Страница 11 от 101 ПърваПърва ... 9101112132161 ... ПоследноПоследно
Резултати от 151 до 165 от общо 1505
Like Tree330Одобрявам

Toshiba Carrier

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    662
    #151

    Re: TOSHIBA-CARRIER

    Цитат Първоначално публикувано от Alexi
    със заварка е най качествено
    [quote=patra6kov ]
    И най-сигурно.
    Цитат Първоначално публикувано от jori
    И най-бързо
    Абсолютно прави сте!

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    16
    #152

    Re: TOSHIBA-CARRIER

    Здравейте интересувам се от модела Toshiba RAS-107SAV-E В момента е на промиция в ТЕХНОПОЛИС за 1099лв. Има ли притежатели на този модел? Какво е вашето мнение за него?

  4. Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    662
    #153

    Re: TOSHIBA-CARRIER

    За пореден път ще пиша:от Технополис не взимайте Тошиба (прочети предишните ми постове) от тях взимайте Хаер (за украса) и LCDта.

  5. Novice
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1
    #154

    Re: TOSHIBA-CARRIER

    Здравейте искам да Ви попитам за мнението ви за този модел : Toshiba RAS-107SAV-E който е на цена от 1099 и ми допада като характеристики и цена дали си заслужава според вас . Благодаря предварително

  6. Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Мнения
    391
    #155

    Re: TOSHIBA-CARRIER

    Цитат Първоначално публикувано от lavsho
    За пореден път ще пиша:от Технополис не взимайте Тошиба (прочети предишните ми постове) от тях взимайте Хаер (за украса) и LCDта.
    Аз моята Тошиба 10ка преди 2 години от там си я купих проблеми не съм имал а и гаранцията не е към Технополис а към вносителя който си извърши монтажа (така беше в моя случай преди 2 години) На база на какво твърдиш че гаранцията е към ТП и че има много дефектни? Нещо много несериозно ми звучи изказването ти....
    Конкретно за този модел гледах че го дават до -10 градуса... което на мен не ми допада....
    http://www.toshiba-aircon.in.th/Own2008/1110250121.pdf

  7. Moderator
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    5,563
    #156

    Re: TOSHIBA-CARRIER

    Каква всъщност е разликата между моделите със и без 7-ца отзад?
    Например 10SAV-E и 107SAV-E?

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    662
    #157

    Re: TOSHIBA-CARRIER

    Цитат Първоначално публикувано от zlobarov
    Аз моята Тошиба 10ка преди 2 години от там си я купих проблеми не съм имал а и гаранцията не е към Технополис а към вносителя който си извърши монтажа (така беше в моя случай преди 2 години) На база на какво твърдиш че гаранцията е към ТП и че има много дефектни? Нещо много несериозно ми звучи изказването ти....
    Конкретно за този модел гледах че го дават до -10 градуса... което на мен не ми допада....
    http://www.toshiba-aircon.in.th/Own2008/1110250121.pdf
    Твърдя го защото вносителите на Тошиба за България са Джи и ЕЙ и Технополис, при Джи и Ей гаранцията е три години и сервиза е при тях и няма никакви проблеми монтирали сме над 170 техни машини и нямаме никакъв хпроблем,в Технополис гаранцията е две години и доскоро сервиза им беше " Русе газ сервиз" а във момента е някакъв "Кериър сервиз"с незнайно местонахождение и отговарят само на телефон и имейл за повредите мога да кажа че от 16 монтирани бройки 2 изобщо не тръгват при монтажа - може и съвпадение да е но аз се съмнявам - и последно при монтаж на Тошиба от Технополис се попълва гаранционна карта която остава при клиента еми кажете ми тогава как вносителя и обслужващия сервиз ще знаят че дадена машина с еди кой си номер е монтирана на еди коя си дата и е започнал да тече гаранционния срок??? или може би това е предимство ? защото ако имаш приятел в монтажна фирма и не ти попълни гаранционната карта климатика ти става с вечна гаранция???За мен това звучи несериозно!Споделям само факти от практиката и реалноста,иначе машинката не е лоша а цената е НЕВЕРОЯТНА така че купувайте пък каквото дойде.

  10. Novice
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1
    #158

    Re: TOSHIBA-CARRIER

    С малко закъснение виждам темата - днес си поръчах Toshiba RAS - 16 Nikita, не съм сигурен за точният модел. Ще споделя впечатления, като го монтират и заработи.

    Нещо да ми кажете дали е добър избора?
    Колебаех се за daisekai, но 700-те лв. отгоре бяха решаващи...

  11. Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    169
    #159

    Re: TOSHIBA-CARRIER

    Цитат Първоначално публикувано от Ники Илиев
    С малко закъснение виждам темата - днес си поръчах Toshiba RAS - 16 Nikita, не съм сигурен за точният модел. Ще споделя впечатления, като го монтират и заработи.

    Нещо да ми кажете дали е добър избора?
    Колебаех се за daisekai, но 700-те лв. отгоре бяха решаващи...
    Става.
    Средна хубост.
    А и разликата в цената е съществена.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    121
    #160

    Re: TOSHIBA-CARRIER

    Хайде да се похваля и аз. Вече съм горд собственик на 2бр. Toshiba RAS-B10 SKVP-E Super Daiseikai. от официалния вносител фирма "Джи и Ей" За сега са икономични, но все още не е застудяло навън както трябва. Ще видим. Аиначе единственото нещо, което ме притеснява е, че вътрешните тела са малко шумнички. Поне на мен така ми се струва. На вентилатор Auto обаче няма ядове. Имам база за сравнение - климатика в хола е RAS-13SKV-E най-ниския клас на Toshiba, но ми се струва по-тих. А може и да е заради това, че хола е по-голям от спалните.
    Някой може ли да изкаже компетентно мнение по въпроса?

  13. Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    662
    #161

    Re: TOSHIBA-CARRIER

    ЧЕСТИТО!!!Купил си най-добрите машини на нашия пазар.Ако спалните са ти до 55 кубика машините ще са ти перфектни и няма да имаш никакви проблеми,колкото до шума - на автоматичен режим всичко ще е ОК ако пак ти е шумно сложи скороста на вентилатора на най-ниската степен.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,123
    #162

    Re: TOSHIBA-CARRIER

    Цитат Първоначално публикувано от lavsho
    ЧЕСТИТО!!!Купил си най-добрите машини на нашия пазар.
    това е доста силно изказване ,сещам се поне 15-20 модела които са доста по добри

  16. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    121
    #163

    Re: TOSHIBA-CARRIER

    #lavsho, Мерси. Наистина си прав, на автоматичен вентилатор е наистина тих - Pure Comfort, както пише за модела. Иначе едната спалня е около 35куб. а другата 25. Хмм.. COP 5 ..... дано да е наистина така. През истинската зима ще си каже. Преместих електромера от 13-ката SKV-E на единия Daiseikai и отчетох 160w/h консумация при външна 5 градуса. Ще видим при отрицателни темератури. При всички положения харчи по малко от обикновения инвертор в хола. Неговата консумация при тези условия е 285w/h но топли хол 53куб. Но времето ще покаже. Дано да нямам проблеми с тях.

  17. Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    662
    #164

    Re: TOSHIBA-CARRIER


  18. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    121
    #165

    Re: TOSHIBA-CARRIER

    Момчета, четох по-стари постове в тази тема, относно минималната дължина на тръбния път. На моите клими минималния тръбен път трябва да е 2м. На единия е към 1,95м. Та въпросът ми е 5см. могат ли да са проблем и да повлияят на работата на климатика, като икономичност и процеси. Очаквам компетентни отговори. Благодаря предварително.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 11 от 101 ПърваПърва ... 9101112132161 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Toshiba Suzumi Plus RAS-B18N3KV2-E или Carrier 42UQV050M ?????
    От valen79 във форум Климатици Toshiba, Carrier
    Отговори: 29
    Последно: 02-01-15, 13:41
  2. CARRIER 38NYV035H2 / 42NQV035G
    От Legend във форум Климатици Toshiba, Carrier
    Отговори: 0
    Последно: 08-08-14, 16:43
  3. fujitsu ili carrier ???
    От shener84 във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 5
    Последно: 28-09-13, 08:03
  4. CARRIER 42NQV045H/38NYV045H ???
    От d_imige във форум Климатици Toshiba, Carrier
    Отговори: 14
    Последно: 30-10-11, 20:06
  5. Преносим климатик CARRIER 51AKP240М
    От barkly във форум Климатици Toshiba, Carrier
    Отговори: 13
    Последно: 17-06-10, 09:27

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе