наслаждава на кмфорта и виното ... бе много се заглеждаш по другите машини
    oska одобрява това.

  6. Senior Member Аватара на ccankov73
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    Разград
    Мнения
    4,864
    #1280

    Отговор: Избор на климатик '2018

    То чуждото винаги най-сладко .
    А иначе 900 срещу 600 вата си е бая разлика.
    rosswen и Genadi80 харесват това.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    2,658
    #1281

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Въпроса е дали имаш стая в жилището си за мощен климатик. Аз лично нямам , но според rosswen 12lmce e астматик и не може да съм доволен от него Ако се мръдне малко по чуждите форуми ще се види друга картинка.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на bobivg
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,772
    #1282

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Здравейте, колеги какво ще препоръчате от General-ите? Трябва ми 12 за дневната и ще се ползва само за охлаждане и евентуално преди да пуснат ТЕЦ-а. Бюджета ми е около 2000лв от друга стана се чудя има ли смисъл да наливам толкова пари, защото дискомфорта от жегата (конкретно за това помещение) е не повече от 2 седмици през лятото.

  10. Novice
    Тук е от
    Oct 2016
    Мнения
    6
    #1283

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Привет!

    Моля за съвет относно избор на климатик за апартамент в тухлен блок, който да отговаря на следните изисквания

    1. За ĸaĸъв вид помещение ще се ползва ĸлимaтизaтopa: Хол с трапезария и кухня
    2. За охлаждане, за отопление или и за двете? Охлаждане в 99% от времето, и отопление в случай, че не е пусната топлофикация.
    3. Kaĸвa e:
    · ĸвaдpaтypaтa и ĸyбaтypaтa нa пoмeщeниeтo; 27 кв.м, 70-73 куб.м
    · вид нa дoгpaмaтa и cтъĸлoпaĸeтa; PVC, двоен стъклопакет (нямам повече информация)
    · ĸвaдpaтypa нa пpoзopцитe; 4.3 кв.м.
    · изложение нa пoмeщeниeтo; югозапад
    · етаж нa пoмeщeниeтo в cгpaдaтa? 1 от 7
    · ĸaĸвo e пpeднaзнaчeниeтo нa пoмeщeниeтo; вceĸиднeвнa
    · в ĸъщa или aпapтaмeнт? Апартамент
    4. B ĸoя част на България (населено място) е помещението (сградата)? София
    5. Кaĸвa e жeлaнaтa тeмпepaтypa зa пoддъpжaнe лятo/зимa? лято - 25/26
    6. Имa ли изoлaция нa cтeни/тaвaн, нa ĸoи oт тяx имa и ĸaĸъв e видa и дeбeлинaтa нa изoлaциятa? На всички външни стени има изолация, но не съм сигурен колко е дебела. Предполагам стиропор. (Сградата е добре изолирана, тъй като зимата с много малко пускане на радиатори се поддържат 22 градуса).
    7. Имa ли eлeĸтpичecĸи ypeди в пoмeщeниeтo в ĸoeтo щe ce мoнтиpa ĸлимaтизaтopa и ĸaĸви? Хладилник, фурна, котлони, аспиратор, компютър, телевизор


    Не съм определил точен бюджет, но не ми се дават повече от 2000 лв освен, ако не е нещо много заслужаващо си.
    Това е техниката, с която съм най-слабо запознат и по тази причина нямам и предпочитания за марка.

    Предварително благодаря за всякакви мнения!
    Светлин

    Прикачени изображения Прикачени изображения

  11. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #1284

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Аз пък търся климатик, който да може малко, ама много малко. Всякви излитания над 600..700W според "универсален китайски ватметър" се оказва, че не са ми необходими. Дори и при -15.
    oska одобрява това.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,925
    #1285

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Цитат Първоначално публикувано от Mig82 Виж публикацията
    Моя съм го снимал как работи на -15 външното и съм качил клип тук , от теб само голи хвалби и плюене по другите модели тъй че приказките си ги запази за масата като седнете с чашките да си мерите компресорите и телата

    Между другото за доволен потребител дето се наслаждава на кмфорта и виното ... бе много се заглеждаш по другите машини
    Да, за разлика от теб чета, преди да пиша глупости. Относно машините, трудно някой Фуджак би ми създал по-голям комфорт от машините вкъщи, че да се заглеждам, дори и от високия клас. При теб синдрома Lmc е в много напреднала фаза, излез малко на чист въздух, че тая фуражомелка ти е раздрънкала акъла. Няма какво да ти гледам клиповете на машина, която си запънал с 6 тампона (защо, като е толкова тиха, не зная??). Относно Lmce, много пъти съм го виждал как работи и на -5 и на -15, 2-ма приятели са с такива, за това многократно ти повтарям, да не ми обясняваш много, виждал съм го (и чувал!) това чудо на техниката. Моите клими ги хваля само в темата за тях, по-скоро обяснявам начина им на работа (щом го приемаш за хвалба). Други машини, освен твоето Lmc и 1-2 други, не си спомням да съм плюл, при това не е без основание. Че някои хора се засягат от истината, вече е друг въпрос.

  13. Senior Member Аватара на splendor
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,503
    #1286

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Цитат Първоначално публикувано от bobivg Виж публикацията
    Здравейте, колеги какво ще препоръчате от General-ите? Трябва ми 12 за дневната и ще се ползва само за охлаждане и евентуално преди да пуснат ТЕЦ-а. Бюджета ми е около 2000лв от друга стана се чудя има ли смисъл да наливам толкова пари, защото дискомфорта от жегата (конкретно за това помещение) е не повече от 2 седмици през лятото.
    Хубаво е да напишете квадратурата и кубатурата на помещението.

    Цитат Първоначално публикувано от svetlofar Виж публикацията
    Привет!

    Моля за съвет относно избор на климатик за апартамент в тухлен блок, който да отговаря на следните изисквания

    1. За ĸaĸъв вид помещение ще се ползва ĸлимaтизaтopa: Хол с трапезария и кухня
    2. За охлаждане, за отопление или и за двете? Охлаждане в 99% от времето, и отопление в случай, че не е пусната топлофикация.
    3. Kaĸвa e:
    · ĸвaдpaтypaтa и ĸyбaтypaтa нa пoмeщeниeтo; 27 кв.м, 70-73 куб.м
    · вид нa дoгpaмaтa и cтъĸлoпaĸeтa; PVC, двоен стъклопакет (нямам повече информация)
    · ĸвaдpaтypa нa пpoзopцитe; 4.3 кв.м.
    · изложение нa пoмeщeниeтo; югозапад
    · етаж нa пoмeщeниeтo в cгpaдaтa? 1 от 7
    · ĸaĸвo e пpeднaзнaчeниeтo нa пoмeщeниeтo; вceĸиднeвнa
    · в ĸъщa или aпapтaмeнт? Апартамент
    4. B ĸoя част на България (населено място) е помещението (сградата)? София
    5. Кaĸвa e жeлaнaтa тeмпepaтypa зa пoддъpжaнe лятo/зимa? лято - 25/26
    6. Имa ли изoлaция нa cтeни/тaвaн, нa ĸoи oт тяx имa и ĸaĸъв e видa и дeбeлинaтa нa изoлaциятa? На всички външни стени има изолация, но не съм сигурен колко е дебела. Предполагам стиропор. (Сградата е добре изолирана, тъй като зимата с много малко пускане на радиатори се поддържат 22 градуса).
    7. Имa ли eлeĸтpичecĸи ypeди в пoмeщeниeтo в ĸoeтo щe ce мoнтиpa ĸлимaтизaтopa и ĸaĸви? Хладилник, фурна, котлони, аспиратор, компютър, телевизор


    Не съм определил точен бюджет, но не ми се дават повече от 2000 лв освен, ако не е нещо много заслужаващо си.
    Това е техниката, с която съм най-слабо запознат и по тази причина нямам и предпочитания за марка.

    Предварително благодаря за всякакви мнения!
    Светлин

    Ако не мислите да се отоплявате с климатика, то 2000лв са много за машина само за охлаждане. Според мен, повечето 12-ки биха се справили с това помещение на охлаждане.
    rosswen одобрява това.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    1,271
    #1287

    Отговор: Избор на климатик '2018

    General 09LTC, по-мощен от много други "дванайски"..

    Цитат Първоначално публикувано от bobivg Виж публикацията
    Здравейте, колеги какво ще препоръчате от General-ите? Трябва ми 12 за дневната и ще се ползва само за охлаждане и евентуално преди да пуснат ТЕЦ-а. Бюджета ми е около 2000лв от друга стана се чудя има ли смисъл да наливам толкова пари, защото дискомфорта от жегата (конкретно за това помещение) е не повече от 2 седмици през лятото.

  16. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    2,658
    #1288
    Цитат Първоначално публикувано от rosswen Виж публикацията
    Да, за разлика от теб чета, преди да пиша глупости....
    sniper , записвай за златните страници

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от milanov Виж публикацията
    Аз пък търся климатик, който да може малко, ама много малко. Всякви излитания над 600..700W според "универсален китайски ватметър" се оказва, че не са ми необходими. Дори и при -15.
    Тия не ги разправяй на някой като rosswen който го е обхванал синдрома -"взех си висок клас климатици всичко друго е цепеници и астматици " нищо че е затиснал външното тяло с инвентара на местната кабеларка да не излети при постоянното циклене до под 0.

  17. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,759
    #1289

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Ако темата продължава в същия дух, ще трия без да се замислям.

    Изпратено от моят Redmi Note 3 с помощта на Tapatalk
    rosswen и Genadi80 харесват това.

  18. Senior Member Аватара на KI_YOOU
    Тук е от
    Nov 2014
    Живее в
    Русе
    Мнения
    2,071
    #1290

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Цитат Първоначално публикувано от svetlofar Виж публикацията
    Привет!

    Моля за съвет относно избор на климатик за апартамент в тухлен блок, който да отговаря на следните изисквания

    1. За ĸaĸъв вид помещение ще се ползва ĸлимaтизaтopa: Хол с трапезария и кухня
    2. За охлаждане, за отопление или и за двете? Охлаждане в 99% от времето, и отопление в случай, че не е пусната топлофикация.
    3. Kaĸвa e:
    · ĸвaдpaтypaтa и ĸyбaтypaтa нa пoмeщeниeтo; 27 кв.м, 70-73 куб.м
    · вид нa дoгpaмaтa и cтъĸлoпaĸeтa; PVC, двоен стъклопакет (нямам повече информация)
    · ĸвaдpaтypa нa пpoзopцитe; 4.3 кв.м.
    · изложение нa пoмeщeниeтo; югозапад
    · етаж нa пoмeщeниeтo в cгpaдaтa? 1 от 7
    · ĸaĸвo e пpeднaзнaчeниeтo нa пoмeщeниeтo; вceĸиднeвнa
    · в ĸъщa или aпapтaмeнт? Апартамент
    4. B ĸoя част на България (населено място) е помещението (сградата)? София
    5. Кaĸвa e жeлaнaтa тeмпepaтypa зa пoддъpжaнe лятo/зимa? лято - 25/26
    6. Имa ли изoлaция нa cтeни/тaвaн, нa ĸoи oт тяx имa и ĸaĸъв e видa и дeбeлинaтa нa изoлaциятa? На всички външни стени има изолация, но не съм сигурен колко е дебела. Предполагам стиропор. (Сградата е добре изолирана, тъй като зимата с много малко пускане на радиатори се поддържат 22 градуса).
    7. Имa ли eлeĸтpичecĸи ypeди в пoмeщeниeтo в ĸoeтo щe ce мoнтиpa ĸлимaтизaтopa и ĸaĸви? Хладилник, фурна, котлони, аспиратор, компютър, телевизор


    Не съм определил точен бюджет, но не ми се дават повече от 2000 лв освен, ако не е нещо много заслужаващо си.
    Това е техниката, с която съм най-слабо запознат и по тази причина нямам и предпочитания за марка.

    Предварително благодаря за всякакви мнения!
    Светлин

    Fujitsu-General 12LTC отговаря на вашите изисквания и смятам, че е подходящ за условията в които би работил.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Samsung телевизори 2018
    От kod във форум Samsung телевизори
    Отговори: 443
    Последно: 02-01-19, 15:43
  2. LG телевизори 2018
    От kod във форум LG телевизори
    Отговори: 257
    Последно: 02-01-19, 14:59
  3. Panasonic телевизори 2018
    От kod във форум Panasonic телевизори
    Отговори: 164
    Последно: 02-01-19, 14:01
  4. SONY телевизори 2018
    От kod във форум Sony телевизори
    Отговори: 912
    Последно: 02-01-19, 13:40
  5. ЧНГ 2018, колеги
    От FearMe във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 11
    Последно: 01-01-18, 17:53

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе