Страница 58 от 119 ПърваПърва ... 848565758596068108 ... ПоследноПоследно
Резултати от 856 до 870 от общо 1775
Like Tree1Одобрявам

Media Player DIVA Full HD / FAQ в 1-ви пост

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    90
    #856

    Re:DIVA FULLHD Multimedia player

    Сложи си моднат от titooo 2901-там има всичко дето искаш,но е напълно излишно.

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    7
    #857

    Re:DIVA FULLHD Multimedia player

    това 2901 не ми се инсталирва незнам защо кажете ми друг фирмуер мерси

  4. Member Аватара на alphabeta
    Тук е от
    Jan 2010
    Живее в
    София
    Мнения
    295
    #858

    Re:DIVA FULLHD Multimedia player

    Ами...няма друго, нали искаш Youtube и другите глезотии, тоя firmware е моднат, в оригиналния 2901 няма Youtube...както казва @Juliusceaser - излишна работа!

  5. Junior Member
    Тук е от
    May 2007
    Мнения
    18
    #859

    Re:DIVA FULLHD Multimedia player

    Здравейте от 1 седмица и аз ползвам този плеър,доволен съм горе долу обаче не знам дали защото още не съм му сложил вътрешен хард и не ми работи y tuba показва клиповете обаче ни ги пуска,нито зарежда нищо,засега го ползвам с външен хард през усб,обаче забелязвам че самия плеяр е доста по шумен от харда сякаш самия вентилатор пристъргва някъде при вас как е?Още един въпрос имам може ли да се избират други уеб страници като от компютър и да се разглеждат?

  6. Member Аватара на turboie
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    495
    #860

    Re:DIVA FULLHD Multimedia player

    ами сложиму вътрешен хард диск да и при мен вентилатора почна да шуми смазах го ама след време пак почна леко дасе чува зависи с кои фирм. си утуб варви само с фирма. на тито 2901 но по ниакога забива на дадени клипове
    а за уеб страници неможе има комп за това

    от менюто неможе триа дасе отвори долниа капак и дасе исключи от буксата незнам дали бива ама като го гледам не върши кои знае каква работа но опитаи даго смажеш с масло

  7. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    278
    #861

    Re:DIVA FULLHD Multimedia player

    Няма опция в менюто.

    пп - моят е много тих, без да съм пипал нещо по него. Тряба хептен да си навра ухото до него, за да го чуя че работи.

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    3
    #862

    Re:DIVA FULLHD Multimedia player

    Здравейте , отне ми два дни да изчета голяма част от темата и околните на нея но не намерих отговор на следното ,
    Privileg и Diva - според мен са абсолютно еднакви като Hardware поне така изглеждат по снимки и функции . Така ли е ? Питам защото на мен WiFi dongle Не ми трябва, а привилега пише че има HDMI кабел към него си.
    и още един въпрос Diva-та чува ли и се вентилатора като изгасиш всичко ( тоест докато нанаиш ) ? или работи само ако е загрял( плейва ? ) вентилатора ?
    Благодаря ви

  10. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    12
    #863

    Re:DIVA FULLHD Multimedia player

    Дивата също има кабел !
    А вентилатора при мен се чува ..но мисля че е в рамките на нормалното .

  11. kek
    kek е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Jan 2004
    Мнения
    51
    #864

    Re:DIVA FULLHD Multimedia player

    Цитат Първоначално публикувано от кosata
    Здравейте , отне ми два дни да изчета голяма част от темата и околните на нея но не намерих отговор на следното ,
    Privileg и Diva - според мен са абсолютно еднакви като Hardware поне така изглеждат по снимки и функции . Така ли е ? Питам защото на мен WiFi dongle Не ми трябва, а привилега пише че има HDMI кабел към него си.
    и още един въпрос Diva-та чува ли и се вентилатора като
    изгасиш всичко ( тоест докато нанаиш ) ? или работи само ако е загрял( плейва ? ) вентилатора ?
    Благодаря ви
    Привет,

    вентилатора работи винаги и се чува. И понеже моя нещо се разбръмча, и не можах да го търпя и да намеря нов тих - го свалих :-)
    НЕ ВИ СЪВЕТВАМ ДА ПРАВИТЕ ТОВА! - Всичко си е на ваш риск !
    качих Дивата на трупчета, да може да са охлажда повече отдолу, и сега карам така, колкото изкара толкова. Определено, ако си взимам някога плеър, ще бъде без вентилатор, аз слушам много интернет радиа, на тихо и тоя вентилатор ме дразнеше.



    Поздрави,

    П.С. Ако някой знае откъде може да се намери 4см фан с по-малко от 15дб, да сподели.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    12
    #865

    Re:DIVA FULLHD Multimedia player

    PIMP `MA DIVA !!!

    може да се измисли нещо .. да си взема някой хубав вентилатор от "мултирама" / предполагам че ще се захранва със същия волтаж /
    и глей к`во стаа


  13. Moderator
    Тук е от
    Dec 2005
    Живее в
    София
    Мнения
    838
    #866

    Re:DIVA FULLHD Multimedia player

    Цитат Първоначално публикувано от кosata
    Здравейте , отне ми два дни да изчета голяма част от темата и околните на нея но не намерих отговор на следното ,
    Privileg и Diva - според мен са абсолютно еднакви като Hardware поне така изглеждат по снимки и функции .
    Абсолютно еднакви са, Privileg е марка QUELLE ..... които фалираха през ноември 2009 година. Сега Компютър 2000 - "чисти" залежалата техника от там, гарантирано няма да има ъпдейти за тази марка в бъдеще!!!

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    3
    #867

    Re:DIVA FULLHD Multimedia player

    Благодаря за отговорите, очевидно вентилатора е проблем когато няма друго включено в стаята. Кек ти каза че си махнал зверчето и очевидно засега нямаш проблеми с отоплението.. хъм значи може да си го взема и да го "модна " малко за да няма вентилатор или да му намаля оборотите я с нов такъв, я с обикновен резистор ако може... Но за мен вентилатора е - (минус) ососбенно за нещо което не би трабвало да се спира от контакта .
    А относно ъпдейтите (христоботев) както се вижда от темата не се позлва много много оригиналния на Дива. Все пак ако цената на привилега и дивата съвпадне с околност до 10 лв ще си взема дива заради доброто ми отношение към дейзи, а донгъла все може да влезе в действие.

  16. kek
    kek е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Jan 2004
    Мнения
    51
    #868

    Re:DIVA FULLHD Multimedia player

    Честно казано с вентилатор бих бил по-спокоен, ама не можах да намеря този в БГ:
    Scythe FAN 4x4, Mini Kaze, Silent 14db
    Ако някой знае, нека сподели.

    Благодаря,

  17. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    64
    #869

    Re:DIVA FULLHD Multimedia player

    За колегата с вентилатора

    Тук пише че са на склад


    http://www.dekada.com/catalog/40mm-n...rpm-p-673.html

    http://www.dekada.com/catalog/40mm-n...rpm-p-674.html


  18. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2007
    Мнения
    83
    #870

    Re:DIVA FULLHD Multimedia player

    Които ползва външен диск може и без вентилатор

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 3
    Последно: 06-05-14, 15:33
  2. Продавам Media Player DIVA Full HD+Wi-Fi Adaptor + HDMI1.8m
    От kokonvz във форум Продава
    Отговори: 1
    Последно: 06-02-13, 09:06
  3. Продавам Media Player DIVA Full HD Explorer
    От patzolino във форум Приключили продажби
    Отговори: 5
    Последно: 23-01-13, 14:56
  4. Media Player Diva Mini/HD Box 2.5'' Slim/HD BOX/ FAQ в 1-ви пост
    От Hell във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 41
    Последно: 04-12-12, 08:45
  5. Продавам Media Player DIVA Full HD+Wi-Fi Adaptor + HDMI + 500GB HDD
    От pakan във форум Приключили продажби
    Отговори: 1
    Последно: 14-03-11, 15:09

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе