Страница 104 от 116 ПърваПърва ... 5494102103104105106114 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,546 до 1,560 от общо 1735
Like Tree1218Одобрявам

Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZSX-S/W Diamond

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,933
    #1546

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZSX-S/W Diamond

    Цитат Първоначално публикувано от Juman Виж публикацията
    Температурите не са толкова благодарение на комшиите, защото и преди да се сложи климатика живеех там и знам какви температури са били преди с до 5 градуса надолу. Апартамент няма как да се сравнява с къща че да пея друга песен. Всичко си е строго индивидуално и примера ви е неуместен. И ако имах врати бъдете сигурни че температурата в другите стаи нямаше да се запази тази. Вътрешното можеше да бъде поставено само там колкото и на мен да не ми се искаше да е там.
    Не им се вталявай, те и двамата не са виждали ZSX. Настрои ли турбината на Ауто?

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2023
    Живее в
    София
    Мнения
    37
    #1547
    Цитат Първоначално публикувано от rosswen Виж публикацията
    Не им се вталявай, те и двамата не са виждали ZSX. Настрои ли турбината на Ауто?
    Аз не им се втелясвам просто обеснявам какво е пък всеки да си мисли и изказва както иска. Честно казано и на мен ми се иска да имах врата в момента, за да видя какво би се получило при такива обстоятелства. За ауто дали го направих или си го оставих на втора степен не мога да се сетя, че вчера след работа много набързо през нас и тръгнах на почивка. Като се прибера ще споделя.
    Дайте моля предложения за читав ватметър?

  4. Member
    Тук е от
    Aug 2022
    Мнения
    427
    #1548

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZSX-S/W Diamond

    Цитат Първоначално публикувано от Juman Виж публикацията
    Аз не им се втелясвам просто обеснявам какво е пък всеки да си мисли и изказва както иска. Честно казано и на мен ми се иска да имах врата в момента, за да видя какво би се получило при такива обстоятелства. За ауто дали го направих или си го оставих на втора степен не мога да се сетя, че вчера след работа много набързо през нас и тръгнах на почивка. Като се прибера ще споделя.
    Дайте моля предложения за читав ватметър?
    Аз имам този и съм доволен: EMOS P5821

    29.48 лв. с ДДС
    rosswen одобрява това.

  5. Member Аватара на eleena
    Тук е от
    Jun 2007
    Живее в
    Варна
    Мнения
    446
    #1549

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZSX-S/W Diamond

    Цитат Първоначално публикувано от HRS9 Виж публикацията
    Аз имам този и съм доволен: EMOS P5821

    29.48 лв. с ДДС
    Като ще е на тази цена, по- добре този

  6. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #1550

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZSX-S/W Diamond

    Цитат Първоначално публикувано от eleena Виж публикацията
    Като ще е на тази цена, по- добре този
    Направо едно Shelly да си вземе.
    Mega одобрява това.

  7. Senior Member Аватара на bobivg
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,773
    #1551

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZSX-S/W Diamond

    Цитат Първоначално публикувано от eleena Виж публикацията
    Като ще е на тази цена, по- добре този
    На това устройство може ли да се задава дневна и нощна тарифа за да ти сметне парите? До колкото виждам не. Какво му е по-доброто?
    За да видиш че се е променила мощността трябва да рефрешнеш приложението. На мен не ми харесва това устройство.
    https://www.youtube.com/watch?v=_nDPmxT_Ai0&t=393s

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    May 2006
    Живее в
    Поморие
    Мнения
    183
    #1552

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZSX-S/W Diamond

    Цитат Първоначално публикувано от rosswen Виж публикацията
    Не им се вталявай, те и двамата не са виждали ZSX. Настрои ли турбината на Ауто?
    То не е нужно да си виждал ZSX, в случая е важно колко от топлината може да стигне до другите стаи, а дали ще е ZSX или Arieli от Метро няма никакво значение /освен за изразходваната електроенергия/ ! Или ZSX има специална функция, с която задаваш път на въздушната струя и тя обикаля целият апартамент, по избрана от теб треактория !?
    mimojef одобрява това.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,933
    #1553

    Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZSX-S/W Diamond

    Цитат Първоначално публикувано от stivi Виж публикацията
    То не е нужно да си виждал ZSX, в случая е важно колко от топлината може да стигне до другите стаи, а дали ще е ZSX или Arieli от Метро няма никакво значение /освен за изразходваната електроенергия/ ! Или ZSX има специална функция, с която задаваш път на въздушната струя и тя обикаля целият апартамент, по избрана от теб треактория !?
    Много насериозно го взимаш. С Алекси и Мимоджев си имаме закачка.
    mimojef одобрява това.

  11. Member
    Тук е от
    Aug 2022
    Мнения
    427
    #1554

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZSX-S/W Diamond

    Цитат Първоначално публикувано от stivi Виж публикацията
    То не е нужно да си виждал ZSX, в случая е важно колко от топлината може да стигне до другите стаи, а дали ще е ZSX или Arieli от Метро няма никакво значение /освен за изразходваната електроенергия/ ! Или ZSX има специална функция, с която задаваш път на въздушната струя и тя обикаля целият апартамент, по избрана от теб треактория !?
    Че няма такава функция е ясно, но и въздушния поток от ZSX да се сравнява с Arieli също не е сериозно.
    rosswen одобрява това.

  12. Member Аватара на eleena
    Тук е от
    Jun 2007
    Живее в
    Варна
    Мнения
    446
    #1555

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZSX-S/W Diamond

    Цитат Първоначално публикувано от bobivg Виж публикацията
    На това устройство може ли да се задава дневна и нощна тарифа за да ти сметне парите? До колкото виждам не. Какво му е по-доброто?
    За да видиш че се е променила мощността трябва да рефрешнеш приложението. На мен не ми харесва това устройство.
    https://www.youtube.com/watch?v=_nDPmxT_Ai0&t=393s
    Много сте смешни, като пишете убедено за неща, от които си нямате представа
    https://i.postimg.cc/Wb3cm46L/Screen...tplink-iot.jpg
    Този пост е редактиран от eleena; 04-03-23 в 12:49.

  13. Senior Member Аватара на bobivg
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,773
    #1556

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZSX-S/W Diamond

    Знаеш ли какво означава въпросителната? Така и не отговори какво му е по-доброто ?
    Отчита ли косинус Ф?
    Каква му е точността?
    На колко време записва данните в приложението?
    Твърдиш, че го познаваш и че е по-добро но не казваш с какво е по-добро. Щом го познаваш добре устройството дай малко подробности.
    Аз не бих си го взел защото държа да имам информация в реално време как се променя мощността, но на някой може това да не му е важно.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2023
    Живее в
    София
    Мнения
    37
    #1557

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZSX-S/W Diamond

    Цитат Първоначално публикувано от stivi Виж публикацията
    То не е нужно да си виждал ZSX, в случая е важно колко от топлината може да стигне до другите стаи, а дали ще е ZSX или Arieli от Метро няма никакво значение /освен за изразходваната електроенергия/ ! Или ZSX има специална функция, с която задаваш път на въздушната струя и тя обикаля целият апартамент, по избрана от теб треактория !?
    Наистина много насериозно го взехте Естествено, че няма такива "екстри" какво като е ZSX. Казвах го не веднъж, но пак ще го кажа. Целта на този климатик НЕ Е да отоплява цял апартамент и не се и опитвам да го постигна, абсурно е ако някой иска да го направи. Целта си му е да отоплява хол 21 м2 + тераса/кухня 5 м2 и евентуално да ходи малко топлина към коридор, но не е задължително. Споделям за температури и в другите помещения поради факта, че нямам поставени врати в апартамента и наблюдавам температурите във всички стаи защото няма как да го огранича в момента и топлото се разпределя навсякъде и е просто информативно предоставена от мен информация.

    Цитат Първоначално публикувано от eleena Виж публикацията
    Като ще е на тази цена, по- добре този
    Това което сте предложи ли има ли наистина опция за наблюдение в реално време на консумацията или се подават данни към приложението на определено време?
    Цитат Първоначално публикувано от rosswen Виж публикацията
    Не им се вталявай, те и двамата не са виждали ZSX. Настрои ли турбината на Ауто?
    Да, бил съм го оставил на ауто като зададената температура си беше 23 градуса. В далечната част на хола температурата беше 22,8, а в спалнята 19,3. Не ме е имало три дни и нищо друго не е отоплявало освен климатика. Не знам какви са били външните температури в София през тези дни.

  16. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,933
    #1558

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZSX-S/W Diamond

    Ами значи цепи заданието.

  17. Member Аватара на eleena
    Тук е от
    Jun 2007
    Живее в
    Варна
    Мнения
    446
    #1559

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZSX-S/W Diamond

    Цитат Първоначално публикувано от Juman Виж публикацията


    Това което сте предложи ли има ли наистина опция за наблюдение в реално време на консумацията или се подават данни към приложението на определено време?
    Дава инфо за мощността в момента в реално време, за деня, за месеца, за годината, за определени часове, има графика по часове. Има и енергиен календар. Дава инфо и за сметката за месеца, ако си ги въвел естествено. Единствено няма напрежение и ток, но те не ми и трябват, тъй като имам точен мултиметър.
    rosswen одобрява това.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2023
    Живее в
    София
    Мнения
    37
    #1560

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZSX-S/W Diamond

    Някой има ли представа защо на втора и трета степен духа еднакво без промяна ако се превключи от втора на трета? На последна четвърта духа осезаемо по-силно от другите.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZS-W Premium - въпроси, коментари, проблеми
    От Phoenix_1 във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 2686
    Последно: Днес, 09:37
  2. Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRCZS-S
    От plamenof във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 656
    Последно: 21-12-23, 19:02
  3. mitsubishi heavy industries srk / src 20 zs-s или 25 zs-s
    От Dani във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 3
    Последно: 28-10-18, 22:55
  4. Mitsubishi Electric MSZ-FH25VE/MUZ-FH25VE vs Mitsubishi Heavy Industries SRK25ZMX-S~SRC25ZMX-S Diamond
    От m_dikov във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 77
    Последно: 16-08-17, 07:47
  5. Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC 35ZJP-S
    От Macabre във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 26
    Последно: 14-11-13, 14:40

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе