Страница 49 от 135 ПърваПърва ... 3947484950515999 ... ПоследноПоследно
Резултати от 721 до 735 от общо 2016
Like Tree1796Одобрявам

Консумация на климатизатор - реална консумация засечена от технически уред.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на mimojef
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    2,300
    #721

    Отговор: Консумация на климатизатор - реална консумация засечена от технически уред.

    25.01 - 25.02

    AP35: .................215kW
    Китаеца: ............210Kw
    20ZS-W: ............165kW
    FTXM20:.............87kW
    __________________
    Total:.................677kW
    ivanvanovvv одобрява това.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #722

    Отговор: Консумация на климатизатор - реална консумация засечена от технически уред.

    Работят ли ви облачните играчки, по специално ме интересува броадлинк sp3s с енерджи монитора. Не може да се влезе в акаунта на e-control. Казва, че интернет връзката е лоша.

  4. Senior Member Аватара на ccankov73
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    Разград
    Мнения
    4,868
    #723

    Отговор: Консумация на климатизатор - реална консумация засечена от технически уред.

    Абе що не я махнете тая тема всеки да си пише в темите за моделите, които ИМА!
    Истинско сравнение може да има само ако някой си смени климатика с друг, но в същото помещение.
    И то при месеци с подобни външни Т.
    п.с. то пък мазало ще стане по темите...
    rosswen одобрява това.

  5. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,766
    #724

    Отговор: Консумация на климатизатор - реална консумация засечена от технически уред.

    Аз още преди време бях написал, че това е една от тъпите теми във форума и напълно безсмислена....

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2014
    Мнения
    25
    #725

    Отговор: Консумация на климатизатор - реална консумация засечена от технически уред.

    Цитат Първоначално публикувано от SPSt Виж публикацията
    Би ли споделил как точно установи, че харчат повече от европейските модели и с кои точно модели ги сравняваш. Щото и аз знам, че японски локомотив харчи повече от китайски, филипински, малайзийски и т.н. мотопеди.
    Ами за около 50 квадрата две 7-ци за януари 98 лв. Ми се вижда повече от европейските модели но японския локомотив вози много по меко от нашите.

    Изпратено от моят MI 5 с помощта на Tapatalk

  7. Senior Member Аватара на SPSt
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    3,490
    #726

    Отговор: Консумация на климатизатор - реална консумация засечена от технически уред.

    Цитат Първоначално публикувано от Apeev Виж публикацията
    Ами за около 50 квадрата две 7-ци за януари 98 лв. Ми се вижда повече от европейските модели но японския локомотив вози много по меко от нашите.

    Изпратено от моят MI 5 с помощта на Tapatalk
    Благодаря много за точният отговор. И на мен нещо такова ми се виждаше ма не бех сигурен. Тея твоите седмици много лакоми бре-по 50 кинта на месец. Ако моята 13-ка изяде толкова, бих я екзекутирал ритуално и веднага си купувам един европейски модел на Грий.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2014
    Мнения
    25
    #727

    Отговор: Консумация на климатизатор - реална консумация засечена от технически уред.

    Цитат Първоначално публикувано от SPSt Виж публикацията
    Благодаря много за точният отговор. И на мен нещо такова ми се виждаше ма не бех сигурен. Тея твоите седмици много лакоми бре-по 50 кинта на месец. Ако моята 13-ка изяде толкова, бих я екзекутирал ритуално и веднага си купувам един европейски модел на Грий.[emoji38]
    Условията са такива почти не виждат слънце външните тела.

    Купи си Грий, после ще пишеш в други теми.

    Изпратено от моят MI 5 с помощта на Tapatalk

  10. Senior Member Аватара на mimojef
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    2,300
    #728

    Отговор: Консумация на климатизатор - реална консумация засечена от технически уред.


    Статистиката сочи, че в темите за Грий и Мидеа най-малко се пише.
    Дано този Коронавирус се окаже менте и да му падне КОП-а като се стопли времето.

  11. Member Аватара на JOKVN
    Тук е от
    Feb 2012
    Живее в
    Варна
    Мнения
    412
    #729

    Отговор: Консумация на климатизатор - реална консумация засечена от технически уред.

    Цитат Първоначално публикувано от milanov Виж публикацията
    Работят ли ви облачните играчки, по специално ме интересува броадлинк sp3s с енерджи монитора. Не може да се влезе в акаунта на e-control. Казва, че интернет връзката е лоша.
    И при мен е същатата работа,от два дена не мога да отворя приложението.
    mystikalrs одобрява това.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2014
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    85
    #730

    Отговор: Консумация на климатизатор - реална консумация засечена от технически уред.

    "milanov;Работят ли ви облачните играчки, по специално ме интересува броадлинк sp3s с енерджи монитора. Не може да се влезе в акаунта на e-control. Казва, че интернет връзката е лоша."

    Вчера след запитването на milanov проверих и при мен не работеше. Днес отново изписваше лоша връзка и не можеше да се свърже с нета. Преди малко рестартирах телефона и минах през процедурата на "forget password". Логнах се и приложението тръгна.
    А, за да съм по темата Панасоника за периода 05.02-29.02.2020г. е с отчетени 31kW стаята е спалня, а времето в Бургас, като цяло е топло. От вторник не е включван, като работи обикновено когато температурите през деня са под 7-8гр. Температура в стаята е 21гр през деня., през нощта пада на 19-20 и ми е достатъчно. В другата стая(южна) Дайсекая жена ми го държи на 19 през нощта, 21 през деня, като поддържа съответно 22/23 с 120-160W. Обща консумация не я следя. Broadlink го ползвам за Етерията, имам то от първите дни на м.Февруари и е удобно, там по лесно се отчита дневна/месечна консумация.

    П.П. Проблема с енерджи монитора на приложението броадлинк остава. След затваряне на приложението и последващо отваряне, наново трябва да се повтори цялата процедура с забравената парола, получаване на верификационен код, въвеждането му и наново въвеждане на пароли, за да се покажат графиките с консумацията.
    Този пост е редактиран от Pipoko; 29-02-20 в 21:47.
    ivan9494 одобрява това.

  13. Senior Member Аватара на Rumb@ta
    Тук е от
    Mar 2011
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    1,710
    #731

    Отговор: Консумация на климатизатор - реална консумация засечена от технически уред.

    Имайте предвид, че нито една голяма фирма не работи в Китай, включително и няма кой да поддържа сървърите. За това не ви работят приложенията.
    ivan9494 одобрява това.

  14.  
     
  15. Banned
    Тук е от
    Jan 2019
    Мнения
    1,321
    #732

    Отговор: Консумация на климатизатор - реална консумация засечена от технически уред.

    И сега, малко или много харчат? Щото аз от ламята Спаска съм доволен, други биха я хвърлили на OLX...

  16. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #733

    Отговор: Консумация на климатизатор - реална консумация засечена от технически уред.

    Цитат Първоначално публикувано от Rumb@ta Виж публикацията
    Имайте предвид, че нито една голяма фирма не работи в Китай, включително и няма кой да поддържа сървърите. За това не ви работят приложенията.
    Включване/изключване работи, не знам как е реализирана тази функция пробвах преди малко работи, през облак ли е или не не знам. Само енергийният монитор не ще.

    - - - - - - - - - -

    Сега, минах през процедурата за забравена парола и тръгна. Само за проба излязох от акаунта и като опитах пак да влезна Цъ, дава слаба интернет връзка.
    Пак през процедурата за забравена парола и пак тръгна. Нещо бъгаво ми изглежда тази работа.
    Screenshot_20200301-101037_e-Control.jpg

    - - - - - - - - - -

    За февруари:
    Screenshot_20200301-101247_e-Control.jpg

    За януари:
    Screenshot_20200301-101302_e-Control.jpg

    - - - - - - - - - -

    Забравих, отнася се за дайсейкай-6 в панел, 17кв.м. без външни стени и без изолация. Зададена 23°, горе долу и стайната е толкова, вратата е открехната 15см.

  17. Senior Member Аватара на Genadi80
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,100
    #734

    Отговор: Консумация на климатизатор - реална консумация засечена от технически уред.

    И в тази тема много тихо напоследък


    Изпратено от моят Huawei P30 Lite с помощта на Tapatalk

  18. Member
    Тук е от
    Feb 2019
    Живее в
    Хисаря
    Мнения
    268
    #735

    Отговор: Консумация на климатизатор - реална консумация засечена от технически уред.

    Тихо тихо няма потребление...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 49 от 135 ПърваПърва ... 3947484950515999 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Най добър уред за отчитане на консумация на климатик през wi-fi
    От ^Rokera^ във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 87
    Последно: 23-04-22, 01:57
  2. Преоразмеряване на отоплителен уред-има ли по-голяма консумация
    От injenercheto във форум Електрическо отопление
    Отговори: 4
    Последно: 17-05-13, 21:30
  3. Реална консумация на минимум топлоотдаване
    От pilot във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 20
    Последно: 10-05-12, 23:57
  4. Консумация на 40'' LCD
    От mitakata във форум Телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 09-01-11, 19:31
  5. консумация на PC
    От etg във форум Общ - хардуер
    Отговори: 8
    Последно: 22-01-02, 13:14

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе