Страница 420 от 567 ПърваПърва ... 370410418419420421422430470 ... ПоследноПоследно
Резултати от 6,286 до 6,300 от общо 8496

Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на AntrAcsA
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    1,000
    #6286

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от bigchicken Виж публикацията
    Да, да, теорията е ясна. В рвлността, при ползване е чуденката. Бих ли открил разлика, реална.

    - - - - - - - - - -



    Не съм изказвал твърдение за такова мислене, казах, че както имаше, сутринта изписаха три и сега няма. Най-вероятно не са започнали с четири бройки, та вървят си телевизорите
    Чисто като сурови параметри на панелите, еквивалента на Филипс с този на ЛГ , примерно B1 vs 706 и C1 vs 806 ще са почти еднакви, макар че някои ревюта показват че филипса уш малко по ярък има по голям обем на цветовете, главната разлика че дойде чисто от софтуера и обработката на изображението и броя на HDMI 2.1.




  2.  
     
  3. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #6287

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Също дали е важно с каква ОС идват телевизорите като функционалност WebOS vs Android.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    1,553
    #6288

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от bigchicken Виж публикацията
    Ама не е така, аз внимателно чета написаното, просто срещам противоречия, които уточнявам. Иначе е ясно, че С1 е по-добрия. Не е с ЕVO панел.
    Та въпреки, че е по-добрия, ниския клас на Филипс

    - - - - - - - - - -

    Намаления в Емаг Филипс 55”706 го отнесоха като куцо пиле домат. Сутринта пишеше 3 бройки, по обяд вече го няма.
    Нормално, няма друг адекватен OLED на 1599 лева
    Има го наличен на тази цена в емаг мол сердика. Ако си толкова загорял за него,отивай да товариш.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2014
    Мнения
    58
    #6289

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Ясно, че е за предпочитане Емаг, но някакви проблеми с връщане на Технополис след онлайн поръчка? А с доставката от тях? Със собствен транспорт ли са?

  6. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #6290

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от bigchicken Виж публикацията
    Ясно, че е за предпочитане Емаг, но някакви проблеми с връщане на Технополис след онлайн поръчка? А с доставката от тях? Със собствен транспорт ли са?
    Собствен

  7. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2014
    Мнения
    58
    #6291

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)


    Е те до тук я докарах в чуденките, които са ме налегнали 37” е светещия. Нататък 55” и 65”…
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  8.  
     
  9. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #6292

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Естествено 65-ца...
    Само че... нещо са Ви грешни измерванията....
    Няма как спрямо това, което сте "налепили" да изглежда 37-ца срещу 55-ца....

    http://www.displaywars.com/37-inch-16x9-vs-55-inch-16x9

  10. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,376
    #6293

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Правилно ги е очертал, просто ти не взимаш в предвид рамката на телевизора и това, че е снимано леко под ъгъл. Очертанията са само на дисплеите без рамка.

  11. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    1,547
    #6294

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    65-ца ще заспи на стената там.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2014
    Мнения
    58
    #6295

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Ахъм. И на мен така ми се вижда…65 си е голям, ама 55 ще ми омалее. Значи ще артисат LGтата, дето им се чудя и отиваме на Филипс 65” 706…

  13. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2014
    Мнения
    58
    #6296

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Добре, последна досада. След като Емаг и днес не ме зарадваха с новите си “оферти” и 55” С1 там е 2099, сиреч 2350 на изплащане, вариантите са Филипс 706 65” за 2099/2350 с изплащането, ако се намери неразпечатана бройка нейде, че гледам свършват, или 55” С2 за 2790 с 20 месеца безлихвено.
    И ще стана луд вече Сигурно и вие покрай мен

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,376
    #6297

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    bigchicken
    като гледам как се колебаеш, май ще дочакаш новите модели 2023 година- поне събирай пари през това време
    лично аз не бих взел филипс 7 серия



    https://eisa.eu/awards/home-theatre-...video/?lang=bg
    https://www.flatpanelshd.com/news.ph...&id=1660545802
    Преди годишното изложение IFA в Берлин комисията EISA обяви своите победители за 2022-23 г. Sony A95K печели наградата за най-добър първокласен OLED телевизор, докато Philips OLED807 печели наградата за най-добра покупка на OLED.

    По традиция EISA премахна някои категории и въведе нови. „Най-добрият 8K телевизор“ изчезна, заменен от няколко нови телевизионни категории – общо осем, което изглежда прекалено. Телевизионните марки трябва да участват, за да бъдат взети под внимание, чуваме от членове на индустрията.

    Въпреки осемте телевизионни категории, Samsung не получи нито една награда. Наградата „Най-добър мини LED телевизор“ – или miniLED LCD телевизор – отиде при C835 на TCL, въпреки че TCL предлага по-усъвършенстван модел C935. Samsung нарича miniLED LCD „Neo QLED“.

    Sony взе победата в „Премиум OLED телевизор“ със своите A95K QD-OLED телевизори пред S95B QD-OLED телевизора на Samsung, докато C2 OLED телевизорът на LG беше признат за най-добър телевизор за игри. Нямаше награди и за Panasonic.

    Philips носи три телевизионни награди, включително „Най-добра покупка OLED телевизор“ и най-добър „Телевизор за домашно кино“.

  16. Senior Member Аватара на inches9
    Тук е от
    Aug 2020
    Мнения
    1,364
    #6298

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Добри новини за тези които мислят за нова техника(не само тв-ри,но все пак).След време на покачвания махалото се обръща.
    https://www.investor.bg/a/568-hardue...onnite-zaplahi

    Дори в индустрия, известна с волатилните си цикли, производителите на чипове се подготвят за големи промени в следващите месеци, когато рекордният скок на продажбите се очаква да отстъпи място на най-лошия спад от десетилетие и повече, пише Иън Кинг за Bloomberg.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2014
    Мнения
    58
    #6299

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Ъъъъ, пак съм аз! Поради все още мерак за 65, ама да не е на баси цената, как стои въпроса с разопаковани от Емаг? Дали е адекватен вариант да се пробва някоя бройка?

    - - - - - - - - - -
    Този пост е редактиран от bigchicken; 17-08-22 в 22:19.

  18. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #6300

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от bigchicken Виж публикацията
    Ъъъъ, пак съм аз! Поради все още мерак за 65, ама да не е на баси цената, как стои въпроса с разопаковани от Емаг? Дали е адекватен вариант да се пробва някоя бройка?

    - - - - - - - - - -
    Само мазохист би си взел разопакован OLED....
    Колега, сега сериозно!

    Дайте парите, които имате кеш, другите ги разхвърляйте на вноски и готово...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 19:18
  2. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 22:51
  3. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 19:57
  4. Отговори: 43
    Последно: 14-01-13, 15:57
  5. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 16:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе