Страница 82 от 147 ПърваПърва ... 3272808182838492132 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,216 до 1,230 от общо 2202
Like Tree294Одобрявам

Помогнете ми за избор на хладилник

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Aug 2017
    Мнения
    3
    #1216

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Здравейте на Всички. Най-накрая и на мен ми предстой покупка на хладилник. След доста ровене в интернет се спрях на тези два модела. БИХ ИСКАЛА ДА ВИ ПОМОЛЯ, ако може да дадете мнение кой от двата ви се струва по-надежден? Има ли някой, който да ползва някой от двата модела? Ще се радвам да ми помогнете в избора. Благодаря Ви предваритело! Кр
    ХЛАДИЛНИК GRUNDIG GKN 16220 FX | Хладилници с фризер | Хлади&#10
    ХЛАД. BOSCH KGN 39VL35 | Хладилници с фризер | Хладилници | &#10

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Aug 2012
    Живее в
    Карнобат
    Мнения
    374
    #1217

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Според мен Боша е по добрия вариант.По тих е,което е от значение,удобен за отваряне отстрани.Огледайте рафтовете колко може да се местят пак е важно,Доста от хладилниците не събират нашите три литрови шишета на вратата.Климатчните означения това са при какви температури може да работи.Колко време запазват продуктите при спиране на тока.Останалото е късмет.

  4. Novice
    Тук е от
    Aug 2017
    Мнения
    3
    #1218

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Цитат Първоначално публикувано от charliii Виж публикацията
    Според мен Боша е по добрия вариант.По тих е,което е от значение,удобен за отваряне отстрани.Огледайте рафтовете колко може да се местят пак е важно,Доста от хладилниците не събират нашите три литрови шишета на вратата.Климатчните означения това са при какви температури може да работи.Колко време запазват продуктите при спиране на тока.Останалото е късмет.

    Много благодаря за мнението! И аз повече към бош клонях. Май ще е Бош.

  5. Banned
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,482
    #1219

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Брандиг стратегия!?
    Грундиг е Беко!
    Когато турците продават със собственото си лого горе долу бива.
    Обаче,когато се крият зад германска фирма?
    Затова Бош.
    V_Simeonov одобрява това.

  6. Novice
    Тук е от
    Sep 2017
    Мнения
    5
    #1220

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Търся мнение за Sharp хладилник и по-конкретно SHARP SJ-XP700.
    Има ли полза от плазменият филтър?

  7. Novice
    Тук е от
    Aug 2017
    Мнения
    3
    #1221

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    БЛАГОДАРЯ ВИ ЗА МНЕНИЯТА И ПОМОЩТА ВИ В ИЗБОРА. ИЗБРАХ БОША И ВЕЧЕ Е В КУХНЯТА. ДА СЕ НАДЯВАМЕ ДА ГО ПОЛЗВАМЕ ДЪЛГИ ГОДИНИ БЕЗ АВАРИИ И ПОВРЕДИ.
    charliii и Viking72 харесват това.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    May 2012
    Мнения
    36
    #1222

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Здравейте, спешно трябва да купим хладилник с фризер, защото "старият" Аристон се развали за 3 път за 8г.След много обиколки , мерене ( защото сме ограничени и в размера до 60см ширина и до максимум 63 см дълбочина) и умуване сме се спрели на този моделhttp://www.technopolis.bg/bg/Combo-f...-4005/p/662466.
    Моля за мнение,че трябва вече да го поръчвам. Има ли някакви големи недостатъци, които такива като нас неразбиращи, няма как да видят.Днес в един магазин имах достъп до задната част на хладилника и видях, че модела на компресора е ембрако, но всичко друго нищо не ми говори, а сега ме е яд, че не направих снимка да я видите.

    - - - - - - - - - -

    Здравейте, спешно трябва да купим хладилник с фризер, защото "старият" Аристон се развали за 3 път за 8г.След много обиколки , мерене ( защото сме ограничени и в размера до 60см ширина и до максимум 63 см дълбочина) и умуване сме се спрели на този моделhttp://www.technopolis.bg/bg/Combo-fridge-freezer/Combo-fridge-freezer-LIEBHERR-CNEF-4005/p/662466.
    Моля за мнение,че трябва вече да го поръчвам. Има ли някакви големи недостатъци, които такива като нас неразбиращи, няма как да видят.Днес в един магазин имах достъп до задната част на хладилника и видях, че модела на компресора е ембрако, но всичко друго нищо не ми говори, а сега ме е яд, че не направих снимка да я видите.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,259
    #1223

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Към дълбочината от 63см добави минимум още 5см, за да може да се осигури циркулация на въздуха!
    Аз не бих си купил вече Liebherr. А и 39db шум (отнася се за работата на компресора и вентилатора само) за NoFrost ми се струват много малко.
    По-скоро е 40-41db.
    Погледни моделите на AEG / Electrolux и LG. AEG имат също гаранция 5години до края на 2017.
    Embraco или нещо друго - няма значение каква марка е на мострата. При мен май е същия производител.
    Успех!

  11. Junior Member
    Тук е от
    May 2012
    Мнения
    36
    #1224

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Здравейте! Благодаря за коментара, но не разбрах, защо няма да си купите либхер?Аз още не съм поръчала хладилник, че имах други ангажименти, но разгледах и аег, обаче те са дълбоки 65 см, а и не са с плътно поставяне към стената. В магазините ми казват, че либхер подменяли дори и счупените пластмаси по време на гаранцията.Ние нали сме ограничени от мястото, та се спряхме наХЛАД. LIEBHERR CNEF 4005 | Хладилници с фризер | Хладилници | &# и за това, че са написали в характеристиките " благодарение на вентилацията отпред, хладилника може да се постави плътно до стена или в ниша". За шума не се притеснявам толкова, защото кухнята е отделно помещение. Сега обаче намирам в друг сайт същият модел почти и не мога да разбера разликата между двата хладилника, а цената е по-ниска.https://www.tehnomix.bg/edra-byala-t...herr-cnef-4015

  12. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,607
    #1225

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Почти всички с Либхер от последните 5-6г. имахме сериозни премеждия с хладилниците. Добре, че имах 55 месеца гаранция, защото ми го смениха целия на третата година. Имаха масов проблем с пробив в изпарителите (ако съм запомнил правилно). От друга страна пък отношението на сервиза им за България бе перфектно. Действаха бързо и без много чудене дойдоха, докараха новия и си взеха стария. И при други колеги нямаше проблеми с тях. По спомен на един май не му взеха пари, въпреки че гаранцията с малко е била изтекла.
    Сега като писах се замислих, че новия премина възрастта, при която предния даде дефекта. Може и да са го оправили вече този проблем.

  13. Novice
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    6
    #1226

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Здравейте предстои ми купуването на нов хладилник.Ще се радвам на мнението ви за този хладилник.
    https://techmart.bg/%D0%A5%D0%BB%D0%...%20T2Z%20XOJZH

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2015
    Мнения
    16
    #1227

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Здравейте,

    Търся хладилник с малка отделна камера/фризер, да е иноксов и с височина около 140-150см. Търся нещо почти в бюджетния клас, но все пак да не е нещо китайско.

    Мерси предварително.

  16. Banned
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,482
    #1228

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    LG.jpg
    Височина-152 см,цена от 628-700лв
    Нямам представа дали цената те устройва?

  17. Junior Member
    Тук е от
    May 2012
    Мнения
    36
    #1229

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Здравейте! Хладилникът https://www.tehnomix.bg/edra-byala-t...herr-cnef-4015 е купен и в действие от няколко дни.Много трудно го пренесохме, защото не се събра в асансьора.За сега , дано и в бъдеще, сме много доволни - първото впечатление е, че е доста по- безшумен спрямо предния аристон, голям обем, подвижни полици през 3-4 см,и най- важното , че се събра на мястото на стария хладилник, 5 г. пълна гаранция.Много лесно се придвижва , стига да е на равно място, има някакви колелца. Старият аристон, който е висок191см го бутахме трудно. По- горе имаше питане за тази марка. Аз не съм технически грамотна, но вече никога не бих си купила нищо от тази марка. За 8 г. хладилник с фризер Аристон - 3 пъти развален - изтекъл фреон, втори път, а третият път майсторът каза компресор и по-добре нов. Дори той не го иска да му го подарим да ползва части от него. И сега като е тръгнало на смяна по закон се счупи и прахосмукачката, та отивам в темата ...

  18. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2017
    Мнения
    15
    #1230

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Привет,

    Имам нужда от помощ за избор на хладилник.
    Бюджета да кажем,че е около 1700лв. за средно-висок клас хладилник.
    Но не изключвам и възможността за нещо по-евтино около 1200лв в случай,че си струва.
    Държим да има две ванички - едната 0 zone, другата за плодове, зеленчуци. И това да са ванички на два рафта, а не кутии ( като в повечето Liebherr).

    Доста магазини обиколихме тези дни и се спряхме на следните варианти и какво ни/не ни хареса:

    1) LG ( произведен в Полша )
    горна граница -> https://goo.gl/YyNDpE
    долна граница -> https://goo.gl/UYMC44

    + две ванички
    + хубаво разпределение
    + добър дизайн
    + добра стойка за бутилки
    + добра разпределение във фризера
    - няма уплътнения по ваничките и не разбирам дали така не се губи идеята на нивото влажност, която трябва да се пропуска вътре
    - механизмът за FreshBalancer изглежда много пластмасов, евтина изработка

    Разликата в цената между двата не мога да си я обясня, освен че скъпият е с дръжки,по-добро външно покритие и е A+++.

    2) Hotpoint Ariston ( произведен в Полша )

    горна граница -> https://goo.gl/3L5J4s
    долна граница -> https://goo.gl/MQkpUx ( този хладилник в магазина е 201см и е 1019лв. Не намерих същия модел в сайта.)

    + две ванички
    + хубаво разпределение вътре,по-добре от LG
    + добър дизайн
    + добра стойка за бутилки
    + филтър в зоната за плодове
    - има уплътнения по ваничките, но изглеждат направени от първокласник. Даже затормозяват движението на ваничките.
    - не знам какво доверие да имам на марката

    Между тези двата определено бих избрал по-скъпият заради дизайна. Но заради една дигитална дръжка 500лв отгоре не си струват.

    3) Liebherr -> https://goo.gl/hHEJDv ( намален на 2000лв). Няма държава на производство.
    - единствено цената и може би че пространството вътре е доста дървено. Да кажем трудно може да се съберат бутилки вътре.

    Тъй като не разбирам нищо от хладилника техника и знам че не е най-важното дали има уплътнения, добър дизайн и как изглежда отвън и вътре ви моля за мнение. Чета че е хубаво да има два охладителни кръга, но фрост, какъв е компресора и т.н. Забелязох че в Liebherr-a и Аристона имат вентилатор вътре, докато LG-то може би е друга технология. И все пак при положение че даваме 1500лв за хладилник ни се иска нещо което да отговаря на изискванията ни и да издържи поне 5 години.

    Забравих да спомена, че LG e само с две години гаранция, докато Ariston е с 3 години.

    Много благодаря!!!
    Този пост е редактиран от HeyGod; 02-10-17 в 12:04.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Помогнете с избор на хладилник
    От thc444 във форум Хладилна техника
    Отговори: 10
    Последно: 20-03-15, 09:20
  2. СПЕШНО! Помогнете ми за избор на хладилник
    От fossil във форум Хладилна техника
    Отговори: 1
    Последно: 13-08-11, 20:48
  3. Отговори: 1
    Последно: 19-01-11, 22:08
  4. Помогнете за избор на хладилник
    От elby във форум Хладилна техника
    Отговори: 6
    Последно: 12-11-09, 20:45
  5. Помогнете за избор на хладилник
    От gagauz във форум Хладилна техника
    Отговори: 12
    Последно: 28-07-07, 20:54

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе