Страница 253 от 300 ПърваПърва ... 203243251252253254255263 ... ПоследноПоследно
Резултати от 3,781 до 3,795 от общо 4486

Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator
    Тук е от
    Dec 2005
    Живее в
    София
    Мнения
    838
    #3781

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Цитат Първоначално публикувано от niksan88
    Баща ми "взема" по договор чисто 200 лева ТВ струва 1700 лева.
    Колега , а какво ще ядете в къщи ?

  2.  
     
  3. bgm
    bgm е офлайн
    Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    184
    #3782

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2
    ше трябва да гледаш телевизор с DVB-S/S2 тунер/сателитен/
    такива вградени има в някои по-нови PIONEER http://www.pazaruvaj.com/lcd-crt-i-p...p29262408.html
    и ще има в новите модели на SONY X5000 от другата година-вероятно и в новата 9-та серия на PHILIPS/ но за западна европа/
    http://www.metz.bg/milos_37s.htm
    http://www.sharpbg.com/index.php?productID=251
    Този Шарп е от миналата година.
    Но за тази цена ще си вземеш доста добър ТВ и сат. техника и
    ще ти останат пари да почерпиш целия блок.

  4. Member Аватара на fikata
    Тук е от
    Apr 2008
    Мнения
    256
    #3783

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Цитат Първоначално публикувано от hristobotev
    Колега , а какво ще ядете в къщи ?
    Офицално се води,че взима само толкова.. "Взима" е в кавички.....

  5. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    31
    #3784

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Цитат Първоначално публикувано от hristobotev
    Колега , а какво ще ядете в къщи ?
    Ами баща ми е сроител и пинципно заплатата му е 5-6 кратно по-висока от тази на която го осигуряват

  6. rdk
    rdk е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    131
    #3785

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Цитат Първоначално публикувано от niksan88
    Ами баща ми е сроител и пинципно заплатата му е 5-6 кратно по-висока от тази на която го осигуряват
    Но това го няма черно на бяло и за тях той получава 200лв.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    17
    #3786

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Уфф, окончателно се разчетворих в опити да си подбера LCD TV 32 инча. Разширих обхвата на телевизорите до следните: Samsung LE 32A656, Sharp LC 32X20E, LG 32L G5700, Philips 32PFL7803D. В същото време не съм се отказал напълно и от Toshiba 32XV505DG. Както виждате, получава се един широк ценови диапазон - от 1150 до 1550 лв. Все още не съм успял да огледам Самсунга и LG-то. Шарпа го гледах в ИСУ при отвратителен SD сигнал от кабеларка, като съм го виждал и на HD сигнал в ТМ. Филипса и Тошибата съм ги виждал само на различен HD сигнал в ТМ. Филипсът при такъв сигнал изглеждаше превъзходно. Шарпът, не знам защо, не ме впечатли особено.Тошибата в никакъв случай не изглеждаше по-зле от Шарпа, дори ми се стори малко по-добре. По вашите отзиви би трябвало Самсунгът да е най-добре, следван може би от Шарпа или Филипса или LG-то?

  8.  
     
  9. sve
    sve е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    13
    #3787

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Всяка година купувам някаква техника на изплащане за 1 год. от ТМ или Метро за сега. Тази година още не съм купила нищо, но се надявам предвид кризата да няма големи промени, защото още не съм решила какво точно да си взема. Системата работи по следния начин. Избираш си стоката, отиваш до гишето на банката в съотв.магазин и казваш какво и за колко пари си избрал. Те (от банката) ти казват какви документи искат от теб (често само лична карта) и преценяват (за около 1 час, до 2 дни) дали отговаряш на условията. Дават ти и примерен погасителен план. Ако си съгласен и стоката е в наличност веднага можеш да я вземеш. Договорката е м/у банката и теб. Служителите в магазина не участват. Съвета ми е да се избере банка, а не JetCredit или др.п.. Също така е добре да избереш банка, която има клон, който да ти е удобен. Все пак вноските са всеки месец и е глупаво да плащаш и такси по тях от др.банка (Булбанк например хич не се шегуват с таксите, ако нямаш сметка при тях). Някои банки не са съгласни да удържат сумите от разплащателна сметка и трябва парите да се внасят всеки месец. Размерът на заплатата в повечето случаи не е от голямо значение.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    11
    #3788

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Здравейте! Какви са тия екрани тук по 80-100 см?

    Аз съм скромен, диапазона 21-26 инча, нисък към среден клас, не съм маниак. Ориентировъчна цена до към 600-700 лв., може и по-стар модел да е, но читав. Всякакви предложения са добри дошли.

  11. Member
    Тук е от
    Feb 2006
    Мнения
    598
    #3789

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    SHARP LC-32RD8E е модел 08,2008 година и замени серията SHARP LC-..RD2E,която е миналогодишна.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    28
    #3790

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Четох форума почти три месеца, не съм се включвал нарочно, тъй като предпочитам да се чета мненията на разбиращите. Търсех LCD или плазма между 37 - 42"(37" ми се виждаше малко, а 42" много, тъй като разстоянието за гледане е 2, 5 м). Тъй като кинтите не растат по дървета ми се искаше да е прилично бюджетно решение, по възможност да е и с Full HD. Колебах се между различни модели на Panasonic, Sharp, Phlips и Samsung и накрая се хвърлих на http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09039452 преди една седмица. Спрях се на него, тъй като видях, че този модел е взел наградата EISA за най-добро съотношение цена/качество.
    Вързах го за кабеларката, но преди това сложих усилвателче от 20 db и картината се оказа доста добра, макар, че ще мина след време на цифрова. С ДВД Панасоник пуснах на 720 p и се чувства подобрение. Имам голяма колекция от музикални ДВД и повечето ТВ ще се ползва за гледането им.Но кефът дойде като го вързах с компютъра - карта ATI 2600 HD Pro. Настройките ги направих интуитивно и пуснах предварително свалени HD на харддиска и като излезе една картина на Full HD ми увисна ченето. Е то красивото си е красиво, а и се почувствах щастлив(да видим докога?).
    Благодаря на Христослав 2,лазарус 18, миро-вампиро,soon и другите за помощта, която оказват на такива като мен дето сме с хуманитарни професии и техниката е далеч от знанието ни.
    Та искам да попитам накрая - има ли някакви препоръчителни настройки за този модел на Самсунг.
    Хайде със здраве!Благодаря още веднъж, че го има този форум!

  13. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    20
    #3791

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008



    Благодаря, за отзивчивоста!!! точно межу тези модели се колебаех и исках мнението ви за някой от тях ,който да наделее над останалите.............
    приятели ме разколебват за плазмата ,че прогаряла --а иначе виждам, че дава по-добра картина

    LG 42LG6100 http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09045179
    SAMSUNG LE-40A686 http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09040096
    PHILIPS 42PFL7433D http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09040237
    но ти обърни внимание най вече на това-има много предимства пред LCD-тата
    PANASONIC TH-42PY85P http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09037550

    а за тези какво ви е меннието Sharp LC 42sb55l
    Sharp LC 42RD2E
    Sharp LC 42X20E


  14.  
     
  15. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,834
    #3792

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Цитат Първоначално публикувано от shadowking
    Четох форума почти три месеца, не съм се включвал нарочно, тъй като предпочитам да се чета мненията на разбиращите. Търсех LCD или плазма между 37 - 42"(37" ми се виждаше малко, а 42" много, тъй като разстоянието за гледане е 2, 5 м). Тъй като кинтите не растат по дървета ми се искаше да е прилично бюджетно решение, по възможност да е и с Full HD. Колебах се между различни модели на Panasonic, Sharp, Phlips и Samsung и накрая се хвърлих на http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09039452 преди една седмица. Спрях се на него, тъй като видях, че този модел е взел наградата EISA за най-добро съотношение цена/качество.
    Вързах го за кабеларката, но преди това сложих усилвателче от 20 db и картината се оказа доста добра, макар, че ще мина след време на цифрова. С ДВД Панасоник пуснах на 720 p и се чувства подобрение. Имам голяма колекция от музикални ДВД и повечето ТВ ще се ползва за гледането им.Но кефът дойде като го вързах с компютъра - карта ATI 2600 HD Pro. Настройките ги направих интуитивно и пуснах предварително свалени HD на харддиска и като излезе една картина на Full HD ми увисна ченето. Е то красивото си е красиво, а и се почувствах щастлив(да видим докога?).
    Благодаря на Христослав 2,лазарус 18, миро-вампиро,soon и другите за помощта, която оказват на такива като мен дето сме с хуманитарни професии и техниката е далеч от знанието ни.
    Та искам да попитам накрая - има ли някакви препоръчителни настройки за този модел на Самсунг.
    Хайде със здраве!Благодаря още веднъж, че го има този форум!
    Честито за придобивката!

    Само един съвет - не знам какъв ти е точно двд плеъра, но най-вероятно ще е по-добре ако го оставиш да подава сигнал без никакво скалиране и деинтерлейсинг - 576i.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    28
    #3793

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Лазарус,
    благодаря за съвета. ДВД е Panasonic - http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09021630. Стабилен модел с доста опции и HDMI 720 p и 1080 i. И още едни въпрос - струва ли си да вземам в скоро време плеър Blu-Ray?

  17. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    15
    #3794

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008


  18. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,834
    #3795

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Цитат Първоначално публикувано от shadowking
    Лазарус,
    благодаря за съвета. ДВД е Panasonic - http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09021630. Стабилен модел с доста опции и HDMI 720 p и 1080 i. И още едни въпрос - струва ли си да вземам в скоро време плеър Blu-Ray?
    Да, модела е сравнително добър. Експериментирай как е по-добре дали да ползваш ъпскелинга на плеъра или на телевизора.
    За Blu-ray все още е рано според мен, но пък виж, един PS3 си заслужава. Конзолата е перфектен скалираш ДВД плеър, много добър Blu-ray плеър + отлична конзола за игри. Цената му е почти колкото един отделен плеър.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2010
    От toddy във форум Телевизори
    Отговори: 5360
    Последно: 03-12-10, 10:16
  2. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2009
    От grubi81 във форум Телевизори
    Отговори: 6640
    Последно: 01-01-10, 19:30
  3. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2007
    От LUDIA във форум Телевизори
    Отговори: 3340
    Последно: 31-12-07, 17:35
  4. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2006
    От spacedigital във форум Телевизори
    Отговори: 560
    Последно: 17-10-07, 22:50
  5. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2005
    От gogo_bg във форум Телевизори
    Отговори: 96
    Последно: 29-12-05, 14:19

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе