Вижте резултатите от анкетата: Каква марка LCD/PDP телевизор притежавате ?

Гласували
1229. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Panasonic

    241 19.61%
  • Philips

    132 10.74%
  • Sony

    175 14.24%
  • Samsung

    272 22.13%
  • Sharp

    52 4.23%
  • LG

    192 15.62%
  • Toshiba

    86 7.00%
  • Finlux

    7 0.57%
  • JVC

    21 1.71%
  • Grundig

    4 0.33%
  • Crown

    6 0.49%
  • Neo

    12 0.98%
  • Daewoo

    12 0.98%
  • Други

    17 1.38%
Страница 197 от 358 ПърваПърва ... 147187195196197198199207247 ... ПоследноПоследно
Резултати от 2,941 до 2,955 от общо 5361

Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2010

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2010
    Мнения
    17
    #2941

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2010

    loshdancho , Пробвах с обръщането на щепсела но без успех. Възможно ли е да е от кабелната при положение че когато е включен в зануленият контакт ги има смущенията а при незануленият е наред ? Благодаря за отговорите !

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Mar 2010
    Мнения
    180
    #2942

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2010

    Цитат Първоначално публикувано от nasko_g
    loshdancho , Пробвах с обръщането на щепсела но без успех. Възможно ли е да е от кабелната при положение че когато е включен в зануленият контакт ги има смущенията а при незануленият е наред ? Благодаря за отговорите !
    да възможно е просто се получава затваряне на верига през телевизора . казано по друг начин - идва ток от кабела на антената и с зануляването затваря верига ,с галвничен разредител може и да се оправи проблема но не е сигурно че ще е на 100% най -добре викай техниците от кабелната да търсят по системата кой телевизор връща ток по кабела , или имат развален усилвател

  4. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2010
    Мнения
    17
    #2943

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2010

    Да така и ще направя още утре ще отида до кабелната и ще им обясня какъв е проблема . Иначе ако го оставя така да върви през незанулен контакт мисля че не е решение на проблема . Благодаря ти още веднъж за съветите .

  5. Junior Member
    Тук е от
    May 2010
    Мнения
    103
    #2944

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2010

    Цитат Първоначално публикувано от Bivola
    Оох...така като кажете "моя град" - па кажи от къде си бе,брат!!!Не сме раждани всички у Брюксел.Може некой колега от твоя край да ти каже дали в магазините в района има нещо инетересно в момента.Айде и успех с телевизора.
    Шумналъ
    Но не мислех, че е от значение.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    14
    #2945

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2010

    Искам да благодаря на всички в този форум след доста четене и колебане(100 - 200 Hz 37'-40' т.н.) вчера си взех SAMSUNG LE-40B579A5S -RB от промоцията на ТМ за 880 лв. (за останалите пари до 1500лв. които бях заделил за ТВ, нов хладилник и бира за световното) Телевизорът по сервизно меню е 0 часа заработка и за тези пари е просто убиец, платих +89 лв. отгоре за удължаване на гаранцията на 5 години + застраховка против кражба. Остава сега да проуча как стоят нещата с IRDETO и картите на Булсатком за да се оттърва от допълнителното дистанционно.

  7. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #2946

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2010

    Въпроса с картите Ирдето е сложен !

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,467
    #2947

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2010

    Цитат Първоначално публикувано от German
    Здравейте, на всички!
    От няколко дни се мотам по интернет сайтове и форуми в търсене на оптимален вариант на LCD-телевизор за мен. Тъкмо се спра на нещо и хоп - излиза друго. Вече ми бръмна главата от пиксели, дефинишъни, лед-подсветки, тунери, най-противоречиви мнения и прочие. Спокойно мога да кажа, че в момента съм по-назад отколкото бях в началото. Все пак накрая попаднах на този форум и след известно прелистване и прочитане тук-там реших да искам мнението на тукашните корифеи като последно меродавно за мен. Ще започна по-отначало за да добиете по-ясна представа що за аналфабет се е изтъпанил с молба за помощ от вас. От 18 г. насам гледам една CRT Toshiba с 50 см диагонал. Навремето баща ми имаше един черно-бял Теmp 6, които изкара 20 г. и кусур. И чак след това го сменихме. Защо виразправям всичко това ли.. за да добиете представа, че нямам намерение след 5 г. пак да хвърлям луди пари за удоволствия. Т.е. каквото купя сега, ще си го гледам вероятно по-дълго, стига аз да съм жив. Но да се върна на въпроса. От досегашната Toshiba съм много доволен, картината й не е мръднала и на кота от това, което беше, като я купих(поне така ми се струва), макар че претърпя 2 ремонта за тия години, единият от които поради удар от гръм. В момента я гледам в стая(всекидневна) с размери 3.50х3.50 м, качена е на стойка в единия ъгъл. Стаята обаче е с перспектива да се съедини с тераса и става 5.80х3.50. Освен това съществува опция за поместване на новото "придобиче" в хол с размери 3.50х4.50. И двете помещения са на последен - 8-и етаж, западно изложение и следобяд няма да ви разправям за какво слънце става дума. Телевизора ще се ползва основно за гледане на кабелна телевизия(оператор Кейбълтел), която има опция за цифрови канали, но аз още не съм ги пуснал, поради простата причина, че нямах досега на какво да ги гледам. Основно новини, сапуненки, футболни мачове и снети от нета във формат avi(най-често) документални филми. Това, последното евентуално през DVD-плеър или от РС. За други условия сякаш сега не се сещам. След всичко изречено и на основа моите терзания по Интернет ще ви помоля да ми помогнете в избор на ТВ от едно от долните изредени предложения. Приемам съвети и за други(по-добри според вас) модели, но в същия бюджет - максимум до 1300-1400 лв. От писанията дотук разбрах, че по-голямото е по-добро, ама ми влезте в положението - в тая панелка няма къде да се обърнеш от секции и гарнитури, камо ли да изпраскам някъде и 40-инчово добиче. Затова съм се спрял на размерите 32-37 инча, още повече, че секциите са с вътрешна ширина 87 см, а ми се струва, че най-ергономично ще е да го напъхам в някоя от тях. Височината не е от значение. Вероятно ще се гледа през тесните страни на стаите, т.е. максимум от 2.5-3 м. А, и поради светлината , за която споменах ми се струва, че ще е най-добре да е с матов панел. Та ето ги моите избранници - можете да ги разпнете сега :

    SONY KDL-32EX600 Edge LED
    http://www.sony.bg/product/t32-ex-series/kdl-32ex600

    SHARP LC-32LE600E LED
    http://www.electron.bg/product_info....ducts_id=21402

    SHARP LC32LE600EV LED (?)
    http://www.technopolis.bg/b2c/app/di...AF%29/.do?rf=y

    PHILIPS 37PFL5405H ПРОМОЦИЯ + ПОДАРЪК луксозна, мощна прахосмукачка PHILIPS FC8611 до 31.07.2010(ПОДАРЪКЪТ Е НА СТОЙНОСТ 238,9лв)!!!
    http://www.electron.bg/product_info....ducts_id=46823

    Philips 32PFL5605H LED .
    http://www.zora.bg/main.php?p=produc...=&show_store=1

    Philips 37PFL5604H
    http://www.zora.bg/main.php?p=produc...d=10741&hotels
    Малииии..... сега като погледнах - съм се олял! Моля за извинение за дългия пост!
    Привет и добро утро German

    Та ето ги моите избранници - можете да ги разпнете сега :
    Първо теб ще те разпна - ей тъй да профилактика
    На въпроса
    От писанията дотук разбрах, че по-голямото е по-добро, ама ми влезте в положението - в тая панелка няма къде да се обърнеш от секции и гарнитури, камо ли да изпраскам някъде и 40-инчово добиче. Затова съм се спрял на размерите 32-37 инча, още повече, че секциите са с вътрешна ширина 87 см, а ми се струва, че най-ергономично ще е да го напъхам в някоя от тях.
    Аргументи от сорта "секцията не позволява по-голям" са несъстоятелни! Явно си от старото поколение ,което си пада по онези секции заемащи цялата стена - на височина до тавана...Ако нямаш място за телевизора - разкарваш две от секциите /стават за разпалки за печката или за варене на компоти/. Ще се изненадаш какво място се отваря и как стаята просто "светва". После ще ти се иска да разкараш и останалите секции и да сложиш нещо по ниско ,но за това ще трябва да водиш война със жената.. Избягвай да слагаш телевизора в такава ниша/от секция/ поради това ,че се нарушава неговото охлаждане - като прегрее става нещо много неприятно струващо бая пари.
    При тези размери на стаята ти ,си за 40" размер на телевизора. В началото ще ти се стори голям ,но след месец ще разбереш че е точният размер.

    SAMSUNG LE-40B620 1,449.00 лв
    http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09052451

    от изброените от теб тези двата са най-добрите
    SONY KDL-32EX600 Edge LED
    http://www.sony.bg/product/t32-ex-series/kdl-32ex600
    и
    Philips 32PFL5605H LED
    http://www.zora.bg/main.php?p=produc...=&show_store=1

    погледни и
    PHILIPS 42PFL5624H/12
    http://www.technopolis.bg/b2c/app/di...F4%29/.do?rf=y

    _________________________________________________
    тези двата модела ги избягвай - нямат кабелен цифров тунер DVB-C и щех се наложи да си купуваш отделен външен такъв
    SHARP LC-32LE600E LED
    http://www.electron.bg/product_info....ducts_id=21402
    SHARP LC32LE600EV LED (?)
    http://www.technopolis.bg/b2c/app/di...AF%29/.do?rf=y
    _________________________________________________

  10. Banned
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,430
    #2948

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2010

    Към изброените от hristoslav2, бих добавил още едно предложение. Не е с LED подсветка, но мисля че си заслужава: http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09072744

    Както и по-евтиния 100Hz модел: http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09073103

  11. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,467
    #2949

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2010

    Цитат Първоначално публикувано от diav0l0
    Искам да благодаря на всички в този форум след доста четене и колебане(100 - 200 Hz 37'-40' т.н.) вчера си взех SAMSUNG LE-40B579A5S -RB от промоцията на ТМ за 880 лв. (за останалите пари до 1500лв. които бях заделил за ТВ, нов хладилник и бира за световното) Телевизорът по сервизно меню е 0 часа заработка и за тези пари е просто убиец, платих +89 лв. отгоре за удължаване на гаранцията на 5 години + застраховка против кражба. Остава сега да проуча как стоят нещата с IRDETO и картите на Булсатком за да се оттърва от допълнителното дистанционно.
    Честито diav0l0 и късмет с търсенето на карта ирдето

  12. Junior Member
    Тук е от
    May 2010
    Мнения
    103
    #2950

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2010

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2
    Привет и добро утро German
    Първо теб ще те разпна - ей тъй да профилактика
    На въпросаАргументи от сорта "секцията не позволява по-голям" са несъстоятелни! Явно си от старото поколение ,което си пада по онези секции заемащи цялата стена - на височина до тавана...Ако нямаш място за телевизора - разкарваш две от секциите /стават за разпалки за печката или за варене на компоти/. Ще се изненадаш какво място се отваря и как стаята просто "светва". После ще ти се иска да разкараш и останалите секции и да сложиш нещо по ниско ,но за това ще трябва да водиш война със жената..
    Избягвай да слагаш телевизора в такава ниша/от секция/ поради това ,че се нарушава неговото охлаждане - като прегрее става нещо много неприятно струващо бая пари.
    При тези размери на стаята ти ,си за 40" размер на телевизора. В началото ще ти се стори голям ,но след месец ще разбереш че е точният размер.
    hristoslav2, благодаря за ценните съвети!
    Абсолютно точно си улучил за поколението и секциите. Но "войната" с половинката ми е обречена предварително. А и освен това, къде ще дявам всички тия книги, дискове и т.н., които понастоящем са поместени там. Аз си мислех, че LCD-тв не греят толкова.. Както и да е. Ще обмисля вариант с разместване на секциите така, че помежду им да остане място за тв-то. Макар, че въпроса е доста комплициран, тъй като навремето, за икономия(нали съм старо поколение ) зад тях не залепихме тапет, щото така и така не се вижда. И въобще, обстановката е такава, че разбутам ли нещо, то повлича след себе си друти ядове... Но ще взема предвид този съвет. Още повече, че ако избера 40 инча, както предлагаш, тогава и да искам не мога да го побера в секция.
    Така или иначе, ще огледам внимателно твоите предложения.
    Благодаря отново, а също и на Momchil!

  13. nkd
    nkd е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    2,044
    #2951

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2010

    Цитат Първоначално публикувано от German
    ......От досегашната Toshiba съм много доволен. ..... Приемам съвети и за други(по-добри според вас) модели, но в същия бюджет - максимум до 1300-1400 лв....... Вероятно ще се гледа през тесните страни на стаите, т.е. максимум от 2.5-3 м. А, и поради светлината , за която споменах ми се струва, че ще е най-добре да е с матов панел.
    Като си доволен от тази марка ето предложиние от тях. Все пак помисли за 40" това е размера за теб ,в краен случай 37".И двата са с матов панел.
    http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09073304
    http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09073301

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    11
    #2952

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2010

    След задълбочен анализ на пазара, портфейла, редица проучвания на общественото и експертното мнение, допитване до премиера /по-скоро разрешение/ и най-вече на съветите тук вече съм "ин да клъб". Благодаря на отзовалите се и най-вече на nkd, който най ме нави за тошибата.
    Придобивката е Toshiba 32LV733, още не съм се позанимал с него, ако се затормозя ще помагате, надявам се.
    Проблем ли е за охлаждането, след като тв-то е в нишата на секцията, отгоре имам около 10 см гратис, отстрани по около 5, дълбочина има достатъчно, но е затворена отзад?

  16. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #2953

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2010

    Това не е добре , трябва да има циркулация на въздуха , а така обема е затворен !

  17. Moderator
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1,491
    #2954

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2010

    Няма да ти е проблем охлаждането споко,горе долу такива са изискванията.10см са от всички страни +10см дълбочина а ти имаш повече,погледни и в книжката може би е указано.

  18. nkd
    nkd е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    2,044
    #2955

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2010

    Цитат Първоначално публикувано от Indi
    След задълбочен анализ на пазара, портфейла, редица проучвания на общественото и експертното мнение, допитване до премиера /по-скоро разрешение/ и най-вече на съветите тук вече съм "ин да клъб". Благодаря на отзовалите се и най-вече на nkd, който най ме нави за тошибата.
    Придобивката е Toshiba 32LV733, още не съм се позанимал с него, ако се затормозя ще помагате, надявам се.
    Проблем ли е за охлаждането, след като тв-то е в нишата на секцията, отгоре имам около 10 см гратис, отстрани по около 5, дълбочина има достатъчно, но е затворена отзад?
    Честито! Не го завирай навътре, а го издай максимално навън , хем ще можеш и да го въртиш при нужда и няма да имаш проблем с охлаждането.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2009
    От grubi81 във форум Телевизори
    Отговори: 6640
    Последно: 01-01-10, 19:30
  2. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008
    От kotaraci във форум Телевизори
    Отговори: 4485
    Последно: 31-12-08, 21:00
  3. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2007
    От LUDIA във форум Телевизори
    Отговори: 3340
    Последно: 31-12-07, 17:35
  4. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2006
    От spacedigital във форум Телевизори
    Отговори: 560
    Последно: 17-10-07, 22:50
  5. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2005
    От gogo_bg във форум Телевизори
    Отговори: 96
    Последно: 29-12-05, 14:19

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе