Страница 97 от 127 ПърваПърва ... 47879596979899107 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,441 до 1,455 от общо 1897

Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member Аватара на di-ko
    Тук е от
    Jan 2015
    Живее в
    Stara Zagora
    Мнения
    16
    #1441

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Пак ще го пуснат сега по нова година пуснаха малко при нас и румънците за ден , едновременно и пак изчезна . Преди година пак се коментираше , че го няма и няма да го има вече .
    Прикачени изображения Прикачени изображения
    Този пост е редактиран от di-ko; 09-01-23 в 16:42.

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    8
    #1442

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Малко кардиограми да пусна и аз на ACT-12TSW и ACT-09WIFI. Много мъгла вечерта и около 1-2 градуса температура и яко дефрости е имало Но питането ми е защо ACT-09WIFI работи по този начин? Стаята в която е сложен е 16 кв.м със стара дървена дограма със северно и източно изложение. Къща на два етажа и неотопляем долен етаж, но с 5 см външна изолация. Или проблема е, че минимума му е висок и времето е топло?
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  4. Senior Member Аватара на estqwerty
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    3,257
    #1443

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Цитат Първоначално публикувано от alex_3d Виж публикацията
    Малко кардиограми да пусна и аз на ACT-12TSW и ACT-09WIFI. Много мъгла вечерта и около 1-2 градуса температура и яко дефрости е имало Но питането ми е защо ACT-09WIFI работи по този начин? Стаята в която е сложен е 16 кв.м със стара дървена дограма със северно и източно изложение. Къща на два етажа и неотопляем долен етаж, но с 5 см външна изолация. Или проблема е, че минимума му е висок и времето е топло?
    кой е на 160 вата?

  5. Senior Member Аватара на bobivg
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,764
    #1444

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Аз поне не успях да разбера какъв е точно въпроса. От графика обаче се вижда, че 12TSW е направил 5 дефроста. 09WIFI е направил 4 дефроста. Както, че и двата си вдигат мощността в зависимост от външната температура. Тя е около 400W, но 12TSW е поставен в помещение с по-големи загуби и при тази "минимална" консумация от 400 W в тези условия му отнема повече време за да надхвърли заданието и да направи офф.

  6. Novice
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    8
    #1445

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Цитат Първоначално публикувано от estqwerty Виж публикацията
    кой е на 160 вата?
    ACT-12TSW е с минимума от 160W. Нямам опит с климатици, тази година за първи път се отопляваме с тях и съм останал с впечатление, че не е добре да има много офф-ове, затова сложих и 9-ка в тази стая. Но имам чувството, че тя през цялото време си работи само на он и офф. Предполагам като застудее, няма да е точно така.

  7. Member
    Тук е от
    Sep 2018
    Живее в
    Хюстън
    Мнения
    448
    #1446

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    TSWF под 5гр е на 450 вата,под 0 през 5гр вдига по 50 вата. 09WIFI е 320 вата под 10гр до 0гр, под 0гр до -10 е на 420 вата.
    09 WIFI най вероятно го държиш на 20-21гр,че да офи така. При майка ми е в 17кв спалня,ауто режим и най много прави по един оф на час,при задание 23гр.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2021
    Мнения
    77
    #1447

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    При мен TSWF ДО 0 ГРАДУСА РАБОТИ НА 350W ПОД 0 ГРАДУСА ВДИГА НА 450W.Това на авто вентилатор. На 2ра или 3та степен на вентилатора пада още малко 320w-420w.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2022
    Мнения
    11
    #1448

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Цитат Първоначално публикувано от Lucky Acho Виж публикацията
    При мен TSWF ДО 0 ГРАДУСА РАБОТИ НА 350W ПОД 0 ГРАДУСА ВДИГА НА 450W.Това на авто вентилатор. На 2ра или 3та степен на вентилатора пада още малко 320w-420w.
    Това при какво задание е и каква квадратура,моя при 29 квадрата и задание 25 градуса е на 600 вата при 0 градуса Външна температура

  11. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    96
    #1449

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Имам една стая 15кв/м + 39 m3 и се чудя дали да изчакам ACT-12TSW, дали ще дойде големичък. Иначе в други по-малки стаи съм монтирал 2 ACT-09WIFI и си работят. В друго помещение 20кв/м имам ACT-12TSW, честно казано повече ми харесва как духа топло.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2021
    Мнения
    77
    #1450

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Тези минимуми ги поддържа при задание 20-21 градусав зависимост от външната температура. Помещението е 20 кв хол и преходна спалня 14 кв последен етаж. В момента в Пловдив е 3-4 градуса,задание 23 авто вентилатор, в хола е 23.5, в спалнята е 22 градуса. Климатикът работи на около 380-390w, oт време на време покачва до към 650-670w и после пак слиза до към 380 и така на периоди. Малко странен ми се вижда този начин на работа. Не знам дали е нормално.П.П. Ами да вратата на хола се отваряше често към студен коридор и затова вдига разхода. Сега се е кротнал на 370w и не мърда.
    Този пост е редактиран от Lucky Acho; 10-01-23 в 01:46.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2009
    Мнения
    30
    #1451
    Цитат Първоначално публикувано от slip in Виж публикацията
    Погледни оригинала на TCL, този беше интересен като беше за 600 лева.
    Къде го продават този за 600 лв видях Tesla и TCL тези с вкарването на свеж въздух но цените им са като на марковите климатици заслужава ли се риска да се инвестира в тях?

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2022
    Мнения
    14
    #1452

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Здравейте,имам tswf отоплявам кухня с трапезария 22кв.м. с отворена врата към коридора. Зададена му е температура 22° постоянно работи като включва и изключва, но ме притеснява друго, примерно фурната в кухнята работи и стане доста топло в стаята и климатика не се включва въобще, фурната спира да работи температурата в стаята пада но климатика пак не се включва. Пробвал съм го до сутринта не го пипам въобще, температурата в стаята е паднала по термометър под 20°, а климатика цяла нощ не се е пускал. Единственото решение е да го рестартирам, нищо, че в стаята е под 20° той пак почва да работи като включва и изключва, а е настроен на 22° и пак така докато не се включи фурната и пак рестарт. Някой има ли подобен проблем?
    Този пост е редактиран от martiwestside; 10-01-23 в 15:18.

  16. Junior Member Аватара на di-ko
    Тук е от
    Jan 2015
    Живее в
    Stara Zagora
    Мнения
    16
    #1453

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Няма и няма да има за 600 лв , на ACT-12TSW, цената е 1100 лв , преди три месеца на намаление го взех за 850 + 22 лв доставка . Теслата е на 1150 най-добра цена , но компресора и клапата отварянето са други , за мен това е проблем . TCL - цената е висока .

  17. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,778
    #1454

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Цитат Първоначално публикувано от di-ko Виж публикацията
    Няма и няма да има за 600 лв , на ACT-12TSW, цената е 1100 лв , преди три месеца на намаление го взех за 850 + 22 лв доставка . Теслата е на 1150 най-добра цена , но компресора и клапата отварянето са други , за мен това е проблем . TCL - цената е висока .
    Защо специално за Тесла ще слагат други клапи и компресор?Продажбените обеми на Теслата са прекалено мижави, та да си пренастройват производството за едни 50 кинта на машина

  18. Junior Member Аватара на di-ko
    Тук е от
    Jan 2015
    Живее в
    Stara Zagora
    Мнения
    16
    #1455

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Цитат Първоначално публикувано от VLADO 66 Виж публикацията
    Защо специално за Тесла ще слагат други клапи и компресор?Продажбените обеми на Теслата са прекалено мижави, та да си пренастройват производството за едни 50 кинта на машина
    Може и да бъркам нещо за клапите , откривам само снимки от който си мисля , че са от обикновенните стандартни само с наклон . За
    TCL FreshIN има клипче тук https://www.tcl.com/global/en/air-conditioners/tac-chsd-fai

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Климатик STAR LIGHT 09WIFI
    От miro72 във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 7
    Последно: 03-05-22, 14:02
  2. Отговори: 11
    Последно: 16-06-18, 23:43
  3. ЕМАГ
    От FearMe във форум Бял списък
    Отговори: 15
    Последно: 05-12-17, 09:22
  4. Телевизори Star Light - мнение?
    От drkalo във форум Други телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 21-09-17, 22:39

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе