Страница 101 от 116 ПърваПърва ... 519199100101102103111 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,501 до 1,515 от общо 1735
Like Tree1218Одобрявам

Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZSX-S/W Diamond

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,934
    #1501

    Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZSX-S/W Diamond

    Така не ми говори нищо. Ако е свързано с дефроста, донякъде разбирам. При всички машини в този режим има различни по произход шумове.
    П.п. Пробва ли без 3D Auto какъв е разхода? Без него би трябвало да работи по-разтоварен, съответно шума от външното да е по-нисък, както и да разреди дефростите.
    Този пост е редактиран от rosswen; 29-01-23 в 12:18.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    May 2006
    Живее в
    Поморие
    Мнения
    183
    #1502

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZSX-S/W Diamond

    Най-вероятно при развъртане на компресора до пълна мощност се получават вибрации които се предават през стената, щом не ги чуваш при сайлънт режима би трябвало да е от това, понеже той ограничава мощността и няма как да се развърти на макс !

  4. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2022
    Мнения
    13
    #1503

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZSX-S/W Diamond

    Цитат Първоначално публикувано от rosswen Виж публикацията
    Аз ползвам. Гледам го горе-долу колко киловата е излапал, а и понякога си го пускам лятото от телефона. Показва и температурата, която отчитат датчиците на външното и вътреоното. Дали си заслужава, не знам. Зависи от какво имаш нужда.
    Здравейте и аз си сложих WI-FI ,такова което фирмата Вимакс ми предложиха -иконата на телефона е Airconwithme ,но нямам такава информация колко е излапал .Вашето някакво специално ли е ?

  5. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,934
    #1504

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZSX-S/W Diamond

    Цитат Първоначално публикувано от tandem Виж публикацията
    Здравейте и аз си сложих WI-FI ,такова което фирмата Вимакс ми предложиха -иконата на телефона е Airconwithme ,но нямам такава информация колко е излапал .Вашето някакво специално ли е ?
    Моят ползва Smart M-Air приложението

    Mega одобрява това.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2022
    Мнения
    13
    #1505

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZSX-S/W Diamond

    Много яко

    - - - - - - - - - -

    как мислите дали моето устройство(wi-fi) може да се свърже с това приложение

    - - - - - - - - - -

    Инсталирах го приложението -сега съм в"търси нерегистриран климатик " но нищо не намира

  7. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,934
    #1506

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZSX-S/W Diamond

    Това търсене и мен ме затрудни. Много си играх, докато го открие. Има инатрукциите в интернет, намери ги по модела на модула.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2022
    Мнения
    13
    #1507

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZSX-S/W Diamond

    Цитат Първоначално публикувано от rosswen Виж публикацията
    Това търсене и мен ме затрудни. Много си играх, докато го открие. Има инатрукциите в интернет, намери ги по модела на модула.
    Благодаря ви
    rosswen одобрява това.

  10. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,688
    #1508

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZSX-S/W Diamond

    MHI имат стар и нов модул за Wi-Fi. Новият е много по-добър, с по-добро приложение и повече възможности. Този като на rosswen е новият модел. Приложенията не са съвместими.
    rosswen одобрява това.

  11. Novice
    Тук е от
    Nov 2018
    Мнения
    8
    #1509

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZSX-S/W Diamond

    Аз ползвам Airconwithme и за мен е истинско недоразумение и модула и приложението .
    На старото Mitsubishi electric обаче се ползва Mel Cloud . Тъпото е ,че и 2те не поддържат нито google asistant ,нито alexa.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2022
    Мнения
    13
    #1510

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZSX-S/W Diamond

    Цитат Първоначално публикувано от Mega Виж публикацията
    MHI имат стар и нов модул за Wi-Fi. Новият е много по-добър, с по-добро приложение и повече възможности. Този като на rosswen е новият модел. Приложенията не са съвместими.
    Благодаря
    - - - - - - - - - -
    Този пост е редактиран от tandem; 16-02-23 в 10:45.

  13. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,934
    #1511

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZSX-S/W Diamond



    Това представлява моя модул. Сложих си го миналата година, лятото.
    [mention]Mega [/mention] е запознат какви са моделите.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2022
    Мнения
    13
    #1512

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZSX-S/W Diamond

    Ясно -моето няма никакви надписи и копчета видимо -явно заради това не го открива -несъвместими са както казва колегата по горе.Благодаря

  16. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2023
    Живее в
    София
    Мнения
    37
    #1513

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZSX-S/W Diamond

    Здравейте,
    Изчетох всички 101 страници и на много неща си отговорих, но въпреки това ми остават някои съмнения и искам да Ви попитам Вас.
    Искам да си монтирам два климатика (на първо време един) главно за отопление в панелен двустаен апартамент в София. Ще прикача скица, за да стане по ясно. Втори етаж съм и под мен е обитавано. Реално имам две външни стени, които са на двете тераси, които са остъклени, а едната е на правена на кухня. Изключвам малката стая тя е с две външни както и банята която е към асансоря във входа. Тази на кухнята е с външна изолация, но не знам каква така го купих както и дограмите не знам какви са но не са най-новите. Терасата от към спалнята още не е ремонтирана и по нея има доста дупки през които си духа студено. Ще се отоплява хола, спалнята, коридора и банята. Терасата/кухня е най-студена. В момента в спалнята се отоплявам с едно конвекторче, което работи вечер докато си легнем и през ноща работи през 1 час и се гаси в 07:30 сутринта. Като се прибера от работа към 17:30-18:00 часа в спалнята е 17-18 градуса с външни над нулата. Миналата седмица при температури -5/-8 в спалнята беше около 15-16.
    Разбрах, че климите имат проблем (ако може да се нарече проблем) с клапите, че са по шумни. Също така че при по-високи температури си вдигат минималните, което не значи ли че ще имат по-висок разход в по-топли дни? В хола мисля да заложа на 25zsx, но за спалнята мисля, че дори 20 zsx ще й е много и ще е он/офф, което мисля не е добре и аз не бих желал да ми работи така. може би за там да е 25zs? Местата на вутрешните съм оцветил в жълто, като в хола може да бъде само там, а в спалнята може и на стената от към скрина, но не искам да ми духа в лицето. Какво е вашето мнение?
    Прикачени изображения Прикачени изображения
    Този пост е редактиран от Juman; 17-02-23 в 14:45.

  17. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,934
    #1514

    Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZSX-S/W Diamond

    Щом разполагате с бюджета, ще Ви посъветвам следното. Не е проблем климатиците да са различна марка. Едно време витаеше из форума такова мнение, за което донякъде си има причина. Моят опит като потребител, обаче говори друго. За всяко помещение има оптимална машина. Аз бих избрал за хола МХИ 20ZSX-W, а за спалнята Daikin Perfera 20-ка. Ако е подовата версия, още по-добре.
    ccankov73 и Palev харесват това.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2023
    Живее в
    София
    Мнения
    37
    #1515

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZSX-S/W Diamond

    Да разбира се че не е проблем да са различни марки, но МХИ ми се струват добри машинки и мислех и двата да са такива. Впечатлениета ми от тук и други места, както и от брат ми който отоплява цяла къща с тях само, че премиум серията са че са добри. Нямам възможност за подови нито в хола, нито в спалнята. Предлагате 20-ска за хола като имате предвид, че коридора и банята ще се поемат от климатика в спалнята или от този в хола? Както всеки друга така и аз имам притесненя, че ще е малък и няма да смогне и ще работи по-натоварено. Но също така не искам и да е преоразмерен и да цикли он/офф като на Петер'с. Човека от който евентуално ще закупя и монтира ми предложи след огледа за хола 25zsx или 50zs а за спалнята 20zsx или 35zs което ми се вижда много завишено Вие как мислите?
    Този пост е редактиран от Juman; 17-02-23 в 15:20.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZS-W Premium - въпроси, коментари, проблеми
    От Phoenix_1 във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 2686
    Последно: Вчера, 09:37
  2. Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRCZS-S
    От plamenof във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 656
    Последно: 21-12-23, 19:02
  3. mitsubishi heavy industries srk / src 20 zs-s или 25 zs-s
    От Dani във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 3
    Последно: 28-10-18, 22:55
  4. Mitsubishi Electric MSZ-FH25VE/MUZ-FH25VE vs Mitsubishi Heavy Industries SRK25ZMX-S~SRC25ZMX-S Diamond
    От m_dikov във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 77
    Последно: 16-08-17, 07:47
  5. Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC 35ZJP-S
    От Macabre във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 26
    Последно: 14-11-13, 14:40

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе