Вижте резултатите от анкетата: Коя е най-добрата марка телевизор според вас?

Гласували
456. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Sharp

    30 6.58%
  • Sony

    85 18.64%
  • Philips

    82 17.98%
  • Panasonic

    111 24.34%
  • Toshiba

    10 2.19%
  • Hitachi

    2 0.44%
  • Samsung

    75 16.45%
  • LG

    49 10.75%
  • друга

    12 2.63%
Страница 63 от 443 ПърваПърва ... 1353616263646573113 ... ПоследноПоследно
Резултати от 931 до 945 от общо 6641

Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2009

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    32
    #931

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2009

    Цитат Първоначално публикувано от stennly
    От гледна точка на софтуер проблеми нямам - плеяри, кодеци ..... KMplayer наистина предлага доста опции за зумване, макар да не сам го ползвал за ТВ, а само за монитора на компа, че съм със 17 инчов монитор. Така и не намерих смисъл да си купя по голям монитор и то само заради едни филми. От тук ми дойде идеята да си купя телевизор за тази цел. Явно ще трябва да се прави съотвения зуум. Как се виждат филмите от компютъра на плазмата?
    Картината е супер!!! Много по-добра от тази която вади 22" ми монитор. Личи си че плазмата е правена за гледане на филми. Имам HDMI изход от комп. за видеото и оптичен за звука. Желателно е и аудиото да го прекараш през някакъв ресиивър, за да е пълна картинката.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    12
    #932

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2009

    Здравейте.След извесно размишление се престраших и взех 42LG6100. В момента съм в процес на разучаването му. На ефирна телевизия картината е съвсем прилична(на кабелна не съм пробвал още).Има страшно много настройки! Имам един въпрос: как да променя резолюцията му, като монитор ,без да се промени резолюцията на монитора на PC-то? Връзката е DVI - HDMI. Видео картата на PC-то е: GeForce 7300 GT (256 MB)

  4. bgm
    bgm е офлайн
    Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    184
    #933

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2009

    Цитат Първоначално публикувано от Lorencia22
    Здравейте.След извесно размишление се престраших и взех 42LG6100. В момента съм в процес на разучаването му. На ефирна телевизия картината е съвсем прилична(на кабелна не съм пробвал още).Има страшно много настройки! Имам един въпрос: как да променя резолюцията му, като монитор ,без да се промени резолюцията на монитора на PC-то? Връзката е DVI - HDMI. Видео картата на PC-то е: GeForce 7300 GT (256 MB)
    Задаваш му DualView от панела на Nvidia и избираш резолюцията и рефреш рейта.

  5. Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    299
    #934

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2009

    Цитат Първоначално публикувано от stennly
    От гледна точка на софтуер проблеми нямам - плеяри, кодеци ..... KMplayer наистина предлага доста опции за зумване, макар да не сам го ползвал за ТВ, а само за монитора на компа, че съм със 17 инчов монитор. Така и не намерих смисъл да си купя по голям монитор и то само заради едни филми. От тук ми дойде идеята да си купя телевизор за тази цел. Явно ще трябва да се прави съотвения зуум. Как се виждат филмите от компютъра на плазмата?
    Като те слушам, пич, явно скоро ще минеш в отбора на Панасоник. Аз бях със същите въпроси при избора, същите модели само че 46", защото за мен под 42" изобщо няма смисъл да се купува ТВ. Вземи си това, което те е привличало още първия път, знам че ще се колебаеш много, но накрая ще се върнеш на първоначалния избор.
    Аз съм с 46PY80, консултирали са ме най-много Lazarus и Alexi. Питай ни...
    Що се отнася до КМПлеар - перфектен е, подкарва всичко и особено това, което най-те интересува MKV. Има всякакви настройки за зумване, дори можеш финно да си увеличип или намалиш образа с бутоните + и - на клавиатурата. Отделно от самото ТВ имаш различни аспекти на образа - можеш да го настроиш перфектно. А когато постигнеш 1:1 pixеl-ране ще паднеш от кеф

  6. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    48
    #935

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2009

    Търся мнения за този LCD-TV:
    http://www.sony.bg/product/t32-we-se...TechnicalSpecs

  7. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,488
    #936

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2009

    няма да намериш скоро-все още не е пуснат в продажба /април/

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    48
    #937

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2009

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2
    няма да намериш скоро-все още не е пуснат в продажба /април/
    Да така е но за мен е важно мнението Ви за LCD-то и това ,че матрицата е 8-битова проблем лие?Впрочем всичко ново (март-април)на СОНИ е с /-битови матрици.Моля за коментар

  10. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    48
    #938

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2009

    KDL-40W4500-2008г.-октомври v KDL-40W5500-2009г.април-неразбирам защо нов телевизор,натъпкан с най-новото в технологията за изображения и всевъзможни екстри,прави крачка назад с 8-битовият си панел.Вярно още не сме го виждали какво може в действителност,но април е близо.Другото,което скоро четох е,че с най-новите си LCD-TV-SONY "империята щяла да отвърне на удара"и не само образно казано.

  11. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,488
    #939

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2009

    Не мога да имам мнение за нещо което не съм виждал!!!!Това че матрицата е 8-битова/малко градации на цветовете/ е малък проблем -просто казано ще има добре изразен color banding-писал съм за това

  12. Novice
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    4
    #940

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2009

    Търся мнение за този LCD TV Sony KDL- 32 V 4200

  13. Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    167
    #941

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2009

    Искам да благодаря на всички които ми помогнаха в избора на ТВ. Вече реших, че ще е PANASONIC TH-42PY80P. Да мине снежната картинка в страната и отивам до София да го взимам.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2006
    Мнения
    79
    #942

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2009

    Цитат Първоначално публикувано от lepetrov
    KDL-40W4500-2008г.-октомври v KDL-40W5500-2009г.април-неразбирам защо нов телевизор,натъпкан с най-новото в технологията за изображения и всевъзможни екстри,прави крачка назад с 8-битовият си панел.Вярно още не сме го виждали какво може в действителност,но април е близо.Другото,което скоро четох е,че с най-новите си LCD-TV-SONY "империята щяла да отвърне на удара"и не само образно казано.
    Отговора според мен е ясен.Новите серии на Sony са с матрица на Sharp.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    30
    #943

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2009

    Колеги, най-после се реших и взимам SAMSUNG LE-40A756 този уикенд. Някой знае ли с какви матрици ги правят и дали панела е 10 или 8 битов?
    ...А да, и също как да проверя колко часа е работил, за да не ми пробутат някоя мостра. Някъде по форума четох че се натиска последователно и бързо info-menu-mute-power за да се влезе в сервизното меню, но не съм сигурен.

    Благодаря предварително!

  17. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,488
    #944

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2009

    Цитат Първоначално публикувано от Violator
    Колеги, най-после се реших и взимам SAMSUNG LE-40A756 този уикенд. Някой знае ли с какви матрици ги правят и дали панела е 10 или 8 битов?
    ...А да, и също как да проверя колко часа е работил, за да не ми пробутат някоя мостра. Някъде по форума четох че се натиска последователно и бързо info-menu-mute-power за да се влезе в сервизното меню, но не съм сигурен.

    Благодаря предварително!
    Maтрицата е S-PVA 10bit
    прочети малко тази тема http://forum.ixbt.com/topic.cgi?id=62:13959

    погледайте малко HD на телефона
    http://www.engadgethd.com/2009/02/15...re-720p-video/

    за Lazaruss18
    http://www.engadgethd.com/2009/02/11...aservue-hdtvs/
    http://www.engadgethd.com/tag/VUDU/

  18. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    16
    #945

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2009

    Здравейте на всички!
    Имам запитване към тези които зная, как може да се направят правилни настроики на SONY40W4000K.
    Всичко е 6 на моделчето с изключение на така коментираното тук в темата леко насичане на картината му.
    Вярно, че няма 100HZ, но може би има начин да се намали този ефект-дефект от някои опции в менютата?
    Ползвам сигнал изцяло само през HDMI входовете (сателит, dune блу-рей мултимедия плеър).
    На кое е най-добре 24, 30, 50 или 60HZ да е нагласено?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2010
    От toddy във форум Телевизори
    Отговори: 5360
    Последно: 03-12-10, 10:16
  2. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008
    От kotaraci във форум Телевизори
    Отговори: 4485
    Последно: 31-12-08, 21:00
  3. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2007
    От LUDIA във форум Телевизори
    Отговори: 3340
    Последно: 31-12-07, 17:35
  4. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2006
    От spacedigital във форум Телевизори
    Отговори: 560
    Последно: 17-10-07, 22:50
  5. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2005
    От gogo_bg във форум Телевизори
    Отговори: 96
    Последно: 29-12-05, 14:19

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе