Страница 58 от 115 ПърваПърва ... 848565758596068108 ... ПоследноПоследно
Резултати от 856 до 870 от общо 1725
Like Tree856Одобрявам

Daikin - мнения за моделите на тази марка II част

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на AC_From_Hell
    Тук е от
    Jun 2011
    Живее в
    BG
    Мнения
    2,341
    #856

    Отговор: Daikin - мнения за моделите на тази марка II част

    RE12QKE изобщо не е дърво, много е добро за парите си, а останалите в "този клас" са с по-лоши параметри.
    VeleV.Klima и Aleksandars харесват това.

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Jul 2015
    Мнения
    8
    #857

    Отговор: Daikin - мнения за моделите на тази марка II част

    Здравейте,

    Аз също имам колебания относно избора на климатик. Старият ни климатик е Панасоник и е вече на 15 години, но искаме да вземем още един за другата стая. Този, който сме избрали е Daikin FTXB. Колебанията ни са дали да не вземем малко по-голям 25-ца и когато отворим двете стаи с климатици, ще се охлаждат и коридорите. Разликата в цената е незначителна и затова се чудим. Моля, ако някой може да даде компетентно мнение - дали избраният модел е добър и качествен и дали си заслужава да вземем по-големия климатик, като ще климатизираме помещение от 16 кв.м и свързания коридор?

    Ето ги и моделите:

    По-малкият:
    https://www.klimaticite.bg/p/daikin/...xb20-c-rxb20-c

    По-големият:
    https://www.klimaticite.bg/p/daikin/...xb25-c-rxb25-c

  4. Senior Member Аватара на KI_YOOU
    Тук е от
    Nov 2014
    Живее в
    Русе
    Мнения
    2,071
    #858

    Отговор: Daikin - мнения за моделите на тази марка II част

    Само за охлаждане ли ще се ползват?

  5. Novice
    Тук е от
    Jul 2015
    Мнения
    8
    #859

    Отговор: Daikin - мнения за моделите на тази марка II част

    Не, и за отопление.

  6. Senior Member Аватара на KI_YOOU
    Тук е от
    Nov 2014
    Живее в
    Русе
    Мнения
    2,071
    #860

    Отговор: Daikin - мнения за моделите на тази марка II част

    В такъв случай забравете модела. Не стават за отопление.

  7. Novice
    Тук е от
    Jul 2015
    Мнения
    8
    #861

    Отговор: Daikin - мнения за моделите на тази марка II част

    Като модел или като цяло марката не е добра?

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Jul 2015
    Мнения
    8
    #862

    Отговор: Daikin - мнения за моделите на тази марка II част

    Моля, дайте тогава компетентно мнение, защото много хора препоръчват Daikin и за цените, които предлагат, са функционални и удобни.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    1,580
    #863

    Отговор: Daikin - мнения за моделите на тази марка II част

    Добре де за 16 м2 какво да вземе човека,хем качествено хем евтино.Не знам как хора уж занимаващи се професионално с климатици се изказват така,в централното отопление и охлаждане във VRV системите в Рекуператорите и други термопомпени системи няма по-добри от Дайкин,конкуренция са им само Мицубиши които подържат много голяма гама,но също не призната марка от 5-6 денонощно дебнещи писачи,сакън да не каже някой нещо добро за тези марки.Вище в обществените сгради,големите магазини,молове,нови хотели,летища и болници каква марка се слага и тогава пишете глупости.Вижте и до казаните с боклук до всеки блок на коя марка кашони има най-много и си направете пак сметка защо е така.И последно да кажа,че точно на този евтин ftxb пласмасата и зглобката е по-добра от сузуми+,които вместо да има текстилни ленти на всяка щипка и сгобка(като при Дайкин),са му сложили тиксо пълен смях.
    Този пост е редактиран от necata2; 07-08-15 в 14:04.

  11. Senior Member Аватара на AC_From_Hell
    Тук е от
    Jun 2011
    Живее в
    BG
    Мнения
    2,341
    #864

    Отговор: Daikin - мнения за моделите на тази марка II част

    Цитат Първоначално публикувано от necata2 Виж публикацията
    Добре де за 16 м2 какво да вземе човека,хем качествено хем евтино.Не знам как хора уж занимаващи се професионално с климатици се изказват така,в централното отопление и охлаждане във VRV системите в Рекуператорите и други термопомпени системи няма по-добри от Дайкин,конкуренция са им само Мицубиши които подържат много голяма гама,но също не призната марка от 5-6 денонощно дебнещи писачи,сакън да не каже някой нещо добро за тези марки.Вище в обществените сгради,големите магазини,молове,нови хотели,летища и болници каква марка се слага и тогава пишете глупости.Вижте и до казаните с боклук до всеки блок на коя марка кашони има най-много и си направете пак сметка защо е така.И последно да кажа,че точно на този евтин ftxb пласмасата и зглобката е по-добра от сузуми+,които вместо да има текстилни ленти на всяка щипка и сгобка(като при Дайкин),са му сложили тиксо пълен смях.
    Хахахаха, далеч си от истината, ама много далеч, особено в частта за централната климатизация.
    Aleksandars и P.Hristov харесват това.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    1,580
    #865

    Отговор: Daikin - мнения за моделите на тази марка II част

    Цитат Първоначално публикувано от DUNDURMA Виж публикацията
    бе аз за 43 години хубаво и евтино сякаш не съм виждал,ма може и да има.пък и какви сме ние,че да се вслушва някой.........ма енергото и зимата дебнат и тогаз разбираш що балъците дават 1500+за клими.
    В теб не знам някой да се вслушва,отдавна водиш класацията Топ-3 по най-тъпи постове.
    AC-работя в фирма която монтира не само битови клими,изграждаме 2и3тръбни VRV ситеми,подържаме системите на много хотели и обществени сгради и имам поглед какво се предпочита не само от домашните клими.Останете си със здраве.
    avenger одобрява това.

  13. Senior Member Аватара на AC_From_Hell
    Тук е от
    Jun 2011
    Живее в
    BG
    Мнения
    2,341
    #866

    Отговор: Daikin - мнения за моделите на тази марка II част

    Цитат Първоначално публикувано от necata2 Виж публикацията
    AC-работя в фирма която монтира не само битови клими,изграждаме 2и3тръбни VRV ситеми,подържаме системите на много хотели и обществени сгради и имам поглед какво се предпочита не само от домашните клими.Останете си със здраве.
    Да, и аз в такава фирма работя. Личи си, че си промит мозък и разбирам защо си толкова далеч от истината. Всичко по темата Дайкин VS останалите е едно внушение...

    Преди 12 години Дайкин имаха 0.5 милиона оборот в БГ, а Панасоник например 8 милиона. Сега дайкин имат 10-12, а Панасоник 4-5.

    Няма как да опровергаеш този факт и това, че едно време хората казваха: "Мани ги тия дайкини, дай ми панасоник" Сега е обратното.

    Пак казвам, всичко е едно голямо внушение и Дайкин просто го правят най-добре. А продуктите им през последните 5-7 години, включително великите VRV системи са абсолютно разочароващи.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    1,580
    #867

    Отговор: Daikin - мнения за моделите на тази марка II част

    AC Панасоник са ми любими и на мен,няма по-лесно разгобяем за почистване климатик от него,Ти си виждал платките на мултитата на Дайкин и Панасоник и сигорно си установил,че почти мямат разлика и не само платките са им еднакви...както и да е.Мозъка ми се проми сам от 8 мои клими имам 1 Дайкин само и той е най добре направен и по-комфортен от всички.

  16. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,127
    #868

    Отговор: Daikin - мнения за моделите на тази марка II част

    Панасоник е много лесен за разглобяване наистина ,моя бях забравил колко десетки пъти съм го отварял и нито един път без причинно

  17. Senior Member Аватара на AC_From_Hell
    Тук е от
    Jun 2011
    Живее в
    BG
    Мнения
    2,341
    #869

    Отговор: Daikin - мнения за моделите на тази марка II част

    Цитат Първоначално публикувано от necata2 Виж публикацията
    AC Панасоник са ми любими и на мен,няма по-лесно разгобяем за почистване климатик от него,Ти си виждал платките на мултитата на Дайкин и Панасоник и сигорно си установил,че почти мямат разлика и не само платките са им еднакви...както и да е.Мозъка ми се проми сам от 8 мои клими имам 1 Дайкин само и той е най добре направен и по-комфортен от всички.
    Това, че едно време дайкин произвеждаха за панасоник е отделен въпрос. То и до ден днешен например вътрешното на подовата конзола се прави от дайкин. С тая разлика, че Панасоника се прави от японската фабрика, а дайкина от чешката.

  18. Moderator Аватара на avenger
    Тук е от
    Mar 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    759
    #870

    Отговор: Daikin - мнения за моделите на тази марка II част

    Темата,в последните страници,е разчистена!!!
    Въздържайте се от безсмислени постове,от типа "моето е най-хубаво,а всичко останало е боклук"!!!
    Този пост е редактиран от avenger; 07-08-15 в 18:05.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 3
    Последно: 12-10-13, 22:00
  2. OSAKA -НИКОГА- моят опит с тази марка
    От nach във форум Климатици Osaka
    Отговори: 38
    Последно: 17-08-11, 20:44
  3. Daikin - мнения за моделите на тази марка
    От kilikanzer1976 във форум Климатици Daikin
    Отговори: 2554
    Последно: 14-12-10, 05:09
  4. Отговори: 64
    Последно: 20-07-09, 13:20
  5. Мнения за марка Bompani...
    От stsaki във форум Друга битова техника
    Отговори: 1
    Последно: 25-08-08, 12:35

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе