Страница 22 от 101 ПърваПърва ... 1220212223243272 ... ПоследноПоследно
Резултати от 316 до 330 от общо 1505
Like Tree330Одобрявам

Toshiba Carrier

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    513
    #316

    Re: TOSHIBA-CARRIER

    Цитат Първоначално публикувано от Alexi
    това е много весел модел надали няма да топли ,вероятно си активирал нещо без да искаш а превод на дистанционното трябва да ти даде който ти го е продал по принцип .. това за късането на гаранцията им кажи да го предадат направо на КЗП тебе да не те занимават
    ами топлеше страшно и сега си топли но е много шумен напоследък и не духа толкова топло както преди пък тоз air monitor преди все си сменяше цветовете - незнам защо а сега изобщо не свети

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    145
    #317

    Re: TOSHIBA-CARRIER

    Еди,благодарско,
    и аз мисля, че е добро попълнение и все пак е за спалня, а там трябва да е тихичко.
    ще имам предвид за тръбния път.

    интересното е, че вътре имаше само плазмения филтър, зеолитния го нямаше - този който е мъничкия, но аз си го поисках.

  4. Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    662
    #318

    Re: TOSHIBA-CARRIER

    Цитат Първоначално публикувано от flint
    от вчера и аз в правата вяра, както се казва.
    имам ново попълнение - Toshiba Daiseikai III RAS - 10SAVP-E.

    поставянето ще е следващата седмица, след това ще пиша какви са ми впечатленията.
    Честито!!! Най-доброто на нашия пазар,пиша го за пореден път защото съм убеден в това.Този модел има изискване за минимален тръбен път от два метра и нашата фирма има монтирани стотици бройки от този модел и те уверявам че сме спазвали това изискване и имаме само няколко бройки при които се чува споменатото от edi1 преливане.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    145
    #319

    Re: TOSHIBA-CARRIER

    да, колкото трябва толкова тръбен ще му сложим, ако има проблем в последствие ще го отстраним.
    но си мисля, че си заслужава машината.
    Я ми кажи, вие като сте монтирали толкова какви точно филтри има вътре = защото аз като го отворих намерих само плазмата, зеолитния малкия го нямаше и го изисках да ми го доставят?

  6. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #320

    Re: TOSHIBA-CARRIER

    При моя си беше само касетата, филтрите са монтирани фабрично вътре.При ДЖЕНЕРАЛА се доставя отделно и се слага при монтажа.За пътя си сложи 3-те метра, но според мет си плати още поне 1 метър.В сервизното данните за машината са при 5 метра тръбен път.

  7. Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    662
    #321

    Re: TOSHIBA-CARRIER

    Цитат Първоначално публикувано от flint
    какви точно филтри има вътре
    Няма други.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    145
    #322

    Re: TOSHIBA-CARRIER

    определено не съм съгласен, че няма други.
    Зеолитният филтър никъде не пише, че е optional - тоест трябва да си е в пакета.


  10. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #323

    Re: TOSHIBA-CARRIER

    Няма други, в касетата е монтирано всичко.Зеолитния е за SAVR - Тайландеца, той е с отделни филтри.Ето едно линкче са справка - http://www.toshibaaircon.ru/storage/...nology-14.html .

  11. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    145
    #324

    Re: TOSHIBA-CARRIER

    без да имам желание и нека не се приема като реклама, но на БГ намерих примерно това относно филтрите на дайсейкай:

    http://sofclima.com/daiseikai.htm - тук примерно пише за Super Oxy Deo

    http://www.klimashop.si/si/3-5kw-sup...eti-i224.shtml - тук пише, че има йонизатор, плазма и катехинов филтър???


    И само да спомена, не съм доволен изобщо от машината, това няма никаква връзка с монтаж, момчетата са изпипали всичко професионално, просто в сравнение с 9LCC, което беше в същата стая...............

  12. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,125
    #325

    Re: TOSHIBA-CARRIER

    е какво не топли ли ... 9ЛСС е малко по мощен но с тия пращящи пласмаси и шуртящ фреон според мен изобщо няма място в спални помещения .

  13. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #326

    Re: TOSHIBA-CARRIER

    ДАЙСЕЙКАЙ ІІІ е само с плазмена касета, която замества другите филтри.Отделни филтри има за ДАЙСЕЙКАЙ ІІ /SAVR/ и за СУЗУМИ /НИКИТА/.Не знам защо мислиш, че машината не топли, има същите характеристики на топлоотдаване като LCC/ разлика само в номинала 3,2 срещу 3,6/.Да не си я стартирал при големите студове и да не може да ти стопли още стаята.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    145
    #327

    Re: TOSHIBA-CARRIER

    Ами машината беше поставена и стартирана при 3-4 градуса над нулата.
    отделно стаята си беше отоплена, тъй като същия ден свалих LCC, не знам, но определено има разлика, може би сега като скочат температурите ще се подобри положението.
    Ще я наблюдавам и ще Ви пиша ако смятате за интересна тази съпоставка.

  16. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #328

    Re: TOSHIBA-CARRIER

    Моя при -16, -18 желязно си държеше 22 градуса и то без какъвто и да било зор.Дори при тези температури поддържа и 26 градуса без да се зори.Когато малкия се къпа преди дни, сложих го на 26 градуса и си ги поддържаше без проблем без да се зори компресора.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    145
    #329

    Re: TOSHIBA-CARRIER

    не знам, може да е грешно, но може би машината има нужда от малко време да влезе в час.
    затова казвам, че може и да греша и просто да има нужда от още ден два, сигурно всичко ще си е ок.

  18. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #330

    Re: TOSHIBA-CARRIER

    За това си прав, определено ще имаш по-точни впечатления след няколко дена.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 22 от 101 ПърваПърва ... 1220212223243272 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Toshiba Suzumi Plus RAS-B18N3KV2-E или Carrier 42UQV050M ?????
    От valen79 във форум Климатици Toshiba, Carrier
    Отговори: 29
    Последно: 02-01-15, 13:41
  2. CARRIER 38NYV035H2 / 42NQV035G
    От Legend във форум Климатици Toshiba, Carrier
    Отговори: 0
    Последно: 08-08-14, 16:43
  3. fujitsu ili carrier ???
    От shener84 във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 5
    Последно: 28-09-13, 08:03
  4. CARRIER 42NQV045H/38NYV045H ???
    От d_imige във форум Климатици Toshiba, Carrier
    Отговори: 14
    Последно: 30-10-11, 20:06
  5. Преносим климатик CARRIER 51AKP240М
    От barkly във форум Климатици Toshiba, Carrier
    Отговори: 13
    Последно: 17-06-10, 09:27

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе