Страница 23 от 67 ПърваПърва ... 13212223242533 ... ПоследноПоследно
Резултати от 331 до 345 от общо 1005

Gree Amber/C&H Supreme

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на SPSt
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    3,490
    #331

    Отговор: Gree Amber/C&H Supreme

    Верно ли не тече вода от външното тяло без да е в дефрост? Що си мисля, че машини, които работят он/офф се изпускат по малко. Особено при влажно и не много студено време.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на mimojef
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    2,288
    #332

    Отговор: Gree Amber/C&H Supreme

    Цитат Първоначално публикувано от splendor Виж публикацията
    Дефрост е. Конденза е лятото.
    хмм.... Дефрост ама на самотек По време на ОФФ-а при плюсови температури скрежеца по външното се размразява и теква.

  4. Senior Member Аватара на splendor
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,503
    #333

    Отговор: Gree Amber/C&H Supreme

    То зависи и от количеството вода в легена. Аз моя го хващам по пълен леген. Когато времето е студено, но сухо легена е празен или с малко вода, но стане ли влажно и около 2 градуса и надолу се пълни доволно.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2018
    Мнения
    54
    #334

    Отговор: Gree Amber/C&H Supreme

    Ето го и моят C&H Supreme. На живо излезе голям красавец. Смисъл, че е много голям тоя климатик. :D
    Цвета принципно се води "gold", но е по-скоро сив с акценти на жълто. Абе изглежда яко. За момента впечатленията ни за 24 кв.м. студено ЕПК са, че топли адски много. Quiet функцията или аз не знам какво правили или не работи много добре. Вентилатора на 1 духа според мен прекалено силно и да го сложим средно шумно. Хората, които доидоха бяха много добри професионалисти и хора, които си разбираха от работата. Всичко според мен го свършиха на много високо ниво и не са пестили нито от материал, нито от желание да стане както ние го искаме. Дори замазаха дупката отвън, което си беше наша работа. Не сме слагали канал отвън, защото стената е крива, но и така е добре.

    Имам и въпрос - понеже мобилното приложение е голямо дърво дали има алтернативно такова, което да има повече екстри?





    Прикачени изображения Прикачени изображения

  6. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,919
    #335

    Отговор: Gree Amber/C&H Supreme

    Харесва ми вътрешното (външното също). Колкото по-голямо, толкова по-комфортно работи, в повечето случаи. Машината, предполагам е 12-ка? Със здраве да си я ползвате и да споделяте отзиви!

  7. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Живее в
    Хага
    Мнения
    2,433
    #336

    Отговор: Gree Amber/C&H Supreme

    Честито и от мен! Изглежда наистина много добре и ако нежната половинка е щастлива със цвета, тогава всичко е наред
    Колкото до мобилното приложение-предполагам ползвате последната версия на EWPE smart?

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2018
    Мнения
    54
    #337

    Отговор: Gree Amber/C&H Supreme

    Да последна версия на EWPE. Може би аз очаквах повече от апа.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Живее в
    Хага
    Мнения
    2,433
    #338

    Отговор: Gree Amber/C&H Supreme

    Не знам какво не ви харесва на приложението...Има си всички функции на ДУ, таймера е много лесно да се нагласи от приложението... За съжаление няма (или поне аз не съм намерил) алтернативен app

  11. Member
    Тук е от
    Nov 2013
    Мнения
    260
    #339

    Отговор: Gree Amber/C&H Supreme

    Честито, кой го монтира?

  12. Junior Member Аватара на biso65
    Тук е от
    Oct 2018
    Живее в
    София
    Мнения
    108
    #340

    Отговор: Gree Amber/C&H Supreme

    Аз пък моя Амбър9 не мога да го подкарам през телефона и това си е Аз ли съм крив нещо,ама като стигне до търсене на устройство - намира едно и от там на татък не мога да го регистрирам... Въртях,суках и все до там го докарва.Все ме връща в "опитай пак" Дали връзката с рутера нещо е кофти? Но пък намира устройство?! Понякога не намира,но и когато го хване-все си е тая

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от SPSt Виж публикацията
    Верно ли не тече вода от външното тяло без да е в дефрост? Що си мисля, че машини, които работят он/офф се изпускат по малко. Особено при влажно и не много студено време.
    Точно така си е - без да дефроства си пълни легена под него и особено днес го беше напълнил,та и препълнил

  13. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,919
    #341

    Gree Amber/C&H Supreme

    Многократно съм наблюдавал климите. Дори и този в хола, който не работи он/офф, когато е влажно времето тече кондензат през дренажните отвори. Тук се наблюдава често, няма климатик който да не го прави, поради високата влажност.

  14.  
     
  15. Member Аватара на mbirol
    Тук е от
    Dec 2017
    Живее в
    Izmir
    Мнения
    263
    #342

    Отговор: Gree Amber/C&H Supreme

    [QUOTE = Kratos87; 900029] İşte benim C & H Supreme. Çok güzel bir güzellik çıktı. Bu klimanın çok büyük olduğu anlamına gelir. : D
    Renk genellikle "altın", ama sarı vurgularla oldukça gridir. Abe harika görünüyor. Şu anda 24 metrekarelik izlenimlerimiz Soğuk EPC'ler bu kadar çok cehennem. Sessiz işlev ya da çok iyi ne yaptığını ya da çalışmadığını bilmiyorum. 1 ruhun hayranı bana çok güçlü görünüyor ve biz ortalama gürültülü üzerine koydu. Gelen insanlar çok iyi profesyoneller ve işlerini anlayan insanlardı. Her şey çok yüksek bir düzeyde sona ermiş gibi görünüyor ve istedikleri gibi olmak için herhangi bir maddi ya da arzu kaydetmediler. Bizim işimiz olan dışarıdaki deliği bile körelttiler. Dışarıda bir kanal koymadık, çünkü duvar bir eğri, ama bu iyi.

    Ayrıca bir sorum var - çünkü mobil uygulama, daha fazla ek olan alternatif bir seçenek varsa büyük bir ağaç mıdır?





    [/ QUOTE]

    : ole : ole : ole

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от ivan74 Виж публикацията
    Малко лични впечатления от днес, относно Нордик модела Амбър на Gree. Огромно вътрешно тяло за модела 24-ка с още по-огромно, чак стресиращо с размера си, външно тяло.[emoji50]
    Обект с монтиран Voltel(Samsung) 24000 BTU, една машина топли цял етаж. По желание на клиента , замяна с Gree GWH24YE.
    Първо пускане, последващо от плавно развъртане на компресор, шум бих казал никакъв за размера и мощността. Вътрешен вентилатор в автоматичен режим, отвява всичко насреща си с пърлеща струя на 5-та минута. Външна температура при пуск 3°С с лек незабележим снеговалеж[emoji41]. Няма ватметър, захранващият кабел е стария, от някаква разклонителна кутия, предполагаем моментен разход на око 2000 вата от максимални 3800[emoji857].
    Дистанционното мяза на Нокия в апогея си[emoji3].
    Повече отзиви, като хване дебелата зима, демек след -15°С.
    Няколко аматьорски снимки:


    Изпратено от моят MI 6 с помощта на Tapatalk
    След нашата Vestel, Gree Amber стана много луксозна.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2018
    Мнения
    54
    #343

    Отговор: Gree Amber/C&H Supreme

    Здравейте, имам 2 въпроса:

    1. Почти съм сигурен, че външното тяло има температурен датчик за външната температура, но като ползвам дистанционното не ми я показва. Къде може да е проблема?
    2. Отсносно апа - някой успял ли е да се връзва с климатика и ако не е в мрежата на самия климатик? Уж идеята е да го управляваш отвсякъде, ама ако не сме в 1 и също wi-fi приложението ми дава, че климатика е disconnected.

  17. Junior Member Аватара на biso65
    Тук е от
    Oct 2018
    Живее в
    София
    Мнения
    108
    #344

    Отговор: Gree Amber/C&H Supreme

    Цитат Първоначално публикувано от Kratos87 Виж публикацията
    Здравейте, имам 2 въпроса:

    1. Почти съм сигурен, че външното тяло има температурен датчик за външната температура, но като ползвам дистанционното не ми я показва. Къде може да е проблема?
    2. Отсносно апа - някой успял ли е да се връзва с климатика и ако не е в мрежата на самия климатик? Уж идеята е да го управляваш отвсякъде, ама ако не сме в 1 и също wi-fi приложението ми дава, че климатика е disconnected.
    По първа точка - датчика е за да усеща кога да включва нагревател на тавата и за дефрост... Няма опция да ти показва външна температура!
    По втора точка - и аз не мога още да го подкарам през приложението! Дори не съм го докарал до вътрешната мрежа с моя рутер...Не разпознава устройство и постоянно - опитай пак!

  18. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Живее в
    Хага
    Мнения
    2,433
    #345

    Отговор: Gree Amber/C&H Supreme

    Явно показването на външната температура е само при VIP-U Crown.
    Колкото до свързването през мобилен интернет -би трябвало да работи. Ако сте се регистрирали е въпрос на връзка със сървърите -понякога показа, че няма връзка, но ако обновите приложението и почакате малко -би трябвало да няма проблем

    Прикачени изображения Прикачени изображения

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 23 от 67 ПърваПърва ... 13212223242533 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Gree - грешка оЕ
    От colours във форум Климатици Hisense, Gree, Chofu, Bard
    Отговори: 4
    Последно: 19-07-16, 21:44
  2. Помощ GREE GWH12KF / K3DNA6G CHANGE или GREE GWH12RB / K3DNA3C VIOLA (WiFi)
    От Boris Penev във форум Климатици Hisense, Gree, Chofu, Bard
    Отговори: 36
    Последно: 30-06-16, 18:41
  3. Gree vs. Midea
    От divi4 във форум Климатици Hisense, Gree, Chofu, Bard
    Отговори: 4
    Последно: 06-01-10, 00:44
  4. Gree ACS-09GP
    От vanko68 във форум Климатици Hisense, Gree, Chofu, Bard
    Отговори: 4
    Последно: 29-07-09, 23:32
  5. HDD-to gree
    От CRASHOVERRIDE във форум Общ - хардуер
    Отговори: 3
    Последно: 20-04-02, 22:34

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе