Страница 64 от 128 ПърваПърва ... 1454626364656674114 ... ПоследноПоследно
Резултати от 946 до 960 от общо 1906
Like Tree791Одобрявам

Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на inches9
    Тук е от
    Aug 2020
    Мнения
    1,374
    #946

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Темата е доста големичка за да търся пак.EAWF не го виждам сега в Емаг.А и да го намеря едно е да е описано от TCL ,друго от Емаг,за това питам ако някой има повече наблюдения илои поне се е ровил повече....
    Ако си прочел внимателно характеристиките на потр./отдавана мощност,COP ,EER,тегло външно тяло на посочените от мен модели UWF/TCL...си е ясно ,че се повтарят/
    За мен поне ,написаното от TCL за кой да е климатик е по-ясно и вероятно по-точно....Когато се налага да чета от сайтовете на търговци...
    А темата дали ще се прекръсти не зависи от мен.Каква е логиката да са 2 теми ,като за Star Light няма фирмена информация ....
    Но,както Ви се харесва.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на splendor
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,503
    #947

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Не е нужно да го търсиш из цялата тема. Има го още в първите постове, както и линкове към TCL еквивалента. Колкото до TCL, аз съм човека, който откри този факт. Колегите от форума гадаеха дали са на Мидея, Грии или т.н.
    Темата е хубаво да си остане за старлайт цепениците, понеже не е сигурно какви ще им бъдат следващите климатици. ЕМАГ може да се разпърдат с TCL и да минат на Грее.

  4. Senior Member Аватара на inches9
    Тук е от
    Aug 2020
    Мнения
    1,374
    #948

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Прав си.Може и да сменят достоставчика.
    Просто към момента ми са интересни сравненията с ТCL,защото те също са представени на нашия пазар с оригиналните си продукти и бива да разберем прилики/разлики в тях.

    п.с. Видях на първа страница модела който казваш


    Ако държим да бъдем точни и видим отдавана/потр. мощност UWF= TCL TAC-12CHSD/TPG 11I,х-ки има в pdf файла от TCL.ua ойто показах в линка.Не говоря за екстри като wind(...)UV и др.,разбира се!.....,а при този има разлики.
    Прикачени изображения Прикачени изображения
    Този пост е редактиран от inches9; 18-12-21 в 13:13.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,783
    #949

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    TCL правят хубави климатици, но вносителите не смеят да вкарват нищо над 1000лв. защото там пазара е насочен към марковите машини и не ще да чуе за цепеници.Апропо, другата седмица ще поръчам една цепеница, дето се продава във Финландия и Швеция.

  6. Senior Member Аватара на inches9
    Тук е от
    Aug 2020
    Мнения
    1,374
    #950

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Цитат Първоначално публикувано от VLADO 66 Виж публикацията
    TCL правят хубави климатици, но вносителите не смеят да вкарват нищо над 1000лв. защото там пазара е насочен към марковите машини и не ще да чуе за цепеници.Апропо, другата седмица ще поръчам една цепеница, дето се продава във Финландия и Швеция.
    Така е.TCL е марка и при подобни цени е по-добре да не се рискува дори при еднакви характеристики,може да са спестили нещо в ребрандираните и да ти излезе солено накрая.
    А както се вижда има и за 900 лв. с монтаж и това не е най-евтиния TCL.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,783
    #951

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Прочети ми мненията в раздела за Nippon.Сега климатика е 1000лв.с монтаж.Като го сравнявам с 9-ката на Star light е в съвсем друга категория
    inches9 одобрява това.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на inches9
    Тук е от
    Aug 2020
    Мнения
    1,374
    #952

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    >vlado
    Не казвам,че нещо ,ама като говориш за NIPPON,STARLIGHT или квото и да било е хубаво да казваш модели.
    Други които си казват потребление напр. бива да казват модел,btu,стая,изолация и.т.н....Дори и да съм прочел трябва ли да помня всеки къв модел при кви условия?Темите за климатици не са една и две.И едва ли всеки потребител на форума трябва по цял ден да ги препрочита....

  10. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,783
    #953

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Нипона, който съм си го сложил е KFR 14 DC Eco powerfull.Производство е на Мидея, но такъв аналогичен модел не видях в България.Така че не мога да посоча аналог.

  11. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,123
    #954

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    абе и той е цепеняк ,14ка с 8 кила вътрешно и 27 кила външно тяло

  12. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,783
    #955

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Ма не съм казал, че не е цепеняк, ама на 0 гр. беше изпишкал към 200 грама вода(под външното има към няколко см. снежец и леко го беше разтопил), а другата цепеница в кухнята си имаше локвичка.Както и да е, аз съм доволен, щото му чувам един дефрост сутрин, когато влажността е най-голяма, а през останалото време въобще забравям, че имам климатик

  13. Novice
    Тук е от
    Dec 2021
    Мнения
    6
    #956

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Каква е консумацията мин/макс, охл/отопление на 12UWF

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Nov 2021
    Мнения
    5
    #957
    Здравейте! Може ли чрез приложението за wi fi да се следи консумацията на ел. Енергия или трябва задължително да се купува ват метър? Тази функция която е описана в квижката я няма в приложението което изтеглих незнам защо!

  16. Member
    Тук е от
    Sep 2018
    Живее в
    Хюстън
    Мнения
    448
    #958

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Не всички модели имат измерване на изразходваната енергия. Кой е вашият модел?

  17. Novice
    Тук е от
    Nov 2021
    Мнения
    5
    #959
    ACT-12UWF

  18. Member
    Тук е от
    Sep 2018
    Живее в
    Хюстън
    Мнения
    448
    #960

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Значи я има само на модела TSWF. Ако искате да измервате изразходената енергия, ще трябва да си закупите допълнително ватметър.
    Може ли да споделите повече информация за вашия модел. От кога го имате,в колко квадрата и какво помещение е монтиран? При какви външни условия работи,в кой регион? Доволни ли сте, шумен ли е,често ли се изключва и включва при достигане на темп и други наблюдения

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Климатик STAR LIGHT 09WIFI
    От miro72 във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 7
    Последно: 03-05-22, 13:02
  2. Отговори: 11
    Последно: 16-06-18, 22:43
  3. ЕМАГ
    От FearMe във форум Бял списък
    Отговори: 15
    Последно: 05-12-17, 08:22
  4. Телевизори Star Light - мнение?
    От drkalo във форум Други телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 21-09-17, 21:39

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе