Страница 15 от 116 ПърваПърва ... 513141516172565 ... ПоследноПоследно
Резултати от 211 до 225 от общо 1735
Like Tree1218Одобрявам

Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZSX-S/W Diamond

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на mimojef
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    2,300
    #211

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZSX-S/W Diamond

    Явно подочува някакво цъгъркане, което е нишан.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,511
    #212

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZSX-S/W Diamond

    Цитат Първоначално публикувано от raptor1987 Виж публикацията
    Чесно да ти кажа претендирам, че въпреки кривата ми стена не е усукано вътрешното.При закачане с лекота си затана на куките и долните щипки, без да има нужда от натискане,подравняване, подпиране и каквото и да е било.
    Крива стена може, но не бива да е причина за усукване на тялото. Аз нямам права стена в къщи, а на тях висят три машини. Само една се разтрака след 5 (ПЕТ) години работа, след като го окачих на базата както трябва. Бил е усукан през цялото това време, поради напъната и счупена долна щипка, следствие на лош монтаж. Базата трябва да компенсира кривините на стената, като тялото трябва да виси свободно на нея. Проверява се с двата палеца. Тялото трябва с лекота да се премества около 3 милиметра нагоре - надолу. Ако не се случва, има пренатегната база за много крива стена или кофти огънати (положени) тръби. Новите машини са с много тънки пластмаси и конзоли, които ги правят трудни и капризни за монтаж.
    rosswen одобрява това.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,934
    #213

    Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZSX-S/W Diamond

    Интересно, аз съм чувал не една машина, от марки като Фуджицу, Панасоник и т.н., включително и старото ми МЕ SF50 на по няколко месеца, до 2 години експлоатация, с цъкащи втулки. Интересното е, че само МХИ се асоцират с това, все едно е проблем, единствено срещан при тях. По-скоро, от четящите форума. Вече всеки с такава машина вади слуховия апарат и се завира да слуша... Някаква параноя. Какво пак задълбахте за ZS, като темата е за ZSX. Има 2-3 оплаквания за конкретния модел, не е масово явление, а от последните няколко коментара се разбира точно обратното. Заприлича на бардак и тази тема, също като тази на Дайсейкай. Както казва Додо, взимайте Трео и се радвайте. Машини като ZSX и Дайсейкай са за будалите.
    ivodoc и dodo_pv харесват това.

  5. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,511
    #214

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZSX-S/W Diamond

    Рос, тази тема са видяли и избрали, тук пишат. Не се изживявай като собственик или адвокат на MHI. Какво ти пука кой е доволен и кой не? Свиркай си!
    shener84 и rosswen харесват това.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,934
    #215

    Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZSX-S/W Diamond

    Цитат Първоначално публикувано от dodo_pv Виж публикацията
    Рос, тази тема са видяли и избрали, тук пишат. Не се изживявай като собственик или адвокат на MHI. Какво ти пука кой е доволен и кой не? Свиркай си!
    Дреме ми единствено, че евентуално се подвеждат хора и се плюе по едни от най-достойните машини на пазара, а за останалите, които повечето са тотални дръвца, си трайкат.
    ivodoc и Mig82 харесват това.

  7. Senior Member Аватара на mimojef
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    2,300
    #216

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZSX-S/W Diamond

    Цитат Първоначално публикувано от rosswen Виж публикацията
    си трайкат.
    Кои си трайкат?

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,511
    #217

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZSX-S/W Diamond

    Трайкат си тези, които нямат време за губене по форуми и които не са претенциозни към техниката, която ползват. Богати хора, неинтересуващи се от битовизми и клюки. Те не се топлят с климатици, между другото. Охлаждат се с тях или поне част от тях.

    Изпратено от моят SM-G975F с помощта на Tapatalk
    ccankov73 и shener84 харесват това.

  10. Senior Member Аватара на mimojef
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    2,300
    #218

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZSX-S/W Diamond

    Цитат Първоначално публикувано от dodo_pv Виж публикацията
    Трайкат си тези, ................................................Богати хора, неинтересуващи се от битовизми.................................................
    Значи останалите (бедните) не си трайкат а наистина нямат проблеми. А и това с трайкането не е съвсем така.
    И в темите за другите марки се появяват от време на време бедни хора с проблеми търсещи някакво решение.

  11. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,934
    #219

    Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZSX-S/W Diamond

    Имам наблюдения над доста машини. Много от тях работят меко казано като дръвца, отвратително. Ама из темите за тези модели - нищо. Аз не съм от хората, дето обичат да мажат наляво-надясно коя машина, колко смотана била и какво и било много зле, макар че за някои доста рекламирани тук ми е точно такова мнението. При други и за най-малкото нещо се вдига врява до небесата. Развъртало до 600W, пък имало он цикъл 10мин. и т.н. Ако нямаха ватметри, знаеш ли кога точно ще разберат до колко им развърта и т.н.? Двойни стандарти му викам на това.
    П.п. Всеки слуша и чува втулките, защото машините са безобрано тихи, в същото време успяват и да топлят, без да духат и шумят. За това и най-малкия шум се долавя, това пък ще ви кажа аз.
    Другите "тихи" машини ми ги хвалете, когато загубите са по-големи и температурите задържат под -8. Тогава се разбира коя е тиха и коя-не. Повечето стават неземни фучалници при по-сериозни загуби.
    Гледам напоследък се вадят много генерални "положителни" заключения за това колко добри и тихи били някои машини, а те под -3 не са виждали. Айде малко по-сериозно!
    Този пост е редактиран от rosswen; 04-01-20 в 22:15.
    ivodoc и Mig82 харесват това.

  12. Banned
    Тук е от
    Jan 2019
    Мнения
    1,321
    #220

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZSX-S/W Diamond

    Цитат Първоначално публикувано от mimojef Виж публикацията
    Кои си трайкат?
    Тия с Хитачитата си трайкаме..., раздела ни е скучен.
    Трябваше, като си избирам климатик да разгледам кой е най-свежия раздел във форума.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2018
    Живее в
    София
    Мнения
    62
    #221

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZSX-S/W Diamond

    Цитат Първоначално публикувано от rosswen Виж публикацията
    Все пак, аз останах с впечатление, че твоята машина няма проблеми?
    Проблем с машината нямам, още не се е разтракала, дано и за напред да е така.Просто съм останал с впечатлението, че за всеки проблем е виновен монтажника.Изклювам хората, на които наистина не са им закачили както трябав вътрешното тяло, или нещо друга са претупали.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,511
    #222

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZSX-S/W Diamond

    Тия с хитачитата си трайкат, както ония, с панасониците и дайкините. Силата им е до -5°С. Още не е застудяло...

  16. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #223

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZSX-S/W Diamond

    Цитат Първоначално публикувано от raptor1987 Виж публикацията
    Проблем с машината нямам, още не се е разтракала, дано и за напред да е така.Просто съм останал с впечатлението, че за всеки проблем е виновен монтажника.Изклювам хората, на които наистина не са им закачили както трябав вътрешното тяло, или нещо друга са претупали.
    Добре, приемаме, че твоите монтажници са невинни. Но множество други, могат да пледират за невменяемост.
    Няма причина да се генерализират нещата или да се търсят световни конспирации.
    ivodoc и rosswen харесват това.

  17. Banned
    Тук е от
    Jan 2019
    Мнения
    1,321
    #224

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZSX-S/W Diamond

    Цитат Първоначално публикувано от dodo_pv Виж публикацията
    Силата им е до -5°С. Още не е застудяло...
    Може и да е така. Аз не разбирам, все още съм нов във форума. От скоро ползвам два скучни климатика.
    Търся най-доброто до 1200 лева с монтажа.
    Спрял съм се на следните марки:
    Митсубиши - модел Електрик
    Митсубиши - модел Хеви Индъстрис
    Фуджитсу - модел Дженерал
    Или някоя Тошиба с компресор голям колкото яйце.
    Упс, забравих - фаворита ми: Midea forever
    Този пост е редактиран от the inquirer; 04-01-20 в 23:18.

  18. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,934
    #225

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZSX-S/W Diamond

    Цитат Първоначално публикувано от raptor1987 Виж публикацията
    Проблем с машината нямам, още не се е разтракала, дано и за напред да е така.Просто съм останал с впечатлението, че за всеки проблем е виновен монтажника.Изклювам хората, на които наистина не са им закачили както трябав вътрешното тяло, или нещо друга са претупали.
    Потвърждаваш мнението ми за влиянието на форума и параноята. Нямаш проблем, ама се чудиш кога ще започне да трака?? Ето за това се обяснявам понякога повече, отколкото е необходимо. Хубаво е да се отбележи, когато има някакъв проблем, ама не да се дъвче постоянно и да се внушава колко зле е машината, заради подобни случаи. Прекалява се, това ми е мисълта.
    Няма кой да ме убеди в обратното.
    ivodoc и Phoenix_1 харесват това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 15 от 116 ПърваПърва ... 513141516172565 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZS-W Premium - въпроси, коментари, проблеми
    От Phoenix_1 във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 2686
    Последно: 25-04-24, 09:37
  2. Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRCZS-S
    От plamenof във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 656
    Последно: 21-12-23, 19:02
  3. mitsubishi heavy industries srk / src 20 zs-s или 25 zs-s
    От Dani във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 3
    Последно: 28-10-18, 22:55
  4. Mitsubishi Electric MSZ-FH25VE/MUZ-FH25VE vs Mitsubishi Heavy Industries SRK25ZMX-S~SRC25ZMX-S Diamond
    От m_dikov във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 77
    Последно: 16-08-17, 07:47
  5. Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC 35ZJP-S
    От Macabre във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 26
    Последно: 14-11-13, 14:40

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе