Страница 73 от 128 ПърваПърва ... 2363717273747583123 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,081 до 1,095 от общо 1908
Like Tree791Одобрявам

Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Infraction Users
    Тук е от
    Nov 2021
    Мнения
    14
    #1081

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Цитат Първоначално публикувано от Alexi Виж публикацията
    ами то темата е за заключване тогава ... щото модела за който е създадена отдавна го няма ,няма и да го има повече ..
    Има го - даже 98 бройки са налични ТУК

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на splendor
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,503
    #1082

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Цитат Първоначално публикувано от gecatax Виж публикацията
    Дойде ред и на моя TSWF да го монтирам, монтиран е с малко над 6м. тръбен път, Бургас Меден Рудник.
    Настройки TSWF - 24*, степен на вентилатора MUTE, няма уреди в стаята
    Настройки на Generala - 24,5*, степен на вентилатора втора(и пак е по слаб от TSWF де), тук са хладилник,печка, ТВ, аквариум 100л. и т.н.
    и двата климатика поддържат в стаите 26-26,3* обаче усещането ми е, че при TSWF ми е по топло(може би заради скоростта на вентилатора, защото сменях термометрите да не е от тях разликата)
    Ето и какво са изхарчили за последните няколко дни от както е монтиран TSWF-а
    Времето какво е било всеки може да провери и двата климатика влизаха в он-офф доста пъти, без дефрости и без да съм забелязал някаква скреж по телата(а имаше дни около 1-2* и много мъгла)
    Като цяло съм доволен защото иначе General-а беше за двете стай и в едната не се седи топло, другата леко хладно, сега е еднаква температурата в стайте и аз си ходя с тениска.
    Разхода е напълно нормален. Да го държиш в 25м2 на mute не ми се струва адекватно. То и затова ти е бичил он/офф. TSWF има доста добър режим на ауто вентилатор за разлика от повечето цепеници.

  4. Senior Member Аватара на bobivg
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,779
    #1083

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    gecatax, писал си че и двата при това време работят он/офф. Може ли при тези условия да кажеш с каква продължителност е един цикъл, колко време е он и колко офф за двата климатика?

  5. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    1,575
    #1084

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Цитат Първоначално публикувано от metropolitan Виж публикацията
    Има го - даже 98 бройки са налични ТУК
    Най-веоятно няма нито един. Borsaplazma са пример за антитърговия.
    hadean и corsairman01 харесват това.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2018
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    15
    #1085

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Е толкова модерни не са ми контактите, за да знам колко време е он/офф, а и не съм в нас по цял ден.Няма и смисъл да се вманиачвам за 20ст. на ден. разлика.Другата зима като паднат температурети ще е теста в голямата мъгла и под -10(ако стане де, че тази година в бургас под -5 не съм видял).
    Поздрави!

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2018
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    15
    #1086
    Последните няколко дена, разликата е, че ги сложих на автоматичен вентилатор.
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Jan 2022
    Мнения
    9
    #1087

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Здравейте! Едно питане за самопочистващата функция. Реално какво точно прави функцията и ако я използвам има ли смисъл тогава изобщо да се прави частта от профилактиката с чистенето (пръскането) на външния и вътрешния топлообменник ? Неоточнявам модел на климатика, защото явно всички я имат.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #1088

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Няма "самопочистване", има след работа на охлаждане като изключиш климатика от дистанционното, турбината остава да се върти много леко в продължение на 30мин до 2 часа, според модела/марка климатик. Така ламелките се подсушават и не мухлясват. ( дали става така е отделен въпрос)
    Втори вид "самопочистване" - редува се отопление с охлаждане като топлообменника се нагрява и охлажда доста. ( на единия климатик го имам, но никога не съм го пускал)

  11. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #1089

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Някъде работят и плазмените касети, било автоматично, било на ръчен режим.

  12. Novice
    Тук е от
    Jan 2022
    Мнения
    9
    #1090

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Момчета говоря за функцията High temperature Self-cleaning and steralization. В книжките е описано да се ползва веднъж на 3 месеца при външна температура между 5 и 30 градуса. Интересува ме дали върши същата функция като частта от профилактиката с пръскането на питите, тоест ако я ползваме има ли смисъл да пръскаме топлообменниците. Моля, който е запознат да пише. Благодаря!

  13. Member Аватара на frick
    Тук е от
    Apr 2011
    Мнения
    505
    #1091

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Bend, при такова вътрешното тяло IMG_20220226_160022.jpg да ли ще свърши работа функцията за, която питате или ще си трябва миене?

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Jan 2022
    Мнения
    9
    #1092

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    За това питам ако се прави регулярно да кажем на 3 месеца както е описано, няма да се стига до такова вътрешно тяло. Просто ме интересува каква точно е идеята на функцията и дали не е точно такава, че да спести пръскането на питите.

  16. Junior Member
    Тук е от
    May 2021
    Мнения
    21
    #1093

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    ACM FOWF дали е Капилярка?
    На коя мидейка/Касай..... отговаря това чудо.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    74
    #1094

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Цитат Първоначално публикувано от frick Виж публикацията
    Bend, при такова вътрешното тяло IMG_20220226_160022.jpg да ли ще свърши работа функцията за, която питате или ще си трябва миене?
    При такова вътрешно тяло, трябва да се запитаме какво е качеството на въздуха в помещението в което се ползва. Иначе да, миене. И къде е филтъра?

  18. Novice
    Тук е от
    Feb 2020
    Мнения
    8
    #1095

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Здравейте
    бихте дали мнение дали Star-Light ACM-12FOWF би се правил в помощение около 25-30кв.м със три външни стени стените са със 10см каменна вата и 10 есп изолация от вън тавана е със 20см вата (изолацията на помещението е доста добра)?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Климатик STAR LIGHT 09WIFI
    От miro72 във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 7
    Последно: 03-05-22, 13:02
  2. Отговори: 11
    Последно: 16-06-18, 22:43
  3. ЕМАГ
    От FearMe във форум Бял списък
    Отговори: 15
    Последно: 05-12-17, 08:22
  4. Телевизори Star Light - мнение?
    От drkalo във форум Други телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 21-09-17, 21:39

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе