Страница 13 от 119 ПърваПърва ... 311121314152363 ... ПоследноПоследно
Резултати от 181 до 195 от общо 1775
Like Tree1Одобрявам

Media Player DIVA Full HD / FAQ в 1-ви пост

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator Аватара на Hell
    Тук е от
    Jun 2004
    Мнения
    879
    #181

    Re:DIVA FullHD Multimedia player

    @portinari -> най-вероятно както @dsp е написал, е че има някакъв проблем със самите субфайлове, защото и аз не съм имал проблем от този род. Най-лошото е, че субовете са правени от "някой" си и не винаги са съвместими. При плейване на компа е малко по-различно, защото там субтитиращата програма е с повече възможности, затова може на PC-то да вървят, а на плеъра не. Само можем да се надяваме, че плеърите ни ще стават все по-богати на възможности и с по-добра съвместимост откъм форматите с всеки следващ ъпдейт на фирмуера.

    ПП:

    А има само английски субове в MKV-то, защото другите са махнати да не заемат излишно място ...

  2.  
     
  3. dsp
    dsp е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    119
    #182

    Re:DIVA FullHD Multimedia player

    Още един 802.11n Wi-Fi адаптер който работи: тук - мислех да ви го препоръчам щото преди излизаше към трийсетина лева с доставаката от Австралиа, ама сега гледам че цената се е качила до 31 паунда, без доставаката... и при това го няма - реалтек явно искат да направят пачка от чиповете си за УСБ адаптери
    Иначе съм сравнително разочарован - скоростта е доста близка до тази с обикновен 802.11g адаптер, за щастие в посоката към плеъра успява да направи накъде към 3МБ/с (или по-скоро 2.8-2.9) и е доста по-стабилна скоростта и работата като цяло, в сравнение с 802.11g адаптера, но е доста далеч от възможностите на 802.11n че и на 802.11g - имам една стара PCI карта 802.11g (някаква китайска марка при това, вече несъществуваща - SureCom) която си прави спокойно 3 МБ/с и в двете посоки.

  4. Member Аватара на BaHko_goTuHoTo
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    252
    #183

    Re:DIVA FullHD Multimedia player

    ********************/details.php?id=eb...00b51e13cf7bfe - това на мен изобщо не ми го показва като файлове.Аз ли нещо не съм разбрал или не си го чете...

  5. dsp
    dsp е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    119
    #184

    Re:DIVA FullHD Multimedia player

    Отговорът на въпроса ти мисля че е очевиден... плеъра подържа файлове само с точно определени разширения, останалите просто не ти ги показва в браузъра.

  6. Moderator Аватара на Hell
    Тук е от
    Jun 2004
    Мнения
    879
    #185

    Re:DIVA FullHD Multimedia player

    @BaHko -> това е аудио формат DTS "digital surround audio data" 5.1/7.1 канала. Прекръстваш ги на *.wav и си готов.

  7. dsp
    dsp е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    119
    #186

    Re:DIVA FullHD Multimedia player

    Цитат Първоначално публикувано от portinari
    Firefoxсамо факта че нямаш подходящ телевизор си губи смисъла от цялата идея.С абсолютно същия успех би използвал и един Елит ДВД плеър с УСБ вход.Иначе по принцип всичко за което питаш го има плейера.
    По принцип е така, но все пак това което го няма обикновения DVD плеър с USB вход е възможността да "свири" файлове от мрежата (за мен много важна особеност), също така подържаните формати са доста по-малко - в общия случай само DVD-Video диск, и AVI с MPEG4 компресия, да не говорим за възможността за вграден твърд диск
    Този плеър върши доста добра работа и за гледане на SD видео - DVD/DivX/mkv/ogm и т.н., а по настоящем HDTV видеото е само капка в океана от SD видео...
    Според мен изобщо не е необходимо да имаш скъп ресивър и колони за да се възползваш от този плеър, хубав телевизор е разбира се препоръчително - всичко зависи какви са приоритетите на конкретния потребител. Точно това е което ми харесва в това устройство, че е доста гъвкаво и дава възможност за комбиниране според нуждите и възможностите. Аз дълго време съм ползвал обикновен компютър в ролята на мултимедиен плеър и определено мога да кажа че далеч не е най-удобното решение (нито пък е по-евтино).
    Торент клиента може да се ползва, но не бих го нарекъл удобен и функционален, не е това основното предимство на устройството, и не трябва да се закупува с такава основна цел. Основното приложение е камо мултимедиен плеър.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2009
    Мнения
    106
    #187

    Re:DIVA FullHD Multimedia player

    Здравейте, гледам новите оферти на Метро, Дивата я има отново с подарък Wi-Fi USB, и кабелче, интересува ме дали е оригинално това донгълче или някакво си. Благодаря

  10. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #188

    Re:DIVA FullHD Multimedia player

    Няма официална информация , че Дейзи са почнали да продават усб донгъл за Дива-та .То оригиналното си е пак китайско , само надписа сигурно ще бъде DIVA , стандарт N .

  11. dsp
    dsp е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    119
    #189

    Re:DIVA FullHD Multimedia player

    Цитат Първоначално публикувано от mitak1969
    Здравейте, гледам новите оферти на Метро, Дивата я има отново с подарък Wi-Fi USB, и кабелче, интересува ме дали е оригинално това донгълче или някакво си. Благодаря
    Ми ако на донгъла пише "Diva" значи е "оригинален", каквото и да значи това А може да е и просто "обикновен" 802.11g стандарт за $10-15 - като отидеш до метро ще разбереш

  12. Moderator Аватара на Hell
    Тук е от
    Jun 2004
    Мнения
    879
    #190

    Re:DIVA FullHD Multimedia player

    Дейзи ММ имаха идеята като пристигнат донгълите да комплектоват Дивите с тях и съответно да ги продават и отделно. Така, че това не е "някакъв" си, а е оригинален адаптер 11n 1T2R за Diva FullHD. Е, остава да си го купим и да започнат тестове ...


  13. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2009
    Мнения
    106
    #191

    Re:DIVA FullHD Multimedia player

    Най-добре ще е да каже myDiva кво е положението.

  14.  
     
  15. Moderator
    Тук е от
    Dec 2005
    Живее в
    София
    Мнения
    838
    #192

    Re:DIVA FullHD Multimedia player

    Цитат Първоначално публикувано от mitak1969
    Най-добре ще е да каже myDiva кво е положението.
    Надали Метро ще добавят нещо в някакви продукти

  16. dsp
    dsp е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    119
    #193

    Re:DIVA FullHD Multimedia player

    Пише "подарък", а не че продукта е с нещо добавено... въобще не виждам смисъл да гадаем - просто трябва някой да отиде до метро и да види... на мен не ми се ходи, честно казано.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2007
    Мнения
    64
    #194

    Re:DIVA FullHD Multimedia player

    Здравейте,
    Обадих се да поръчам един Diva HD в Дейзи. Оказа се, че търсенето е надминало очакванията им и ще имат на склад след една -две седмици. Поразтърсих се в нета и ето какво намерих. http://cgi.ebay.co.uk/1080P-EAGET-M8...#ht_7830wt_939
    Човек може да се замисли, дали да не си вземе от там...

  18. Moderator Аватара на Hell
    Тук е от
    Jun 2004
    Мнения
    879
    #195

    Re:DIVA FullHD Multimedia player

    @orlie -> а гаранцията не те ли притеснява ? Там пише, че можеш да го върнеш до 14 дни (а това е долу-горе само времето за пътя) и да ти го заменят с ново, ами после ? Също пишат, че в тази цена не влизат митата (което е нормално) ! Ами ако се падне някоя куца бройка ...

    А за донгъла не прочетохте ли какво съм написал и че няма смисъл да гадаете и да ходите до Метро ...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 13 от 119 ПърваПърва ... 311121314152363 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 3
    Последно: 06-05-14, 15:33
  2. Продавам Media Player DIVA Full HD+Wi-Fi Adaptor + HDMI1.8m
    От kokonvz във форум Продава
    Отговори: 1
    Последно: 06-02-13, 09:06
  3. Продавам Media Player DIVA Full HD Explorer
    От patzolino във форум Приключили продажби
    Отговори: 5
    Последно: 23-01-13, 14:56
  4. Media Player Diva Mini/HD Box 2.5'' Slim/HD BOX/ FAQ в 1-ви пост
    От Hell във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 41
    Последно: 04-12-12, 08:45
  5. Продавам Media Player DIVA Full HD+Wi-Fi Adaptor + HDMI + 500GB HDD
    От pakan във форум Приключили продажби
    Отговори: 1
    Последно: 14-03-11, 15:09

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе