Страница 9 от 20 ПърваПърва ... 789101119 ... ПоследноПоследно
Резултати от 121 до 135 от общо 290

Размисли и страсти с hP_Pavilion

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    620
    #121

    Re: Размисли и страсти с hP_Pavilion

    Пак ви моля, кажете ми има ли разлика между вътрешните тела на FTXS-G и FTXS-D. Аз мога само да сравнявам снимките им в сайтовете, но там не се вижда много добре.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Apr 2008
    Мнения
    174
    #122

    Re: Размисли и страсти с hP_Pavilion

    nako-bako, само мога да кажа, че на моя отдясно е написано FTXS35D. Предполагам, че на другия ще пише буквата G. Ако все пак твоят човек не им е сменил лепенките. Иначе по-компетентни да дадат акъл как да ги различиш по-сигурно.

    Цитат Първоначално публикувано от jori
    SSILENT,за да си сигурен че е от машината ги извикай от Тери да си оправят монтажите.
    Тези от Тери са страхотни на монтажите! Ще си оправят монтажа още по-добре.

    Както беше писал zla-gad, зимата настава оживление на тема климатици. Или с други думи пилците при климатиците се броят през зимата.

    Контролът на Дайкин за климатици за Европа си е на ниво. Просто такива са европейските норми, тоест допуска се това качество за приемливо: нали все пак топлят и вибрират по-малко от осака и самсунг? Просто в Япония имат други разбирания хората. Не можем да ги виним, че не са като нас.

  4. jdg
    jdg е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    19
    #123

    Re: Размисли и страсти с hP_Pavilion

    Цитат Първоначално публикувано от saissais
    Контролът на Дайкин за климатици за Европа си е на ниво. Просто такива са европейските норми, тоест допуска се това качество за приемливо: нали все пак топлят и вибрират по-малко от осака и самсунг? Просто в Япония имат други разбирания хората. Не можем да ги виним, че не са като нас.
    Е, нали има технически данни за нивото на шум на външното тяло?! Те би трябвало да се спазват!

  5. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Мнения
    1,006
    #124

    Re: Размисли и страсти с hP_Pavilion

    Няма

  6. rkk
    rkk е офлайн
    Member
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    905
    #125

    Re: Размисли и страсти с hP_Pavilion

    saissais -Аз мога да ти гарантирам че нещо си се объркал...ТЕРИ не са ти направили ТОЗИ монтаж...откъде знам ли...?пиши ми на лична и ще ти обясня как разбрах.
    Мисля че знам кой е монтирал климатиците ти...МОНТАЖА Е УЖАСЕН...имаш лош късмет иначе машините са много стабилни,дано да са ги вакуумирали поне...

  7. Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    191
    #126

    Re: Размисли и страсти с hP_Pavilion

    Цитат Първоначално публикувано от nako-bako
    Пак ви моля, кажете ми има ли разлика между вътрешните тела на FTXS-G и FTXS-D. Аз мога само да сравнявам снимките им в сайтовете, но там не се вижда много добре.
    Ето ти снимки на FTXS-G :
    ЦЪК
    ЦЪК

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    131
    #127

    Re: Размисли и страсти с hP_Pavilion

    Цитат Първоначално публикувано от jori
    Приказвате глупости.Вярно е че преди 1-2 години цените на дайкините бяха много високи,но тогава ММС бяха практически монополисти,Атаро не ги вълнуваше този пазар,те си гледаха големите обекти,а Тери препоръчваха фуджицуто като отидеш за Дайкин.Отделно,че цените паднаха и заради чешкото производство.
    Ей болен мозък - както казваш ТИ , а кажи на колко продаваш ти да ти кажа колко надценка си сложил и после продължаваме кой е мошеник и кой измамник за сега си ТИ !!!! и ще коментираме цените !

  10. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Мнения
    1,006
    #128

    Re: Размисли и страсти с hP_Pavilion

    Цитат Първоначално публикувано от rkk
    saissais -Аз мога да ти гарантирам че нещо си се объркал...ТЕРИ не са ти направили ТОЗИ монтаж...откъде знам ли...?пиши ми на лична и ще ти обясня как разбрах.
    Мисля че знам кой е монтирал климатиците ти...МОНТАЖА Е УЖАСЕН...имаш лош късмет иначе машините са много стабилни,дано да са ги вакуумирали поне...
    Тука стана като в латино сериал.

  11. Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    191
    #129

    Re: Размисли и страсти с hP_Pavilion

    Много оффтопик се получи...Може да отворите нова тема "Цени на вносители и надценки на търговци"
    Модераторе....атака!

  12. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    131
    #130

    Re: Размисли и страсти с hP_Pavilion

    Цитат Първоначално публикувано от saissais
    Ами като сме се се минали, ще го преживеем и ще мислим за какво си даваме парите следващия път. Не че при късмет няма да попаднеш и на добър 220 волтов Дайкин, но това се отнася и за другите модели на 220 волта. И аз не вярвам да е от монтажа. Не че той няма значение. Но причината за ръмженето е в самия климатик, монтажът, дори да е най-перфектният в света, не може да премахне причината.
    За японките, макар и да са произведени в Китай, те са за Япония, тоест с най-високи изисквания за качество. Боклуци само в България е възможно да дойдат, в Япония хората нямат нагласата да допускат на пазара си такива неща. Така че да се радваме, че имаме и възможността да се почувстваме като японци при по-разумен избор.

    п.п. Преди доста време един човек, много навътре в климатичната проблематика (няма да му казвам името, за да не му правя реклама), ми каза, че при въпросните модели на Дайкин на 220 волта са произведени и пуснати в продажба значителен брой дефектни компресори. Така че някои от нас са ударили джакпота.


    пускат с дефектирали компресори защото някой добър човек българин ги е купил бракувани и в България ги продава за чисто нови !!!!както се прави в момента с колите KIA - внасят се бракувани и се продават като чисто нови без никой да подозира и това е в Пловдив !!! пак умен и добър Българин го е измислил. Карат ги с кораби до БГ



    ЕЙ zaqza
    ти да не работиш вече за магаренцето какво против имаш да се обяви къде човек може да купи на нормална цена без огромна надценка !!!

    ше ти дам една атака

    ако си беше купил климатика с 400 лева по евтино нямаше ли да ти е по лесно да си купиш два ???

    затова ще караш на Мидея ! и ще пълниш гушите на тарикатите. пък после си мери киловагиге и ги пресмятай до ват !Е на това му се казва български номера. Хем реве ама не знае за какво

    термометъра как е мери ли точно ?

    Цитат Първоначално публикувано от jori
    Недей да лъжеш хората.Няма такива цени,освен в болния ти мозък.
    ЗА СЕГА НАЙ-ДОБРИТЕ ЦЕНИ - на вносител http://pics.data.bg/catego/%d0%be%d0...3290/ceni_2009



    сега си отрежи ушите да не ти ги режа Аз !!! МАГАРЕ и внимавай кави ги дрънкаш не обиждай !!!! покажи че си културен. И забележи че става въпрос за японски модели - вътрешно и външно тяло разбира се на 220 V ! Представи за колко ги вземат пък те и колко струват пък чешките и белгийските ?

    и от тук почват надценките на всички които не са вносители и отделно монтажа - гаранцията също е към вносителя, а не към продавача щото и с това се спекулира !

    Само, че като не си културен и доказваш че си и невъзпитан няма да ти кажа кой- ги продава на тези цени - просто поработи и ги открий щото май си мързелив бая.


  13. Member
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    620
    #131

    Re: Размисли и страсти с hP_Pavilion

    Pavilion, от FTXS-D серията има ли 42- ка?

    Може и някой друг да отговори де...

    благодаря за снимките zagza

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    131
    #132

    Re: Размисли и страсти с hP_Pavilion

    Цитат Първоначално публикувано от nako-bako
    Pavilion, от FTXS-D серията има ли 42- ка?
    не съм запознат с тази FTXS-D коя е , дай някои линк.

  16. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Мнения
    1,006
    #133

    Re: Размисли и страсти с hP_Pavilion

    hP_Pavilion,какви са тези цени 2009 на модели 2007 г.

  17. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Мнения
    1,006
    #134

    Re: Размисли и страсти с hP_Pavilion

    Цитат Първоначално публикувано от nako-bako
    Pavilion, от FTXS-D серията има ли 42- ка?

    Може и някой друг да отговори де...
    Няма 42 от тази серия

  18. Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    191
    #135

    Re: Размисли и страсти с hP_Pavilion

    OOF-TOPIC

    hP_Pavilion не карам на мидея , имам Дайкин , и ще поръчвам втори - 35-ца за другата стая...
    Чешки е но съм доволен...от цената също, топло и уютно ми е тази зима...и сметката за ток бива..
    Колко струва при вносителя не ме интересува - аз го намерих най-евтино при фирма Х.
    Пазарна икономика.....
    В близките няколко години процентът на хората с климатик ще се увеличи,ще дойде момента в който пазарът ще се пренасити от предлагане, и цените ще паднат до реална надценка.
    Що се отнася до термометъра - НЕ не работи,направих рекламация и ми го замениха с друг по добър + доплащане.
    Администратор и модератор съм в няколко форума и един Торент тракер.Вярно е че всеки има право на мнение,но агресивният тон на изказване не ги толерирам.

    OOF-TOPIC

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 9 от 20 ПърваПърва ... 789101119 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Размисли и страсти
    От nmdimitrov във форум Хладилна техника
    Отговори: 1
    Последно: 04-01-15, 23:09
  2. Размисли за субтитри и звук
    От abv във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 9
    Последно: 08-05-12, 16:54
  3. Наблюдение и размисли относно хладилници
    От compressor във форум Бяла техника
    Отговори: 3
    Последно: 29-01-07, 15:20
  4. Малко страсти - о/с Р4@5.2 vs. FX55 :)
    От FearMe във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 11
    Последно: 07-08-06, 10:29
  5. Бай Стамат или малко размисли...
    От DarkRose във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 16
    Последно: 02-12-05, 22:58

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе