Страница 8 от 11 ПърваПърва ... 678910 ... ПоследноПоследно
Резултати от 106 до 120 от общо 157
Like Tree18Одобрявам

Коя фирма да избера за покупка и монтаж на климатик в София?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    707
    #106

    Re:Коя фирма да избера за покупка и монтаж на климатик в София?

    Цитат Първоначално публикувано от rumialex
    знае ли човек- ще платиш по-скъпия, ще ти доставят по-евтиния...Докато при Мицубиши си знаех,че се произвежда в Тайланд.
    И Дайкин с близки показатели до Мицубиши беше с около 300лв по-скъп от Мицубиши. Е, цената винаги има значение, особено когато купуваш два наведнъж.
    Това все едно да кажеш, че ще си поръчаш Рено Меган, а ще ти дойде Дачия Логан.
    Различни модели се произвеждат на различни места и струват различно.

    А относно показателите - ами някоя Мидейка може още по евтина да дойде.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    79
    #107

    Re:Коя фирма да избера за покупка и монтаж на климатик в София?

    Мидея при –15! Не съм чувала, ама щом казаваш така да е. И в момента не споря с никой. Това е моят избор, а може на пролет да се проклинам!
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1320695147[/time]_________________________________________________

    А относно колите,дааа...чувала съм какво ли не.Разглобяваш Ситроен и виждаш щампи на три марки по различни части -Ситроен,Пежо и още една. Приятелят ми с това се занимава и точно той ми казва да не робувам на марки щото всичко било така мешано..., ама аз- не! Пъна се като коза!) Да се посмеем малко, а климите да ни топлят!!!

  4. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #108

    Re:Коя фирма да избера за покупка и монтаж на климатик в София?

    Не си сбъркала с машините, не се притеснявй.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    79
    #109

    Re:Коя фирма да избера за покупка и монтаж на климатик в София?

    Надявам се,макар че и аз бях на две- дали Дайкин дали Мицубиши.Топлят си те, а аз си чатя тук...и нищо се не чува.Дано все така да са безшумни и да оправдаят парите си. Е, знам че не са върха на сладоледа...но уж са добри.А и все пак не живея в Сибир при – 50, а в България, където има един месец преко сили минусови температури. Може би хората с Мидея са си мислели по същия начин, но аз исках да съм сигурна,че няма да ми тракат зъбите.Е,ще видим.

  6. Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Мнения
    177
    #110

    Re:Коя фирма да избера за покупка и монтаж на климатик в София?

    Не моа ти фана мислата ,но ти си знаеш.

  7. Junior Member
    Тук е от
    May 2009
    Мнения
    20
    #111

    Re:Коя фирма да избера за покупка и монтаж на климатик в София?

    Напоследък няма мнения по темата, препоръчващи фирма в София.
    Аз искам да си купя сега инверторен климатик за 30 кв. м помещение - среден или висок клас (ако намеря нещо на промоция : ). Бихте ли ми препоръчали читава фирма от където да го купя и да ми го монтират.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    263
    #112

    Re:Коя фирма да избера за покупка и монтаж на климатик в София?

    а за Варна?

  10. Novice
    Тук е от
    Sep 2012
    Мнения
    9
    #113

    Отговор: Re:Коя фирма да избера за покупка и монтаж на климатик в София?

    Здравейте и от мен.Имам наистина голяма нужда от помощ за избора на Фирма от която да си закупя климатик.Избрал съм си Дайкин FTX35JV и 2 фирми горе долу от които евентуално да си закупя и да ми го монтират.Направи ми впечатление ,че разликата в цените е доста(200лв).Моля дайте мнение за тези фирми (ако някой се е сблъсквал с тях) или ми препоръчайте някоя друга(може и климатик до 1500лв).
    ето и линкове към фирмите и машините:
    DAIKIN FTX35JV/RX35JV
    http://www.royal.bg/index.htm тук цената е 1559лв
    Благодаря.

  11. Senior Member Аватара на bobovo
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    гр. Петрич
    Мнения
    2,196
    #114

    Отговор: Коя фирма да избера за покупка и монтаж на климатик в София?

    Cage ще ти дам един приятелски съвет НЕ купувай този климатик /DAIKIN FTX35JV/RX35JV/ !!!Кажи от къде си колко голямо е помещението има ли изолация и PVC дограма и какъв бюджет си заделил за климатик с монтажа та да умуваме докато е с време?

  12. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,688
    #115

    Отговор: Коя фирма да избера за покупка и монтаж на климатик в София?

    Цитат Първоначално публикувано от bobovo Виж публикацията
    Cage ще ти дам един приятелски съвет НЕ купувай този климатик /DAIKIN FTX35JV/RX35JV/ !!!Кажи от къде си колко голямо е помещението има ли изолация и PVC дограма и какъв бюджет си заделил за климатик с монтажа та да умуваме докато е с време?
    +1, Колегата е много прав.

  13. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #116

    Отговор: Коя фирма да избера за покупка и монтаж на климатик в София?

    Цитат Първоначално публикувано от bobovo Виж публикацията
    Cage ще ти дам един приятелски съвет НЕ купувай този климатик /DAIKIN FTX35JV/RX35JV/ !!!Кажи от къде си колко голямо е помещението има ли изолация и PVC дограма и какъв бюджет си заделил за климатик с монтажа та да умуваме докато е с време?
    +2.

    Cage, разликата в цената идва от това, че климатикът при едната фирма е на промоция, а при другата не е.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    1,580
    #117

    Отговор: Re:Коя фирма да избера за покупка и монтаж на климатик в София?

    Цитат Първоначално публикувано от Cage Виж публикацията
    Здравейте и от мен.Имам наистина голяма нужда от помощ за избора на Фирма от която да си закупя климатик.Избрал съм си Дайкин FTX35JV и 2 фирми горе долу от които евентуално да си закупя и да ми го монтират.Направи ми впечатление ,че разликата в цените е доста(200лв).Моля дайте мнение за тези фирми (ако някой се е сблъсквал с тях) или ми препоръчайте някоя друга(може и климатик до 1500лв).
    ето и линкове към фирмите и машините:
    DAIKIN FTX35JV/RX35JV
    http://www.royal.bg/index.htm тук цената е 1559лв
    Благодаря.
    В момента мой приятел точно този модел го зарежда на 1050лв.(Чешки).Явно някой вносител иска да се отърве от този модел и сваля цената за да се изчисти.Този модел при някои колеги обаче има проблем с размразяването а при други няма,така и не се разбра къде е заровено кучето,но ти по-добре не рискувай и си избери или друг модел на Дайкин или друга марка.

  16. Novice
    Тук е от
    Sep 2012
    Мнения
    9
    #118

    Отговор: Re:Коя фирма да избера за покупка и монтаж на климатик в София?

    Цитат Първоначално публикувано от necata2 Виж публикацията
    В момента мой приятел точно този модел го зарежда на 1050лв.(Чешки).Явно някой вносител иска да се отърве от този модел и сваля цената за да се изчисти.Този модел при някои колеги обаче има проблем с размразяването а при други няма,така и не се разбра къде е заровено кучето,но ти по-добре не рискувай и си избери или друг модел на Дайкин или друга марка.
    Много се радвам ,че навреме получих отговори.Някой вече опарил ли се е с такъв и какви са му проблемите??Аз чух само хубави неща за дайкина и затова малко се шашнах при вашите отговори.
    Като бюджет разполагам с 1500лв +/- 100лв за климатик с монтаж.Помещението което ще отоплявам е около 22кв на 2.50м. стандартен хол на панелка в София с 2 външни стени,ПВЦ дограма и някаква смешна вътрешна изолация на 8-ми етаж(последен).
    Ще съм благодарен за съвети и предложения.

  17. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #119

    Отговор: Re:Коя фирма да избера за покупка и монтаж на климатик в София?

    Цитат Първоначално публикувано от Cage Виж публикацията
    Аз чух само хубави неща за дайкина и затова малко се шашнах при вашите отговори.
    Всяко стадо си има поне една черна овцЪ.

    Цитат Първоначално публикувано от Cage Виж публикацията
    Като бюджет разполагам с 1500лв +/- 100лв за климатик с монтаж.Помещението което ще отоплявам е около 22кв на 2.50м. стандартен хол на панелка в София с 2 външни стени,ПВЦ дограма и някаква смешна вътрешна изолация на 8-ми етаж(последен).
    Ще съм благодарен за съвети и предложения.
    Ей туй моделче е точно като за теб. И да почерпиш след това.
    Успех!

  18. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #120

    Отговор: Re:Коя фирма да избера за покупка и монтаж на климатик в София?

    Цитат Първоначално публикувано от gnf Виж публикацията
    Ей туй моделче е точно като за теб. И да почерпиш след това.
    Успех!
    +1
    Взе ми го от устата ...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 8 от 11 ПърваПърва ... 678910 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 0
    Последно: 21-09-12, 16:41
  2. фирма за покупка и монтаж на климатик в Хасково
    От MoreT във форум Въпроси свързани с монтажа
    Отговори: 4
    Последно: 24-06-12, 20:50
  3. Избор на фирма за монтаж на климатик
    От korab във форум Въпроси свързани с монтажа
    Отговори: 5
    Последно: 02-12-10, 21:33
  4. Коректна фирма за продажба и монтаж на климатици в София!
    От TRICHKO във форум Въпроси свързани с монтажа
    Отговори: 13
    Последно: 07-08-09, 18:52
  5. Отговори: 6
    Последно: 15-03-08, 17:42

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе