Страница 98 от 127 ПърваПърва ... 488896979899100108 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,456 до 1,470 от общо 1897

Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Aug 2022
    Мнения
    286
    #1456

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Цитат Първоначално публикувано от di-ko Виж публикацията
    Няма и няма да има за 600 лв , на ACT-12TSW, цената е 1100 лв , преди три месеца на намаление го взех за 850 + 22 лв доставка . Теслата е на 1150 най-добра цена , но компресора и клапата отварянето са други , за мен това е проблем . TCL - цената е висока .
    Имаше го в началото на 660 лева, HiDefinition беше от първите закупили този модел . Тогава беше интересен.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,778
    #1457

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Той и сега е интересен като го пуснат на промоция за 890.Вижте какво става с цените на другите марки -най-малко 20% нагоре.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    1,547
    #1458

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Колко време ще остане на тези цени според теб? Вчера влезнах за пръв път в супермаркета тази година. 3/4 от нещата, които редовно пазарувам са с поне 20% нагоре. 10 литрова минерална вода Девин е 5 лв вече. Та, скоро време 1100 ще му е най-евтината цена за този модел.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2022
    Мнения
    14
    #1459

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    И 500лв. да го направят тоя боклук TSWF пак ще са му много, всеки ден трябва да го рестартирам за да почне да работи.
    Това го пиша за информация за тези които още не са се излъгали да си го купят.

  6. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,117
    #1460

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    няма страшно ,хората на климатици за по 2500-3000 лв слагат изолирбанд и фибран по датчиците че да работят що годе адекватно

  7. Junior Member Аватара на di-ko
    Тук е от
    Jan 2015
    Живее в
    Stara Zagora
    Мнения
    16
    #1461

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Цитат Първоначално публикувано от martiwestside Виж публикацията
    И 500лв. да го направят тоя боклук TSWF пак ще са му много, всеки ден трябва да го рестартирам за да почне да работи.
    Това го пиша за информация за тези които още не са се излъгали да си го купят.
    Ами ти си късметлия , да вземеш да си пуснеш ТоТо , аз мога да кажа същото за Дайкин и когато стана въпрос за ремонт ми казаха по добре си купи друг ремонта почва от 1200 лв . , а това са два /2/ - TSWF , и като работа ми харесва повече от Daikin Professional. , за който бях броил повече от 2000 лв. от- скъпите пари .

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #1462

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Тоя TSWF има ли някакви отвори/клапи за вкарване на свеж въздух, че нещо като вали и чувам капките дъжд .
    Сега общо взето не го ползвам, а последно като го чух така работеше и мислех, че бързо-бързо му се разскърцаха/тракаха клапи/вентилатори, па то друго било

  10. Senior Member Аватара на ccankov73
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    Разград
    Мнения
    4,859
    #1463

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Има грънци .Най-вероятно не ти е уплътнен добре отвора за тръбите и/или дренажния маркуч е много къс.

  11. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    1,547
    #1464

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Ебати климатика. Скоро ще почне да върти електромера наобратно. [emoji2]
    Този пост е редактиран от gurcayy; 12-01-23 в 21:53.

  12. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #1465

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Цитат Първоначално публикувано от ccankov73 Виж публикацията
    Има грънци .Най-вероятно не ти е уплътнен добре отвора за тръбите и/или дренажния маркуч е много къс.
    Отвора е уплътнен и измазан отдавна , виж дренажният си е къс (я има 1.50-2 м), че и влиза в улук (и аз от там си мислех че е ама...) - идеи за решение ... освен да го изкарам от улука?

  13. Senior Member Аватара на ccankov73
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    Разград
    Мнения
    4,859
    #1466

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    В интерес на истината може да го изкараш от улука - за проба.Ако е от това ще му мислим….

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,117
    #1467

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    от това е естествено

  16. Novice
    Тук е от
    Apr 2022
    Мнения
    6
    #1468

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Здравейте, за всички които имат проблеми с въпросните климатици просто си заявете ремонт в сайта на ЕМАГ в "моя акаунт" в секция "сервиз" хората са коректни и подмениха моя "09wifi" за около месец без да плащам и стотинка. Климатика даваше грешка Е9 когато не даваше грешка или претопляше с 5-6 градуса или забиваше и не тръгваше до като не го рестартирам. Хората ми предложиха или да ми върнат парите или нов климатик, аз избрах климатика и не съжалявам новия за сега работи перфектно в стая 14кв. поддържа точна температура и работи по ти температура от 0 до 5-6 градуса с мощност около 300-350w.

  17. Senior Member Аватара на splendor
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,503
    #1469

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Цитат Първоначално публикувано от martiwestside Виж публикацията
    И 500лв. да го направят тоя боклук TSWF пак ще са му много, всеки ден трябва да го рестартирам за да почне да работи.
    Това го пиша за информация за тези които още не са се излъгали да си го купят.
    Сигурен съм, че ако го пуснеш за 500лв ще се намери някой да те отърве от него Иначе моят и на всички познати, на които съм го препоръчал си работят доста адекватно и без оплаквания.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2022
    Мнения
    14
    #1470

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Здравейте, за всички които имат проблеми с въпросните климатици просто си заявете ремонт в сайта на ЕМАГ в "моя акаунт" в секция "сервиз" хората са коректни и подмениха моя "09wifi" за около месец без да плащам и стотинка. Климатика даваше грешка Е9 когато не даваше грешка или претопляше с 5-6 градуса или забиваше и не тръгваше до като не го рестартирам. Хората ми предложиха или да ми върнат парите или нов климатик, аз избрах климатика и не съжалявам новия за сега работи перфектно в стая 14кв. поддържа точна температура и работи по ти температура от 0 до 5-6 градуса с мощност около 300-350w.[/QUOTE]

    Чакам да дойдат от Пан сервиз. Иначе като ви смениха климатика свалянето на стария и монтажа на новия за ваша сметка ли беше?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Климатик STAR LIGHT 09WIFI
    От miro72 във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 7
    Последно: 03-05-22, 14:02
  2. Отговори: 11
    Последно: 16-06-18, 23:43
  3. ЕМАГ
    От FearMe във форум Бял списък
    Отговори: 15
    Последно: 05-12-17, 09:22
  4. Телевизори Star Light - мнение?
    От drkalo във форум Други телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 21-09-17, 22:39

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе