Страница 5 от 16 ПърваПърва ... 3456715 ... ПоследноПоследно
Резултати от 61 до 75 от общо 232

Животът ми няма никак смисъл

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #61

    Отговор: Животът ми няма никак смисъл

    Цитат Първоначално публикувано от edi1 Виж публикацията
    Играе си момчето, няма работа и се мъчи да се е.ава с дъртите мушами.Отворен е към залитащите да му чешат темата, а другите само ги маркира без да търси развитие и да им опонира.
    Ми то няма смисъл да ви се опонира - само ще се генерира безсмислен шум.
    Нито вие можете да докажете, че е фейк, нито пък автора - че не е.
    Този пост е редактиран от Kasap; 02-12-19 в 22:22.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2019
    Мнения
    69
    #62

    Отговор: Животът ми няма никак смисъл

    Цитат Първоначално публикувано от vencifcl Виж публикацията
    Фактически изобщо мислиш ли? Опитвала ли си да разсъждаваш защо това се случи за разни варианти това да не се е случило, за правилното решение и цената която трябва да се заплати за него(струва ли си), за евентуалните последствия и т.н. Не става дума само за конкретният случай а изобщо за всичко което правиш и не правиш.

    Осъзнаваш ли реално че това което ти се случва в момента се нарича Житейски опит, а опитът е най-добрият учител вярно взема скъпо но за сметка на това обяснява кристално ясно.

    Хайде да предположим че това което ти се е случило е краят на света и единственото решение е смъртта, ще те помоля да НИ отговориш защо е единственото решение. Какви ще са ползите и негативите за теб, твоите роднини, приятели и познати?

    Ако успееш да докараш ползите повече от негативите, обещавам да обсъдим кой е най-лесният, бърз и хуманен начин за това упражнение. Ама хубаво си помисли и бъди честна с отговора.

    п.п. м/у другото дали си се замислила че да посегнеш на живота си се иска да имаш изключително здрави гащи, дали реално ще имаш куража . По филмите става лесно, тях не ги гледай.
    Не спирам да мисля за това. Защо ми се случва, как се случи, трябвало ли е да се случи това или другото и защо..... Даже през нощта се събудих, защото мозъкът ми не спира да мисли

    Ако беше толкова лесно, нямаше да пускам теми изобщо. Веднага щях да го направя. Очевидно нямам кураж, което ме тормози още повече

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от Kasap Виж публикацията
    @Nothing
    Аз пък съм любопитен, защо избра точно нашия форум за тази дискусия?
    Не съм избрала само вашия форум. И форум въобще. Искам да споделя на колкото се може повече хора

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от edi1 Виж публикацията
    Играе си момчето, няма работа и се мъчи да се е.ава с дъртите мушами.Отворен е към залитащите да му чешат темата, а другите само ги маркира без да търси развитие и да им опонира.
    Първо - не съм момче. И второ - какво внимание очакваш, след като ме мислиш за фалшива и даже робот ? Май ти си този, който чете избирателно, защото аз няколко пъти казах, че, ако нямате какво да кажете, просто подминете. Не съм дошла тук да доказвам истинска ли съм или не, а за съвсем друго нещо

  4. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,376
    #63

    Отговор: Животът ми няма никак смисъл

    Цитат Първоначално публикувано от ImNothing Виж публикацията
    Уча Финанси, винаги ми е вървяла най-много математиката
    Надявах се да не нещо толкова скучно...Вече разбрахвме че ти липсва вниманието на близките. Сподели ли с тях, какви мисли преминават през главата ти? Нужен ти е познат човек до теб с когото директно да говориш за това, а не с непознати през форум. Брат, сестра, родители...хора които да ти покажат грешките, подкрепят и изкарат от дупката в която си изпаднала.

    Всеки минава през подобен етап в търсене на смисъла и мястото си в този свят
    https://www.bg-mamma.com/?topic=216227
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 02-12-19 в 22:39.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2019
    Мнения
    69
    #64

    Отговор: Животът ми няма никак смисъл

    Споделих с близки, но по-скоро приятели и познати. С родителите си или други роднини не съм споделяла нищо

  6. ayl
    ayl е офлайн
    Member Аватара на ayl
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    406
    #65

    Отговор: Животът ми няма никак смисъл

    Ужас. Модераторът да заключи тая тема - нито и е мястото тук, нито има нещо общо с форума. Подтискаща е независимо дали е истинска или фейк.

  7. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,376
    #66

    Отговор: Животът ми няма никак смисъл

    Не си намерила разбиране и подкрепа от тях и сега търсиш такива в интернет?
    Явно всичко това е само повод за търсене на внимание и помощ в намиране на отговори на въпросите - Как стигна дотук ? И - Какъв е смисълът на живота?
    Прав ли съм или греша?

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2019
    Мнения
    69
    #67

    Отговор: Животът ми няма никак смисъл

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    Не си намерила разбиране и подкрепа от тях и сега търсиш такива в интернет?
    Явно всичко това е само повод за търсене на внимание и помощ в намиране на отговори на въпросите - Как стигна дотук ? И - Какъв е смисълът на живота?
    Прав ли съм или греша?

    Напълно прав си

  10. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #68

    Отговор: Животът ми няма никак смисъл

    Глупости се леят, та дрънкат чак, що се впечатлявате, не схващам.С тази диагноза, до сега да беше хванал висините, не да лееш празни писания.Абсолютно неотговаряща на твърдяното състояние двудневна реакция.

  11. etg
    etg е на линия
    Administrator
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,393
    #69

    Отговор: Животът ми няма никак смисъл

    Тя темата си е точно "дъра-бъра", а опитът ми е показал, че когато за нещо в Интернет ти просветне и една искрица съмнение в достоверността му, то 100% е фейк. Затова и споделих, че темата е за след 3-тата ракия в кръчмата, когато човек става философ и капацитет по всички въпроси и може да говори спокойно на всякаква тема, без да се интересува дали даден проблем е реален или виртуален. До към 5-тата ракия, когато започне да се надига екзистенциалния въпрос към събеседника "Ти мене уважаваш ли ме?"

  12. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2019
    Мнения
    69
    #70

    Отговор: Животът ми няма никак смисъл

    Наистина, ако нямате какво да кажете, просто подминете. Не е трудно, предполагам

  13. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,376
    #71

    Отговор: Животът ми няма никак смисъл

    edi1
    Ако темата те дразни, не я чети. Всяко едно поколение търси смисълът и мястото си в света. Какви са твоите?
    Не обвинявай, а сподели житейският си опит.

    ImNothing
    Трябваше да се досетя още с избраният от теб никнейм. За отговорът на първият въпрос е нужно да напишеш едва ли не цял роман за живота ти в последните години, за да ти се даде отговор.
    а този форум е пълен с мъже - гадни самоуверени егоистични материални задници, говорещи на странен език и които не ги интересува чуждата болка и проблеми. Трудно, да не казвам невъзможно е да ги поставиш на твое място и да се държат човешки. Не форум, а зверилник ей сега ще ме захяпят като бесни кучета

    За смисълът - вече писах моята гледна точка. Лична интерпретация на реалността. Оформя се с натрупването на житейски опит.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #72

    Отговор: Животът ми няма никак смисъл

    Христославе, това си играе на манипулатор, не търси нищо реално, не обичам подобен тип поведение.
    А за нищотко - с Богом, не сбогом тогава.Що не си купиш един климатизатор да речем, да си мериш консумацията и воала, ето го смисъла, който не търсиш.

  16. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #73

    Отговор: Животът ми няма никак смисъл

    Цитат Първоначално публикувано от etg Виж публикацията
    Затова и споделих, че темата е за след 3-тата ракия в кръчмата, когато човек става философ и капацитет по всички въпроси и може да говори спокойно на всякаква тема, без да се интересува дали даден проблем е реален или виртуален.
    Предвид факта, че средата, в която се води дискусията е виртуална, няма как да си сигурен, кой - колко се е окапацитетил... И не е важно, дали проблема е реален, защото респонса е истински.

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    За смисълът - вече писах моята гледна точка. Лична интерпретация на реалността. Оформя се с натрупването на житейски опит.
    Смисълът е хоризонт, а интерпретацията на действителността - възприятие.
    Ерго, не може да има равенство между двете.
    Този пост е редактиран от Kasap; 02-12-19 в 23:38.

  17. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #74

    Отговор: Животът ми няма никак смисъл

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    .....
    а този форум е пълен с мъже - гадни самоуверени егоистични материални задници, говорещи на странен език и които не ги интересува чуждата болка и проблеми. Трудно, да не казвам невъзможно е да ги поставиш на твое място и да се държат човешки. Не форум, а зверилник ей сега ще ме захяпят като бесни кучета
    .....
    Ти май забравяш това: Homo homini lupus est

  18. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2019
    Мнения
    69
    #75

    Отговор: Животът ми няма никак смисъл

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    ImNothing
    Трябваше да се досетя още с избраният от теб никнейм. За отговорът на първият въпрос е нужно да напишеш едва ли не цял роман за живота ти в последните години, за да ти се даде отговор.
    а този форум е пълен с мъже - гадни самоуверени егоистични материални задници, говорещи на странен език и които не ги интересува чуждата болка и проблеми. Трудно, да не казвам невъзможно е да ги поставиш на твое място и да се държат човешки. Не форум, а зверилник ей сега ще ме захяпят като бесни кучета

    За смисълът - вече писах моята гледна точка. Лична интерпретация на реалността. Оформя се с натрупването на житейски опит.
    За съжаление навсякъде е така. Не само тук. Може да се дължи и на комплекси някакви.....

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 5 от 16 ПърваПърва ... 3456715 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Животът на OLED телевизорите
    От ilian1966 във форум LG телевизори
    Отговори: 105
    Последно: 05-12-19, 17:52
  2. Външна изолация или няма смисъл?
    От valentyno във форум Топлоизолация и дограма. Вентилация и обработка на въздуха
    Отговори: 5
    Последно: 13-05-15, 09:04
  3. Колко струва животът ?
    От hristoslav2 във форум Анкети
    Отговори: 98
    Последно: 16-06-11, 15:49
  4. Няма смисъл?!
    От etg във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 23
    Последно: 02-10-03, 02:44
  5. Asus 8420 - не е никак зле!
    От medunski във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 18
    Последно: 29-12-02, 13:26

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе