Страница 461 от 568 ПърваПърва ... 411451459460461462463471511 ... ПоследноПоследно
Резултати от 6,901 до 6,915 от общо 8518
Like Tree2128Одобрявам

Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jan 2017
    Мнения
    584
    #6901

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    "Човечета" като тебе могат само да дойдат да ми изчистят тоалетната, барем бутнем нещо повече там. Не знам защо реши, че някой те Осмива (и на тебе букварче ти трябва! Преди да се хвалиш с англичанския, зЕми нАучи матерения си), явно сам се припознаваш в статистиката, която, колкото и да не ти отърва е факт. Тия дето сте най-шумни и обидчиви в момента (защо ли), първи ше търчите за по-голЕм тАлАвизор при първа възможност (да, разбрахме, че тАлАвизорите ти струват десетки хиляди, няма нужда да го потретваш). Много буквално приемаш нещата а и чувстото ти за хумор е на висота..... ае наздраве.
    Този пост е редактиран от CubanLinx; 29-11-22 в 22:43.

  2.  
     
  3. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #6902

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от CubanLinx Виж публикацията
    "Човечета" като тебе могат само да дойдат да ми изчистят тоалетната, барем бутнем нещо повече там. Не знам защо реши, че някой те Осмива (и на тебе букварче ти трябва! Преди да се хвалиш с англичанския, зЕми научи матерения си), явно сам се припознаваш в статистикиата, която, колкото и да не ти/ви харесва е факт. И ти ше си от тия дето първи ше търчат да вземат по-голЕм тАлАвизор при първа възможност (да, разбрахме, че тАлАвизорите ти струват десетки хиляди, няма нужда да го потретваш). Много буквално приемаш нещата а и чувстото ти за хумор е на висота..... ае наздраве.
    Ходи се лекувай, ненормалник!
    Жалкия си ти! Аз спирам да пиша на тези като теб където злобата жалки ги изяжда отвътре. Аз за разлика от теб говоря 5 езика. А това за тоалетната ,само ела да те навра аз без да можеш да излезнеш некадърнико!
    Като ти е малък този долу - го компенсираш по форумите.... всички разбрахми с твоите Талавизори....както казваш господин меринджерино!
    =Добре че си ти да си ми пример в животу....., ама Идол избиващ на Кретенизъм.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2016
    Живее в
    София
    Мнения
    2,536
    #6903

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Егати, ще се докарате до бой в тема за избор на телевизор

  5. Senior Member Аватара на AntrAcsA
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    1,029
    #6904

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Колеги, някой от вас имал ли е взимане даване с 65QN85B ? Че намерих много добра оферта в амазон за него, 900€, и съм на един клик от това да го купя, защото за тези пари трудно нещо по добро ще може да се намери, може би Hisense U8HQ, но те свършват като топъл хляб и ги няма никъде. Води му се славата че няма много добър контраст, но пък е доста ярък и хубаво цветове.
    Този пост е редактиран от AntrAcsA; 29-11-22 в 23:49.

  6. Member
    Тук е от
    Apr 2015
    Мнения
    670
    #6905

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Замислете се защо 50 и 60 инча не са толкова търсени вече, а вместо тях се купуват повече 55 и 65 инча? А дали както вървят нещата след няколко години няма да стане така, че вече 60 и 70 инча ще станат са по-търсени от 55 и 65 сега?
    CubanLinx одобрява това.

  7. Member
    Тук е от
    Nov 2017
    Мнения
    180
    #6906

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    По мои наблюдения, като че ли 50 и 60 инчовите телевизори никога не са били търсени много и винаги са стояли в сянката на 49, 55 и 65 инчовите. Също и като матрици в тези два въпросни диагонала не са били никога нещо особено, но както казах - просто лични впечатления.
    CubanLinx одобрява това.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Jan 2017
    Мнения
    584
    #6907

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Мисли този, който има акъл. Който няма....... Аз го писах няколко пъти вече, но не знам защо (всъщност много добре знам, но и това е изговорено вече) определени индивиди се обиждат и сами изскачат без да ги назоваваш. LG тази година показаха 97" олед (който за наще ширини е "е нема такова животно"). Сигурно защото няма търсене
    Този пост е редактиран от CubanLinx; 30-11-22 в 07:16.

  10. Senior Member Аватара на AntrAcsA
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    1,029
    #6908

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от mirbg Виж публикацията
    По мои наблюдения, като че ли 50 и 60 инчовите телевизори никога не са били търсени много и винаги са стояли в сянката на 49, 55 и 65 инчовите. Също и като матрици в тези два въпросни диагонала не са били никога нещо особено, но както казах - просто лични впечатления.
    Не са търсени... защото няма такива размери вече! Те са част от не далечното минало, поне за определено време, същото ще се случи и със 65" . До колкото съм запознат това се дължи заради " mother glass" от който се режат панелите, а те се режат така че има най малко отпадък, което пък влияе доста на цената, за това на производителите на панели не им пука дали какви точни ще са цифрите , кръгли или не ! Всяко следващо поколение стъкло е по голямо, от там и размера на панелите/матриците се променят ! Да се режат 50 и 60 инчови стъкла не е рентабилно, аз това виждаш такива шантави размери като 64,5", 54,7" и т.н.


    Много хора едно време се чудеха защо 48 инчови ОЛЕД телевизори са на същата или много близка цена до 55 инчовеите, еми това е една от причините. Хубавото е че колкото по голямо става mother glass, толкова производството на големи телевизори ще е по евтино.


    Прикачени изображения Прикачени изображения
    Този пост е редактиран от AntrAcsA; 30-11-22 в 00:49.
    German, gurcayy, berpan и 2 други харесват това.

  11. Member
    Тук е от
    Apr 2015
    Мнения
    670
    #6909

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Според мен и това, което казва колегата отгоре, но и търсенето на по-големи диагонали от потребителите определя новите стандарти, а те отиват масово към по-голям екран. Същото стана и с телефоните - само до преди няколко години масовия размер се въртеше около 3.5 до 4 инча, а сега вече се гони 5.5-6 като най-големите удрят и близо 7 инча.
    CubanLinx одобрява това.

  12. Junior Member
    Тук е от
    May 2012
    Мнения
    38
    #6910

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от Frost Виж публикацията
    Ще разберем до няколко дни, но навсякъде - поръчки, фактури - си е уточнено, че е 77.
    Какво е развитието с телевизора, пристигна ли?

  13. Member Аватара на Frost
    Тук е от
    May 2007
    Мнения
    998
    #6911

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Все още е на статус Изпратени продукти. Писах им на имейлите, за да разбера какво се случва и дали ще дойде нещо, но още чакам отговор. Интересно, че вчера получих имейл да оценя услугите им за последната ми поръчка.. но си мисля, че се получава някакво разминаване заради това, че е поръчан от трети търговец. Ако го получа и всичко е наред, веднага ще се похваля тук.

    AntrAcsA и djoni1 харесват това.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на AntrAcsA
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    1,029
    #6912

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от Frost Виж публикацията
    Все още е на статус Изпратени продукти. Писах им на имейлите, за да разбера какво се случва и дали ще дойде нещо, но още чакам отговор. Интересно, че вчера получих имейл да оценя услугите им за последната ми поръчка.. но си мисля, че се получава някакво разминаване заради това, че е поръчан от трети търговец. Ако го получа и всичко е наред, веднага ще се похваля тук.

    В този ред на мисли... вчера до 5 часа сутринта не съм спал, бесен съм. За втори път ми се случа в рамките на месец, но трябва да ми като обица на ухото, като Frost, е направил. Видиш ли добра оферта а това ще се случи рано или късно, просто взимай .. не му мисли... взимай !

    При мен вчера вечер, в амазон.де QN85B за 900 € и то доста време, писах във няколко форума, да кажат впечатления от телевизоир, гледай няколко рервюта, да не е перфектен телевизор, но няма перфектен телевизор на първо време , а този телевизор на тази цена... бе кражба... подобен служай на колегата над мен пак, близо два пъти по ниска от оригиналната. ТВ-то беше в кошницата бях почнал в процес на поръчка, само трябваше да натисна PAY NOW и ТВ-то бе мое, но пак направих грешка и изчакам малко повече:






    Когато реших да го поръчам, в крайна сметка, ТВ-то вече не беше налично. Час рефрешвах страницата.. но уви.. Днес се субъждам, колко съм спал е друг въпрос и гледам 1599€+ 159€ доставка...
    Този пост е редактиран от AntrAcsA; 30-11-22 в 17:32.

  16. Junior Member
    Тук е от
    May 2010
    Мнения
    103
    #6913

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от AntrAcsA Виж публикацията
    Не са търсени... защото няма такива размери вече! Те са част от не далечното минало, поне за определено време, същото ще се случи и със 65" . До колкото съм запознат това се дължи заради " mother glass" от който се режат панелите, а те се режат така че има най малко отпадък, което пък влияе доста на цената, за това на производителите на панели не им пука дали какви точни ще са цифрите , кръгли или не ! Всяко следващо поколение стъкло е по голямо, от там и размера на панелите/матриците се променят ! Да се режат 50 и 60 инчови стъкла не е рентабилно, аз това виждаш такива шантави размери като 64,5", 54,7" и т.н.
    Интересни факти , колега, не ги знаех, благодаря!... В тази връзка да попитам: навремето имаше един размер - 37", който днес го няма никъде(от 32" скачат на 43", мноооого рядко някой 39"), това ли е причината да не се произвежда?... Защото имам в трапезарията място точно като за 37". От 5 години съм сложил едно Sony KDL-32WD757, но ми гложди за 37", а и вече ЕГН-то ме натиска и ме кара да примижвам за да разчитам текстове(хеле пък сега резултата на някой от мачовете от СП в Катар, като го пусна нейде от средата ).
    AntrAcsA одобрява това.

  17. Member
    Тук е от
    Apr 2020
    Мнения
    402
    #6914

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от Frost Виж публикацията
    Все още е на статус Изпратени продукти. Писах им на имейлите, за да разбера какво се случва и дали ще дойде нещо, но още чакам отговор. Интересно, че вчера получих имейл да оценя услугите им за последната ми поръчка.. но си мисля, че се получава някакво разминаване заради това, че е поръчан от трети търговец. Ако го получа и всичко е наред, веднага ще се похваля тук.

    Това показва, че еМаг, нямат представа, какво правят търгашите ползващи платформата им.
    Предполагам, вече се досещаш, че нещата няма да се случат...

  18. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #6915

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от German Виж публикацията
    Интересни факти , колега, не ги знаех, благодаря!... В тази връзка да попитам: навремето имаше един размер - 37", който днес го няма никъде(от 32" скачат на 43", мноооого рядко някой 39"), това ли е причината да не се произвежда?... Защото имам в трапезарията място точно като за 37". От 5 години съм сложил едно Sony KDL-32WD757, но ми гложди за 37", а и вече ЕГН-то ме натиска и ме кара да примижвам за да разчитам текстове(хеле пък сега резултата на някой от мачовете от СП в Катар, като го пусна нейде от средата ).
    По логиката на колегата - 55-цата никога няма да изчезне точно како не е изчезнала 32-ката. Просто навремето искаха да запълват с повече междинни размери а сега просто няма смисъл от това! 32 --> нямаше смисъл, затова и е премахнат с времето.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 18:18
  2. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  3. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  4. Отговори: 43
    Последно: 14-01-13, 14:57
  5. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе