Страница 96 от 128 ПърваПърва ... 46869495969798106 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,426 до 1,440 от общо 1906
Like Tree791Одобрявам

Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Sep 2018
    Живее в
    Хюстън
    Мнения
    448
    #1426

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    С тия пролетни температури цепеницата взе да вее хладно [emoji846]. Това й е минимума,който е достижим при външна темп над 10гр. Измерих и изходящата струя при Low,Mid-low и Mid при консумация 180 вата. Гледам по другите теми,премиумите топлят с тази консумация. В моите условия дори и да беше постижим този минимум под 10гр външна и със затворена врата към другата стая.Малко се съмнявам с 30гр изходяща струя да се стопли стаята,или заданието трябва да е 20-21гр.
    Теста е при външна 12гр,задание 23гр,в стаята е 23.5,в преходната не съм мерил.20221227_162620.jpg20221227_163027.jpg20221227_163410.jpg

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на SPSt
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    3,490
    #1427

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Цитат Първоначално публикувано от HiDefinition Виж публикацията
    Малко се съмнявам с 30гр изходяща струя да се стопли стаята,или заданието трябва да е 20-21гр.
    С 30 градуса не се стопля стая. Но с 30 гр. / че и по-малко/ се поддържа температура. И то по-висока от 21 гр.
    bobivg и mystikalrs харесват това.

  4. Junior Member Аватара на di-ko
    Тук е от
    Jan 2015
    Живее в
    Stara Zagora
    Мнения
    16
    #1428

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Когато оригинала стане по-евтин от Звездата и даже е наличен в магазина , сравнението е от Румънският Емаг , защото при нас не е наличен . Само ако ви е любопитно -- .https://www.emag.ro/compare/DZ2CL0MBM,DQZYTBMBM/
    estqwerty и GLARYS харесват това.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2015
    Мнения
    146
    #1429

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    И за жалост в лева пак е почти 1100лева.Интересно ми е защо Техномаркет които са вносител на tcl ,не внасят t-smart.
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  6. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,782
    #1430

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Цитат Първоначално публикувано от krasio_79bs Виж публикацията
    И за жалост в лева пак е почти 1100лева.Интересно ми е защо Техномаркет които са вносител на tcl ,не внасят t-smart.
    Защото внасят оня модел с аспирацията, който има същите жалузи и няма смисъл от два модела в една ценова група
    krasio_79bs одобрява това.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2015
    Мнения
    146
    #1431

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Тоя с аспирацията е нов модел и го внасят от няколко месеца. T-smart не съм срещал изобщо да е присъствал в техните магазини.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на mimojef
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    2,296
    #1432

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Тоя с аспирацията ми се вижда доста добро парче на доста приемлива цена.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    1,035
    #1433

    Re: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Видео ревю мисля е същия
    https://youtu.be/ZZwrAf1Zj7A

  11. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    14
    #1434

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Имам проблем с 12TSWF включвам го на отопление например на 23 градуса започва да топли после спира и заспива, температурата пада, а той не включва повече изобщо. Като натисна да му сменя всички режими пак се включва веднъж и като спре повече не тръгва.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    16
    #1435
    Цитат Първоначално публикувано от HiDefinition Виж публикацията
    Не знам как на 4гр външна температура,може да се обледени така. Най високата темп при която съм виждал моя да прави дефрост е 2гр,но със снеговалеж. А доста съм издевателствал над него.
    Ако е имало гъста мъгла при ниски температури обледеняват. При вас имало ли е по-гъсти мъгли този сезон и в кой край на България сте? Аз съм в северозапада и често има мъгли. Между другото само да вметна, че дайкина в хола също беше обледенил по това време, но той дефростна до 30 Мин, като дефрост трая под 10 мин. Но той е чистокръвен японец
    висок клас. С изненада останових, че tcl 12chsd/ifi в спалнята е същият като Star light act-12eawf, Tcl няма wifi, като параметри едно към едно. Ето снимки:
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  13. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2022
    Мнения
    11
    #1436

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Цитат Първоначално публикувано от joroblue Виж публикацията
    Имам проблем с 12TSWF включвам го на отопление например на 23 градуса започва да топли после спира и заспива, температурата пада, а той не включва повече изобщо. Като натисна да му сменя всички режими пак се включва веднъж и като спре повече не тръгва.
    Колега ,реши ли се проблема?изключиго от тока да поседи известно време без ток.... Има в Емаг 2бр tswf някой ако търси...
    Този пост е редактиран от troy8811; 31-12-22 в 11:26.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    14
    #1437

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Цитат Първоначално публикувано от troy8811 Виж публикацията
    Колега ,реши ли се проблема?изключиго от тока да поседи известно време без ток.... Има в Емаг 2бр tswf някой ако търси...
    Изключвах го, пак е така. Може ли да е някакъв дефект?

  16. Junior Member Аватара на di-ko
    Тук е от
    Jan 2015
    Живее в
    Stara Zagora
    Мнения
    16
    #1438

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    За много години живи и здрави . Поразрових се и открих в Унгарският Емаг това чудо с работа до -25 градуса и 10 години гаранция . Цената като при нас , щом отчетем допълнителната електроника и всички други данни като ACT-12TSWF . https://www.emag.hu/aiwa-a-klima-hut.../pd/DRS95PMBM/

    - - - - - - - - - -

    Не знам да се смея ли или да плача ? Едно клипче в Ютуб - Оригинално Японско качество .https://youtu.be/l-wnF2mXI2Y И ето тук голям избор на различни системи , мисля Тук е извора за хора който искат други конфигурации https://www.aiwa.pl/klimatyzator-aiw...a-split-3-5kw/

    - - - - - - - - - -

    Това е най - доброто клипче как се монтира климатика ACT-12TSWF , точно както е описано в книжката стъпка по стъпка . Почити всичко му разбрах на момчето и си спомних за Полякините на ММЦ-то през 80 -те години , унгарките събираха най-много точки .https://youtu.be/VuQ3MUmhZzQ
    Прикачени изображения Прикачени изображения
    Този пост е редактиран от di-ko; 01-01-23 в 23:00.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2009
    Мнения
    30
    #1439

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Стана ясно че Star Light ACT12TSWF вече няма явно няма и да има,та кой евентуално се доближава като цена качество до него?

  18. Member
    Тук е от
    Aug 2022
    Мнения
    294
    #1440

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Цитат Първоначално публикувано от ico_3 Виж публикацията
    Стана ясно че Star Light ACT12TSWF вече няма явно няма и да има,та кой евентуално се доближава като цена качество до него?
    Погледни оригинала на TCL, този беше интересен като беше за 600 лева.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Климатик STAR LIGHT 09WIFI
    От miro72 във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 7
    Последно: 03-05-22, 13:02
  2. Отговори: 11
    Последно: 16-06-18, 22:43
  3. ЕМАГ
    От FearMe във форум Бял списък
    Отговори: 15
    Последно: 05-12-17, 08:22
  4. Телевизори Star Light - мнение?
    От drkalo във форум Други телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 21-09-17, 21:39

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе