Страница 94 от 300 ПърваПърва ... 44849293949596104144 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,396 до 1,410 от общо 4486

Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,834
    #1396

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Цитат Първоначално публикувано от ethernall
    Успя ли да тестваш А656? М86 тествал ли си го на ДВД-то с тестовете и как се представя процесора му там?
    Не, не съм успял да го тествам така както ми се искаше, че нямах дисковете у мен, но успях да ги накарам да ми пуснат двд сигнал и да поразцъкам из настройките.
    М86 съм му пускал онова двд с теста - на този с пейките нищо не детектва. Ако му включиш там неговата си система май се оправяше, но пък на флага се получават jaggies. Изобщо тази му функция Movie Plus нещо не работи като хората.
    Менюто на А656 ми хареса много. Има страшно много настройки и със сигурност човек би могъл да постигне много с него. За някои това обаче е минус защото не им се занимава да настройват 1 седмица новия си телевизор.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    703
    #1397

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Баси ужаса... таман се бях навил на N87 от МЕТРО направо ми се взе акъла от форума .Пак ще ходя и ще оглеждам - това е ясно! На път съм да дам банкет като взема телевизор !

  4. bgm
    bgm е офлайн
    Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    184
    #1398

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Цитат Първоначално публикувано от elcos
    Баси ужаса... таман се бях навил на N87 от МЕТРО направо ми се взе акъла от форума .Пак ще ходя и ще оглеждам - това е ясно! На път съм да дам банкет като взема телевизор !
    Ако много четеш форума, накрая нищо няма да вземеш.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    36
    #1399

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Докато се карате за тези самсунзи, някои дали има идея кога ще се появят в БГ моделите ZF355 на Тошиба?

  6. Junior Member
    Тук е от
    May 2007
    Мнения
    112
    #1400

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    E това за Тошибата никой не може да ти каже...Ако имаш някой познат в Техномаркета евентуално може да ти инфо,иначе не знам кой
    A ще може ли някой все пак да каже каква е матрицата на продаваните у нас 46М86-ки?Ето как най лесно се установява
    Q. How can I tell my panel's manufacturer?
    A. Model sticker: What letter comes after [R] ?
    That letter tells panel manufacturer: S = Samsung, A = AU Optronics, C = Chi Mei Optoelectronics
    http://img54.imageshack.us/img54/143...stickerpz6.jpg

  7. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    2,240
    #1401

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    46M86 тип матрицы: S-PVA

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    469
    #1402

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Цитат Първоначално публикувано от soon
    46M86 тип матрицы: S-PVA
    Ако имаш голям късмет да,най често A = AU Optronics (A-MVA)в момента на пазара.

  10. Junior Member Аватара на deank
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    117
    #1403

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Така като ви 'слушам' се чудя КАК ТОЧНО ги измервате тези контрасти от 5 000, 10 000, 1 000 000 :1... А коментара за Panasonic PY85P и 'омазаната' картина е просто смешен.


    п.п. И като ви 'слуша' човек, звучите така все едно купувате телевизор, който ще гледате до края на живота си, а не за 2-3 години.

  11. Junior Member
    Тук е от
    May 2007
    Мнения
    112
    #1404

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Цитат Първоначално публикувано от soon
    46M86 тип матрицы: S-PVA
    Но каква като производствао?Самсунг или друга?

  12. Member Аватара на adtomov
    Тук е от
    Apr 2008
    Мнения
    861
    #1405

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Цитат Първоначално публикувано от elcos
    Баси ужаса... таман се бях навил на N87 от МЕТРО направо ми се взе акъла от форума .Пак ще ходя и ще оглеждам - това е ясно! На път съм да дам банкет като взема телевизор !
    Наистина си е за банкет... Добре се посмях на поста ти. Но през сълзи... Щото и аз ще вдигна, когато си взема нещо. Моята цел е с диагонал не по-нисък от 50 инча. Сам разбираш к'во оглеждане си е! :-))))))))

  13. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,834
    #1406

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Цитат Първоначално публикувано от adtomov
    Наистина си е за банкет... Добре се посмях на поста ти. Но през сълзи... Щото и аз ще вдигна, когато си взема нещо. Моята цел е с диагонал не по-нисък от 50 инча. Сам разбираш к'во оглеждане си е! :-))))))))
    При тебе е много по-лесно. Няма лоши 50+ модели. Освен разни залежали стари модели.

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    May 2008
    Мнения
    9
    #1407

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    В промоцията на Техномаркет е Panasonic TH-42PX8ES.Kаква е разликата от 42PV8
    Благодаря

  16. Member Аватара на adtomov
    Тук е от
    Apr 2008
    Мнения
    861
    #1408

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Цитат Първоначално публикувано от lazarus18
    При тебе е много по-лесно. Няма лоши 50+ модели. Освен разни залежали стари модели.
    Мислиш ли наистина, че е лесно? А колко, според теб, пари си заслужава да отдели човек за качествен 50-52 инчов модел, при положение, че в Европата парчето е около 1.5 - 2.0 пъти по-скъпо от същото в Америка? :-(

  17. Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    469
    #1409

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Цитат Първоначално публикувано от ghost_of_sparta
    Но каква като производствао?Самсунг или друга?
    S PVA матрици не може да произвежда никой друг освен SAMSUNG,патента е техен.

  18. Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    350
    #1410

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Здравейте
    гледам стана интересна дискусия кой телевизор на самсунг си заслужава повече, но не забравяйте нещо , каквото и да вземете във вкъщи е най доброто и това е !
    Според мен А серията на самсунг работи достатъчно добре, както и F и M серията им, всичко друго е въпрос на избор и пари!
    Иначе при гледане на филми на А серията на самсунг е по добре без 100 те херца, или айде, на мин пуснати, така става!
    lazarus18 добре си забелязал как НЕ работи добре Movie Plus, това е ако искаш да гледаш филма във стил Чарли Чаплин, нереални движения при бързи сцени и тн, добре че при 100 те херца вече може да се избира на какво ниво да работят!

    Сега, две интересни новини, от днес евроком предлага HD , приемника струва около 280 лв, приема и HD и цифровия им пакет, каналите засега са 4 ако не се лъжа, евроспорт, дисковъри, national geographic и филмов канал, да ни е честито!

    Освен това и ITV Partner ще предложат същото най късно до седмица, приемниците вече ги имат, над 300 лв ще са, но не разбрах точно колко, и живот и здраве някой това лято ще гледат европейското на качествен сигнал

    P0w3rSlav3 днеска го подледнах Panasonic TH-42PX8ES, но нямах време за по обстойни тестове, мерна ми се че е с DVB-T тунер, и май само това, иначе е от нивото на PV8 серията, утре ще видя ако намеря време да го погледна отново, че днеска редих промоция цял ден и така

    adtomov няма как цените в Щатите да не са по евтини от тука, все пак там се пазарува доста повече, и съответно цените са по надолу, пък и какво се оплакваме, все пак сме в европа и европейския съюз, не би трябвало да е проблем за нас да си купим хубав телевизор ....... е май не е лесно

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2010
    От toddy във форум Телевизори
    Отговори: 5360
    Последно: 03-12-10, 10:16
  2. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2009
    От grubi81 във форум Телевизори
    Отговори: 6640
    Последно: 01-01-10, 19:30
  3. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2007
    От LUDIA във форум Телевизори
    Отговори: 3340
    Последно: 31-12-07, 17:35
  4. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2006
    От spacedigital във форум Телевизори
    Отговори: 560
    Последно: 17-10-07, 22:50
  5. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2005
    От gogo_bg във форум Телевизори
    Отговори: 96
    Последно: 29-12-05, 14:19

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе