Страница 4 от 171 ПърваПърва ... 234561454 ... ПоследноПоследно
Резултати от 46 до 60 от общо 2555

Daikin - мнения за моделите на тази марка

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    194
    #46

    Re: DAIKIN - мнения за климатиците от тази марка

    gomor е то пък на 18 да лепи 20 нещо не е ли повредено а??)))))))

  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #47

    Re: DAIKIN - мнения за климатиците от тази марка

    Цитат Първоначално публикувано от Climatronic
    gomor е то пък на 18 да лепи 20 нещо не е ли повредено а??)))))))
    Или термометъра е купуван от магазин за 1лев.

  4. Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    637
    #48

    Re: DAIKIN - мнения за климатиците от тази марка

    Цитат Първоначално публикувано от Climatronic
    gomor е то пък на 18 да лепи 20 нещо не е ли повредено а??)))))))
    Нищо не е повредено, получава се често при много високи тавани и по-ниско поставено вътрешно тяло, жегата се качва горе над климатика

  5. Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    194
    #49

    Re: DAIKIN - мнения за климатиците от тази марка

    rsvr и на зададени 18 прави 20?

  6. Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    637
    #50

    Re: DAIKIN - мнения за климатиците от тази марка

    Цитат Първоначално публикувано от Climatronic
    rsvr и на зададени 18 прави 20?
    Ми да, при мене се получи шибано с 2 от климатиците в холовете, там където таваните са 3.40 , климите са доста ниско и при -5....-8, ако си задал 19 прави 21 с каквото и където да го мериш, имам много видове термометри и знам как се мери. Вътрешното тяло е ниско и се лъже, че е студено около него и духа та се кине и поддържа излишна жега, та трябва да се задават по-ниски градуси.

  7. Member Аватара на gomor
    Тук е от
    May 2006
    Живее в
    Гоце Делчев
    Мнения
    248
    #51

    Re: DAIKIN - мнения за климатиците от тази марка

    Термометъра е дигитален и не е от магазин за 1 лев.Може би е малко по-височко поставен,но все пак казах че съм доволен.Излишно спорим само,плюс това усещам някакъв вид заяждане...знам ли.Казвам това,което виждам,не ми е целта да Ви подвеждам,не сме хлапаци!Джулиане,преди да правиш такива грандиозни умозаключения,искам да ти кажа че тук в провинцията знаем и две и двеста,т.е. имаме и магазин за 1 лев,ходим и по Големото село и доматите не ги ядем с коловете!

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    157
    #52

    Re: DAIKIN - мнения за климатиците от тази марка

    Само за инфо.Помещение високо 2,70 .Вътрешното тяло поставено на 7 ст. от тавана.При зададена температура 22 градуса,термометъра на дистанционното показва 23, понякога 24 ,а климатика продължава си духа топло.В най-отдалечените от климатика части на стаята,на 1 м височина от пода ,21-22 градуса измерено с друг термометър.Това на ХЕАТ.....На АУТО като подмине зададената температура изключва.Всичо това при вентилатор на средна степен.

  10. Member Аватара на gomor
    Тук е от
    May 2006
    Живее в
    Гоце Делчев
    Мнения
    248
    #53

    Re: DAIKIN - мнения за климатиците от тази марка

    Е,моя по същия начин си духа топло,и термометъра е италиански/спешъли фор Джулиан/.Естествено че е в режим HEAT,на авто не съм ги включвал.Ама никой не карам насила да ми вярва!Някои хора твъърде много се задълбочават,когато беше -18 ,при зададени 20 кове 20,сега като е по-топло Ви разказах кви ги прай в спалнята ,която не е никак голяма!Много фактори влияят,ама Вие веднага се гепихте за градусите...как така...ами така!

  11. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    31
    #54

    Re: DAIKIN - мнения за климатиците от тази марка

    Цитат Първоначално публикувано от 220voltov
    Само за инфо.Помещение високо 2,70 .Вътрешното тяло поставено на 7 ст. от тавана.При зададена температура 22 градуса,термометъра на дистанционното показва 23, понякога 24 ,а климатика продължава си духа топло.В най-отдалечените от климатика части на стаята,на 1 м височина от пода ,21-22 градуса измерено с друг термометър.Това на ХЕАТ.....На АУТО като подмине зададената температура изключва.Всичо това при вентилатор на средна степен.
    Твоят климатик ако не се лъжа показва изразходваната ел.енергия,можеш ли да кажеш как се държеше в студовете.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    54
    #55

    Re: DAIKIN - мнения за климатиците от тази марка

    Цитат Първоначално публикувано от macenko
    Твоят климатик ако не се лъжа показва изразходваната ел.енергия,можеш ли да кажеш как се държеше в студовете.
    За мое съжаление само моделa за японския пазар има тая опция.При мен само градуси вътре и вън и влажност само вътре.Между другото поставих този въпрос под темата за 100 волтовите клими ,ама никой не отговори. Категорично за консумацията мога да говоря ,след като видя сметките за целия отоплителен сезон и ги сравня с тези от лятото,когато нямах още климатик.Първи сметки ,плюс 23 лв. сравнено с летните.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    23
    #56

    Re: DAIKIN - мнения за климатиците от тази марка

    здравейте,искам да се похваля,че от 2 дена имам ве4е 2 дайкина FTXG25,FTXG35 нямам никакви впечетления нито за разходи нито за нищо ще пиша по нататък но ми направи впечетление че има функция за нощен режим на външното и на вътрешното тяло но това за външното не намирам разлика като ги включа но няма фаида но за вътрешното е по тихо да има та това е от мен за сега.........
    но ме претеснява ,че 25-тицата е монтиран мах. до тавана на окло 2-3 см. така от уж монтажници който само такива клими слагат дано да не са го сложили само и само да отбият номера защото климата е над гардероб и за да може да обдухва към стаята беше дигнат на тази височина и за това питам какъв би могъл да е най-лошото нещо дето може да се случи и има ли проблем ?

    днес 10.03.08 се държат мн добре но ме е яд 4е неможах да ги изпробвам в големия студ но монтажниците казаха че имат монтират в офиса им и не е имало никакъв проблем през големия сняг а те са от русе да се надяваме че няма да има проблеми

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    54
    #57

    Re: DAIKIN - мнения за климатиците от тази марка

    FTXR 28E .Работи в 29 квадрата помещение.В споманатия по долу период,климатика е подържал с 5-7 градуса по-висока температура от съседна неотоплявана стая.Реални 20-22 градуса.Сметка от 15 декември до 15 януари , плюс 56 лева от неотоплявания септември.Точно този интервал е засечен от ЧЕЗ електро България. Това беше най мъгливия и студен период .Като прибавим това ,че по празниците си бяхме в къщи, включително и Нова година , ваканцията на детето също изкарана в къщи,... доволен съм от климатика.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    31
    #58

    Re: DAIKIN - мнения за климатиците от тази марка

    Коя фирма внася Daikin в България?

  17. Member
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    350
    #59

    Re: DAIKIN - мнения за климатиците от тази марка


  18. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #60

    Re: DAIKIN - мнения за климатиците от тази марка

    Цитат Първоначално публикувано от donevo
    Коя фирма внася Daikin в България?
    АТАРО, ММС

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 4 от 171 ПърваПърва ... 234561454 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Daikin - мнения за моделите на тази марка II част
    От badr във форум Климатици Daikin
    Отговори: 1724
    Последно: 19-04-24, 15:43
  2. Отговори: 3
    Последно: 12-10-13, 22:00
  3. OSAKA -НИКОГА- моят опит с тази марка
    От nach във форум Климатици Osaka
    Отговори: 38
    Последно: 17-08-11, 20:44
  4. Отговори: 64
    Последно: 20-07-09, 13:20
  5. Мнения за марка Bompani...
    От stsaki във форум Друга битова техника
    Отговори: 1
    Последно: 25-08-08, 12:35

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе