Страница 23 от 101 ПърваПърва ... 1321222324253373 ... ПоследноПоследно
Резултати от 331 до 345 от общо 1506
Like Tree330Одобрявам

Toshiba Carrier

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Мнения
    1,006
    #331

    Re: TOSHIBA-CARRIER

    flint, кое наложи смяната на LCC-то?

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    169
    #332

    Re: TOSHIBA-CARRIER

    Цитат Първоначално публикувано от flint
    не знам, може да е грешно, но може би машината има нужда от малко време да влезе в час.
    затова казвам, че може и да греша и просто да има нужда от още ден два, сигурно всичко ще си е ок.
    Давам пример, само за протокола.
    Отсъствахме за НГ. Бях оставил всичко на минимум, т.е. на 18 градуса. Като се прибрахме в помещенията беше около 16, а не беше станало още кучи студ. Чак на вторият ден след обяд температурата достигна рамките на заданието - 22-23, а все пак помещенията не бяха изстинали съвсем.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    145
    #333

    Re: TOSHIBA-CARRIER

    патрашков, и аз съм на твоето мнение, просто може би има нужда от още малко време.

    Жори, не съм сменил ЛЦЦ, може би не го описах както трябва, просто го преместих в друга стая, а на негово място сложих тошибата с идеята да имам по-чист въздух и по-тиха машина в спално помещение.

  5. Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    169
    #334

    Re: TOSHIBA-CARRIER

    Цитат Първоначално публикувано от flint
    просто може би има нужда от още малко време.
    Aaaaa, сори, забравих одеве. Я мръдни направляващото перо 2 позиции нагоре, в случай, че е на 90 градуса. Има разлика, дори тема писах как се бях нагласил, независимо, че имаше недоверие от колегите, но - факт.
    Имам 10-ка в спалнята - ако го издуя ме мори от жега, а помещението не е по-малко от твойто.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    145
    #335

    Re: TOSHIBA-CARRIER

    Благодаря ти много за съдействието, мисля даже, че са ми сложени точно по този начин, но ще погледна за по-сигурно.
    мерси.

  7. Moderator Аватара на Jackas
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    1,260
    #336

    Re: TOSHIBA-CARRIER

    Цитат Първоначално публикувано от patra6kov
    Я мръдни направляващото перо 2 позиции нагоре, в случай, че е на 90 градуса. Има разлика, дори тема писах как се бях нагласил, независимо, че имаше недоверие от колегите, но - факт.
    Споделям напълно това мнение!

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #337

    Re: TOSHIBA-CARRIER

    Моя също е две позиции преди долно крайно положение/при ТОШИБАТА долно крайно е 90градуса, ако не и малко повече/.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    145
    #338

    Re: TOSHIBA-CARRIER

    вече е перфектно, явно като нова машина си и трябват 3-4 дни да влезе в оптимален режим на работа.
    перфектна топлина и никакъв шум, което се дължи и на много добрия монтаж.

  11. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #339

    Re: TOSHIBA-CARRIER

    Хайде, честито.......

  12. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    145
    #340

    Re: TOSHIBA-CARRIER



    благодаря, дано всичко си върви наред.

  13. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #341

    Re: TOSHIBA-CARRIER

    Ще върви, машината е уникална.При -18, -19 градуса преди дни в Ямбол си правеше 26 градуса без проблеми, когато малкия се къпа и дори не се натоварваше много.Кубатура на стаята на малкия е сходна с твоята и дори малко по-голяма - 43 кубика.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    33
    #342

    Re: TOSHIBA-CARRIER

    На моя SKVR тръбния път е по-малко от метър. Това проблем ли е? Освен аз шумът(като течаща вода от време на време), който явно е от това, други проблеми би ли създал късия тръбен път?


    И как и колко често да му мия филтрите?

  16. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    3,036
    #343

    Re: TOSHIBA-CARRIER

    Пичове,получих интересна информация относно проблема с виенето на компресора на някои серии Тошиба-оказва се според колеги от предната ми фирма,че понякога под компресора,между тампоните му,поставят парче вата за изолация,При ниски темп. тя замръзва и предава звука и вибрациите от компресора към тавата.Решението е просто да се махне.
    От 20на оплакали се в техния район има 100 % резултатност.Ще се радвам някой с този проблем да пише дали има резултат при него.

  17. Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    439
    #344

    Re: TOSHIBA-CARRIER

    Това го подозирах и аз - или тръбички опират или капачето на кабелите или тази ватичка. Иначе при -17 и мъгла си топлеше и перфектен дефрост и малко лед на дъното само имаше - Carrier XPower Silver 12.

  18. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    285
    #345

    Re: TOSHIBA-CARRIER

    Цитат Първоначално публикувано от vanko68
    Пичове,получих интересна информация относно проблема с виенето на компресора на някои серии Тошиба-оказва се според колеги от предната ми фирма,че понякога под компресора,между тампоните му,поставят парче вата за изолация,При ниски темп. тя замръзва и предава звука и вибрациите от компресора към тавата.Решението е просто да се махне.
    От 20на оплакали се в техния район има 100 % резултатност.Ще се радвам някой с този проблем да пише дали има резултат при него.
    Ще се погледна тия дни при моя как е. Преди изолирахме някои тръбички (но гледайки тялото само отгоре) и баш под компресора не съм гледал.
    При няколкото дена -10 пак вдигаше вертолета.

    За топленето е вярно -12 и мъгла -> духа горещ въздух - пари ти на лицето, като застанеш пред него.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 23 от 101 ПърваПърва ... 1321222324253373 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Toshiba Suzumi Plus RAS-B18N3KV2-E или Carrier 42UQV050M ?????
    От valen79 във форум Климатици Toshiba, Carrier
    Отговори: 29
    Последно: 02-01-15, 13:41
  2. CARRIER 38NYV035H2 / 42NQV035G
    От Legend във форум Климатици Toshiba, Carrier
    Отговори: 0
    Последно: 08-08-14, 16:43
  3. fujitsu ili carrier ???
    От shener84 във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 5
    Последно: 28-09-13, 08:03
  4. CARRIER 42NQV045H/38NYV045H ???
    От d_imige във форум Климатици Toshiba, Carrier
    Отговори: 14
    Последно: 30-10-11, 20:06
  5. Преносим климатик CARRIER 51AKP240М
    От barkly във форум Климатици Toshiba, Carrier
    Отговори: 13
    Последно: 17-06-10, 09:27

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе