Страница 18 от 35 ПърваПърва ... 8161718192028 ... ПоследноПоследно
Резултати от 256 до 270 от общо 512

Хладилници,... хладилници до 2008 г.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    1
    #256

    Re: Хладилници,... хладилници!

    здравейте, след като разгледах задълбочено вашия форум реших и аз да потурся съвет от "спрециалистите по неволя" .Вчера и мен ме сполетя участта да се исправя пред изпбора на нов хладилник.Всъщност вече изборат е материализиран искам да задам няколко въпроса отностно някой аспекти които ме озадъчиха!
    1.Спрях се на хладилник с горна камера Indesit RA 25 (всъщност изборат не бе изцяло мой) , но както и да е
    2.На хладилника пишеше производство - Италия,но щом ми го доставиха се оказа,че на опаковката пише :произведено в Турция.
    3.Незабавно се обадих на фирмата от която го закупих и поисках обяснение защо ми пращат др.стока!!! (бях бесен) Нещеш ли след няколко минути се появи оправителя който в същност не ми е непознат и ми каза:Хладилника наистина е италиянски просто за да спестят митнически разходи (или нещо подобно) ги внасят през Турция затова има етикет с натпис :Произведено в Турция.
    4.Това ми прозвуча доста самнително затова ви моля за вашето мнение,има ли такова нещо и какво точно ще спестят като прекарат хладилника от др.страна на БГ???Май това е поредната измама и аз най-наивно лапнах въдицата!!!??? Дайте ми спешмо мнение или сувет,защото знам че в този форум има доста препатили и вещи хора в тази област,за да мога да реагирам незабавно!!!Благодаря предварително на всички отзовали се

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Mar 2006
    Мнения
    531
    #257

    Re: Хладилници,... хладилници!

    Цитат Първоначално публикувано от Gena_bs
    Компресорът е ACC.
    Не си спомням точно, но мисля, че те нямат завод в Турция.
    http://www.the-acc-group.com/cgi-bin...sh=true&cm=145
    Днес го купих от Техномаркет на промоция с 90лв по малко ,компресора наистина е ACC не може да се разбере какво производство е първите ми впечатления са добри .

  4. PVV
    PVV е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Jul 2006
    Мнения
    103
    #258

    Re: Хладилници,... хладилници!

    Като стана въпрос за температурите имам и аз сходен въпрос. Хладилника ми е тип американец с две врати и има датчик за температурите на фризерната и хладилна част. Забелязах ,че температурата на хладилната част не мърда от 5 градуса при настроени 5. , докато при настроени -18 на фризера понякога отиват до -22 и после отново се заковават на -18. Това го прави вечер или поне тогава го забелязвам .На сутринта отнова е -18. Фризера не съм го отварял и не знам нормално ли е.Според мен нещо задържа компресора по дълго време отколкото е необходимо.Влияе ли външната температура на работата на фризера при положение че не се отваря вратата му.

  5. Member
    Тук е от
    May 2003
    Мнения
    120
    #259

    Re: Хладилници,... хладилници!

    аз имам такъв самсунг и досега не е мръднала температурата от зададените стойности на хладилника и на фризера ..

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2006
    Мнения
    13
    #260

    Re: Хладилници,... хладилници!

    лъжат те.Ra-25 e 100% Турски ,същия хладилник без външна разлика е Ra-24 той е италиянски ,и при Аристоните е така.

  7. Member
    Тук е от
    Apr 2005
    Мнения
    288
    #261

    Re: Хладилници,... хладилници!

    Здравейте, харесали сме си ELECTROLUX ERB-34003W . Малко ни притеснява количеството, което е способен да замрази за 24 часа - само 4 кг. Аналогични модели имат по високи показатели. На какво се дължи това?

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    76
    #262

    Re: Хладилници,... хладилници!

    Цитат Първоначално публикувано от elin_a
    И още нещо - досега не попаднах на модел на Liebherr с антибактериално покритие. Някой знае ли причината?
    Либхер нямат такива модели, а и това е преди всичко търговски трик

  10. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2006
    Мнения
    15
    #263

    Re: Хладилници,... хладилници!

    От няколко месеца имаме този хладилник http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09024671, но очаквах да е по-безшумен. Колкото повече време минава, толкова по-шумен ми се струва, че става. Някакви идеи и предложения?

  11. Novice
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    1
    #264

    Re: Хладилници,... хладилници!

    Здавейте! В близките няколко дена ми предстои избор на хладилник. Попаднах на форума съвсем случайно и както научих много неща така и доста се обърках. В началото се бях засил за Gorenje, но след няколко негативни мнения с спрях на Либхер. И така бих бил много доволен ако можете да ме насочите към правилния продукт. Исками се и хладилника да може да се вгражда. Ето и няколко модела на които съм се спрял:
    http://www.electron.bg/product_info....oducts_id=4012
    http://www.electron.bg/product_info....oducts_id=4015
    http://www.pazaruvaj.com/hladilnici-...-p3986154.html
    Цената не е определяща(до 1700 лв),по скоро качеството!
    Прочетох доста неща и все пак какво ви е мнението за non-frost и за inox(разбрах че оставали пръсти)
    Благодаря ви предварително и приятен уикенд!

  12. Member
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    182
    #265

    Re: Хладилници,... хладилници!

    Цитат Първоначално публикувано от AND REY
    Здавейте! В близките няколко дена ми предстои избор на хладилник. Попаднах на форума съвсем случайно и както научих много неща така и доста се обърках. В началото се бях засил за Gorenje, но след няколко негативни мнения с спрях на Либхер. И така бих бил много доволен ако можете да ме насочите към правилния продукт. Исками се и хладилника да може да се вгражда. Ето и няколко модела на които съм се спрял:
    http://www.electron.bg/product_info....oducts_id=4012
    http://www.electron.bg/product_info....oducts_id=4015
    http://www.pazaruvaj.com/hladilnici-...-p3986154.html
    Цената не е определяща(до 1700 лв),по скоро качеството!
    Прочетох доста неща и все пак какво ви е мнението за non-frost и за inox(разбрах че оставали пръсти)
    Благодаря ви предварително и приятен уикенд!
    Прочети форума отначало или започваме да се повтаряме

  13. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    52
    #266

    Re: Хладилници,... хладилници!

    Аз имам Либхер инокс .
    Тва за пръстите не е точно така , поне примен с хладилника дойде и едно шишенце с некаква течност подобна на бебешко олио джонсан .
    Та като го намажеш иникса с тва и 1 2 месеца всичко е ОК . Иначе съм много доволен от Либхер

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    2
    #267

    Re: Хладилници,... хладилници!

    След като изчетох всичко по темата се реших да си взема http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09028502. Останах приятно изненадан, че е с два компресора Embraco, Клас А+ и климатичен клас SN-N-ST. Почти не го чувам когато работи въпреки заявените 40dB шум.
    Благодаря на всички за съветите и препоръките благодарение на които се ориентирах какво да търся !!!

  16. Moderator Аватара на avenger
    Тук е от
    Mar 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    759
    #268

    Re: Хладилници,... хладилници!

    Дайте 1 рамо да реша следния проблем-вратата на хладилника се разскърца,независимо дали отварям или затварям.Как мога да премахна неприятния шум?

  17. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #269

    Re: Хладилници,... хладилници!

    Цитат Първоначално публикувано от avenger
    Дайте 1 рамо да реша следния проблем-вратата на хладилника се разскърца,независимо дали отварям или затварям.Как мога да премахна неприятния шум?
    Ами провери като начало какво точно скърца. Ако е от пантите - смажи ги. Ако вратата е провиснала и ли се е изкривила пластмасата огледай дали не може да се оправи.

  18. Moderator Аватара на avenger
    Тук е от
    Mar 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    759
    #270

    Re: Хладилници,... хладилници!

    Цитат Първоначално публикувано от Lupus
    Ами провери като начало какво точно скърца. Ако е от пантите - смажи ги. Ако вратата е провиснала и ли се е изкривила пластмасата огледай дали не може да се оправи.
    Пантите са.С какво бих могъл да ги смажа-някакви препоръки?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 18 от 35 ПърваПърва ... 8161718192028 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Инверторни хладилници?
    От estqwerty във форум Хладилна техника
    Отговори: 10
    Последно: 27-03-14, 09:09
  2. Хладилници,... хладилници - 2010г!
    От ph във форум Хладилна техника
    Отговори: 95
    Последно: 23-04-12, 07:53
  3. Хладилници Siemens
    От traminer във форум Хладилна техника
    Отговори: 1
    Последно: 23-08-09, 17:24
  4. Хладилници Whirlpool
    От sanita във форум Хладилна техника
    Отговори: 8
    Последно: 03-12-06, 12:52
  5. Сервиз на хладилници
    От balien във форум Хладилна техника
    Отговори: 8
    Последно: 25-08-06, 11:34

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе