Страница 99 от 127 ПърваПърва ... 4989979899100101109 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,471 до 1,485 от общо 1905
Like Tree791Одобрявам

Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    May 2006
    Живее в
    Поморие
    Мнения
    183
    #1471

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Цитат Първоначално публикувано от martiwestside Виж публикацията
    Чакам да дойдат от Пан сервиз. Иначе като ви смениха климатика свалянето на стария и монтажа на новия за ваша сметка ли беше?
    Пише, че не е платил и стотинка, та как мислиш, за чия сметка е била смяната ?

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Apr 2022
    Мнения
    6
    #1472

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Нищо не съм плащал, единствено за първоначален монтаж.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,604
    #1473

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Това много съмнително ми изглежда. Един монтаж е 200-250лв. най-малко. Как излиза сметката на този, който прави 2 монтажа и 1 демонтаж и това за климатик с ниска цена дори слизала до 600-800лв. Дори да кажем, че монтажите са най-вероятно с най-евтините материали и без никакво внимание и старание.

  5. Member Аватара на eleena
    Тук е от
    Jun 2007
    Живее в
    Варна
    Мнения
    445
    #1474

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Един демонтаж и монтаж какви други разходи има, освен отделено време и гориво?

  6. Novice
    Тук е от
    Apr 2022
    Мнения
    6
    #1475

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Фирмата която го монтира е малка подизпълнител на Пан Сервиз така че без допълнително заплащане от страна на ЕМАГ според мен не би се наела да извършва гаранционен сервиз.

  7. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,123
    #1476

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Цитат Първоначално публикувано от eleena Виж публикацията
    Един демонтаж и монтаж какви други разходи има, освен отделено време и гориво?
    има квалифициран труд на 2ма човека .. ти без пари ли работиш ?
    Aleksandars, ccankov73 и HRS9 харесват това.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,781
    #1477

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Няма безплатен обяд.Емаг си поемат масрафа като търговец а и могат да си позволят подмяната на стотина климатика годишно примерно, защото по последни данни изпревариха Дачия по оборот и капитализация и са най голямата фирма в Румъния.
    Localghost1, eleena и mystikalrs харесват това.

  10. Junior Member Аватара на di-ko
    Тук е от
    Jan 2015
    Живее в
    Stara Zagora
    Мнения
    16
    #1478

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Star-Light ACT-09WIFI , вентилатора и компресора дали са като на ACT-12TSWF ?
    Този пост е редактиран от di-ko; 22-01-23 в 12:01.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2016
    Мнения
    27
    #1479

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Здравейте,имам ACT-12TSWF от два месеца и постоянно работи on-off.Обикновенно седи на 22гр. като отоплявам 15кв. хол и 15кв.кухня като между двете помещения няма врата а свод.Няма значение дали навън е -2 или 10гр,работи постоянно on-off,само се променя консумацията за деня.Пробвал съм на всякаква настройка на вент,но не влиза в инверторен режим.Живея в апартамент,изолиран.Имаше дни в който беше под нулата,подържа си зададената температура без проблем,но е постоянно on-off.
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  12. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2015
    Мнения
    146
    #1480

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Нищо общо нямат с tswf.

  13. Member
    Тук е от
    Sep 2018
    Живее в
    Хюстън
    Мнения
    448
    #1481

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Цитат Първоначално публикувано от tresto Виж публикацията
    Здравейте,имам ACT-12TSWF от два месеца и постоянно работи on-off.Обикновенно седи на 22гр. като отоплявам 15кв. хол и 15кв.кухня като между двете помещения няма врата а свод.Няма значение дали навън е -2 или 10гр,работи постоянно on-off,само се променя консумацията за деня.Пробвал съм на всякаква настройка на вент,но не влиза в инверторен режим.Живея в апартамент,изолиран.Имаше дни в който беше под нулата,подържа си зададената температура без проблем,но е постоянно on-off.
    При мен се случи нещо подобно. Снощи бе нагласен на 24.5 беше 25гр в стаята,намалих го преди лягане на 22 и проветрих. Цяла вечер се не бе включвал,термометъра в стаята показваше 22гр,преди малко се прибрах пак не се бе включил,темп в стаята бе 21.5. Вдигнах заданието с 1гр,не се включи и го изключих и включих. Премързя ме да премеря темп при него колко е била. Но поради голямата разлика в заданието още снощи като го намалих на 22 и дори не остана в режим следене,а спря вента. Ако вента си бачкаше със сигурност нямаше да се получи тази ситуация.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,781
    #1482

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Преди време писах за същото.Когато подмине температурата и спре обдухването, климатика заспива и трябва температурата в помещението да падне с няколко градуса, та да тръгне.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2016
    Мнения
    27
    #1483

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Цитат Първоначално публикувано от VLADO 66 Виж публикацията
    Преди време писах за същото.Когато подмине температурата и спре обдухването, климатика заспива и трябва температурата в помещението да падне с няколко градуса, та да тръгне.
    Цитат Първоначално публикувано от HiDefinition Виж публикацията
    При мен се случи нещо подобно. Снощи бе нагласен на 24.5 беше 25гр в стаята,намалих го преди лягане на 22 и проветрих. Цяла вечер се не бе включвал,термометъра в стаята показваше 22гр,преди малко се прибрах пак не се бе включил,темп в стаята бе 21.5. Вдигнах заданието с 1гр,не се включи и го изключих и включих. Премързя ме да премеря темп при него колко е била. Но поради голямата разлика в заданието още снощи като го намалих на 22 и дори не остана в режим следене,а спря вента. Ако вента си бачкаше със сигурност нямаше да се получи тази ситуация.

    Иначе влизат ли ви в инверторен режим или само on/off както е при мен?

  17. Member
    Тук е от
    Sep 2018
    Живее в
    Хюстън
    Мнения
    448
    #1484

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Само с тази настройка на клапата и 45гр наклон,в моите условия он-оф е най рядък и ръчна 2ра степен на вента.Но и почти не го държим на задание под 24гр.
    Този пост е редактиран от HiDefinition; 23-01-23 в 15:52.
    tresto одобрява това.

  18. Senior Member Аватара на splendor
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,503
    #1485

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Преди да направя изолация на детската работеше като инстински инвертор, но сега предимно е он-оф от което му се разскърца клапата и ще трябва да взимам силиконов спрей да я пръскам.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Климатик STAR LIGHT 09WIFI
    От miro72 във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 7
    Последно: 03-05-22, 13:02
  2. Отговори: 11
    Последно: 16-06-18, 22:43
  3. ЕМАГ
    От FearMe във форум Бял списък
    Отговори: 15
    Последно: 05-12-17, 08:22
  4. Телевизори Star Light - мнение?
    От drkalo във форум Други телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 21-09-17, 21:39

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе