Страница 57 от 300 ПърваПърва ... 747555657585967107 ... ПоследноПоследно
Резултати от 841 до 855 от общо 4486

Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    6
    #841

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    голямата разлика във карината на еднакви модели тв самсунг според мен се дължи на различните матрици и чипове които използват(обяснено от madmax),просто не знаеш какво купуваш.особено за неразбиращи като мен а ние сме 95% от потребителите.от тук си вадя извода че е некоректно да се дават комплексни оценки за които и да е модел на самсунг,примерно в еди кои си западен саит има ревю показваш дадени преимущества.да ама в BG сащия модел е с друга матрица и чипсет и саответно резултатите са налице.сигурно и аз сам попаднал на такава серия. но хубавото е че сега има разнообразие и с малко помощ може да се направи правилен избор.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    11
    #842

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    здравеите форума е много полезен но за сьжаление го открих много кьсно но нищо имам мальк проблем ако може да ми помогнете декември м.г се сдобих с Sharp LC-32AD5EBK прекрасен телевизор но когато го свьрзах кьм компа dvi-hdmi изкочи проблем когато стартирам двете машини шарпа показва само черен екран и докато не извадя hdmi кабела от него и не го изкюча от мрежата няма оправяне дава картина само когато го вьржа когато са включеникомпа и лсд-то а това не е добре много са скьпи частите между другото бидеото ми е nvidia gf fx 5200 благодаря предварително

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    13
    #843

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    hubav li e tozi TV SAMSUNG LE-37M86BD gledal li e footbal njkoi na nego.


  5. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    92
    #844

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    @Brutal - Аз имам LC 32WD1E - откакто вързах кабелната през Скарт-а от време на време и при мен ги прави тези. Значи според мен проблема е че не е настроен автоматично да търси сигнал от всички входове (при мен общо 8) и за да го накараш да потърси натисни бутончето със стрелката точно под 9-ката и до 0-ата(на дистанционното), с което сменяш входовете, ако нямаш подаван сигнал от друг източник веднага ще намери входа от който се подава сигнал и си готов. Досадно е, но е лесно решимо.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    11
    #845

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    --------------------------------------------------------------------------------
    @Brutal - Аз имам LC 32WD1E - откакто вързах кабелната през Скарт-а от време на време и при мен ги прави тези. Значи според мен проблема е че не е настроен автоматично да търси сигнал от всички входове (при мен общо 8) и за да го накараш да потърси натисни бутончето със стрелката точно под 9-ката и до 0-ата(на дистанционното), с което сменяш входовете, ако нямаш подаван сигнал от друг източник веднага ще намери входа от който се подава сигнал и си готов. Досадно е, но е лесно решимо.


    благодаря ти но при мен проблема е че когато изгуби сигнал не работи нито една функция можеш само да го изключиш от дистанционното или направо от контакта при пьрвия начин няма промяна а при втория само когато изключа и хдми кабела с една дума когато го рестартирам на чисто тогава се оправя иииииии всичко отначало

  7. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    67
    #846

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Цитат Първоначално публикувано от brutal
    здравеите форума е много полезен но за сьжаление го открих много кьсно но нищо имам мальк проблем ако може да ми помогнете декември м.г се сдобих с Sharp LC-32AD5EBK прекрасен телевизор но когато го свьрзах кьм компа dvi-hdmi изкочи проблем когато стартирам двете машини шарпа показва само черен екран и докато не извадя hdmi кабела от него и не го изкюча от мрежата няма оправяне дава картина само когато го вьржа когато са включеникомпа и лсд-то а това не е добре много са скьпи частите между другото бидеото ми е nvidia gf fx 5200 благодаря предварително
    Според мен поради подобни факти (независимо от техническите характеристики) е излязъл израза "Сони си е Сони". За избиращите LCD телевизор - ако наблюдавания модел не е включен към източник с висока резолюция, а да речем към кабеларка - трябва да се отдалечите около 4 пъти диагонала за да видите съпоставимо качество на възпроизвеждането. Споделям го от личен опит.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    41
    #847

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Цитат Първоначално публикувано от brutal
    здравеите форума е много полезен но за сьжаление го открих много кьсно но нищо имам мальк проблем ако може да ми помогнете декември м.г се сдобих с Sharp LC-32AD5EBK прекрасен телевизор но когато го свьрзах кьм компа dvi-hdmi изкочи проблем когато стартирам двете машини шарпа показва само черен екран и докато не извадя hdmi кабела от него и не го изкюча от мрежата няма оправяне дава картина само когато го вьржа когато са включеникомпа и лсд-то а това не е добре много са скьпи частите между другото бидеото ми е nvidia gf fx 5200 благодаря предварително
    Според мен проблема ти е от видеокартата направи си настройките да ти пуска и монитора и телевизора,възможно е да са ти калпави и драйверите.Със същия телевизор съм , но видеото ми е радеон 2600ХТ.
    И не слушай глупостите за сони - шарпа си шарп.

  10. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #848

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Sony и Sharp сключиха споразумение за създаване на съвместно предприятие за разработка на течнокристални дисплеи.

    Японските корпорации Sony и Sharp сключиха споразумение за създаване на съвместно предприятие за разработка на течнокристални дисплеи. Очаква се дейността му да стартира през март 2010 година. Известно е, че Sharp ще вложи в проекта 3,52 милиарда долара. Според условията на договора тя ще притежава 66 процента от съвместното предприятие.


  11. Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    161
    #849

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Цитат Първоначално публикувано от brutal
    здравеите форума е много полезен но за сьжаление го открих много кьсно но нищо имам мальк проблем ако може да ми помогнете декември м.г се сдобих с Sharp LC-32AD5EBK прекрасен телевизор но когато го свьрзах кьм компа dvi-hdmi изкочи проблем когато стартирам двете машини шарпа показва само черен екран и докато не извадя hdmi кабела от него и не го изкюча от мрежата няма оправяне дава картина само когато го вьржа когато са включеникомпа и лсд-то а това не е добре много са скьпи частите между другото бидеото ми е nvidia gf fx 5200 благодаря предварително
    Аз имам Sharp LC-37AD5EBK и също съм забелязал софтуерен проблем с dvi-hdmi връзката с PC.Когато се изключи ТВ при пуснат PC след това не може да се вкл. освен ако не се извади hdmi кабела или да се спре PC-то(във форума се коментираше подобен проблем с JVC - май ТВ не разпознава дистанционното докато не се изкл от контакта или да се извади hdmi кабела).По-ми е лесно да изкл. PC-то от колкото да вадя hdmi кабела.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2006
    Мнения
    22
    #850

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Цитат Първоначално публикувано от bicubic
    Аз имам Sharp LC-37AD5EBK и също съм забелязал софтуерен проблем с dvi-hdmi връзката с PC.Когато се изключи ТВ при пуснат PC след това не може да се вкл. освен ако не се извади hdmi кабела или да се спре PC-то(във форума се коментираше подобен проблем с JVC - май ТВ не разпознава дистанционното докато не се изкл от контакта или да се извади hdmi кабела).По-ми е лесно да изкл. PC-то от колкото да вадя hdmi кабела.
    И аз съм с LC-37AD5EBK. При мен се получаваше същия проблем когато оставя компютъра да работи а спирах телевизора. Ако съм превключил на друг вход няма проблеми. Когато търсих из интернет попаднах на подобни проблеми при връзка DVI-HDMI с други модели ТВ. В началото гасях компютъра от копчето (настроил съм го да се хибернира при натискане на копчето). В последствие си реших проблема като настроих скрийнсейвъра на 5мин. Така ако съм оставил компютъра да работи и си пусна ТВ няма проблем. Дори ако размърдам мишката преди да включа ТВ и пусна пак не "заспива". Явно минава някакво време преди да изпадне в това състояние.
    Струва ми се че ваденето на HDMI кабела не е много препоръчително ...

  13. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    15
    #851

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Здравейте на всички от днес сам много горд собственик на SAMSUNG LE-40F86BD и мога да кажа че не съжелявам. Много научих от този форум и за всички които се колебаят нека пишат и да питат тук и дано намерят превилния телевизор за тях. Единственото което ми остава да реша каква цифрова да сложа. Моля хора на евроком, кейбълтел и булсатком да пишат какви сам им мненията за тези кабелни.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    43
    #852

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Здравейте,
    аз съм се спрял на LG 32LC52 поради изгодната цена(979).
    http://www.technopolis.bg/product.php?pid=247
    Смятам да го ползвам най вече като дисплей за лаптоп чрез vga връзка d-sub за гледане на divx филми.
    Ще бъда благодарен ако изкажете някакви отзиви именно за употребата му като монитор. Има ли някакви неприятни недостатъци, освен засиленото червено, за което четох по-напред в темата.
    Благодаря за отговорите!

  16. Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    299
    #853

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Здравейте,
    Какво ще кажете за този модел?
    http://www.zora.bg/main.php?p=produc...d=8196&hotels=

  17. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    2,240
    #854

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Едно перфектно предложение:
    http://www.p4c.philips.com/files/4/4...12_pss_bul.pdf

  18. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    56
    #855

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Здравейте
    аз съм нова във форума, но отдавна ви чета
    най-после събрах смелост и парички за ново TV и имам нужда от вашата помощ

    Телевизорът ще се използва най-вече за гледане на цифрова телевизия bulsat, за гледане на филми от компа, стандартните неща . Ще искам и системка за домашно кино да включа в скоро бъдеще

    Спряла съм се на следните модели:
    http://www.lcdtvbg.com/index.php?productID=46
    http://www.lcdtvbg.com/index.php?productID=77
    http://technomarket.bg/product_detai...ct_id=09033719
    http://technomarket.bg/product_detai...ct_id=09029901
    http://technomarket.bg/product_detai...ct_id=09035070

    Ще съм ви много благодарна ако ми препоръчате 37-42" TV до около 3000 лв с FULL HD,
    че след всичко изчетено във форума вече съвсем се обърках

    a, btw, ако се гледа от около 2,5 метра, кое ще е по-добре: 37 или 42"






Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2010
    От toddy във форум Телевизори
    Отговори: 5360
    Последно: 03-12-10, 10:16
  2. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2009
    От grubi81 във форум Телевизори
    Отговори: 6640
    Последно: 01-01-10, 19:30
  3. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2007
    От LUDIA във форум Телевизори
    Отговори: 3340
    Последно: 31-12-07, 17:35
  4. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2006
    От spacedigital във форум Телевизори
    Отговори: 560
    Последно: 17-10-07, 22:50
  5. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2005
    От gogo_bg във форум Телевизори
    Отговори: 96
    Последно: 29-12-05, 14:19

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе