Страница 75 от 128 ПърваПърва ... 2565737475767785125 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,111 до 1,125 от общо 1906
Like Tree791Одобрявам

Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    297
    #1111

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Цитат Първоначално публикувано от Bend Виж публикацията
    Изобщо не съм съгласен. Имам 09wifi от 3 месеца. Работи в спалня в панелен блок с външна изолация без съседи от никъде и без изолация на тавана и се справя отлично. Следи си температурата сравнително точно дори в тези условия и работи без да се замисля и при -20 дори (това беше най-ниската температура при която е работил в нашия регион - Смолянско). При външна над +8 градуса си слиза на минимума 240 вата. При -10 работеше под 500 вата ( при -20 не знам, защото все още нямах смарт контакти). В мойте условия спира доста рядко дори при висока външна. Наистина не мога да кажа нищо лошо за климатика. Може би е малко шумно вътрешното тяло, но на мен и жената изобщо не ни прави впечатление и си спим без никакъв проблем.

    За Борсаплазма колеги във форума са споделили по назад, че във въпросния сайт няма налични бройки и фирмата са пример за антитърговия.

    Бенд на теб само за рекламата трябва да ти дадат допълнителни 10% отстъпка, помощ от никъде, минус 20, за шума се съгласявам че аз може да спя по леко и да го чувам, все едно съм си с диаманта от подписа ама за 1500 лева по малко. Пак казвам че за парите си бива, ако падне и под 500 за великден още по добре.

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от VLADO 66 Виж публикацията
    До довечера има промоция на Inventor supreme девятка / Производство на Мдиея/ и може да се вземе на 560 лв с доставката. Аз поръчах 3 броя
    Владо вече е недостъпен, ама и като цена не мога да го видя на 560 след прилагането на отстъпката, как става при теб толкова ниска.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,781
    #1112

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Трябва да въведеш кода DA10 при поръчката.604.99- 10% е 545 плюс 15 лв доставка

  4. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    297
    #1113

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Цитат Първоначално публикувано от VLADO 66 Виж публикацията
    Трябва да въведеш кода DA10 при поръчката.604.99- 10% е 545 плюс 15 лв доставка
    аха намерих го, ама си го го изкупил вече. Недостъпен е

  5. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,781
    #1114

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Може и да са се усетили, че са доста назад с тая цена и да са го спрели от продажба.Както и да е, да не спамим повече темата

  6. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2022
    Мнения
    48
    #1115

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Bend
    'Изобщо не съм съгласен. Имам 09wifi от 3 месеца. Работи в спалня в панелен блок с външна изолация без съседи от никъде и без изолация на тавана и се справя отлично.'
    Може би все пак има значение и колко е голяма спалнята, има по 10кв има и по 16 и повече..

    Изпратено от моят SM-A528B с помощта на Tapatalk
    Този пост е редактиран от BateB; 28-03-22 в 17:34.

  7. Novice
    Тук е от
    Jan 2022
    Мнения
    9
    #1116
    [QUOTE=peter`s;1034242]Бенд на теб само за рекламата трябва да ти дадат допълнителни 10% отстъпка, помощ от никъде, минус 20, за шума се съгласявам че аз може да спя по леко и да го чувам, все едно съм си с диаманта от подписа ама за 1500 лева по малко. Пак казвам че за парите си бива, ако падне и под 500 за великден още по добре.

    Не правя реклама, а си давам мнението за климатик, който взех за 420лв. Тази зима си взех апартамента и го отоплявах с 3 климатика на Star Light без никакъв проблем. Пак казвам температурите стигаха до -20. Спалнята е 13кв. Мисля че до 16кв. стаи 9-ката ще се справя. Просто TCL са си направили климатиците като хората. Сигурен съм че не отстъпват на който и климатик да е до 2000лв.
    Alexi, kantonaa1 и HiDefinition харесват това.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2021
    Мнения
    11
    #1117

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Цитат Първоначално публикувано от mslavchev Виж публикацията
    Здравейте,

    Дойде момента да взема още един климатик за вкъщи и се двоумя между ACT-09WIFI или ACM-09FOWF.
    Разликата между двата е около 50 лева , когато са на промоция , като ACT-09wifi излиза около 500 лева а ACM-09FOWF e около 550

    Назад има доста информация за ACT-09WIFI , като съм изчел цялата тема , но за FOWF няма , понеже пуснаха 9-ката скоро.

    Все още не мога да взема решение , кой от двата да купя.
    Някой да помогне ?
    Аз си водя монолог , но да се похваля .

    Праснах един ACT-09WIFI в спалнята ,която е 10кв.м.
    Монтажа си беше от мен , но се учудих от цените на материалите за монтажа.
    Комплект стойки , бандажна лента 1 ролка , 4 метра тръба 6-ца и 4 метра тръба 10ка (дебелина 0,8) , дренажна тръба 4 метра , 8 метра кабел 3х1,5кв и изолация за тръбите - 100 лева - предвид ,че ги взех с доста добри отстъпки на фирма . Също има и кабел 5х1,5 4 метра , който трябваше да струва около 20 лева , но ми бе подарък.

    А относно климатика , за сега работи добре. Вечер не ми пречи шума от него , нито на мен нито на жената.

    Дано и за напред е така.
    Прикачени изображения Прикачени изображения
    Alexi и HiDefinition харесват това.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2015
    Мнения
    140
    #1118

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Купих ACT-09WIFI на черния петък за 420 лв. и оттогава насам всеки ден се питам как по дяволите са успели да направят толкова качествен климатик за такива нищожни пари. Евала. Прилично тихо вътрешно тяло, винаги топла струя и много рядко влизане в режим размразяване, ама много рядко. Тия три критерия за мен са определящи дали един климатик си го бива.
    HiDefinition одобрява това.

  11. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,781
    #1119

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Мидейска девятка Star light с кит за монтаж което би поевтинило монтажа, кофтито е, че е на R410 https://www.emag.bg/klimatik-star-li.../pd/D56DP7BBM/

  12. Novice
    Тук е от
    Mar 2022
    Мнения
    5
    #1120

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Здравейте,
    от есента съм се насочил към закупуването на два климатика от тази марка и вече им дойде времето. Ще се ползват само за охлаждане в панелка с външна изолация(ако има значение). Едната стая е 23-24 кв.м, а другата 16-17. Имам няколко въпроса:
    1. Само за тази цел мога ли да взема две 9-ки, или за по-голямата стая да е 12-ка?
    2. Ако е 9-ка коя от двете : ACT-09WIFI или ACM-09FOWF?

  13. Member
    Тук е от
    Sep 2018
    Живее в
    Хюстън
    Мнения
    448
    #1121

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Аз бих взел 2бр 09wifi
    the ancient одобрява това.

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Mar 2022
    Мнения
    5
    #1122

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Цитат Първоначално публикувано от HiDefinition Виж публикацията
    Аз бих взел 2бр 09wifi
    Благодаря! И аз се бях насочил към два от тези, но реших да попитам все пак. Гледам, че цената на промоция се движи около 500 лв. и явно за момента това ще да е минимума. Доколкото четох в темата по-нагоре, монтажа се извършва от лицензирана фирма по избор, а гаранцията след това се поема от Пан. Така ли е?
    HiDefinition одобрява това.

  16. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    1,553
    #1123

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Ако чакаш още, след това ще дебнеш сегашните цени. Не знам на кой свят живеете, но само разходите за логистика на фирмите са поне 30% спрямо преди 2 месеца.

  17. Junior Member Аватара на Peyo Ivanov
    Тук е от
    Nov 2015
    Мнения
    43
    #1124

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Реших и аз да се включа в отбора с Цепениците. Взех един ACT-09WIFI и му направих малко ревю преди монтажа:













    Добро качество за цената си. Керамичен вентилатор, двойна изолация на компресора, без пропуск на редове. Компресор Rechi 35W2ALLB9F. Единствения недостатък е липса на ТРВ.
    Прикачени изображения Прикачени изображения
    bobivg, HiDefinition и BateB харесват това.

  18. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,123
    #1125

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    то аз и капилярка не виждам ,дали не е в тоя черния шлаух

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Климатик STAR LIGHT 09WIFI
    От miro72 във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 7
    Последно: 03-05-22, 13:02
  2. Отговори: 11
    Последно: 16-06-18, 22:43
  3. ЕМАГ
    От FearMe във форум Бял списък
    Отговори: 15
    Последно: 05-12-17, 08:22
  4. Телевизори Star Light - мнение?
    От drkalo във форум Други телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 21-09-17, 21:39

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе