Страница 48 от 128 ПърваПърва ... 3846474849505898 ... ПоследноПоследно
Резултати от 706 до 720 от общо 1906
Like Tree791Одобрявам

Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на splendor
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,503
    #706

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Пусни малко снимки на табелките, да знаят хората какви параметри е климатика, че от Емага не дават кой знае колко информация на страницата им.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2017
    Мнения
    56
    #707

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Цитат Първоначално публикувано от splendor Виж публикацията
    Пусни малко снимки на табелките, да знаят хората какви параметри е климатика, че от Емага не дават кой знае колко информация на страницата им.
    Здравейте ето снимки
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  4. Senior Member Аватара на splendor
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,503
    #708

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Интересно. При този модел са много скромни. Почти никаква информация. Случайно да имаш бял лист с данните както е на снимките в началото на темата?

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2017
    Мнения
    56
    #709

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Цитат Първоначално публикувано от splendor Виж публикацията
    Интересно. При този модел са много скромни. Почти никаква информация. Случайно да имаш бял лист с данните както е на снимките в началото на темата?
    Здравей, този лист го намерих.
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  6. Senior Member Аватара на splendor
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,503
    #710

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Ок, явно при този модел няма информация за минимум/номинал/максимал. Щеше да е хубаво да са писали някакви данни, че така е малко лотария до колко му е максимала и за какви помещения ще става.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,781
    #711

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Търси аналогичен модел на Treo ако не видиш подобни на външен вид Мидеи.Като гледам са останали малко модели на Star Light в Емага.Момчетата дето ми монтираха моя, казаха, че са сложили доста машини напоследък.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Jan 2020
    Мнения
    213
    #712

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Вчера гледах че имаше в олх чисто нов от хубавия модел 12ка. За 600 лв мисля че беше.https://m.olx.bg/d/ad/klimatik-star-...2-ID8BDX6.html

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2021
    Мнения
    78
    #713

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Малко информация и от мен. Монтирахме TSWF ВЧЕРА. Китаеца започна представянето си с ката от тай чи. Развъртя до 1300 вата и после се задържа на 700 за известно време. За около половин час достигна зададените градуси и се застоя на около 500 вата. Помещението е 20 квадрата хол + 14 квадрата преходна спалня, последен етаж, изложение изток юг. Снощи след дъжда в Пловдив падна на 125 вата. Сега в момента работи на около 380, 420 вата и поддържа 26 градуса. Навън е около 37. Вътрешното тяло е тихо на 1 и 2, на по високите степени има звук като на зимна виелица. От задната част на хоризонталната клапа излиза студен въздух и може да е неприятно, ако стоиш под него. Външното тяло за мен е леееко шумничко. Имам чувството, че външният вентилатор постоянно работи на макс. Общо взето, добра е машинката. При мен има малък проблем: при по високи обороти се чува компресора по тръбния път и във вътрешното тяло, незнам дали заради по късия тръбен път , 2 метра. На какво може да се дължи този проблем и може ли да се оправи.

  11. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #714

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Може да се чува през кондензния маркуч.
    bobivg одобрява това.

  12. Member
    Тук е от
    Sep 2018
    Живее в
    Хюстън
    Мнения
    448
    #715

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Ако продължават тия адски жеги,скоро се очаква да стигна зимната консумация за ден. Утре при нас го дават 42-43гр.
    Най високия стълб консумация,е защото бе изключен рутера за няколко часа.
    Първите дни от жегите консумацията на час стигаше до 350-400в в най топлите часове,сега си минава 500в отма. 35кв западно изложение.Външната темп. от седмица достига до 40-41гр на сянка при нас.

    Задание 25гр,снимката на станцията е в преходната стая.
    Този пост е редактиран от HiDefinition; 01-08-21 в 20:30.

  13. m65
    m65 е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Jun 2011
    Мнения
    37
    #716

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Цитат Първоначално публикувано от m65 Виж публикацията
    Здравейте!
    Пак да помоля за съдействие, относно с начин за процедиране, при следният проблем:
    Единият климатик, на който опаковката му бе силно компрометирана, външното тяло издава странни звуци, при определени обороти, изразяващи се в звънтене/дрънчене на ламарина.

    https://www.youtube.com/watch?v=3EEluf_GZMU

    Вътрешното тяло и то има проблем, изразяващ се в някакво скърцане на пластмаса, и не симетричност при затваряне на клапата.

    https://www.youtube.com/watch?v=3kulPczxMNE

    Това е, за справка, вътрешното тяло, при който няма проблем.

    https://www.youtube.com/watch?v=D8bkoyGSAyQ

    Какво, според Вас, мога да очаквам от това, че съм подал искане за ремонт в сайтът на еМаг?

    п.п. климатиците са еднакви.


    Малко информация, която без съмнение ще е полезна за такива като мен.
    Преди няколко дни, идваха от прословутият официален сервиз за климатиците на Star Light, и произнесоха тежката си диагностика: Ами всичко си е наред с климатиците. Петел за 5 лева, пеел като петел за 5 лева.
    Естествено това си е абсолютно вярна сентенция/максима, обаче в случаят не е баш така.
    След като си заминаха от оторизираният от Емаг климатични техници, се наложи да се кача, и погледна по-от близо, външното тяло, което издаваше изключително силен и дразнещ шум, както е и видно от видеото, което съм качил.
    Тук съм длъжен да ПОДЧЕРТАЯ, че лично аз, си нямам ни най-малка представа от климатици, и тяхната работа.
    Само за около минута и половина, ми направи впечатление, че са останали два малки детайла/парченца, от предпазната мрежа, които се подаваха видимо около 2-3 мм.
    Та въпросните парченца, в определени условия, свързани с оборотите на перката на външното тяло, изпадаха в резонанс с оборотите, и започваха силно да вибрират, следствие на което, допирайки се до ламарината на корпусът и до решетката, издаваха тези силно неприятни звуци.
    Проблемът с вътрешното тяло, на този етап, остава актуален. От оторизираният сервиз ми казаха, че имам две годишна пълна гаранция, и тъй като не разбирам от такава техника, смятам да не отварям вътрешното тяло.
    Прикачени изображения Прикачени изображения
    Този пост е редактиран от m65; 02-08-21 в 15:43.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,781
    #717

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Техниците не видяха ли, че клапата на вътрешното тяло е накриво?

  16. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2017
    Мнения
    56
    #718

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.


    Аз се поразтърсих и открив това, мисля, че отговаря на ACM-12FOWF
    Прикачени файлове Прикачени файлове
    Този пост е редактиран от fest04; 02-08-21 в 15:03.

  17. m65
    m65 е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Jun 2011
    Мнения
    37
    #719

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Видяха естествено. И отговорът бе за петела за 5 лева.
    То така, или иначе гаранцията е към въпросният оторизиран сервиз, аз явно нямам други варианти, освен да търся някой други сервизи, които естествено ще ми одерат кожата, образно казано, за евентуален ремонт.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2021
    Мнения
    78
    #720

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Цитат Първоначално публикувано от milanov Виж публикацията
    Може да се чува през кондензния маркуч.
    Ако е така, какво може да се направи? Кондезният маркуач виси свободно, не е вкаран във външното тяло.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 48 от 128 ПърваПърва ... 3846474849505898 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Климатик STAR LIGHT 09WIFI
    От miro72 във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 7
    Последно: 03-05-22, 13:02
  2. Отговори: 11
    Последно: 16-06-18, 22:43
  3. ЕМАГ
    От FearMe във форум Бял списък
    Отговори: 15
    Последно: 05-12-17, 08:22
  4. Телевизори Star Light - мнение?
    От drkalo във форум Други телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 21-09-17, 21:39

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе