Страница 213 от 300 ПърваПърва ... 163203211212213214215223263 ... ПоследноПоследно
Резултати от 3,181 до 3,195 от общо 4486

Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. rlr
    rlr е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    12
    #3181

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Цитат Първоначално публикувано от rlr
    кажете нещо за lcd Sharp
    Цитат Първоначално публикувано от rlr
    примерно Sharp LC32D44E ИМА ГО В МЕТРО ЗА 994 ЛВ. С 3 Г. ГАРАНЦИЯ
    ЩЕ ПОМОГНЕ ЛИ НЯКОЙ ????

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Мнения
    100
    #3182

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Цитат Първоначално публикувано от adtomov
    Вече си мисля, че за сигнали с резолюция равна или по-голяма от 1920х1080 пиксела, спокойно бих се наслаждавал на 63-инчов панел, без НИКАКВИ притеснения.... Лошото е, че цените на диагоналите след 52 инча растат експоненциално, поне засега.
    :-)
    Не е точно така. Днес гледах в ТП модела на LG 60PG7000 на цена 7999, а в http://www.digital-point.co.uk/model...&source=kelkoo без транспортните разходи излиза около 4110лв, като в цената е включено и 17,5 % ДДС.

  4. Novice
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    2
    #3183

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Мисля че стигнах до извода че е най-добре да си взема 40V4000. Утре т.с. днес ще си го взема от Техномаркет. Благодаря за съветите.

  5. Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Мнения
    391
    #3184

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Цитат Първоначално публикувано от rlr
    ЩЕ ПОМОГНЕ ЛИ НЯКОЙ ????
    Ако спреш да КРЕЩИШ (защото точно така се възприема писането с главни букви по форумите) може и да се излъже някой.....

  6. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    12
    #3185

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Цитат Първоначално публикувано от zlobarov
    Така както си задал параметрите цена/размер/бюджет избора е един http://technomarket.bg/product_detai...ct_id=09036466
    Това с уговорката че няма да го ползваш за игри или втори монитор.... ако си фен на ЛСД то можеш да вземеш "възстановен" телевизор Самсунг 40А656 от ДОМО (за мен е някак си гадно да си вземеш един вид втора ръка ТВ ама цената е добра и има сравнително положителни отзиви засега..)
    Благодаря ти за бързия отговор.
    Мисля да се спра на този Панасоник 42PV80P. Цената му е точно колкото мога да отделя.
    Четох добри отзиви за него, въпреки че първоначално всеки (приятели) ми казваше да си взема LCD...
    Все още не мога много добре да разбера коя е по-приемливата технология, но с оглед на това, че го взимам основно за филми и тв - ще рискувам с този модел.


  7. rlr
    rlr е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    12
    #3186

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    [quote=zlobarov ]
    Ако спреш да КРЕЩИШ (защото точно така се възприема писането с главни букви по форумите) може и да се излъже някой.....

    извинявам се ако съм подразнил някого с невежеството си,но просто ми се щеше ако някой има поглед в/у тези lcd-та да посъветва.

  8.  
     
  9. rlr
    rlr е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    12
    #3187

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Цитат Първоначално публикувано от zlobarov
    Ако спреш да КРЕЩИШ (защото точно така се възприема писането с главни букви по форумите) може и да се излъже някой.....
    извинявам се ако съм подразнил някого с невежеството си,но просто ми се щеше ако някой има поглед в/у тези lcd-та да посъветва.

  10. Member Аватара на ceco7
    Тук е от
    Aug 2005
    Живее в
    София
    Мнения
    619
    #3188

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Имам същия SHARP 32D44 и мога да кажа само суперлативи.Картината на аналогова ТВ е буквално като цифрова,толкова е добър и силен тунера (преди ползвах PHILIPS 32/5322 и на същата кабелна бе направо зле с половината канали). Има страхотна картина като цяло и дори си разпознава DVI/HDMI връзката като 1080I рез. Има настроики на черното ,разпознава си 24/25 кадъра и има компенсация за бързите обекти.Само не ми харесва звука .Има много удобни входове за комп - 2бр. Те са придружени със звуков вход 3,5мм жак.Това са HDMI 1 и D-SUB(15 pin) входове.Много съм доволен и въпреки евтиния модел се убедих ,че LUDIA е напълно прав за качествата на тази марка и много му благодаря.Поне визуално навсякъде по ТВто и кашона пише Made in JAPAN.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    18
    #3189

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Здравейте,моля ви посъветвайте ме какво ЛСД да си избера./до 1600лв/Искам да е с по-голям екран 40-42 инча.Благодаря предварително!

  12. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,834
    #3190

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Цитат Първоначално публикувано от ceco7
    Имам същия SHARP 32D44 и мога да кажа само суперлативи.Картината на аналогова ТВ е буквално като цифрова,толкова е добър и силен тунера (преди ползвах PHILIPS 32/5322 и на същата кабелна бе направо зле с половината канали). Има страхотна картина като цяло и дори си разпознава DVI/HDMI връзката като 1080I рез. Има настроики на черното ,разпознава си 24/25 кадъра и има компенсация за бързите обекти.Само не ми харесва звука .Има много удобни входове за комп - 2бр. Те са придружени със звуков вход 3,5мм жак.Това са HDMI 1 и D-SUB(15 pin) входове.Много съм доволен и въпреки евтиния модел се убедих ,че LUDIA е напълно прав за качествата на тази марка и много му благодаря.Поне визуално навсякъде по ТВто и кашона пише Made in JAPAN.
    А как се оправяш с връзването му към компютър? Аз доста си играх и не успях да го подкарам в нативната му резолюция през нито един вход. Прочетох, че е и по света срещат този проблем.

  13. Member Аватара на ceco7
    Тук е от
    Aug 2005
    Живее в
    София
    Мнения
    619
    #3191

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Ползвам DVI/HDMI кабел и видеокартата (Nvidia GF7300)си му дава сигнал директно 1080I /50Hz без да мога да променя нещо .Десктопа го дава във 4:3 а като пусна видео 16:9. Леко е зумнат образа на десктоп реже отдолу и горе по малко, а на видео реже с около 2 см отвсякъде.Когато е на десктоп има леко замазване ,а на видео е ОК.Преди ползвах PHILIPS и нямах такива проблеми,обаче по никакъв начин не можех да променя от "NON HDTV SIGNAL" на какъвто и да е формат.При Шарпа директно пише DVI-High definition television over DVI

  14.  
     
  15. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,834
    #3192

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Цитат Първоначално публикувано от ceco7
    Ползвам DVI/HDMI кабел и видеокартата (Nvidia GF7300)си му дава сигнал директно 1080I /50Hz без да мога да променя нещо .Десктопа го дава във 4:3 а като пусна видео 16:9. Леко е зумнат образа на десктоп реже отдолу и горе по малко, а на видео реже с около 2 см отвсякъде.Когато е на десктоп има леко замазване ,а на видео е ОК.Преди ползвах PHILIPS и нямах такива проблеми,обаче по никакъв начин не можех да променя от "NON HDTV SIGNAL" на какъвто и да е формат.При Шарпа директно пише DVI-High definition television over DVI
    Да, то там и аз го подкарах. Въпроса беше да се пусне точно 1360х768 без да реже нищо. Тогава образа е кристален.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    26
    #3193

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Господа аз пък съм се насочил в купуването на LCD с LED-backlight неще от порадъка 42" - 46". Дебна на пазара от известно време да вида дали ще почнад да падат тези цени. Интересното е че всички фактори и предпоставки са на лице, но явно БГ пазара не се подчинява на логиката. Цените тук са средно 20-30% завишени от останалите европейски страни /Говоря за топ моделите/ , а тама е с 50% по скъпи от америка. Та въпроса ми е какво да правя , да си го поръчам от майната си или да чакам по-добри дни.
    Само за пример спрял съм се на
    SAMSUNG LE-46A956 /ако имате по изгодни предложения , моля отворен съм за съвет./ Иначе и Sony KDL-46X4500 също ми допада ама е баш x2 цената
    техномаркет - 4,799.00 лв.
    и примерно http://www3.av-electronix.de/3Eqtwje...gid=572&ref=13 1989EUR ~ 3900 лв.



  17. Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    153
    #3194

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Цитат Първоначално публикувано от ridck
    Обаче един един малък или може би голям проблем , като се пробвах да си включа кабела(антената) на кабеларката се упарих тц удари ме ток и то не леко , това не би трябвало да е нормално защо така се получава според вас само като допреш кабела(буксата) от кабеларката до входовете на LCD-то взимат да хвърчат искри или с други думи дава на късо честно казано това не съм го очакваллл !? Моля за съвет какво да правя сега !?
    Директно се обаждаш на кабеларката и освен, че можеш да им дигнеш луд скандал, че те удря ток от техния кабел, им казваш да дойдат да си оправят инсталацията и да ти сложат един ГАЛВАНИЧЕН РАЗДЕЛИТЕЛ на кабела - те си знаят какво е това. И им обясни, че ако междувремено ти изгори нещо - ще ги държиш отговорни.

  18. Novice
    Тук е от
    Jun 2008
    Мнения
    6
    #3195

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Konstantin, вземи
    http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09027211

    Имам същия 40 инча, страхотен ТВ. И за обикновена телевизия, и за ХД филми, и за игри.

    Късмет

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2010
    От toddy във форум Телевизори
    Отговори: 5360
    Последно: 03-12-10, 10:16
  2. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2009
    От grubi81 във форум Телевизори
    Отговори: 6640
    Последно: 01-01-10, 19:30
  3. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2007
    От LUDIA във форум Телевизори
    Отговори: 3340
    Последно: 31-12-07, 17:35
  4. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2006
    От spacedigital във форум Телевизори
    Отговори: 560
    Последно: 17-10-07, 22:50
  5. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2005
    От gogo_bg във форум Телевизори
    Отговори: 96
    Последно: 29-12-05, 14:19

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе