Вижте резултатите от анкетата: Какъв диагонал e вашият LCD телевизор LG ?

Гласували
384. Не можете да гласувате в тази анкета
  • 26" LCD и по-малко

    23 5.99%
  • 32" LCD

    142 36.98%
  • 37" LCD

    69 17.97%
  • 42" LCD

    123 32.03%
  • 47" LCD

    23 5.99%
  • 55" LCD

    4 1.04%
Страница 52 от 151 ПърваПърва ... 242505152535462102 ... ПоследноПоследно
Резултати от 766 до 780 от общо 2263

LG LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    1
    #766

    Re:LG LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения

    ---

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,434
    #767

    Re:LG LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от s_toshkov
    офф, ако знаех че гаранциатя пада сигурно нямаше да го направя това.......,за мен парите които отделих за ТВ-то /900 лв /са си много и нямаше да рискувам....може би

    вече така или иначе съм почнал от къде да си дръпна най добрата версия 3.55 за LG 32LF2510
    Tи си първия който съжалява -що за пораженческо мислене...Нищо не си изгубил!!
    Фърмуера от този пост
    http://forum.setcom.bg/index.php/top...html#msg365853

  4. Novice
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    1
    #768

    разлика между LG42SL8500 и LG42SL9500

    Здравейте,
    има нова промоция на технополис и LG42SL8500 е намалено с 400 лева. Допреди тази промоция цените бяха изравнени.
    заслужава ли си 1899 лева за LG42SL8500?
    видях че са вдигнали цената на 42sl9500 с 200 лева и сега е 2699лева.
    по този начин се получава сериозна разлика в цените и насока към 8500. Досега ги чаках доста, но вече нямам търпение и мисля да си купя LCD.Очаква ли се нов модел от LG?
    Насочих се към LG тъй като смята че за момента са едни от най добрите пройзводители.
    предварително ви благодаря.

  5. Senior Member Аватара на Vandal
    Тук е от
    Dec 2002
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    1,255
    #769

    Re:разлика между LG42SL8500 и LG42SL9500

    Можеш да отидеш тук и да сравниш двата продукта:
    http://bg.lge.com/proddivergent.do?c...d=&parentId=01

    42SL9500 е с LED и e 100 Hz
    42SL8500 без LED и е 200 Hz


  6. nkd
    nkd е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    2,044
    #770

    Re:LG LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от karl_reumann
    Здравейте,
    има нова промоция на технополис и LG42SL8500 е намалено с 400 лева. Допреди тази промоция цените бяха изравнени.
    заслужава ли си 1899 лева за LG42SL8500?
    видях че са вдигнали цената на 42sl9500 с 200 лева и сега е 2699лева.
    по този начин се получава сериозна разлика в цените и насока към 8500. Досега ги чаках доста, но вече нямам търпение и мисля да си купя LCD.Очаква ли се нов модел от LG?
    Насочих се към LG тъй като смята че за момента са едни от най добрите пройзводители.
    предварително ви благодаря.
    Като ще е 2699лв. обърни внимание на 42LH9000 Full LED и матов панел http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09059655

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    19
    #771

    Re:LG LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения

    Да попитам знаещите . Има ли нов фърмуер за LG-42LH5000 . И....наистина ли , няма начин да се включи някакъв външен хард диск ( или поне такава кутия за HD ) който да е едновремено включен в PC-то от една страна и в USB-то на LG-то от друга страна Питам защото, не ми се разбиват буксите от постоянното превключване . Благодаря !

  8.  
     
  9. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #772

    Re:LG LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от gylyb
    Да попитам знаещите . Има ли нов фърмуер за LG-42LH5000 . И....наистина ли , няма начин да се включи някакъв външен хард диск ( или поне такава кутия за HD ) който да е едновремено включен в PC-то от една страна и в USB-то на LG-то от друга страна Питам защото, не ми се разбиват буксите от постоянното превключване . Благодаря !
    Няма как да стане това, което искаш. Ако не ти се разбиват буксите си вземи един USB Hub. Даже най-добре такъв със захранване за да нямаш проблеми с тока.

  10. Member Аватара на JovaniJo
    Тук е от
    May 2009
    Мнения
    168
    #773

    Re:LG LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения

    Здравейте съфорумци вече съм реализирал "ДУ" направи си сам за влизане в сервизното меню линк със схемата: http://oklik.utk.ru/proect/du_master_v1/du%20v1.htm.
    Платката и частите ми излязоха около 8-12 лв.Моя приятел ми зареди пика на програматор другото е made in JovaniJo прилагам и снимков материал.Проверено е на LG LH7000, и др. модели на LG LCD i Plazma стари преди 2009 и нови след 2009.Кода е универсален и отваря всички firmware.

    ДУ е за всички модели LG LHxxxx отваря firmware от 3.15 нагоре до 3.55. ДУ няма кутия не знам за какво ви трябва. Целта на занятието е влез промени и излез. Важното е да върши работа.
    [size=14pt]За други модели като 50PS3000 и т.н ако си влизал в сервизното меню със светодиоди или с покет PC с IR то би трябвало да няма проблеми
    .

    Дано има и други ентусиасти. Между другото съпротивлението в схемата е между 60-100 ома моето e 100 ома ДУ хваща от около 1 метър.
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  11. Junior Member Аватара на Yavor Yankov
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    64
    #774

    Re:LG LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения

    Купувам на разумна цена и си поемем куриера ако ми направиш и на мен.
    Мога и сам да си го събера ама нямам програматор и няма кой да ми услужи.

  12. Junior Member Аватара на Yavor Yankov
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    64
    #775

    Re:LG LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от lazarus18
    Няма как да стане това, което искаш. Ако не ти се разбиват буксите си вземи един USB Hub. Даже най-добре такъв със захранване за да нямаш проблеми с тока.
    Да ама в упътването пише че през хъб ТВ-то не вижда флашката.
    И аз съм се замислял за това.

    Аз съм си включил отзад един УСБ удължител - около 2 метра и в него ръгам - за да не си разваля буксата на телевизора че и без това не се вижда много-много, а и CAM модула малко пречи.

    В упътването също пише че не е желателно ползванеот на удължители - можело да не се разпознае устройството, ама при мен засега няма проблеми - всичко фалшки и вуншния хард си работят.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2009
    Мнения
    10
    #776

    Re:LG LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения

    hristoslav2 вроде бы разобрался,итог такой - В сервис зашел через диоды прошивка 4.41 (америкосы)попробовал изменить-Country Group находиться не в Tool Option4 а ниже него отдельной опцией но там только KR.CA .US и MX наших регионов нет даже и близко -ответ изменения на PAL не возможны через эту опцию т..к пожоже нет в тюнере PAL вообще !!! USB разлочил как обычно но и здесь засада -флешку 8GB видит без проблем но при запуске иногда возникают проблемы -цветные полосы а то и воовсе телек выключаеться !!! похоже просто не хватает мощьности проца ,проц здесь Saturn 5 а не Saturn6 как в Lh300 !!!(похоже что и здесь экономят америкосы!!) Хотя в плазмах серии PQ стоит вообще SATURN 4 но там Divx читается отлично!!!С тюнером решу проблему через цифровой тюнер с подключением по AV -т.к. с флешки чтение идет со звукам и цвете!!!Тюнера похоже тоже разные в LH3000 стоит TDFW-G235D1 а в LH30 стоит G235D в чем разница незнаю!!!

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,434
    #777

    Re:LG LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения

    За тези които не разбират руски-При колегата е попаднал американски модел LH30 закупен по интернет.Имаше въпрос дали е възможно от сервизното моню да се промени регионалното предназначение/от US на EU/тоест да се провери дали може да се активира PAL система в тунера/в Щатите са на NTSC/.Оказва се че това не е възможно-тунера е различен и няма регион Европа/KR.CA .US и MX/.Както и че в американският модел LH30 процесора е Saturn 5 - по-старо поколение от Saturn6 какъвто е в европейският модел LH3000.
    Благодаря за информацията serp1972

  16. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Силистра
    Мнения
    1,040
    #778

    Re:LG LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения

    JovaniJo с това дистанционно мога ли да отворя сервизно меню на LH5000 с версия 3.40?

  17. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    19
    #779

    Re:LG LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения

    Малко поизостанах а и късно се включих във форума . Ако , не досаждам с глупави въпроси - ще ми кажете ли как да проверя на моят LG-42LH5000 ,какъв му е фърмуера ? . Колкото до външният HD и аз така съм решил проблема - с удължител . Жалко че няма друг начин . Благодаря ! :-))

  18. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2008
    Мнения
    28
    #780

    Re:LG LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения

    колко давате за такова дистанционно?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Blu-Ray Player LG / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 104
    Последно: 21-10-16, 16:49
  2. Ferguson / FAQ - на първа страница, мнения, обсъждане
    От hristoslav2 във форум Сателитни, кабелни и ефирни приемници
    Отговори: 4
    Последно: 08-07-16, 17:42
  3. Toshiba LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум Toshiba телевизори
    Отговори: 1357
    Последно: 05-05-11, 11:07
  4. Philips LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум Philips телевизори
    Отговори: 1760
    Последно: 26-12-10, 15:39
  5. Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 2567
    Последно: 07-12-10, 14:16

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе