Страница 2 от 5 ПърваПърва 1234 ... ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 67
Like Tree36Одобрявам

Вътрешно тяло Perfera (FTXM25R5V1B) се изключва само през различни интервали

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Sep 2021
    Мнения
    4
    #16

    Отговор: Вътрешно тяло Perfera (FTXM25R5V1B) се изключва само през различни интервали

    При мен е обикновена сплит система ,сега като захладня малко времето го прави по рядко,вентилатора ако е на висока степен работи по продължително време ,включа ли го на тих режим на вътрешно тяло изключва след няколко минути

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2021
    Мнения
    13
    #17

    Отговор: Вътрешно тяло Perfera (FTXM25R5V1B) се изключва само през различни интервали

    Здравей колега! Има ли някакво развитие на проблема, че и при мен май е нещо подобно. Само, че моя е FTXM35 R2V1B. Като го пусна на нощен режим и след 10-12 часа изключва и затваря клапата. Тествах го за грешки, но не показа нищо. Сега съм го оставил на една черта на вентилатора и за сега работи 17 часа не е изключил. При теб какво стана със сервиза? Казаха ли нещо конкретно? Ще следя темата.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    69
    #18

    Отговор: Вътрешно тяло Perfera (FTXM25R5V1B) се изключва само през различни интервали

    Все още не съм оправил проблема при мен, но не ми остана и време да се занимавам тези дни.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2021
    Мнения
    13
    #19

    Отговор: Вътрешно тяло Perfera (FTXM25R5V1B) се изключва само през различни интервали

    ...кофти работа! Моя пак изключи. Сега пак го включих за да видя дали ще продължи да се изключва... Не знам какво да се прави...

  6. Senior Member Аватара на mimojef
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    2,292
    #20

    Отговор: Вътрешно тяло Perfera (FTXM25R5V1B) се изключва само през различни интервали

    Рекламация.
    Просто е!
    tishovalchev одобрява това.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2021
    Мнения
    13
    #21

    Отговор: Вътрешно тяло Perfera (FTXM25R5V1B) се изключва само през различни интервали

    Цитат Първоначално публикувано от mimojef Виж публикацията
    Рекламация.
    Просто е!
    ...то така ще е, но този, който ми го инсталира нещо се дърпа и ми се прави на интересантен. Няма да го търпя още много! А климатика дефакто ми е работил сумарно няма и седмица...

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на mimojef
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    2,292
    #22

    Отговор: Вътрешно тяло Perfera (FTXM25R5V1B) се изключва само през различни интервали

    щом се прави на отворен, жалба в КЗП
    tishovalchev одобрява това.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2021
    Мнения
    13
    #23

    Отговор: Вътрешно тяло Perfera (FTXM25R5V1B) се изключва само през различни интервали

    Цитат Първоначално публикувано от mimojef Виж публикацията
    щом се прави на отворен, жалба в КЗП
    Абсолютно! Точно това мисля да направя. Иначе няма оправия ...все пак съм палтил 2700 лева за некоректно работещ климатик .... Благодаря Ви за отделеното време!

  11. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2021
    Мнения
    13
    #24
    Цитат Първоначално публикувано от mimojef Виж публикацията
    щом се прави на отворен, жалба в КЗП
    Колега, извинявай за притеснението, но дали е нормално като на моя климатик вътрешното е произведено в Чехия, а външното в Турция? Дали си запознат с това? Така ли трябва да е? Щото тоя дето ми го монтира, казва, че вече се произвеждат в Турция, но да са комбинация от Чехия и Турция... Малко ми се вижда подозрително. Дали не е сбъркано нещо?

  12. Senior Member Аватара на mimojef
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    2,292
    #25

    Отговор: Вътрешно тяло Perfera (FTXM25R5V1B) се изключва само през различни интервали

    Нямам представа.
    Тук има хора които професионално се занимават с климатици. Може те да споделят.

  13. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,759
    #26

    Отговор: Вътрешно тяло Perfera (FTXM25R5V1B) се изключва само през различни интервали

    Не,не е сбъркано. Така е.

    Изпратено от моят Mi Note 10 с помощта на Tapatalk
    Mega и tishovalchev харесват това.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2021
    Мнения
    13
    #27

    Отговор: Вътрешно тяло Perfera (FTXM25R5V1B) се изключва само през различни интервали

    Благодаря, Aleksandars! Това е успокояващо . Не го знаех!

  16. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2021
    Мнения
    13
    #28

    Отговор: Вътрешно тяло Perfera (FTXM25R5V1B) се изключва само през различни интервали

    След осем дни непрекъсната работа, моя "хубавец" ...пак се изключи Сложих му защита SONO WP230W ....ииии пак нищо. Вече не знам какво да правя. Моля ви дайте някакви съвети.

  17. Senior Member Аватара на mimojef
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    2,292
    #29

    Отговор: Вътрешно тяло Perfera (FTXM25R5V1B) се изключва само през различни интервали

    Имаш гаранция!
    tishovalchev одобрява това.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    69
    #30

    Отговор: Вътрешно тяло Perfera (FTXM25R5V1B) се изключва само през различни интервали

    Откачих му на моя wireless адаптер и работи към 12 часа без прекъсване. Закачих я и така работи към 7-8 часа пак без проблеми, на другия ден отново с картата тествах и изключи след 1 час, след това го включих и пак работи 5-6 часа без проблеми. Ще го тествам още няколко дни без карта да видим как ще се държи, но вече не знам какво да правя.. Разполагам с втори същия модел, който не прави проблеми и се чудя дали да не прехвърля платките на проблемния и да тествам.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 5 ПърваПърва 1234 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Закупуване само на вътрешно тяло на климатик
    От fantoms във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 15
    Последно: 09-10-18, 21:46
  2. Изключва ли се през зимата /при -10/ НЕинверторен климатик?
    От LEGAL във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 13
    Последно: 02-02-12, 19:30
  3. Вътрешно тяло 9-ка, външно тяло 12-ка - проблеми с климатик KOBE
    От koranto във форум Други марки климатици
    Отговори: 27
    Последно: 14-12-09, 16:30
  4. PC-то ми се изключва само...
    От olileli във форум Общ - хардуер
    Отговори: 27
    Последно: 22-05-06, 18:20
  5. Отговори: 4
    Последно: 12-01-05, 22:26

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе