Страница 49 от 128 ПърваПърва ... 3947484950515999 ... ПоследноПоследно
Резултати от 721 до 735 от общо 1906
Like Tree791Одобрявам

Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Banned
    Тук е от
    Jan 2019
    Мнения
    1,321
    #721

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Е как така виси свободно маркуча? Той се вкарва отпред или отзад...

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на splendor
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,503
    #722

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Цитат Първоначално публикувано от kaptagona Виж публикацията
    Вчера гледах че имаше в олх чисто нов от хубавия модел 12ка. За 600 лв мисля че беше.https://m.olx.bg/d/ad/klimatik-star-...2-ID8BDX6.html
    Имаше но един колега го отнесе по моя препоръка, още повече, този беше с 5г гаранция а не с 2.

  4. Member
    Тук е от
    Jan 2020
    Мнения
    213
    #723

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Късметлия. Да си го ползва със здраве и без повреди.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2020
    Мнения
    118
    #724

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Специално да благодаря на fest04 за снимките. Излиза, че има защо Star-Light ACM-12FOWF да го пускат с доста по-сериозно намаление от TSWF - машинката е доста по-слабичка.

  6. Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    350
    #725

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Здравей m65
    проблема със симетричността вътрешната клапа се решава лесно, просто от лявата страна при отворена клапа хванете механизма с ръка и натиснете надолу докато се изправи клапата, и при мен беше несиметрична, сега вече всичко е наред и механизма работи коректно.

    Махнете предпазната мрежа както се коментира в по ранни постове.




    Цитат Първоначално публикувано от m65 Виж публикацията
    Малко информация, която без съмнение ще е полезна за такива като мен.
    Преди няколко дни, идваха от прословутият официален сервиз за климатиците на Star Light, и произнесоха тежката си диагностика: Ами всичко си е наред с климатиците. Петел за 5 лева, пеел като петел за 5 лева.
    Естествено това си е абсолютно вярна сентенция/максима, обаче в случаят не е баш така.
    След като си заминаха от оторизираният от Емаг климатични техници, се наложи да се кача, и погледна по-от близо, външното тяло, което издаваше изключително силен и дразнещ шум, както е и видно от видеото, което съм качил.
    Тук съм длъжен да ПОДЧЕРТАЯ, че лично аз, си нямам ни най-малка представа от климатици, и тяхната работа.
    Само за около минута и половина, ми направи впечатление, че са останали два малки детайла/парченца, от предпазната мрежа, които се подаваха видимо около 2-3 мм.
    Та въпросните парченца, в определени условия, свързани с оборотите на перката на външното тяло, изпадаха в резонанс с оборотите, и започваха силно да вибрират, следствие на което, допирайки се до ламарината на корпусът и до решетката, издаваха тези силно неприятни звуци.
    Проблемът с вътрешното тяло, на този етап, остава актуален. От оторизираният сервиз ми казаха, че имам две годишна пълна гаранция, и тъй като не разбирам от такава техника, смятам да не отварям вътрешното тяло.
    Този пост е редактиран от miro_vampiro; 04-08-21 в 23:18.

  7. Novice
    Тук е от
    Jul 2021
    Мнения
    1
    #726

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Здравейте! Добавям малко данни за сравнение и анализ на Star-Light ACM-12FOWF. Взех го на 450лв с доставката. Монтажа дойде 210 с вибрационните тампони. Първи впечатления на сравнително безшумно вътрешно тяло. Оставен на auto и температурна амплитуда от около 10C в момента поддържа към 600W, като в отделните стаи температурата варира от 25C до 27.5C. Първия ден оставен на 24C на auto изхарчи към 7kWh. Днес ще го оставя на 25C, че жената се оплака че ѝ било студено.


    Прикачени изображения Прикачени изображения

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2020
    Мнения
    118
    #727

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Marto Boykov, иначе колко степени има вентилатора, без да броим разните ми тихи и powerful режими? Как е на втора и трета степен, освен на първа? Смогва ли да охлади на първа?

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2017
    Мнения
    56
    #728

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Здравей, с коя програма гледаш потреблението?

    Моят го държа на 1ва или Ауто, на 2ра и 3та ми идва силен.

  11. m65
    m65 е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Jun 2011
    Мнения
    37
    #729

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Цитат Първоначално публикувано от miro_vampiro Виж публикацията
    Здравей m65
    проблема със симетричността вътрешната клапа се решава лесно, просто от лявата страна при отворена клапа хванете механизма с ръка и натиснете надолу докато се изправи клапата, и при мен беше несиметрична, сега вече всичко е наред и механизма работи коректно.

    Махнете предпазната мрежа както се коментира в по ранни постове.


    Според мен, ако ще трябва нещо да се коригира, посредством наместване, то това трябва да е дясната (погледнато с лице срещу тялото) част, и то като се коригира нагоре, тъй като скърцащо/стържещият звук е от въпросната посока, и когато започне да се прибира клапата, въпросната дясна част изостава, спрямо лявата.

    Иначе този проблем, ако по този начин се оправя разбира се, би трябвало да се знае от тениците от ПАН сервиз, и би трябвало при посещението в къщи, да я "наместят" тая част.

    Между другото, след поредното ескалиране на проблема .към ПАН сервиз, получих обаждане, че били поръчани елерони, и щели да ги подменят, някога.

  12. Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    350
    #730

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Здравей m65
    значи пробваш върху проблемния механизъм и дано да се оправи.
    При мен отваряше и затваряше на криво клапата както при теб , и с малко нагласяне всичко заспа и вече няма проблеми.

  13. Member
    Тук е от
    Jan 2015
    Мнения
    236
    #731

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    оп
    https://www.emag.bg/klimatik-star-li.../pd/D3QTKNMBM/
    това не е ли tcl tp11

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на splendor
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,503
    #732

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Прилича, но дали е той ще се разбере ако някой го купи и сподели инфо тук.

  16. Novice
    Тук е от
    Aug 2021
    Мнения
    3
    #733

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Здравейте ,

    ползвам от 6 месеца климатик Star-Light ACT-12TSWF като вчера му пуснах функцията "evaporator" от мобилното приложение . Тоя си прави някакви неща 30 минути и спря. След това го пуснах да духа на студено ,но вече не духа така студено както преди това. Каква може да е причината. Моля за съвети и мнения? Освен това не виждам някъде да има място от което да извадя и да почистя филтрите и си помислих ,че тази функция е точно за това.

    Поздрави!

  17. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2021
    Мнения
    17
    #734

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Цитат Първоначално публикувано от starred Виж публикацията
    Здравейте ,

    ползвам от 6 месеца климатик Star-Light ACT-12TSWF като вчера му пуснах функцията "evaporator" от мобилното приложение . Тоя си прави някакви неща 30 минути и спря. След това го пуснах да духа на студено ,но вече не духа така студено както преди това. Каква може да е причината. Моля за съвети и мнения? Освен това не виждам някъде да има място от което да извадя и да почистя филтрите и си помислих ,че тази функция е точно за това.

    Поздрави!
    Колега, къде я видя тази функция? Може ли снимка. Самата дума си я превеждам( гугъл преводач), като изпарител. С кое приложение си?

  18. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    1,601
    #735

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Предполагам функцията е аналогична на coil dry.
    Или, изсушаване на питата на вътрешното тяло.
    Може да включва вентилатор, дори отопление за малко за да изсуши вътрешното. Моя включва и аспирация - хубава функция но не я ползвам.
    Вентилатор за 1ч. върши работа.
    Няма логика да не духа хладно както преди.
    Превключи отопление охлаждане, като изчакаш поне 3 мин. между тях.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 49 от 128 ПърваПърва ... 3947484950515999 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Климатик STAR LIGHT 09WIFI
    От miro72 във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 7
    Последно: 03-05-22, 13:02
  2. Отговори: 11
    Последно: 16-06-18, 22:43
  3. ЕМАГ
    От FearMe във форум Бял списък
    Отговори: 15
    Последно: 05-12-17, 08:22
  4. Телевизори Star Light - мнение?
    От drkalo във форум Други телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 21-09-17, 21:39

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе