Страница 44 от 300 ПърваПърва ... 3442434445465494 ... ПоследноПоследно
Резултати от 646 до 660 от общо 4486

Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. bgm
    bgm е офлайн
    Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    184
    #646

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Натискай ги. Искай им писмен отказ на английски и после го изпрати до Шарп-Европа, Япония и т.н.
    Колко си разочарован от отношението на дистрибутора, от качеството на марката и т.н.
    Тук не сме маймуни и за парите си искаме съответното качество.
    А ако си го поръчал по Интернет имаш 7 дни по закон, в които
    можеш да го върнеш без никакви въпроси.
    Другият вариант е да пуснеш програма през компютъра за събуждане на заспали пиксели.
    (в случая, че са заспали, а не изгорели).

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    15
    #647

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    преди 15 дни го взех ,първия го върнах пак заради пиксели но вчера разговарях с мениджарът им и си ми отказа директно.НИЩО НЕ МОГА ДА НАПРАВЯ-това му бяха думите. Аргументира се че на предния нямало изгорели ,тои лично проверявал

  4. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2001
    Мнения
    11
    #648

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Май нещата ще се развият по-добре отколкото си мислех. Преди малко ми се обадиха от Метро (бях им пратил едно е-майл запитване преди да отида на място) и казаха че няма проблем да го сменят. Доволен съм

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    79
    #649

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Още миналата седмица четох, че се очаква новия брой на списанието, от което са тестовете! Мерси за линка, интересно е за неспециалисти.

    bgm За кой проблем на Panasonic 37PZ70 говориш? От няколко дни имам такъв ТВ от промоцията на ТМ, и мога да споделя следното:
    - на двд се държи перфектно за мен, не маже, реалистични цветове.
    - има доста настройки за размера на картината и други удобства, удобно меню.
    - голямата ми драма е с телевизията, при мен се вижда УЖАСНО!!!!, хем имам и т.нар. цифрова от кейбълтел, утре очаквам да дойдат техници да оправят евентуално сигнала, ако някой се интересува от този ТВ, да пита.

    Цитат Първоначално публикувано от Lance
    Привет,

    От известно време чета с интерес темите за LCD/Plasma телевизори на форума ви.
    Случайно попаднах на това, може да е от полза на някого:

    http://forum.ixbt.com/topic.cgi?id=62:12691

    И директно линк към сканирана статия от списание STEREO&VIDEO.RU - сравнителен тест на 10 LCD телевизора 37":

    ******************.com/files/93792815...LCD37.rar.html

  6. Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    350
    #650

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Здравейте
    Panasonic 37PZ70 е един чудесен телевизор, и да има проблеми , то аз не съм им обърнал внимание! Но картината му е просто прекрасна, много реални цветове и дълбочина на картината, и с 500 лв надолу заради промоцията!

    Иначе се радвам че колегите и другите разбиращи хора тук продължават да дават съвети за телевизорите и тн, и аз ще гледам да се включвам от време на време

  7. Banned
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    304
    #651

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Alex73- хубаво е ,че така са се развили нещата. Ако можеш провери другия преди да го вземеш(при LCD винаги има шанс нещата да са по-зле при следващия). Сподели мнение за ТВ.

  8.  
     
  9. bgm
    bgm е офлайн
    Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    184
    #652

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Със здраве да си го ползваш. Panasonic 37PZ70 е чудесен ТВ и беше мой избор.
    Единственото за което писах още миналата година, може да потърсите в форума:
    насича при панорама и това въобще не ми хареса.
    Примерно пусни "Катерачът" със Силвестър Сталоун.
    На 2,3 мин. има една сцена, в която камерата показва палатката.
    Прозорците и започват да се разминават при движението отляво надясно.
    И да сте забелязали, че на HD демото което се пуска,
    панорами няма, само се сменят кадрите.








  10. Banned
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    304
    #653

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    малко линкове за сагата Самсунг,Сони,Шарп или кой какво ще строи:
    http://www.sciam.com/article.cfm?id=...n-one-third-of
    http://www.pcworld.com/businesscente...hout_sony.html
    http://www.engadgethd.com/tag/8g/
    От цялата ситуация Сони са най-зле(нямат собствено производство на панели) , тъй като Самсунг решава да си строи сам следващия завод 8G. Затова не са чудни плановете на Сони да търси и друг доставчик, тъй като иначе ще изостане от Самсунг. Затова подписва необвързващ мемурандум(non-binding memorandum of intent) със Шарп и евентуално могат да подпишат договор до септември с тях за 1/3 от новия завод на Шарп. Но това може и да не стане, а дори и да стане това ще е само 1/3 от нуждите на Сони. Така че Самсунг и напред ще е основен доставчик за тях(така както и AUO). Сони са готови да участват и в 10G завод заедно със Самсунг ако им предложи. Самсунг пък измислят че ще си правят 11G завод. Така че какво ще стане никой не знае. И кой с кого. Обаче засега строителството на 10G завод си крие извесни рискове, тъй като не е известно какво ще е потреблението на панели от 57" нагоре. А и друга голяма опасност идва от тайванските тигри(AUO,CMO,CPT) които също имат планове за нови заводи. И в един момент да не се получи свръхпроизводство и да затваряме нови заводи. А междувременно LG Philips е вече LG Display(Филипс намалява дяловото си участие). Може да настъпи развод тук. Другото за в бъдеще е коя фирма на коя технология на производство ще заложи(LCD,OLED, LaserTV и др.). Който сбърка тук ще загуби накрая. Малко като плазма и LCD в момента.

  11. Member
    Тук е от
    Mar 2006
    Мнения
    531
    #654

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Цитат Първоначално публикувано от bgm
    Panasonic 37PZ70 е чудесен ТВ и беше мой избор.








    Добър модел , но има проблеми при връзване на PC през HDMI.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,332
    #655

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Май Sony & Sharp направо са се договорили за завода от 10-то поколение в Япония:
    http://www.cdrinfo.com/Sections/News...x?NewsId=22584

    Направо не ми се коментира вече нищо!
    Просто човек трябва да вземе 40-42" "нещо" с матрица AUO и да се кефи, докато изтече гаранцията. После - нов и това е.
    И като си купим "марков" LCD TV какво? Не си сигурен какъв е чипсета, за матрицата да не говорим.
    Освен това какъв HD content (Full HD) можем да си пуснем в БГ в момента? Колко човека имат сателит, BD players? BD disc са по 60лв.
    Веднага ще ми кажете - от PC!
    Да, ама разликата в качеството между Real HD & .mkv, X264 и други компресирани "изпълнения" е като между DVD и XVID!

  13. Senior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    1,765
    #656

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Гена, завода струва 3,5 милиарда, нали се сещаш колко фирми могат самостоятелно да финансират такова начинание? Освен това ще отвори врати чак 2010-а година, до тогава трябва да сме се обзавели с по нещо, че срамота вече

  14.  
     
  15. dmt
    dmt е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    65
    #657

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008


  16. Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    350
    #658

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Здравейте
    ste1 този телевизор работи при мене всеки ден на такова връзване , и няма проблеми
    Освен това съм го пробвал два пъти пак с такова връзване и изобщо не е имало проблеми?
    Би ли пояснил какъв е проблема при тебе ?


  17. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2001
    Мнения
    11
    #659

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Цитат Първоначално публикувано от ivando
    Alex73- хубаво е ,че така са се развили нещата. Ако можеш провери другия преди да го вземеш(при LCD винаги има шанс нещата да са по-зле при следващия). Сподели мнение за ТВ.
    Всичко мина нормално. След оправянето на документите отидохме и тествахме друга бройка, която се оказа перфектна (без нито един дефектен пиксел). Носех си лаптопа и тествах телевизора на място с Nokia Monitor Test. От самият телевизор съм много доволен. И на обикновена кабелна телевизия изкарва достатъчно добра картина. До сега бях с 21" CRT, така че разликата е голяма. Сглобката ми се вижда сравнително качествена (Унгарски е). Дистанционното е много ефектно, с подсветка на някои бутони и т.н. Доволен съм. Дано не дава дефекти някакви.

  18. Moderator
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    1,180
    #660

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Ей ,че хубава държава,Тошиба 37X3000 от 1799 на 1899 лв.След месец пак ще го намалят на 1799 и ще напишат ,че е в промоция.Няма такава простотия никъде!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 44 от 300 ПърваПърва ... 3442434445465494 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2010
    От toddy във форум Телевизори
    Отговори: 5360
    Последно: 03-12-10, 10:16
  2. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2009
    От grubi81 във форум Телевизори
    Отговори: 6640
    Последно: 01-01-10, 19:30
  3. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2007
    От LUDIA във форум Телевизори
    Отговори: 3340
    Последно: 31-12-07, 17:35
  4. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2006
    От spacedigital във форум Телевизори
    Отговори: 560
    Последно: 17-10-07, 22:50
  5. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2005
    От gogo_bg във форум Телевизори
    Отговори: 96
    Последно: 29-12-05, 14:19

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе