Страница 8 от 73 ПърваПърва ... 6789101858 ... ПоследноПоследно
Резултати от 106 до 120 от общо 1087
Like Tree581Одобрявам

Midea MSFAAU-12HRFN8 / MOB01-12HFN8 BreezeleSS++

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на bobivg
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,774
    #106

    Отговор: Midea MSFAAU-12HRFN8 / MOB01-12HFN8 BreezeleSS++

    Цитат Първоначално публикувано от Vasil Vasilev Виж публикацията
    Ами на компресора аз мисля, че е хубаво да има.

    Ако говорите за този в тавата, той работи само по време на дефрост. Какво е лошото?
    Ще бичи постоянно не само по време на дефрост. Ако имаш ватметър, зимата ще се убедиш сам.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2021
    Мнения
    126
    #107
    Ако имате впредвит, че винаги докато рабоги на отопление ще работи не е е така.
    На външна 9 градуса, не включва. Предположих, че ще е на дефрост. Може и да е след определена температура. Като застуди ще пиша.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    1,035
    #108

    Re: Midea MSFAAU-12HRFN8 / MOB01-12HFN8 BreezeleSS++

    До какви минимуми пада 12 ката

  5. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2021
    Мнения
    126
    #109
    Цитат Първоначално публикувано от mystikalrs Виж публикацията
    До какви минимуми пада 12 ката
    Аз днес на темперирано помещение я гледах 20 минути беше на 150 вата. За 5 на 140.
    Наистина като догонва развърта до 1600, ама няма вибрации
    Много ми хареса, че вътре е много тих при он офф
    Може би малката клапа дето се извърта само издава тих звук, но не е стряскащ

    Ако може някой да ми каже как да върна началните настройки така, че да ми излизат мненията така, че най-старите да ми излизат на 1 страница, а най новите на последна. Сега най-новите са на 1ва и ми е много тъпо така.
    Alexi одобрява това.

  6. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,124
    #110

    Отговор: Midea MSFAAU-12HRFN8 / MOB01-12HFN8 BreezeleSS++

    същите са буквите но моя е 9ка ,може би за това няма .. аз като видях че няма се зарадвах в интерес на истината ,за 15г отопление с климатици не са ми замръзвали та и тоя не очаквам да замръзва ,а не обичам да топля улицата със 100-150 вата ,дано да работи само при дефрост .. машината е сериозна не се притеснявай ,за тия пари е пушка ,и наистина е доста тих а това аз да го кажа не е малко
    Vasil Vasilev одобрява това.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2021
    Мнения
    126
    #111
    Цитат Първоначално публикувано от Alexi Виж публикацията
    същите са буквите но моя е 9ка ,може би за това няма .. аз като видях че няма се зарадвах в интерес на истината ,за 15г отопление с климатици не са ми замръзвали та и тоя не очаквам да замръзва ,а не обичам да топля улицата със 100-150 вата ,дано да работи само при дефрост .. машината е сериозна не се притеснявай ,за тия пари е пушка ,и наистина е доста тих а това аз да го кажа не е малко
    Е ще видим кога работи. Аз с климатици се топля също от около 15-16 години и много смених. Евтини, скъпи, японски,корейски, всякакви. Шума не ми прави проблем за спане освен ако не е от проблем. На Lg съм спал, та нищо не ме впечетлява.
    Заменя стар Санг който реално е Грии Кози, та всичко е по-добро от него.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на bobivg
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,774
    #112

    Отговор: Midea MSFAAU-12HRFN8 / MOB01-12HFN8 BreezeleSS++

    Цитат Първоначално публикувано от Vasil Vasilev Виж публикацията
    На Lg съм спал, та нищо не ме впечетлява.
    Хареса ми това. Особени са да, но моделите от последните години са доста разилини.
    Нагревателя е ясно, че няма да работи при 9 градуса. Около нулата ще тръгне и при 3-5 градуса ще се гаси.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2021
    Мнения
    126
    #113
    Цитат Първоначално публикувано от bobivg Виж публикацията
    Хареса ми това. Особени са да, но моделите от последните години са доста разилини.
    Нагревателя е ясно, че няма да работи при 9 градуса. Около нулата ще тръгне и при 3-5 градуса ще се гаси.
    Ами този е от 2005, топли много, не харчи фрапиращо количество ток, ама гадната му втулка не шуми около 3 дни докато е нова. Отделно че има голям дебит и е шумен от това.
    Ще пиша редовно за този нагревател. Ако ще бичи постоянно, ще го дръпна от буксата.
    Този пост е редактиран от Vasil Vasilev; 12-10-21 в 16:25.
    bobivg одобрява това.

  11. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    2,658
    #114

    Отговор: Midea MSFAAU-12HRFN8 / MOB01-12HFN8 BreezeleSS++

    Цитат Първоначално публикувано от Alexi Виж публикацията
    същите са буквите но моя е 9ка ,може би за това няма .. аз като видях че няма се зарадвах ...
    Ц-ц-ц чак па да се "радваш" че липсвал нагревателя , ма нали си е твоето как няма да те радва
    Хората на де по сериозни машини си играят да слагат нагреватели а тук ти идва готов монтиран. Иска само едно ключе изведено вътре да си го ползваш с кеф другите докато поливат с гореща вода. Отвора не е голям и може да е "сметнат" за ползване с реотан .

    Нищо чудно да има опция да се пуска и ръчно от ДУ , доста нагъзена беше тая мидея .

    Изпратено от моят SM-M215F с помощта на Tapatalk

  12. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2021
    Мнения
    126
    #115

    Отговор: Midea MSFAAU-12HRFN8 / MOB01-12HFN8 BreezeleSS++

    Аз се обърках. Сега според вас хубаво ли е или не да има нагревател в тавата?
    Аз нямам мнение по въпроса
    Aко го включва по време на дефрост не е лошо, сега да работи постоянно незнам гак ще е. Този на компресора май работи само в стенд бай, след 0 градуса.

    За 24 часа, в помещение 22 квадрата, със външна изолация и дограма, при външна към 10 градуса е изхарчил 3 киловата, настроен на 24 градуса. Температурата е варирала от 23,6 да 24,6. Много ми харесва, че компресорчето не предава вибрации на ниски обороти. Фуджитсу КГТА, много буботене предава на 400-600 вата.
    Alexi одобрява това.

  13. Senior Member Аватара на splendor
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,503
    #116

    Отговор: Midea MSFAAU-12HRFN8 / MOB01-12HFN8 BreezeleSS++

    Не им обръщай внимание, двамата се хапят на климатици. Ползвай си го и хич да не ти пука. Важното е да топли и да охлажда. Другото е суета.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2021
    Мнения
    126
    #117
    Цитат Първоначално публикувано от splendor Виж публикацията
    Не им обръщай внимание, двамата се хапят на климатици. Ползвай си го и хич да не ти пука. Важното е да топли и да охлажда. Другото е суета.
    Аз само го сложих, не го ползвам, ама е на много близък човек, та е включен в уред. Термометри, с Wi fi и го следя.
    За парите си е супер. Иначе аз съм със Панасоници и КГТА
    На село съм с един дядо Бард, може да боцна една такава Мидейка на негово място, че се измъчи кучето. 14 години не е спиран.

  16. Senior Member Аватара на splendor
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,503
    #118

    Отговор: Midea MSFAAU-12HRFN8 / MOB01-12HFN8 BreezeleSS++

    Едно време и аз мислих такава за детската, но Емага избухнаха с китайски цепеници и за парите на 9-ка взех 2 броя. Иначе доста приятен климатик.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2021
    Мнения
    126
    #119
    Цитат Първоначално публикувано от splendor Виж публикацията
    Едно време и аз мислих такава за детската, но Емага избухнаха с китайски цепеници и за парите на 9-ка взех 2 броя. Иначе доста приятен климатик.
    Това да те е Star light TSWF. То май е тази мидея.
    Този пост е редактиран от Vasil Vasilev; 14-10-21 в 06:02.

  18. Senior Member Аватара на splendor
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,503
    #120

    Отговор: Midea MSFAAU-12HRFN8 / MOB01-12HFN8 BreezeleSS++

    Има сходство, но цепеницата е TCL, не мидея.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 8 от 73 ПърваПърва ... 6789101858 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Midea MSG-12HRN1, или Midea 12 V1 "Vertu", или Gree GWH12NB
    От kaliniliev във форум Климатици Midea
    Отговори: 57
    Последно: 26-02-16, 21:21
  2. Midea MSR5 12hrn1 или Midea MSG 09hr
    От арх. Пътко във форум Климатици Midea
    Отговори: 12
    Последно: 09-10-13, 21:26
  3. midea cu 12 ha
    От westa във форум Климатици Midea
    Отговори: 3
    Последно: 30-07-11, 08:08
  4. Има ли разлика между Midea MSG-12HRN и Midea MSG-12HRN1
    От armen във форум Климатици Midea
    Отговори: 9
    Последно: 30-08-10, 20:25
  5. Midea
    От alexb във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 14
    Последно: 29-10-04, 18:48

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе