Страница 17 от 148 ПърваПърва ... 715161718192767 ... ПоследноПоследно
Резултати от 241 до 255 от общо 2211
Like Tree298Одобрявам

Помогнете ми за избор на хладилник

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Мнения
    174
    #241

    Re:Помогнете ми за избор на хладилник

    Цитат Първоначално публикувано от keralain
    ...вече нито един производител няма модели с 2 компресора. Което е жалко, но какво да се прави като няма се принуждаваме и с 1.
    Ето ти с два компресора (тук, тук, тук ). Има и други, просто нямам време да ровя...

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    31
    #242

    Re:Помогнете ми за избор на хладилник

    *George* - само първия е поносим. Останалите два са на цената от която ми се изправя косата. искам хладилник а не БОИГ.
    Благодаря ти все пак. Вината е моя искам нещо около 800 макс. 900 лв. А не го бях упоменала сори.

  4. Senior Member Аватара на badr
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    2,746
    #243

    Re:Помогнете ми за избор на хладилник

    Правилно си се насочила към 2-компресора.Това е най-добрия вариант.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    31
    #244

    Re:Помогнете ми за избор на хладилник

    badr - лошото е, че в Благоевград няма с 2 компресора и се чудя дали да се прекръстя и да взема на електролукс единия. пък каквото ще да става. Ако се развали в последствие ще търся по силен компресор и ами "Човек предполага, а Господ разполага"
    :-)))
    СЪДБАТА блуждае със стъпки несигурни.

  6. Senior Member Аватара на badr
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    2,746
    #245

    Re:Помогнете ми за избор на хладилник

    След като е такова положението грабвай елктролукса.
    Виж за прекръстването не мога да ти дам съвет

  7. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    31
    #246

    Re:Помогнете ми за избор на хладилник

    Благодаря - badr- просто никаде в града няма с 2 компресора но мисля, че електролукса е добър http://www.technomarket.bg/products/...lux-erb-40605x - сега ще изчакам да влезе в промоция и тогава. миналия път го изпуснах с един ден а разликата е 70 лв. пък и не съм опряна до стената. стария руски все още не се предав, но ще го прехвърлим на вилата.
    БЛАГОДАРЯ на всички които ми помогнаха в избора

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Мнения
    174
    #247

    Re:Помогнете ми за избор на хладилник

    keralain,
    Обърна ли добре внимание на първия линк от предния ми пост - този, който е "поносим" за теб - доставя се безплатно за цялата страна... Гаранцията е 36 месеца...
    Ако държиш на определена марка, цвят инокс, диспенсър - вече е друга тема, и няма да коментирам.
    Парите са си твои, избора също!
    Успех с покупката!

  10. Senior Member Аватара на badr
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    2,746
    #248

    Re:Помогнете ми за избор на хладилник

    Цитат Първоначално публикувано от *George*
    keralain,
    Обърна ли добре внимание на първия линк от предния ми пост - този, който е "поносим" за теб - доставя се безплатно за цялата страна... Гаранцията е 36 месеца...
    Ако държиш на определена марка, цвят инокс, диспенсър - вече е друга тема, и няма да коментирам.
    Парите са си твои, избора също!
    Успех с покупката!
    Oхоо - Кeralain е стара дружка.Гарантирам 2000 % че е погледнала не само твоите линкове, а и половината форум.Отракана мацка.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    31
    #249

    Re:Помогнете ми за избор на хладилник

    badr - :-)) прав си преровила съм всичко, а онези от "горене" не ми харесват. пък и искам да го пипна, да го разгледам, да го попитам дали ще слуша :-)) не ми харесва да купувам нещо което не мога да пипна или да ритна ;-))
    Само последен въпрос би ли ми обяснил за тези комбинирани хладилници, които са с 1 кръг и с 2 кръга на течността и кой е по-добрия вариант.
    може да съм инатлива, но така и не позволих на моя умник да ми продаде колата била ми голяма е И. Обичам си форд мондео комби голяма, широка удобна и е като рейсче и не и треперя ;-)) такъв искам да е и хладилника голям, широк, удобен, да не се разваля и да ме надживее :-))) е поне докато не ми омръзне.
    ПОЗДРАВИ

  12. Senior Member Аватара на badr
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    2,746
    #250

    Re:Помогнете ми за избор на хладилник

    Всъщност особена разлика м/у двата няма.С превключването на 2-ри кръг става възможно да се охлждат по-големи обеми.На хладилниците с 1 кръг обикновено, нискотемепратурното отделение(фризера) е по малко.
    Изискването голям, удобен и широк означава 2 отделни кръга, съответно и два варианта на захранването им - с 2 компресора или 1компресор и с м.вентил се првклюва да охлажда единият кръг, а след това другия.
    За "горенето" съм съгласен, не ги бива особено, а и контролерите им са доста проблемни.

  13. Novice
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    5
    #251

    Re:Помогнете ми за избор на хладилник

    След дълго четене стигнах до решението да си купя LIEBHERR CU 3503, който в момента е на промоция в технополис http://www.technopolis.bg/b2c/catalo...etailScenario=
    - устройва ме като размери и като обем на фризера, както и това, че охлаждането е отпред и мога да го притисна плътно към стената (мога, нали?)
    Харесах си и един електролукс, също в технополис - http://www.technopolis.bg/b2c/catalo...etailScenario=
    - разликата във фризера е един литър - не мога да преценя дали е много.
    Разликата в гаранцията е БРЪМ! - две години за електролукса и пет за либхера.
    Притеснява ме това, че недай си боже стане нещо, трябва да се обаждам в Пан сервиз, за които не съм чувала хубави неща. но то май в града всички сервизират там, тъй че каквото стане.
    Та общо взето имам нужда от убеждаване, че изборът точно на този модел Либхер е по-добър от избора на точно този модел Електролукс :D

    Освен това порових в сайта на Либхер, но не можах да открия какво означава система "SmartFrost"

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на badr
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    2,746
    #252

    Re:Помогнете ми за избор на хладилник

    Цитат Първоначално публикувано от fai_rodis

    - разликата във фризера е един литър - не мога да преценя дали е много.
    Разликата в гаранцията е БРЪМ! - две години за електролукса и пет за либхера.

    Та общо взето имам нужда от убеждаване, че изборът точно на този модел Либхер е по-добър от избора на точно този модел Електролукс :D
    Какво има да те убеждаваме?
    Дали един литър предствлява разлика сериозна разлика?
    Ако това са критериите, то везните натежават към 5годишната гаранция.
    Но разликата в цената е 175лв.

  16. Novice
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    5
    #253

    Re:Помогнете ми за избор на хладилник

    Всъщност е само сто, либхерът е на промоционална 10 процентна отстъпка и от магазина, не само онлайн. Не знам защо още се колебая, а не отивам направо да си го взема :D Май ще е първото нещо в понеделник след работа. Просто ми е любопитно дали наистина мога да го притисна до стената, а не като сегашния да го държа на десетина сантиметра напред (мястото е от значение). Явно един литър не е нещо фрапантно като разлика - макар че визуално фризерът на либхера изглежда по-малък от електролукса. А е и леко дървен като дизайн. Поне от моя гледна точка. Но какво да правя - от толкова изчетени мнения, сред които имаше и не много ласкави за либхер, включващи странно бръмчене, пиукане и побеляване на тръбичката отзад(???) човек леко откача и започва да се съмнява в собствената си преценка :D

  17. Senior Member Аватара на badr
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    2,746
    #254

    Re:Помогнете ми за избор на хладилник

    Не е добра идея да притиснеш хладилника до стената.Либхера са машини с високо качество.
    Разбира се че е възможо и Либхер да се повреди.
    Но си позволяват да дадат 5г. гаранция.
    Преди седмица зареждах един Crown.На 4г. Вътре фризера е изработен с открит изпарител от никелирани железни тръби.Целият вътре бе ръжда, а подохлаждането се бе пробило.
    Каква полза че е купен за 400лв и е към 350л.Ще издържи още 4-5г макс.
    Такива боклуци трябва да се избягват.

  18. Novice
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    5
    #255

    Re:Помогнете ми за избор на хладилник

    Избегнах ги. Вече съм горд собственик на Либхерче За сведение на мераклиите на CU 3503 размерите му са 60х60 - дори 58.3 - което мен специално ме зарадва. Току-що си регистрирах допълнителните 24 месеца и вече съм на 5 години гаранция. Дано не се налага да я ползвам :D

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 17 от 148 ПърваПърва ... 715161718192767 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Помогнете с избор на хладилник
    От thc444 във форум Хладилна техника
    Отговори: 10
    Последно: 20-03-15, 09:20
  2. СПЕШНО! Помогнете ми за избор на хладилник
    От fossil във форум Хладилна техника
    Отговори: 1
    Последно: 13-08-11, 20:48
  3. Отговори: 1
    Последно: 19-01-11, 22:08
  4. Помогнете за избор на хладилник
    От elby във форум Хладилна техника
    Отговори: 6
    Последно: 12-11-09, 20:45
  5. Помогнете за избор на хладилник
    От gagauz във форум Хладилна техника
    Отговори: 12
    Последно: 28-07-07, 20:54

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе