Страница 137 от 148 ПърваПърва ... 87127135136137138139147 ... ПоследноПоследно
Резултати от 2,041 до 2,055 от общо 2218

Климатици Fujitsu General

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Feb 2019
    Живее в
    Хисаря
    Мнения
    268
    #2041

    Отговор: Климатици Fujitsu General

    За тези дайкинчета е ясен дефростта лмца тази зима има няма 5 девростта

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    830
    #2042

    Отговор: Климатици Fujitsu General

    Ква зима ,то си беше пролет през цялото време,щом климатици от 400 лева се справиха отлично и дефростваха броени пъти за какво говорим..Глобалното затопляне е вече неоспорим факт и бъдещето на скъпите климатици е предначертано.Разните му там Нордици,Арктици остават в историята. Просто стават едни ненужни никому скъпи и неикономични тучове.

  4. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    375
    #2043

    Отговор: Re: Отговор: Климатици Fujitsu General

    Цитат Първоначално публикувано от mystikalrs Виж публикацията
    Да това е добре ако не дефросваше през 20 минути хах..
    И Дайкин си има съответния Мод с който не дефроства с дни. Модът струва под 10 лв.

  5. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,117
    #2044

    Отговор: Климатици Fujitsu General

    Додо не ми говори за комфорт при климатик който 90% от времето е он-офф .. конвенционалки нямам и не ми трябват .

  6. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #2045

    Отговор: Климатици Fujitsu General

    Цитат Първоначално публикувано от dodo_pv Виж публикацията
    ...Стаята е спалня и не обича топлото през нощта...
    Но пък тази 7-ца като включи и работи 10мин без значение с колко ще подмине заданието. И бълва с 1,5kW. Точно за обичащите да спят на хладно.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,919
    #2046

    Климатици Fujitsu General

    Не зная къде живеете, предполагам някъде по южна България, но ние в северозападна си имахме горе-долу 2 плътни месеца "зима". Не е бил някакъв арктически студ, но поне две седмици се задържаха температури с максимални -5-6 и минимални до -15гр. Останалите дни, температурите бяха основно под 0-та. Вяля неколкократно доста сняг, като си го имаше през целия сезон. Всичко това, гарнирано с мъгла. В нашето градче, както и навсвкъде, е пълно с гореспоменатия модел, защото е "Дайкин" и най-вече, защото е евтин. Честно казано, при тези условия, е пълна трагедия. С 15м2 стая във вътрешен, тухлен апартамент, горе-долу се справя, но повечето от собствениците, които познавам, казват, че са крайно недоволни и могат разчитат на тях, само до -2-3гр. Надолу или ги изключват изобщо, или им помагат с нещо друго. То се вижда и без да ми казват. По съседските блокове, като застудее, тези машини не работят, изключени са. Не зная каква ера е дошла и коя си е заминала. Аз също бих се радвал, да не трябва да се изръсвам по 1500-2000лв. за машина, за 14-15м2, но за сега положението е такова...Поне, според моите виждания.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,509
    #2047

    Отговор: Климатици Fujitsu General

    Цитат Първоначално публикувано от Alexi Виж публикацията
    Додо не ми говори за комфорт при климатик който 90% от времето е он-офф .. конвенционалки нямам и не ми трябват .
    Ти, май, не прочете какво ти писах по-горе. За 48-50 кубиково помещение, с два половинметрови външни зида и още толкова 30-сантиметрови вътрешни, без вътрешна изолация, дали ще го усещаш като конвенционалка? Имаш ли си бегла представа за специфичния топлинен капацитет на помещението, което е без вътрешна изолация? Или събираш точки за приза "миланов 2"? [emoji6]

    Изпратено от моят SM-G955F с помощта на Tapatalk
    Този пост е редактиран от dodo_pv; 24-03-19 в 17:44.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #2048

    Отговор: Климатици Fujitsu General

    Няма да си признае.

    (dodo имам в предвид, )

  11. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,749
    #2049

    Отговор: Климатици Fujitsu General

    Темата не върви в правилната посока....

    Изпратено от моят Redmi Note 3 с помощта на Tapatalk

  12. Senior Member Аватара на splendor
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,503
    #2050

    Отговор: Климатици Fujitsu General

    Цитат Първоначално публикувано от bobivg Виж публикацията
    Щом си решил, че няма да споделяш дадено нещо и не си се сдържал да си погъделичкаш самочувствието, добавяй в поста "Минути за реклама" или подобно да не се надяват напразно хората.
    Другаря Велев преди време му бяха накърнили самочувствието и беше се зарекъл да не пише повече тук, но явно го е излекувал.

  13. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    1,600
    #2051

    Отговор: Климатици Fujitsu General

    Само подходящи условия трябват и дефростите са налице. По 5 на нощ, не на зима.
    Иска ми се да видя кой климатик няма да заскрежи при тези условия ама и да работи.
    То и Хаера не дефроства, ама става на буца лед.

    https://forum.setcombg.com/%D0%B4%D1...tml#post902426

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на Rumb@ta
    Тук е от
    Mar 2011
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    1,709
    #2052

    Отговор: Климатици Fujitsu General

    Цитат Първоначално публикувано от splendor Виж публикацията
    Другаря Велев преди време му бяха накърнили самочувствието и беше се зарекъл да не пише повече тук, но явно го е излекувал.
    Сори за отклонението, но другаря Велев преди много години хвалеше Мидеите, като страхотни климатици с 3D инвертор и плюеше най-много той японските втора употреба. После си призна, че било защото не разбирали от електроника и не можели да ги отремонтирват. Чак тема отвори за японските, като фъшна централата.
    Сега плюе Мидеите и хвали японските модели за европейския пазар, а те са близки копия на тези за японския пазар от преди години, които плюеше преди. Та интересчийството е голяма работа!
    Съжалявам за офф-а!

  16. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    375
    #2053

    Отговор: Климатици Fujitsu General

    Да се придържаме към темата, колеги !
    Има един "другар" Александър , който слага катинарчета много лесно... ...., ... а темата е полезна за много хора !!!
    Поздрави !!!

  17. Senior Member Аватара на Rumb@ta
    Тук е от
    Mar 2011
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    1,709
    #2054

    Отговор: Климатици Fujitsu General

    Ама не ме наричайте "колега". Това че пишем в един форум не ни прави такива. Има си никнеймове или без фамилиарничене.
    Съжалявам за офтопика, но тъпите коментари предизвикват спам.

  18. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    2,658
    #2055

    Отговор: Климатици Fujitsu General

    Dimon , едно и също LMC монтирано с 2.5м. а на следващата година със 7м. тръбен път има разлика в шума при дефрост. При 7м. на практика шум липсва ... ако това може да ви е от полза.

    Пп: Мисля също , че донякъде от значение е и нивото на външното спрямо вътрешното тяло на една сплит система. Имам друго фуджи на което външното тяло е 4м. вертикално нагоре над вътрешното и не може да се разбере в дефрост ли е или в офф.
    Този пост е редактиран от Mig82; 25-03-19 в 00:51.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Втора употреба климатици - част 3
    От kod във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 5296
    Последно: 27-01-24, 18:36
  2. Сервизни ръководства за климатици Fuji, fujitsu, General
    От justify във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 29
    Последно: 26-11-21, 00:39
  3. Fujitsu General ASHG09LUCA или Fujitsu General ASHG12LMCA
    От Djonny във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 27
    Последно: 19-05-16, 01:53
  4. Втора употреба климатици - част 2
    От kod във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 1527
    Последно: 23-10-12, 09:50
  5. Климатици Fujitsu General - впечатления
    От bobo21 във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 4607
    Последно: 16-12-10, 12:57

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе