Страница 110 от 185 ПърваПърва ... 60100108109110111112120160 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,636 до 1,650 от общо 2774
Like Tree1730Одобрявам

Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZS-W Premium - въпроси, коментари, проблеми

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    2,658
    #1636

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZS-W Premium - обсъждане

    Аз не знам Миланов за Zm ли пише , за Zs ли ... по едно време уж имаше Zs-W пък в подписа му го няма. То при него целта е друга ...

    Sent from my SM-M215F using Tapatalk
    Aleksandars и rosswen харесват това.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2021
    Мнения
    24
    #1637

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZS-W Premium - обсъждане

    При мен се " закроти" на 240-270 вата втори ден. Няма оф досега.Външна 1-4С,мрачно и дъждовно.Задание 24С от вчера.Фан на ауто.Пуснат тих режим.Сутринта като проветрих стайната падна на 19С и трябваше да си гони заданието ,но хич не си даде зор а нещата се случиха за 2-3 часа.Качваше до 310 вата на моменти и се кротна пак на около 240-270.За 24 часа дръпна почти 7КВ.Не съм отварял врати и прозорци умишлено допълнително.
    bobivg и Mig82 харесват това.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #1638

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZS-W Premium - обсъждане

    Споко Mig, за актуалния пиша.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    2,658
    #1639

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZS-W Premium - обсъждане

    Цитат Първоначално публикувано от milanov Виж публикацията
    Споко Mig, за актуалния пиша.
    Е при колегата sharkiz сработи моята рецепта , при теб как е ?


    Цитат Първоначално публикувано от sharkiz Виж публикацията
    При мен се " закроти" на 240-270 вата втори ден. Няма оф досега.Външна 1-4С,мрачно и дъждовно.Задание 24С от вчера.Фан на ауто.Пуснат тих режим.Сутринта като проветрих стайната падна на 19С и трябваше да си гони заданието ,но хич не си даде зор а нещата се случиха за 2-3 часа.Качваше до 310 вата на моменти и се кротна пак на около 240-270.За 24 часа дръпна почти 7КВ.Не съм отварял врати и прозорци умишлено допълнително.
    Още ще ти падне консумацията до довечера , а ако отвориш вратата ще вдигне ... много коректно си работи машината при тези настройки поне при мен.

    Ако искаш бързо да ти навакса след проветряване пусни го на 4та за известно време и после на ауто(работи на 2ра).
    Този пост е редактиран от Mig82; 27-12-21 в 12:39.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #1640

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZS-W Premium - обсъждане

    +12° е в София.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2021
    Мнения
    24
    #1641

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZS-W Premium - обсъждане

    При мен е 2,5С.Не, нямам зор за по- бързо,просто коментирам.Ако можех бих намалил още темп.,не е точно моят комфорт,но не знам дали няма да почне пак да офи

  8.  
     
  9. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,788
    #1642

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZS-W Premium - обсъждане

    Трифон Панайотов Трифонов, ако няма какво да кажете, не е нужно да пишете. Във форума има правила, които е добре да се спазват.

  10. Member
    Тук е от
    Nov 2021
    Живее в
    Аксаково
    Мнения
    300
    #1643

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZS-W Premium - обсъждане

    Цитат Първоначално публикувано от Aleksandars Виж публикацията
    Трифон Панайотов Трифонов, ако няма какво да кажете, не е нужно да пишете. Във форума има правила, които е добре да се спазват.
    Достатъчно бе да се разбере, макар метафорично изразено, че "настройката" на вентилатора, в "Меню", покрива няколко опции за неговото действие, според желанието на ......както се възприема там ползващият, а именно; какво следва да е поведението на вентилатора при "ОФФ"- да изключи, да "следи", да върти...
    Съжалявам, ако Шарки наистина няма опции, в тази насока!
    Весела Нова Година, Алекс!

    Цитат Първоначално публикувано от sharkiz Виж публикацията
    В какво се изразяват настройките на Фана?
    Този пост е редактиран от Трифон Панайотов Трифонов; 27-12-21 в 13:15.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2020
    Живее в
    Русе
    Мнения
    21
    #1644

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZS-W Premium - обсъждане

    Здравейте и честито Рождество Христово, а и Стефанов ден също!
    Та направо на въпроса по повод настойките на работа на турбината на вътрешното тяло. Имам три климатика, два от които са модела от темата, 25-ца и 35-ца. Аз лично нямам проблеми с работата на климатиците, като инвертори...живея в къща а и попаднах на фирма, която си разбира от работата. 35-цата е в стая 16кв.м а 25-цата 12.5кв.м. Нямам изолация! Климатиците мъркат като котенца до -2,3 градуса. След това стават по агресивни, има и дефрости, особенно при 25-цата почват и по рано,но са кратки! Ама и топлят качествено. Та ще кача една снимка на която има настройки, които обаче ги нямат всички климатици от модела. Моля за вашите тълкувания на написаното...което е на руски а го имам и на английски също.Имам ги тези настройки и днес започнах да ги тествам. А някой от вас, тествал ли ги е?

    Прикачени изображения Прикачени изображения

  12. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,952
    #1645

    Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZS-W Premium - обсъждане

    Понеже прекалено много се акцентира основно върху една от характеристиките на конкретния модел (минимална консумация), реших да припомня, че тя не е единствена и основна такава. До преди малко бях на гости у майка ми, като преди това реших да мина, за да видя как работят външните тела на 2-та климатика. Въпросните машини са Fujitsu 12LMCA и MHI 25ZS-S,в помещения с еднаква кубатура - 40м3, еднакво изложение и приблизително еднакви загуби. И двата климатизатора поддържаха около 23гр., като Фуджицуто има лекото предимство, че при него има и човешко присъствие, което не е факт за подминаване.
    Първо държа да уточня, че клипът, който ще кача, не е частен случаи или просто съвпадение. Винаги, когато им мятам по едно око, в подобни или по-тежки условия, Фуджицуто се е набрало много повече от MHI, много по-шумно работи и побелява по-бързо. Поддържат еднакви задания, както вече споменах, така че условията са почти идентични.
    Също така, другото, което държа да отбележа, че при вътрешните тела разликата е същата. При МХИ-то не се чува нищо, все едно не работи климатика, докато при LMC далеч не е така. Не казвам, че Фуджака е супер шумен, но разликата е много осезаема.
    https://youtu.be/akY_Q9lsa6E
    GLARYS, Mig82, ivan9494 и 2 други харесват това.

  13. Member
    Тук е от
    Nov 2021
    Живее в
    Аксаково
    Мнения
    300
    #1646

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZS-W Premium - обсъждане

    Качеството си има цена.
    Лехата, с цветята, не мож я прекопа с Беларус, ако ще модел 23та да е и с кондиционер Митсубиши, в кабината. То може, ама...
    Козата си сака пръчо.
    Днес, в топлият зимен ден, моят Михо слиза под минимума на Дайко, съответно "гори" по малко. Дайко не пада под 180 (макар, в началото на сезона да съм виждал 155) и "претопля" манджата. Михо слушка и прави икономии. В студеното пък се набира яко и "покрива" известна част от задълженията на Дайко.
    Не, че последният изнемогва. Просто онзи така е направен, по гъвкав е. За Михо иде реч., с уточнението, че не сравнявам еднакъв клас машини. Единият е начален.
    rosswen одобрява това.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2021
    Мнения
    24
    #1647

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZS-W Premium - обсъждане

    Здравейте!Имам едно питане.Нормално ли е външното тяло да е заскрежено цялото с часове?Духа си топло,не офи,но не прави и дефростВъншна 1-2С,влажност 80%.Задание от 2 дни 24С.Консумация-320вата.

  16. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,131
    #1648

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZS-W Premium - обсъждане

    ако не те притеснява че КОП е около и под 2 няма проблем

  17. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2021
    Мнения
    24
    #1649

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZS-W Premium - обсъждане

    Не но това нормална работа ли е?

    - - - - - - - - - -

    Бях задал на др. ми климатик от 20 на 24 и той побеля,така че май е нормално

  18. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,952
    #1650

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZS-W Premium - обсъждане

    Цитат Първоначално публикувано от sharkiz Виж публикацията
    Не но това нормална работа ли е?

    - - - - - - - - - -

    Бях задал на др. ми климатик от 20 на 24 и той побеля,така че май е нормално
    Да, дори може да се радваш. След малко ще размрази.
    Mig82 и sharkiz харесват това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZSX-S/W Diamond
    От rosswen във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 1734
    Последно: 04-04-24, 16:14
  2. Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRCZS-S
    От plamenof във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 656
    Последно: 21-12-23, 19:02
  3. Mitsubishi Heavy Industries SRK / SRC 35 ZS-W Premium не поддържа температурата в стаята
    От mar7ooo във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 3
    Последно: 29-01-23, 14:54
  4. mitsubishi heavy industries srk / src 20 zs-s или 25 zs-s
    От Dani във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 3
    Последно: 28-10-18, 22:55
  5. Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC 35ZJP-S
    От Macabre във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 26
    Последно: 14-11-13, 14:40

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе