Страница 42 от 128 ПърваПърва ... 3240414243445292 ... ПоследноПоследно
Резултати от 616 до 630 от общо 1906
Like Tree791Одобрявам

Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. m65
    m65 е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Jun 2011
    Мнения
    37
    #616

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Малко инфо, относно гаранцията на въпросните климатици StarLight.
    След разговор с оператор от еМаг, разбрах, че всеки един оторизиран сервиз за климатици би могъл да извърши монтажа, но ако настъпи гаранционно събитие, изискващо квалифицирана сервизна намеса, те, от еМаг, изпращат техен екип, каквото и да означава това. Нямам представа какво е упоменато в гаранционната документация, която пристига със закупените климатици, тъй като все още не съм поръчал. Мисля днес като ми остане време да направя поръчката.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на splendor
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,503
    #617

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Назад в темата е написано. Има и линкове. ЕМАГ работят с ПАН Сервиз. Няма ограничение кой ще ти монтира климатика, но е нужно да има документ за тази работа. При повреда климатика минава през ПАН Сервиз преди да стигне до ЕМАГ.

  4. Senior Member Аватара на bobivg
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,773
    #618

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    А на Пан сервиз кой плаща за идването знае ли се нещо? Май е хубаво и на тях да се звънне да няма изненади после.

  5. Senior Member Аватара на mimojef
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    2,300
    #619

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Е нали е гаранционен. Би трябвало с вносителя да се оправят.

  6. Senior Member Аватара на splendor
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,503
    #620

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Прикачени изображения Прикачени изображения
    bobivg одобрява това.

  7. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #621

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    простете незнанието ми, но климатичната система ли е най-сложната техника, изобретена от човека?
    в сравнение с пералня, пускана през ден, сушилня, респективно също през ден, денонощно включен хладилник, компютър, телевизор....

    защото за нищичко друго не се иска ежегодно оторизирано платено сервизиране, без което гаранцията отпада!
    доколкото коментирахме не-кондензационните слушилни, останах с впечатлението, че на практика са климатици... (може и да е съм разбрал нешо, извинявам се, ако е така), пък за тях ежегоден преглед не се изисква
    svetlio1 одобрява това.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,124
    #622

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    подобни нагли изречения като това последното от снимката противоречат на закона и лесно се обжалват пред КЗП .. гаранцията е 2г безусловна .. и понеже на този климатик вече е 2г на сайта ,нямат право да ти искат никакви профилактики .. вече ако дават 5г както беше в началото имат право да я обвържат с подобни условия

  10. Senior Member Аватара на splendor
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,503
    #623

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Моята цепеница е монтираха от ПАН Сервиз и този, който е монтира не каза нищо за задължителна профилактика за да важи гаранцията. Та предполагам това са си го написали ако мине.

    Относно функцията анти мухъл за да се активира е нужно да е включена през мобилното приложение и климатика да се изгаси през мобилното приложение иначе ако го изключиш директно от дистанциянното не я включва. Така е при EAWF модела.

  11. Senior Member Аватара на bobivg
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,773
    #624

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Цитат Първоначално публикувано от FearMe Виж публикацията
    простете незнанието ми, но климатичната система ли е най-сложната техника, изобретена от човека?
    в сравнение с пералня, пускана през ден, сушилня, респективно също през ден, денонощно включен хладилник, компютър, телевизор....
    Разликата е в това, че едно излиза от кашона и готово за работа, а другото за да работи се изискват още допълнителни процедури.
    Ако си вземеш мобилен климатик или изсущител за въздух никой не ти търси оторизирана монтажна група, а и те са си на същия принцип.

  12. Member
    Тук е от
    Sep 2018
    Живее в
    Хюстън
    Мнения
    448
    #625

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Функцията "анти мухъл" при TSWF няма значение от къде е включена и от къде ще бъде изключен климатика. Дори през приложението ако го включа,по дефолт там винаги е изключена. При дистанционното не е така.

  13. Senior Member Аватара на splendor
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,503
    #626

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Може, при EAWF функцията не е налична на дистанционното и може би затова е нужно да се прави през приложението.

  14.  
     
  15. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #627

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Цитат Първоначално публикувано от bobivg Виж публикацията
    Разликата е в това, че едно излиза от кашона и готово за работа, а другото за да работи се изискват още допълнителни процедури.
    Ако си вземеш мобилен климатик или изсущител за въздух никой не ти търси оторизирана монтажна група, а и те са си на същия принцип.
    Не искам да се заяждам, но компютърни части, купени поотделно, не губят гаранцията си след първата година, дори ако са сглобени правилно, ако не се плати на продалата ги фирма да си изпрати специалист, който да ги "сервизира"

  16. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,606
    #628

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    При климатиците монтажът има съществено влияние върху нормалната работа и може да създаде предпоставки за повреди и проблеми. Обаче при нормален монтаж, това със "задължителна профилактика" по време експлоатационния период не би трябвало по никакъв начин да влияе на търговската гаранция от поне 2г. по закон.
    Този пост е редактиран от VanDan; 30-06-21 в 07:10.
    svetlio1 и Genadi80 харесват това.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    65
    #629

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Обадих се на една фирма дето пише, че предлага сертифициран монтаж и продажба на климатици и ми обясниха, че ако монтират климатик, който съм закупил от Емаг съм щял да загубя гаранцията. Та искам да питам, тая гаранционна карта, която трябва да се попълни от монтажниците заедно с климатика ли идва или най-добре да се обаждам на Пан сервис?

  18. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,783
    #630

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Гаранционната карта си я изтегляш от профила с поръчката на климатика.Вчера ми монтираха 24 ката и съм доволен, т.е. е това, което оччаквах.За два часа охлади къщата(около 100м2).Вътрешното е малко шумно на ауто, но сигурно защото е на висока степен на вентилатора, за да навакса охлаждането.Не съм си играл да го слагам на ниска степен.Външното е учудващо тихо, като за 52 килограма прасе.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 42 от 128 ПърваПърва ... 3240414243445292 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Климатик STAR LIGHT 09WIFI
    От miro72 във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 7
    Последно: 03-05-22, 13:02
  2. Отговори: 11
    Последно: 16-06-18, 22:43
  3. ЕМАГ
    От FearMe във форум Бял списък
    Отговори: 15
    Последно: 05-12-17, 08:22
  4. Телевизори Star Light - мнение?
    От drkalo във форум Други телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 21-09-17, 21:39

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе