Страница 462 от 570 ПърваПърва ... 412452460461462463464472512 ... ПоследноПоследно
Резултати от 6,916 до 6,930 от общо 8547
Like Tree2131Одобрявам

Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на AntrAcsA
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    1,046
    #6916

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от German Виж публикацията
    Интересни факти , колега, не ги знаех, благодаря!... В тази връзка да попитам: навремето имаше един размер - 37", който днес го няма никъде(от 32" скачат на 43", мноооого рядко някой 39"), това ли е причината да не се произвежда?... Защото имам в трапезарията място точно като за 37". От 5 години съм сложил едно Sony KDL-32WD757, но ми гложди за 37", а и вече ЕГН-то ме натиска и ме кара да примижвам за да разчитам текстове(хеле пък сега резултата на някой от мачовете от СП в Катар, като го пусна нейде от средата ).
    Най вероятно .. да , това е причината. Няма как да нарежеш стъклото така че да е рентабилен този размер. Предполагам и правят нон стоп проучвания и на пазара де, колко е търсен дадения размер и т.н. На мен ми беше много интересно защо аджеба такива размери изкарват и си усложняват живота, и така попаднах на този клип :

    German одобрява това.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2017
    Мнения
    1,413
    #6917

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от AntrAcsA Виж публикацията
    В този ред на мисли... вчера до 5 часа сутринта не съм спал, бесен съм. За втори път ми се случа в рамките на месец, но трябва да ми като обица на ухото, като Frost, е направил. Видиш ли добра оферта а това ще се случи рано или късно, просто взимай .. не му мисли... взимай !

    При мен вчера вечер, в амазон.де QN85B за 900 € и то доста време, писах във няколко форума, да кажат впечатления от телевизоир, гледай няколко рервюта, да не е перфектен телевизор, но няма перфектен телевизор на първо време , а този телевизор на тази цена... бе кражба... подобен служай на колегата над мен пак, близо два пъти по ниска от оригиналната. ТВ-то беше в кошницата бях почнал в процес на поръчка, само трябваше да натисна PAY NOW и ТВ-то бе мое, но пак направих грешка и изчакам малко повече:






    Когато реших да го поръчам, в крайна сметка, ТВ-то вече не беше налично. Час рефрешвах страницата.. но уви.. Днес се субъждам, колко съм спал е друг въпрос и гледам 1599€+ 159€ доставка...
    Виж на какъв курс ти обменят еврото - 1 евро за 1.99 лв, плащай в евро не в левове , банката ти ги сменя на 1.96, 31 лв си назад от незнание

  4. Junior Member
    Тук е от
    May 2012
    Мнения
    38
    #6918

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от Frost Виж публикацията
    Все още е на статус Изпратени продукти. Писах им на имейлите, за да разбера какво се случва и дали ще дойде нещо, но още чакам отговор.
    Много ще се радвам да дойде, и всичко да е наред.
    Но в предвид това което пишеш, че нямаш никакъв отговор от тях, работата започва много да намирисва.
    Не са ли ти дали някакъв тракинг номер, или поне с кой куриер би трябвало да е изпратено тв-то?

  5. Senior Member Аватара на AntrAcsA
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    1,046
    #6919

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    ВСЯКО ЗЛО ЗА ДОБРО ! Добре че запазих линка, днес го пуснаха пак дори за по ниска цена :
    SAMSUNG QE65QN85B - TV Neo QLED 4K UHD - 65 inches (165 cm) - Quantum HDR 1500 - Dalle 100Hz - Smart TV - 4 x HDMI 2.1 : Amazon.de: Electronics & Photo

    Поръчах го веднага, да видим какво ще стане.



    Цитат Първоначално публикувано от Slusatel Виж публикацията
    Виж на какъв курс ти обменят еврото - 1 евро за 1.99 лв, плащай в евро не в левове , банката ти ги сменя на 1.96, 31 лв си назад от незнание
    Хъмм, дори не съм се и замисля, но 30лв + или - не е болка за умиране.
    berpan и djoni1 харесват това.

  6. Member Аватара на Frost
    Тук е от
    May 2007
    Мнения
    999
    #6920

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от pchelata Виж публикацията
    Много ще се радвам да дойде, и всичко да е наред.
    Но в предвид това което пишеш, че нямаш никакъв отговор от тях, работата започва много да намирисва.
    Не са ли ти дали някакъв тракинг номер, или поне с кой куриер би трябвало да е изпратено тв-то?
    Няма проследяващ номер, нито куриерска фирма. Не съм поръчвал от трети търговец досега и нямам представа дали това е нормалният начин на показване на информация за пратката Получих имейл, че съм отправил дублирано запитване, защото писах първо на имейл, който уж е за връзка с flanco през emag, а вторият път писах направо през сайта им, но не предполагах, че и двете "отиват" на едно място:

    Здравейте,

    Пишем Ви във връзка със запитванията, които сте изпратили към нас.

    Желаем да Ви информираме, че поради натовареността на периода в момента, ще ни е необходимо малко повече време от обичайното, за да съдействаме.

    Молим Ви да проявите разбиране и да не дублирате запитванията си, тъй като това допълнително удължава срока за отговор.

    Уверяваме Ви, че всяко запитване регистрирано при нас, ще получи необходимото съдейтвие от наш оператор и при този контакт с него, може да допълните информацията, която сте пропуснали да предоставите.


    @AntrAcsA, този модел не е ли с IPS, и то в този клас (все пак е samsung, не lg)?

  7. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    1,554
    #6921

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Самсунга от амазон е на изкушаваща цена. Тук най-евтино съм го виждал на около 2600 лв. И аз мернах някъде,че е IPS, но 65 инча на цената на телефункен, бих го преглътнал лично :D

    Frost, ще си получиш тв, не се притеснявай.
    AntrAcsA одобрява това.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на AntrAcsA
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    1,046
    #6922

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от Frost Виж публикацията
    Няма проследяващ номер, нито куриерска фирма. Не съм поръчвал от трети търговец досега и нямам представа дали това е нормалният начин на показване на информация за пратката Получих имейл, че съм отправил дублирано запитване, защото писах първо на имейл, който уж е за връзка с flanco през emag, а вторият път писах направо през сайта им, но не предполагах, че и двете "отиват" на едно място:

    Здравейте,

    Пишем Ви във връзка със запитванията, които сте изпратили към нас.

    Желаем да Ви информираме, че поради натовареността на периода в момента, ще ни е необходимо малко повече време от обичайното, за да съдействаме.

    Молим Ви да проявите разбиране и да не дублирате запитванията си, тъй като това допълнително удължава срока за отговор.

    Уверяваме Ви, че всяко запитване регистрирано при нас, ще получи необходимото съдейтвие от наш оператор и при този контакт с него, може да допълните информацията, която сте пропуснали да предоставите.


    @AntrAcsA, този модел не е ли с IPS, и то в този клас (все пак е samsung, не lg)?
    Не не, SAMSUNG си е, това е QN серията с мини лед на LG e QNED . Да, ADS е , но за тези пари не ми пука

    Нека да видим какво е да купиш ТВ от амазон, както виждам пускат МНОГО добри оферти ,а и съм спокоен, защото ако е скам, винаги мога да си взема парите обратно. Също така хубавото е че ако реша да го върна, дават ми два месеца време за да го направя.
    Този пост е редактиран от AntrAcsA; 30-11-22 в 17:28.
    berpan одобрява това.

  10. Member Аватара на Frost
    Тук е от
    May 2007
    Мнения
    999
    #6923

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Да де, имах предвид, че IPS (или подобните при самсунг) панелите са обичайни за LG, просто се чудя защо самсунг са решили да не е VA. Пуснах да видя ревю от любопитство, mini-led подсветката спасява положението. И да, за тези пари си е добре, при положение, че обикновено на тази цена е 55Q80B.

    Прикачени изображения Прикачени изображения

  11. Senior Member Аватара на AntrAcsA
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    1,046
    #6924

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Хъмм.... час след като пуснах заявката , получих съобщения от продавача че продукта уш не е бил наличен... правят някакви шмекерии май май .

    - - - - - - - - - -

    ОК, върнах ами парите, сега мисля да се пробва, с други два продавача.. единия продава Samsung QDOLED 65S95B за 1400€..
    Дай да видим.



  12. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    126
    #6925

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Много добра цена за 55G2 при румънците. https://www.emag.bg/televizor-lg-ole...ref=fam#139-cm

  13. Member
    Тук е от
    Apr 2015
    Мнения
    670
    #6926

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    2700 е от едигитал с 35лв. доставка, 2800 от емаг. *

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Nov 2017
    Мнения
    180
    #6927

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от AntrAcsA Виж публикацията
    Хъмм.... час след като пуснах заявката , получих съобщения от продавача че продукта уш не е бил наличен... правят някакви шмекерии май май .

    - - - - - - - - - -

    ОК, върнах ами парите, сега мисля да се пробва, с други два продавача.. единия продава Samsung QDOLED 65S95B за 1400€..
    Дай да видим.


    Това най-вероятно са върнати бройки, не очаквай чудеса…

  16. Junior Member
    Тук е от
    May 2010
    Мнения
    103
    #6928

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Снощи се разцъках из настройките на новото ми LG OLED55C2 за да направя щадящ първоначален режим както ме посъветва Dominator. Потребителските режими на картината обаче не показват някакви цифрови степени на яркостта. Те са "Ярък", "Стандартен", "Икономичен/APS", "Кино", "Спорт", "Оптимизатор за игри"и "Filmmaker Mode". От тях най неярък ми се стори "икономичния" и донякъде "стандартен" и "Кино". Влязох в разширени настройки, там за яркостта имаше четири или пет степени, като най-долната беше BT.1886(което нищо не ми говори), а другите по-нагоре някакви съотношения от рода на 2:1 и т.н., които също нищо не ми говорят(яд ме е сега, че не заснех екрана, в ръководството ги няма). Беше оставено на предпоследното, и аз не го бутнах щото на другите ставаше по-ярко. След това намалих контрастта от 90 на 60 и цветовия интензитет на 40. Гледам, че има и "Грижа за OLED", но там не съм влизал още. Някой, който има модела да ме посъветва кое за какво е и на колко да го оставя, че съвсем се опетлах. То един билюк менюта и настройки, които често се припокриват и си влияят една на друга - свят да му се завие на човек. Едно време с Тошибата ми CRT нямах такива проблеми: цвят, яркост и контраст в линийка от квадратчета и си ти....

  17. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    1,554
    #6929

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Това с разработването са градски легенди за мен. Не го използвай на макс яркост е единственото, което бих направил аз в началото. Другото си го сложи както душата ти сака.
    German одобрява това.

  18. Member
    Тук е от
    Jan 2017
    Мнения
    591
    #6930

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Ето линк с примерни настройки, които за перфектни като за начало:

    https://www.rtings.com/tv/reviews/lg/c2-oled/settings
    German одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 18:18
  2. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  3. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  4. Отговори: 43
    Последно: 14-01-13, 14:57
  5. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе