Вижте резултатите от анкетата: Как оценявате картината на вашият LCD телевизор LG ?

Гласували
154. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Отлична

    54 35.06%
  • Много добра

    65 42.21%
  • Добра

    22 14.29%
  • Средна

    8 5.19%
  • Задоволителна

    4 2.60%
  • Слаба

    3 1.95%
Отговори на анкетата
Страница 58 от 96 ПърваПърва ... 848565758596068 ... ПоследноПоследно
Резултати от 856 до 870 от общо 1435
Like Tree292Одобрявам

LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2011
    Мнения
    111
    #856

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от extext Виж публикацията
    LG LA691S - голям минус е бавният процесор, След 1 седмица разучаване, стигнах до заключението че за ползването на Смарт функциите е нужно човек да се зареди с голямо търпение.
    Процесора е толкова бавен че по някога основни функции като смяна на канал или усилване/намаляне на звука могат да се окажат трудни (забавяне около 5-10сек)
    Браузването е отврат,
    И при мен на LN575S е така. Купих си специално за телевизора безжични мишка и клавиатура и след час мъки разбрах, че Смарт ТВ-то е по-скоро Slow-TV. Гледам сателитна телевизия с CA модул и превключването между някои канали отнема 8 секунди!

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Мнения
    26
    #857

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от idemon Виж публикацията
    някакво IPTV ? странно. Не си ли с рутер? И LAN или Wi-Fi ползваш за връзка с мрежата? По firewall-а да си брал нещо?

    Освен на филми с Dolby TrueHD звук където ми насича картината, никакъв проблем с вградения плеър и Plex сървъра с lm660s
    Уж нищо не съм пипал,ама знам ли:rolleyes:.С Плекса ми беше удобство , а и картината е по-добра сякаш от колкото да е през HD кабел.Ползвам Wi-Fi за връзка с ТВто.IPTV е с рутер и от там кабел за Тв устройството.Ще ровя ако мога да оправя проблема,но междувременно приемам съвети всякакви.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    45
    #858

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Заради Wi-Fi връзката ти насичат големите филми. Пробвай с LAN кабел от PC към рутера и оттам рутер към телевизор пак с LAN кабел, доколкото разбирам имаш.
    zabadara одобрява това.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2013
    Мнения
    26
    #859

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Моля да помощ компа има само vga кабел а тв-то няма става на въпрос за lg42ln570 какво трябва да направя за да ми покаже декстопа на тв-то пробвах кам копозитен ама неиска попринцип имам нео малко стар и прес скар си трагва а на другия неиска благодаря предварително

  6. Banned
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,050
    #860

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Купуваш това - VGA TO SCART CONVERTER .

    Ще те помоля, когато даваш връзка към някакъв продукт, който си има име, да не "цъкаш" а да изписваш името на продукта.

    Най-малкото, хората като го търсят през търсачката ще го намират по лесно.
    Този пост е редактиран от Momchil; 10-10-13 в 16:47.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2013
    Мнения
    51
    #861

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от idemon Виж публикацията
    Заради Wi-Fi връзката ти насичат големите филми. Пробвай с LAN кабел от PC към рутера и оттам рутер към телевизор пак с LAN кабел, доколкото разбирам имаш.
    Не е от ВиФи-то,поне не изцяло там проблема
    На моят ЛА660 филмите си вървят що годе гладко докато не се опитам да ползвам менюто на ТВ,примерно да си променя режима на картината.Тогава почва едно насичане,прекъсване,страшна работа.Понякога гася и пускам тв,за да се изгладят нещата,пробвайте и вие.Същото е и при 3Д,иначе Аватар 3Д си върви сравнително гладко.
    Един експеримент,пуснете насичащия филм от флашка и се опитайте по време на филма да смените настройките на картината,да видим дали и при вас ще започне насичането.
    Друга причина може да е натоварването на комп.на който е медиа сървъра,пробвайте без никакви други активни програми ,при мен например торент клиента ако генерира голям трафик,също насича.
    Друг експеримент,качете насичащия филм на плашка и пробвайте от тв да я пуснете и се опитайте по време на филма да смените настройките на картината,да видим дали при вас е като при мен

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    135
    #862

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Обновил ли си го до последната версия. Аз след 04.00.00 имам значително подобрение в бързината на всичко, каналите ги сменя за под секунда, никакво забавяне при настройки дори при гледане на филм. Става въпрос за LA660.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    33
    #863

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    ""Как да извлека каналите?
    Задържате home бутона докато изчезне показалото се меню. Като се появи отново текущия канал веднага набирате 1105 и веднага натискате Ok. Появява се меню и отивате на TV-link loader.
    Receive from usb - за зареждане на програмите от флашка.
    Sent to usb - за запис на програмите на флашка.""

    Искам да попитам, тъй като не разполагам с нормално дистанционно а само с меджика - има ли друг начин да се добера до това меню, благодаря ?

  11. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #864

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от extext Виж публикацията
    ""Как да извлека каналите?
    Задържате home бутона докато изчезне показалото се меню. Като се появи отново текущия канал веднага набирате 1105 и веднага натискате Ok. Появява се меню и отивате на TV-link loader.
    Receive from usb - за зареждане на програмите от флашка.
    Sent to usb - за запис на програмите на флашка.""

    Искам да попитам, тъй като не разполагам с нормално дистанционно а само с меджика - има ли друг начин да се добера до това меню, благодаря ?
    С помощтта на инфрачервен диод simple USB hack

  12. Member
    Тук е от
    May 2011
    Мнения
    277
    #865

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    04.00.21 няма ли по нов ъпдейт ?И ако има как да обновя?

  13. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    Варна
    Мнения
    58
    #866

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    За проблеми с Plex server- след деинсталацията на програмата влез в C:\Users\YourName\AppData\Local\Plex Media Server и изтрий всичко. Рестартирай и инсталирай на ново.

    Ето и линк към тема във форума на Plex за хора с подобни проблеми- Media Server not found

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    281
    #867

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от salky Виж публикацията
    04.00.21 няма ли по нов ъпдейт ?И ако има как да обновя?
    04.00.23, поне това казва...
    Ако по някаква причина не можеш да обновиш от ТВ ( настройки-поддръжка-обновяване), гледаш на страницата на ЛГ ( за 42LA660S , но ги качват малко по-късно). Теглиш, разархивираш, правиш на флашката папка LG_DTV и в нея копираш файла от архива (не самия архив!). Гасиш ТВ, слагаш флашката, пускаш и нататък ТВ ще те пита какво да прави. Ако не те пита - погледни името на папката как е написано и дали е в главната директория на флашката.
    Успех

  16. Member
    Тук е от
    May 2011
    Мнения
    277
    #868

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    OK,ще пробвам,аз съм с LA690S....

    - - - - - - - - - -

    А мога ли с I Pad да го шерна директно на ТВ?

  17. Member
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    281
    #869

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Няма да стане с шерване.
    Виж на стр. за 660С по-долу има ръководство за ъпдейт. Доколкото ми е известно основната разлика м/у 660 и 690 е в стойката на тв....

  18. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2013
    Живее в
    Ловеч, София
    Мнения
    59
    #870

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Някой може ли да каже какъв е най-добрия начин за почистване на LED TV? Имам 47LM620S, при телевизора се пуши и знаете какво става... на пръв поглед е чист, но на втори - замазан...
    Пробвах едни препарат ( специален ) не ми хареса. След това и в момента дори пробвам с ябълков оцет и дестилирана вода - ами пак не мога да изчистя добре. Може би причината е, че не смея да натисна... съвсем леко го галя инак веднъж на 7 дена го чистя...
    На монитора ми Samsung T200HD с концентрант 50 на 50 оцет и дест. вода се чисти добре, но там си натискам смело тъй като екрана е мат.
    Мерси.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 58 от 96 ПърваПърва ... 848565758596068 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  2. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  3. Отговори: 1511
    Последно: 20-10-12, 11:45
  4. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00
  5. Отговори: 1375
    Последно: 30-09-11, 16:31

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе