Страница 94 от 128 ПърваПърва ... 44849293949596104 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,396 до 1,410 от общо 1906
Like Tree791Одобрявам

Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    May 2006
    Живее в
    Поморие
    Мнения
    183
    #1396

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Цитат Първоначално публикувано от troy8811 Виж публикацията
    Здравейте,закупих климатик старлайт act 12 tswf, за монтажа задължително ли е да се обърна към пан сервиз или всеки може да извърши монтажа ,какъв документ трябва да ми издадат за да важи гаранцията от Емаг? Благодаря!
    Може и друга сертифицирана фирма, трябва да ти издадат протокол и фактура за монтажа. Но ако минеш на такъв вариант, ги питай каква е процедурата при възникнал проблем, да не береш ядове !
    Този пост е редактиран от stivi; 07-12-22 в 20:18.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2009
    Мнения
    30
    #1397

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Цитат Първоначално публикувано от troy8811 Виж публикацията
    Здравейте,закупих климатик старлайт act 12 tswf, за монтажа задължително ли е да се обърна към пан сервиз или всеки може да извърши монтажа ,какъв документ трябва да ми издадат за да важи гаранцията от Емаг? Благодаря!
    а от къде го закупи ако не е тайна в емаг няма наличност?

  4. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2022
    Мнения
    11
    #1398

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Цитат Първоначално публикувано от stivi Виж публикацията
    Може и друга сертифицирана фирма, трябва да ти издадат протокол и фактура за монтажа. Но ако минеш на такъв вариант, ги питай каква е процедурата при възникнал проблем, да не береш ядове !
    Благодаря! Ще използвам пан сервиз да няма ядове....

    - - - - - - - - - -

    От Емаг е преди черния петък пуснаха 2 бройки не можах да се вредя купиха ги ,след това пуснаха една бройка и я взех,доставката беше бавна повече от седмица...

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2009
    Мнения
    30
    #1399

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    То хубаво ама на мен ми трябват 5 и цената беше 1099 лв,дали си заслужава ?

  6. Member
    Тук е от
    Sep 2018
    Живее в
    Хюстън
    Мнения
    448
    #1400

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Няма как някой да бъде сигурен дали ще си заслужава в твоите условия,тъй като не си дал никакво инфо за помещения и външни условия. Аз бих взел act12BLWF в момента е на 650лв.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2009
    Мнения
    30
    #1401

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Цитат Първоначално публикувано от HiDefinition Виж публикацията
    Няма как някой да бъде сигурен дали ще си заслужава в твоите условия,тъй като не си дал никакво инфо за помещения и външни условия. Аз бих взел act12BLWF в момента е на 650лв.
    Условията ми са като твоите живея на 60 км на югоизток от теб,разбрах че си от Хасково.Ще отоплявам къща с 5 см външна изолация,на горния етаж и вътрешна с пвц дограма.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Sep 2018
    Живее в
    Хюстън
    Мнения
    448
    #1402

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Предполагам стаите не са по 25кв/м и нагоре,тъй че взимай 12BLWF. Предполагам има и спални,а TSWF не е за спалня. Местенето на клапата при он-оф на BLWF е по безшумна от на TSWF.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2021
    Мнения
    78
    #1403

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    За втори път хващам TSWF под 10 градуса да пада на 200w. Обикновено под 10 градуса при мен вдига минимума на 320w, около 0 градуса вдига на 420w. Веднъж го видях на 220 беше около 6 градуса, днес сутринта пак го гледам бачка си на 200 wбез да изключва. Погледнах външната-7.4 градуса.И двата пъти се случва когато го оставя продължително време без да го закачам вент на авто и вертикалната клапа на средно положение.
    estqwerty одобрява това.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2022
    Мнения
    11
    #1404

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Цитат Първоначално публикувано от Lucky Acho Виж публикацията
    За втори път хващам TSWF под 10 градуса да пада на 200w. Обикновено под 10 градуса при мен вдига минимума на 320w, около 0 градуса вдига на 420w. Веднъж го видях на 220 беше около 6 градуса, днес сутринта пак го гледам бачка си на 200 wбез да изключва. Погледнах външната-7.4 градуса.И двата пъти се случва когато го оставя продължително време без да го закачам вент на авто и вертикалната клапа на средно положение.
    Това на колко градуса е настроен и в колко квадрата помещение е ? Моя е 29 квадрата настроен на 25 градуса работи на 370в при външна 7 градуса ,когато беше навън над 10 беше между 160-200в

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2021
    Мнения
    78
    #1405

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Помещението е 20 квадрата хол + 14 кв преходна спалняс портална врата. Последен етаж без изолация на тавана. Хол изток седна външна стена и тераса без изолация , спалня юг две външни стени с 5 см външна изолация. Климатикът е монтиран в хола срещу вратата на спалнята. Бях му затворил вратата на спалнята, отопляваше само хола. Беше настроен на 20 градуса, в стаята 21. Сега външната е 5 градуса отворил съм да отоплява цялото пространство 34 квнастроен на 20 градуса в хола 21 в спалнята 20 работи на 330-340w без да изключва. Основното тук е, че явно има някъкви условия при които успява да запази нисък минимум и под 10 градуса.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2022
    Мнения
    11
    #1406

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Да уточня и аз помещението южно студио 29 квадрата 3 вътрешни стени витрина с стара пвц дограма около 11 квадрата стенни последен етаж таван без изолация,задание на цепеницата tswf 25 градуса навън е 3 градуса работи на 480-500в

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Sep 2018
    Живее в
    Хюстън
    Мнения
    448
    #1407

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Като усетя струята когато минавам покрай него и знам навън колко градуса е [emoji846] . При мен си цепи градуса,аномалии не съм засичал. Задание от 23 до 26гр в най студените периоди. Днес цял ден е на 24гр,това харчи.След малко ще е над 500вата,че темп продължават да падат.

    П.п. клапата се беше разкърцала доста лятото. Взех си силиконов смазващ спрей. Пръснах леко пантичките,моторчето,подвижните части и освен звука от моторчето друго вече не се чува.
    Lucky Acho одобрява това.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2022
    Мнения
    11
    #1408

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Цял ден моя е на 25гр,сходно потребление имам ,сравнение с други марки как е разхода на енергия?

    - - - - - - - - - -

    Цял ден моя е на 25гр,сходно потребление имам ,сравнение с други марки как е разхода на енергия?Screenshot_2022-12-19-21-33-05-571_com.tcl.smarthome.jpg

  17. Member
    Тук е от
    Sep 2018
    Живее в
    Хюстън
    Мнения
    448
    #1409

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Май ти е височък. Вкъщи нищо не е работило една седмица,до снощи. Ако вентилатора ти е на ауто задай му втора степен(mid-low). При мен в 35кв съм му задал ръчно 3-та(Mid не ми е много шумна),понеже аутото държи все на Low и балансира с по висока консумация.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2022
    Мнения
    11
    #1410

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Зададох му посочените настройки, беше на ауто,консумацията падна ,възможно ли е по висока консумация от къси тръби ,при монтажа приятелката ми беше в къщи и тръбите са ми около 2 метра ?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Климатик STAR LIGHT 09WIFI
    От miro72 във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 7
    Последно: 03-05-22, 13:02
  2. Отговори: 11
    Последно: 16-06-18, 22:43
  3. ЕМАГ
    От FearMe във форум Бял списък
    Отговори: 15
    Последно: 05-12-17, 08:22
  4. Телевизори Star Light - мнение?
    От drkalo във форум Други телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 21-09-17, 21:39

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе