Страница 22 от 36 ПърваПърва ... 12202122232432 ... ПоследноПоследно
Резултати от 316 до 330 от общо 527
Like Tree112Одобрявам

Климатици LG

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #316
    Как няма да ти харесва като ти плащат заплатата.
    dwrbudr одобрява това.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #317

    Отговор: Климатици LG

    ''На закупени 2 климатика преди година и малко LG S12AT и LG S09AT се случи еднаква повреда-изгоря им платката.Какво мисли cooler по този въпрос.Ще стане ли нещо от тях.Явно има някакъв проблем(за еднакви дефекти),или техномаркет ни пробутва някакви бракувани стоки(refurbished,може би.Тук имам известен опит ,но не ми се описва в момента).''

    Това бях написал на стр. 18.Климатика бе оправен,но след по-малко от година същия проблем,вероятно същия дефект+още една платка отремонтирана на друго лг в другия апартамент.Ще пиша до лг и вероятно още тук-там,ама въпреки ,че климатика е в гаранция още май изгорях.Не ме грее много това ,че ще изкара още година....може би.
    Да напомня,че електрониката в къщи е в огромни количества и изгаряне никога не е имало.

  4. Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    251
    #318

    Отговор: Климатици LG

    Имам същия S12AT и ми е интересно - при какви условия става повредата при теб, студ, влага... Някаква повтаряемост?

  5. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #319

    Отговор: Климатици LG

    Има го този проблем при LG с изгорелите платки.

    Сега се сещам, че cooler от форума в един от постовете казва, че на някои от моделите са с външно захранваме и имаше случай на изгорял бушон на вътрешното тяло поради това че монтажниците са "вързали" неправилно захранването към вътрешното тяло.

    Да не сте такъв случай, само че вместо бушон е изгоряла платка? Ако е така трябва да се свърже наново този път към външното тяло, ако климатиците ви са с външно захранване иначе платките ще продължат да горят ...

  6. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,688
    #320

    Отговор: Климатици LG

    Масово се натъквам на монтажи на "колеги" с незаземени (незанулени) машини. 8 от 10 тествани машини светят.
    SPSt и mirandi харесват това.

  7. Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    251
    #321

    Отговор: Климатици LG

    S12AT е с вътрешно захранване.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    1,268
    #322

    Отговор: Климатици LG

    Цитат Първоначално публикувано от Mega Виж публикацията
    Масово се натъквам на монтажи на "колеги" с незаземени (незанулени) машини. 8 от 10 тествани машини светят.
    То и в климатичният форум нещата ми изглеждат по подобен начин. 8 от 10 дават оценки или препоръчват/ плюят машини, които изобщо или почти не познават.
    spas.slavchev и mirandi харесват това.

  10. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #323

    Отговор: Климатици LG

    При какви обстоятелства ли.Ами нормални за климатик.Вчера освен че валеше дъжд,кво друго.Освен това външното тяло нито мога да го пипна.Обстоятелства нормални да изгорят платките на 3 климатика ЛГ (на вчерашния за 2 път)монтирани на 2 различни места и нищо друго.Други климатици които съм ползвал:Хитачи 14 год.(продаден в добро състояние за годините си на фирма за монтаж да го слага за 2 у-ба!!!),2 бр. НЕО -от 5 год.,Митсубиши фд35 от 4 години....нито един дефект,никога!!А те при какви обстоятелства работят?Никога не съм имал повреди в електроника въпреки многото уреди които използвам,виж механиката е нещо друго.
    Не си купувайте климатици ЛГ защото както казва един приятел''Най-лошото е на мене да ми се случи''...На мене вече ми се случи.

  11. Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    251
    #324

    Отговор: Климатици LG

    ОК, ако изгори и моят ще опиша точно какво става, защото при мен, а и в природата, такова нещо като изгоряла платка няма. Гори елемент/и по нея.
    М/у другото се оглеждах за още два климатика или един мулти, и пак заглеждах LG, нo ще имам предвид и твоите неволи.
    justify одобрява това.

  12. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #325

    Отговор: Климатици LG

    Колега имам известни технически познания,но не съм човека който да казва на ЛГ дали е изгоряла платката или елемент от нея.А ако е елемент те защо пращат цялата платка на сервиза?Ами да си правят проверки и да се оправят.И как горят платки,нямат ли защита или...Ама ако знаех толкоз много щях да произвеждам климатици като ЛГ,нямаше да пиша по форуми.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    11
    #326

    Отговор: Климатици LG

    много интересно защо cooler няма мнение по въпроса.То и аз се притесних малко като собственик на lg prestige H09AK с тези изгорели платки

  14.  
     
  15. Junior Member Аватара на gaba
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    66
    #327

    Отговор: Климатици LG

    Търкат кабели по тръбите LG в повечето случай,някой сменя бушончето без да огледа защо гори ? Ако няма 15А слага 20А и Пляаас..платка !!

  16. Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    251
    #328

    Отговор: Климатици LG

    Цитат Първоначално публикувано от gaba Виж публикацията
    Търкат кабели по тръбите LG в повечето случай,някой сменя бушончето без да огледа защо гори ? Ако няма 15А слага 20А и Пляаас..платка !!
    И по-точно сглобяваните в Турция LG-тa. Точно същия проблем имах и с една сушилня Хувър тези дни, пак турска сглобка. Комшиите са мундари като нас, май?
    mirandi одобрява това.

  17. Senior Member Аватара на KI_YOOU
    Тук е от
    Nov 2014
    Живее в
    Русе
    Мнения
    2,071
    #329

    Отговор: Климатици LG

    LG Artcool Klimaanlage Wandgerät Inverter A12LL NSN + A12LL UL2

    Това случайно да не е нов модел?

  18. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    1,208
    #330

    Отговор: Климатици LG

    Ами да това е новия арткул

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 22 от 36 ПърваПърва ... 12202122232432 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Климатици... (обсъждане на всякакви климатици - 2009)
    От Lupus във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 312
    Последно: 27-11-09, 15:37
  2. Климатици... (обсъждане на всякакви климатици - 2008)
    От kantonaa във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 1949
    Последно: 27-12-08, 23:13
  3. Климатици... (обсъждане на всякакви климатици - 2007)
    От kantonaa във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 1699
    Последно: 31-12-07, 17:40
  4. Климатици... (обсъждане на всякакви климатици - 2005)
    От ВЕЛИНСКИ във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 2332
    Последно: 31-12-05, 18:20
  5. Климатици... (обсъждане на всякакви климатици - 2004)
    От Julian във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 157
    Последно: 30-12-04, 17:16

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе